FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

GeriOldman
Postovi: 1958
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GeriOldman » 01 sep 2023, 15:31

Jericho je napisao/la:
30 avg 2023, 23:04
Pulisic u Milan za 20mil, Greenwood u Besiktas za 0, Ansu Fati na posudbu u Brighton... Šteta za svu trojicu... Sve moje low-cost želje, a svi strašno veliki potencijali.. Neka nama dede Alexisa i Arnautovica.

Ndombele ako dodje užas igrač, klupa klupe. Maxime Lopez je mnogo bolja opcija. On bar ima mozak.
Prvi nije svezao 2 utakmice u nizu već godinama. Drugi odigra jednu pa ga nema godinu. Treći nije igrao godinu dana uopće. Ne blamiraj se pobogu.
1921

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la TheTruth34 » 01 sep 2023, 16:06

Asslanija na posudbu, Klassen je Ok igrač, ali mi nema smisla njegovo dovođenje, pretrpani smo sa veznjacima..

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 01 sep 2023, 16:36

TheTruth34 je napisao/la:
01 sep 2023, 16:06
Asslanija na posudbu, Klassen je Ok igrač, ali mi nema smisla njegovo dovođenje, pretrpani smo sa veznjacima..
Eno guarro javlja sensi opet mali problem sa misicima. Nazalost dok je god on ovdje ne mozemo biti pretrpani veznjacima...Cak mislim da su i klasena doveli samo iz tog razloga, da ima ko pokriti kad ovog noge izdaju.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 01 sep 2023, 18:07

Možda se čini nepotreban ali dolazi besplatno, ima malu platu, savršeni ugovor 1+1, nije prestar ("samo" 30 godina), ima kvalitet, dosta međunarodnog iskustva... ovo je top transfer. Bukvalno ništa ne gubiš a ako se neko povrijedi možeš potencijalno spasit sezonu.

Šteta što Asllanija nismo negdje na suhu posudbu poslali, mali zna igrat lopte ali u ovom našem strašnom veznom redu će imat vrlo malu minutažu i ove sezone. Ja na njega gledam kao nasljednika Broza i Hakana na DM-u i ovu i narednu sezonu se trebalo iskoristit da se negdje razvija, pozajmica na 2 godine bi bila savršena.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

GG3
Postovi: 2765
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la GG3 » 01 sep 2023, 18:45

Biscione je napisao/la:
01 sep 2023, 18:07
Možda se čini nepotreban ali dolazi besplatno, ima malu platu, savršeni ugovor 1+1, nije prestar ("samo" 30 godina), ima kvalitet, dosta međunarodnog iskustva... ovo je top transfer. Bukvalno ništa ne gubiš a ako se neko povrijedi možeš potencijalno spasit sezonu.

Šteta što Asllanija nismo negdje na suhu posudbu poslali, mali zna igrat lopte ali u ovom našem strašnom veznom redu će imat vrlo malu minutažu i ove sezone. Ja na njega gledam kao nasljednika Broza i Hakana na DM-u i ovu i narednu sezonu se trebalo iskoristit da se negdje razvija, pozajmica na 2 godine bi bila savršena.
Apsolutno se slazem s tobom sto se tice Asllanija, decko ima ono nesto u sebi podsjeca me na Xhaku
Sve je super, sigurno on trenira sa njima al u ovim godinama on mora da igra da bi napredovao.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

ElPrincipe
Postovi: 481
Pridružen/a: 07 feb 2022, 20:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la ElPrincipe » 01 sep 2023, 23:06

Ovaj klasen je vec pokupio moje simpatije decko izgleda skroman prizeman pa vidicemo ga na terenu sta zna i umije

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la TheTruth34 » 02 sep 2023, 00:49

Agoume i Esposito nisu nigdje otišli?

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 02 sep 2023, 07:07

TheTruth34 je napisao/la:
02 sep 2023, 00:49
Agoume i Esposito nisu nigdje otišli?
Esposito posudba u Sampdoriju
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 26 dec 2023, 18:51

Buchanon dolazi u zimskom mercatu za nesto manje od 10mil €. Mozda dodje i neki napadac ako Sanchez prihvati ponudu Arapa, vidio sam da se spominje Kramaric kojem istjece ugovor.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 27 dec 2023, 14:00

Sanchez če vjerovatno tražit da mu platimo koji milion za raskid ugovora kao i prošli put. Što smo pojeli **** sa ovim back-up napadačka ljetos, valjda nauče iz toga p ne ponavljaj iste greške i u narednim godinama.

A o Buchananu ne znam šta da mislim, djeluje kao Lazaro 2.0. Nadam se da griješim
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 27 dec 2023, 14:33

Ne ide sanchez nigdje u januaru, u to sam siguran, tako da svi koji se sad nadaju novom napadacu, od tog nema nista. Na ljeto svakako da, zato ganjamo taremija vec sad da potpise kao zamjena za njega.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la gaston » 29 dec 2023, 11:48

Pošto Bastoni? :kafa:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 02 jan 2024, 18:20



Mozda bude na klupi vec protiv Verone.

Nego jeste spremni na povratak Icardia :mrgreen:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5429
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 04 jan 2024, 13:31

Buchanan je sletio u Milano. To je to sto se tice januarskog prelaznog roka :D
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 24 jan 2024, 21:54

Evo stize nam taremi kao free agent na ljeto, dvije godine ugovor, javlja romano. Vjerovatno i zielinski dolazi tako da se vec sad radi dobar posao za narednu sezonu.

Iskreno bio sam protiv taremija ljetos jer nisam znao kako ce turam ispasti, ovako kad imamo dva startera u napadu taremi kao free agent je i vise nego dobar potez.Valjda se uspijemo rijesiti arnautovica, sancheza i corree, dovesti tu nekog mladjeg i to ce da bude bombona.


Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 03 feb 2024, 07:56

Top free transfer, samo da ne prodaju Hakana :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

miki09
Postovi: 444
Pridružen/a: 25 jun 2019, 19:11
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la miki09 » 03 feb 2024, 09:00

Ma zielinski dolazi da igra na mjestu na kojem trenutno igra mkhi. Hakan je veznjak koji bi trebao biti zadnji na listi koga treba prodati, prije cemo za barellu naci zamjenu nego za njega. Samo odrzati ovaj trenutni vezni red na okupu i uz zielinskog to ce biti show i iduce sezone :opaopa:

Avatar
Huska
Postovi: 3153
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Huska » 08 feb 2024, 19:11

Neki dan naleti na sliku, a mrsko mi provjeravati, zadnjih 4 ili 5 godina kako mijenjamo dresove za ovu kinesku novu godinu i svaki put smo izgubili utakmicu sa kineskim slovima :rol:

Tako da za vikend i bod je dobar, posto opet igramo u tim dresovima :rol:

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 13 feb 2024, 13:07

Ako je vjerovati Romanu Zielnski je obavio preglede i potpisao predugovor, Taremi je sljedeci i 99% je nas.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.