NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa je završila: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la mrAdislic » 10 feb 2024, 16:46

Talha predobar,steta sto nije nas.

Takodjer lijevi bek u drugom sto je usao, odlican mali. Kako se zove?

Da hoce Ali vise proigrat,pravo je los bio danas...treba s njim radit.
ČEtrdeset pet🖤❤️

strucnjak9
Postovi: 71
Pridružen/a: 30 sep 2023, 16:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la strucnjak9 » 10 feb 2024, 17:00

U drugom poluvremenu na sredini su me odsevili ovi djecaci, Begic, Hamzic i Talha. Samo da ovako nastave, a Dario ne treba izmisljati vise toplu vodu jer ova trojica cini mi se da su kliknuli
Zadnja izmjena: strucnjak9, dana/u 14 apr 2024, 13:57, ukupno mijenjano 1 put.

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 10 feb 2024, 17:03

Čestitke igračima na pobjedi i želim im puno dobrih igara na prolječe! Od prvog dana sam pisao da je Talha super igrač za svoje godine i da je trebao kod Duvnjaka imati više minuta u igri,ali tad se forsiro preglupi Žuna kojem se sva sreča raspade karijera.Zato ovo prolječe Talhu maksimalno koristiti a to več Dario radi. Najbitnije je sad da se momci spremaju i da ih povrede zaobidju. Sretno svima
::::SAMO ČELIK::::

PonosniSmogovci
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 10 feb 2024, 17:06

Tri kompletna mlada vezna igrača koji mogu pretrčati 15+ kilometara po utakmici. Tu još imaš Mehića i Bašića koji sigurno mogu pomoći.

Ali katastrofa, ne znam šta se s njim dešava ali najviše sumnjam na roditelje koji prave pritisak i pokušavaju liječiti komplekse na djetetu. Nadam se da će se dozvati jer ovo je nula.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 10 feb 2024, 17:13

Svi igraci trebaju ovu sansu iskoristiti maksimalno, ovo im je zadnja sansa, kada ce klub sebi moci dozvoliti ovoliki luksuz da forsira ovoliko mladih igraca u timu. Ako se ovu polusezonu nametnu, ako pokazu da mogu, onda se na njih moze i mora racunati, a Celik ce biti u vrhu sljedece sezone, ako ne odmah i ulazak u pl. Ovakvu sansu nece dobiti vise, u to sam uvjeren. Yebi ti to kad odes u neke manje klubove, koji i nisu popraceni toliko, koji i nemaju takve uslove i sta ti ja znam jos. Ovi igraci iz sarajevo, mozda na kraju i ostanu kod nas, tesko da mogu konkurisati kod njih za prvi tim. Fokus polusezone je prilika i razvoj mladim igracima, izvolite dokazite se.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 10 feb 2024, 17:41

Danas je prvo poluvrijeme igrao i mlađi kadet Samed Dilaver. Svaka cast Damjanovicu za ovaj potez. Bolji od ostslih Isak, Talha, Begic i Hamzic
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 10 feb 2024, 17:48

Kako su igrali?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

NekiForumas
Postovi: 176
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NekiForumas » 10 feb 2024, 17:53

dinodino2019 je napisao/la:
10 feb 2024, 17:41
Danas je prvo poluvrijeme igrao i mlađi kadet Samed Dilaver. Svaka cast Damjanovicu za ovaj potez. Bolji od ostslih Isak, Talha, Begic i Hamzic
Nisam stigao danas na tekmu nazalost. Mozel neko ko je bio detaljnije malo rec kakva je igra bila? Kaze mi isto kolega da je pored tih igraca koje si nabrojao Karalic odlican bio i da je precku pogodio i asistirao Durmisu ?

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 10 feb 2024, 18:05

NekiForumas je napisao/la:
10 feb 2024, 17:53
dinodino2019 je napisao/la:
10 feb 2024, 17:41
Danas je prvo poluvrijeme igrao i mlađi kadet Samed Dilaver. Svaka cast Damjanovicu za ovaj potez. Bolji od ostslih Isak, Talha, Begic i Hamzic
Nisam stigao danas na tekmu nazalost. Mozel neko ko je bio detaljnije malo rec kakva je igra bila? Kaze mi isto kolega da je pored tih igraca koje si nabrojao Karalic odlican bio i da je precku pogodio i asistirao Durmisu ?
Karaliću provaljen si :kafa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10228
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Vanja8 » 10 feb 2024, 18:21

mrAdislic je napisao/la:
10 feb 2024, 16:46
Talha predobar,steta sto nije nas.

Takodjer lijevi bek u drugom sto je usao, odlican mali. Kako se zove?

Da hoce Ali vise proigrat,pravo je los bio danas...treba s njim radit.
Posudba Tabakovica ce biti produzena , naravno, ako je Celik zadovoljan njegovim igrama

NekiForumas
Postovi: 176
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NekiForumas » 10 feb 2024, 18:22

Truhlo je napisao/la:
10 feb 2024, 18:05
NekiForumas je napisao/la:
10 feb 2024, 17:53
dinodino2019 je napisao/la:
10 feb 2024, 17:41
Danas je prvo poluvrijeme igrao i mlađi kadet Samed Dilaver. Svaka cast Damjanovicu za ovaj potez. Bolji od ostslih Isak, Talha, Begic i Hamzic
Nisam stigao danas na tekmu nazalost. Mozel neko ko je bio detaljnije malo rec kakva je igra bila? Kaze mi isto kolega da je pored tih igraca koje si nabrojao Karalic odlican bio i da je precku pogodio i asistirao Durmisu ?
Karaliću provaljen si :kafa:
Eh sad ako je Zuna bio sad svaki noviji forumas odma mora bit i igrac 😂 Greska ovaj put ❌

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 10 feb 2024, 18:31

NekiForumas je napisao/la:
10 feb 2024, 18:22
Truhlo je napisao/la:
10 feb 2024, 18:05
NekiForumas je napisao/la:
10 feb 2024, 17:53


Nisam stigao danas na tekmu nazalost. Mozel neko ko je bio detaljnije malo rec kakva je igra bila? Kaze mi isto kolega da je pored tih igraca koje si nabrojao Karalic odlican bio i da je precku pogodio i asistirao Durmisu ?
Karaliću provaljen si :kafa:
Eh sad ako je Zuna bio sad svaki noviji forumas odma mora bit i igrac 😂 Greska ovaj put ❌
Možda nisi lično Karalić, ali jesi advokat Karalića. Većina piše iz navijačke perspektive, kod tebe ni jedan post bez Karalića ne prođe.

Odvadi malo, nismo čoravi. Prosječan igrač koji će narednu sezonu imati manju vrijednost jer ga neće čupati U21 pravilo. Isto važi i za Arnautovića.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 10 feb 2024, 18:41

Najgori su ocevi od pomenutih.Karalic, Arnautovic i Ali. Vec u svojoj glavi imaju formaciju ko ce igrat i kako.Smetaju im drugi jer kao uzimaju mjesto njihovim sinovima.Vizionari neki koji ce unistiti djecu.Ali je vec na putu da se unisti od oca.Pustite ih nek igraju, nek se dokazuju i bore bez vaseg pritiska.
!

PonosniSmogovci
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 10 feb 2024, 18:47

Vanja8 je napisao/la:
10 feb 2024, 18:21
mrAdislic je napisao/la:
10 feb 2024, 16:46
Talha predobar,steta sto nije nas.

Takodjer lijevi bek u drugom sto je usao, odlican mali. Kako se zove?

Da hoce Ali vise proigrat,pravo je los bio danas...treba s njim radit.
Posudba Tabakovica ce biti produzena , naravno, ako je Celik zadovoljan njegovim igrama
Prvo što je napredovao drastično, drugo što su ga navijači zagotivili, treće što je i njemu lijepo. Neka ga još godinu nek nas uvede u PL pa nek svama osvoji pa nek se za dobre pare proda da svi budemo zadovoljni :D

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 10 feb 2024, 18:49

bambus je napisao/la:
10 feb 2024, 18:41
Najgori su ocevi od pomenutih.Karalic, Arnautovic i Ali. Vec u svojoj glavi imaju formaciju ko ce igrat i kako.Smetaju im drugi jer kao uzimaju mjesto njihovim sinovima.Vizionari neki koji ce unistiti djecu.Ali je vec na putu da se unisti od oca.Pustite ih nek igraju, nek se dokazuju i bore bez vaseg pritiska.
Imao je Durmiš krizu skoro godinu dana, pa je podnio muški i radio još jače pa se polako vraća. Nisu dolazile amidže, dajdže, čače i ostali da otvaraju oči forumašima koji su navijači kluba, a ne igrača. Na kraju krajeva šta te čače više hoće, nisu ovo djeca, punoljetni ljudi od 20, 21 godinu.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10228
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Vanja8 » 10 feb 2024, 19:03

PonosniSmogovci je napisao/la:
10 feb 2024, 18:47
Vanja8 je napisao/la:
10 feb 2024, 18:21
mrAdislic je napisao/la:
10 feb 2024, 16:46
Talha predobar,steta sto nije nas.

Takodjer lijevi bek u drugom sto je usao, odlican mali. Kako se zove?

Da hoce Ali vise proigrat,pravo je los bio danas...treba s njim radit.
Posudba Tabakovica ce biti produzena , naravno, ako je Celik zadovoljan njegovim igrama
Prvo što je napredovao drastično, drugo što su ga navijači zagotivili, treće što je i njemu lijepo. Neka ga još godinu nek nas uvede u PL pa nek svama osvoji pa nek se za dobre pare proda da svi budemo zadovoljni :D
:thumbup:

stopkriminalu
Postovi: 15
Pridružen/a: 21 jun 2021, 09:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la stopkriminalu » 10 feb 2024, 19:20

Hoće li iko ovdje spomenuti Masica???? I gdje je sve uspio danas poslati loptu :silent: prije će pogoditi ljudima prozore nego okvir gola :crazy: :crazy: :crazy: Jadno je na kakvog smo mi napadača spali :puke:
Kad k'o dijete zavoliš zauvijek ćeš voljeti !

jedan grad, jedan klub

ČELIK ZENICA

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 10 feb 2024, 19:30

Nisam gledo utakmicu pa ne mogu nista rec ali et citajuci zadovoljni su svi sa ovim mlađim igracima i treba ih gurat sto vise..Nadam se da ce Karalic Ali Arnautovic Durmis i Masic jos vise zivnut.
Ovo sa Sarajevom je extra i treba nastavit posudbe a mogu oni postat i nasi igraci nekad a to price filijala bla bla glupost najveca jer dugo mi necemo moci bit konkurent Sarajevu.
Znaci i Hamzic je odmah igro i zadovoljni ste sa njim a Talha je odlican i bice on sve bolji i neka ga kod nas i uvijek ovako ubuduce ali da nam daju bolje igrace koji ce igrat a ne samo broj da budu..

Avatar
laudrop
Postovi: 1339
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 10 feb 2024, 19:30

Maksimalan domet forumaša pljuvati ko loše odigra. Prva pripremna utakmica, polako. :)

Hajmo pričat o pozitivnim stvarima. Svaka čast svakoj figuri unutar kluba koja je danas dala priliku Samedu Dilaveru, kadetu našeg kluba, koji je neslužbeno debitovao sa svojih 15 godina za prvi tim!

O ovome trebamo pričati. Ovo treba slati medijima na izvještaj da se širi cijelom Bosnom i Hercegovinom. Momku pružiti maksimalan medijski prostor, pa onda pustiti ga da se i dalje čeliči i da zasluži ponovo poziv za prvi tim, i da ponovo zasluži medijski prostor. Hvala Bogu pa dajemo priliku i kadetima u prvom timu, nikad to ne može biti pogrešno. Uvijek se jedan ili dva starija kadeta mogu promovisati u prvi tim makar kroz treninge i pripremne utakmice. Azur Mahmić je posljedni kadet koji se afirmisao u Čeliku, sa 16 godina zvanično debitovao, pa smo "hajrovali od njega".

Na treningu prvog tima isto tako trenira još jedan kadet, veznjak, Rijad ako sam dobro upratio ime. Kažu da mali barata s loptom bolje od mnogih i da je fizički isto dominantniji od druge djece
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

NekiForumas
Postovi: 176
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la NekiForumas » 10 feb 2024, 19:31

Truhlo je napisao/la:
10 feb 2024, 18:31
NekiForumas je napisao/la:
10 feb 2024, 18:22
Truhlo je napisao/la:
10 feb 2024, 18:05

Karaliću provaljen si :kafa:
Eh sad ako je Zuna bio sad svaki noviji forumas odma mora bit i igrac 😂 Greska ovaj put ❌
Možda nisi lično Karalić, ali jesi advokat Karalića. Većina piše iz navijačke perspektive, kod tebe ni jedan post bez Karalića ne prođe.

Odvadi malo, nismo čoravi. Prosječan igrač koji će narednu sezonu imati manju vrijednost jer ga neće čupati U21 pravilo. Isto važi i za Arnautovića.
Imas pravo na svoje misljenje kao i ja na svoje ovdje? Pisi sta god hoces i za koga god hoces. Pisao sam ja dosta i spominjao i ostale igrace i samu igru. Ako ti se ne svidja moj komentar zaobidji ga, ne reaguj.
Adovakt svakog igraca cu bit koji se ovdje pjuvo vise nego sto je bilo potrebno ne samo Karalica.Pisao sam i za njegove lose igre, jer ako je lose lose je. I meni je na prvom mjestu klub i ne moram ovdje pisat sta radim za klub jelde?

Opet jos jednom da kazem pisacu sta zelim bez da ikog da vrijedam, a ti sto svoje misljenje mijesanjas kako vjetar puhne i sto veze o fudbalu nemas pa ti opet nista nisam rekao, pisi sta zelis, mogu se slozit il ne slozit s tobom.

Jos nesto, koliko ja znam da je ovo javna platforma sa kodnim imenima i da tebi nije prvi put da pokusavas provalit nekog njegovim pravim imenom, a to je protiv pravila foruma ili? Mogu i ja pocet pisat imena, al nisam levat prije bi se ugasio nego napisao necije ime pa makar to bilo iz sale il samo lupanje tako kao ti sto radis.

Svako dobro i prijatno Truhlo.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.