FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

mosarajvosa83
Postovi: 5373
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 18 feb 2024, 15:42

Edmundoo je napisao/la:
18 feb 2024, 15:41
mosarajvosa83 je napisao/la:
18 feb 2024, 15:40
Edmundoo je napisao/la:
18 feb 2024, 15:38


Vi ste Real Madrid samo vam fale njihovi igrači
Ajde djete pisat pa spavat,nisam ti tako mamu ucio da budes tako bezobrazan,moram je opet prevaspitati.
Hehehe to je najbolje sto znas? Pa bolje penaranda izvodi penale nego ti
Sto si pisao ovdje pisao si,idi sad drugi profil pravi,noram ti nocas sa mamom i sestrom orgijat nemamo puno vremena.

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 18 feb 2024, 15:44

sonpenn je napisao/la:
18 feb 2024, 15:37
Fudo je napisao/la:
18 feb 2024, 15:35
sonpenn je napisao/la:
18 feb 2024, 15:27
"Imamo puno prostora za napredak. Igrači nisu u najboljoj formi. Ova ekipa može puno. Analizirat ćemo zašto smo uputili prvi udarac u okvir gola tek u 88. minuti."

Sta su radili na pripremama ?
Ima prostora za napredak govori od kad je dosao, kao sto rekoh posle Slobode ovaj pojma o fudbalu nema. Ja zivotom garantujem, da nista gori posao ni ja nebi radio, ali dosta jeftinije i srcanije. Iz tekme u tekmu nazaduje.
Mi nemamo nista, brate nista, nazalost. I na kraju cemo 5ti zavrsiti, jer ja ne znam koji igraci bi bili prevage. Nemam rijeci jednostavno vise.
Ma daj boze i da peti budemo brate. Ja sam uvjek za mlade igrace da se dovedu, ali planski. Doveli su par mladih, ali bojim se da je to samo da se napune dzepovi,. Nevjerujem u price da Mrva pere pare, ali da zaradjuje preko ledja FKS u to sam ubjedjen.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

kleja
Postovi: 154
Pridružen/a: 12 apr 2022, 09:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kleja » 18 feb 2024, 15:44

BordoBBoja je napisao/la:
18 feb 2024, 15:41
kleja je napisao/la:
18 feb 2024, 15:36
BordoBBoja je napisao/la:
18 feb 2024, 15:33


Izvini jesi ti kad bio na utakmici?
Na istoku konkretno?
Eh pa onda ti se nista ne mora objasnjavati

Jok, ti si bio.
Samo mi objasni kakav pritisak na profesionalcu. Šta bi bilo da je 30k na stadionu ?

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 18 feb 2024, 15:45

Rozman pod hitno mora odraditi jedan team building i odvesti igrace u Sloveniju na neko skijalište da ih nauci skijati.

JVVVST
Postovi: 929
Pridružen/a: 17 jun 2020, 21:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JVVVST » 18 feb 2024, 15:45

kanarinac je napisao/la:
18 feb 2024, 15:19
Mirza nakon svake pobjede poklanja pobjedu navikacima,u Sirokom pobjeda 0 3,poklanja navijacima za Vedrana,i horde mu jebu sve,da vidim hocel vam izac sta iz Rozmanove guzice osim snjura,covjek nakon ove blamaze kaze u eter,da su navijaci krivi za poraz,**** li ti rukopis slovenski.
Yebo te Mirza u usta smrdljiva.
Ja volim volim volim samo tebe...


BŽKŠ

Sanchez87hz
Postovi: 674
Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez87hz » 18 feb 2024, 15:45

Sta kaze od danas napadamo klubove ispred nas :salut:
E moj Rozmarine uhvati se Radomlja,Domzala itd,nije za tebe ovako velik klub.

Avatar
mnon46
Postovi: 3219
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 18 feb 2024, 15:46

Zamisli primiš 3 gola a golman ti najbolji... svaka vam čast
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
FCUM
Postovi: 7054
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 18 feb 2024, 15:48

Mirza zalizani ja za ovog slovenskog **** Prandeli
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 18 feb 2024, 15:50

ado-hz je napisao/la:
18 feb 2024, 15:45
Rozman pod hitno mora odraditi jedan team building i odvesti igrace u Sloveniju na neko skijalište da ih nauci skijati.
Moze slalom a da zamisljaju da su zastavice protivnickin igraci, ili skokove da iz visina nauce na noge se docekati.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

fera
Postovi: 12814
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 18 feb 2024, 15:50

Ima da se nagledamo ovakvih bruka ali eto hajde neka rade u kontinuitetu a mi cemo saburati...
Ovu sam sezonu halalio onog trenutka kada je Rozman otpisao pola ekipe. Meni je ovo sve od tog otpisivanja pola ekipe i nove rekonstrukcije stvarno previse i po ko zna koji put krecemo od nule.
Moju podrsku nema niko u klubu ko ne donosi rezultat, nije bitno jel legenda kluba ili neki janez.
Istrpiti ih mogu ali podrzati ne.
Ako se ljetni rok ne odradi bar 3 puta bolje od ovog ni naredne sezone se nemamo cemu nadati. Kada pogledas osim Ajdina koji je na posudbi ovdje mi vec dva prelazna roka oslabljujemo ekipu, dosli su dosta slabiji igraci od ovih koji su nas napustili.
Nek je sa srecom Rozmanu i Ibricicu u daljnjem radu sto se mene tice nisu se pokazali, posebno trener koji je sve ovo i zakuhao. Moju podrsku nemaju niti ce imati dok god ovo ne pocne liciti na nesto.
Valjda se opamete pa na ljeto nesto urade jer ovo do sad je ispod prosjeka i ocekivanja, nisu dosli u Igman da rade nego u FK Sarajevo.
You are someone else I am still right here

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 18 feb 2024, 15:51

bodi123 je napisao/la:
18 feb 2024, 15:35
Jbt kad skontaš pa mi smo Dudića otjerali gdje smo imali igru, stvarali šanse, kombinatorike je bilo, lik je za ovog Slovenca Pep Gvardiola, što evo dokazuje i u Srbiji.

Kad god naši bekovi pošalju nekakvu dugu loptu koja ide po aut liniji jedno dijete odustane od fudbala, a danas su to uradili najmanje 15 puta.
Al' je ružan i glavat i to smeta standardnim likovima. :mrgreen:

Eno ga lagano grabi ka četvrtom mjestu jače lige.
Zadnja izmjena: Oikamid, dana/u 18 feb 2024, 15:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
skullcrusher
Postovi: 906
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 18 feb 2024, 15:51

Nikakav pritisak sa istoka nije bio mrs picke jedne sta treba se aplaudirati da te ponizavaju na Kosevu 0:3 **** im sve
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Istinasamo123
Postovi: 664
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 18 feb 2024, 15:51

Odavno pricam da ovo nista ne valja, mnogi zaslijepljeni pripremnim utakmicama su ovde na kritiku spremni bili da se biju.
Sada druga ploca kako sam i ocekivao oni ce ga prvi i tjerati...
Ovaj slovenski idiot ce napraviti gore stvari od Jesica i njegove svite. Klub mora imati svoj sistem a ne da ga uvode ovaj jablan i plavo rumeno **** zvano ibricic. I kada odu ide nazadak 3 godine.
Domzalizacija d.o.o
Mirvic je toliki mamlaz da to nema dalje.

Lavcina
Postovi: 400
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 18 feb 2024, 15:51

Kao sto sam i pisao. Rozman se je u jesenjem dijelu pokazao da ne zna bas. Na početku je islo zbog tog pozitivnog šoka. Ali nakon toga je svaka bila patnja.
Sloga te ubije kod kuce 3:0, u Gabeli spasavali remi 2:2, Borac na Kosevu vodio i Anicic u zadnjim sekundama za 1:1 igra takodje qurcu nije valjala. Pa porazi u gostima protiv Širokog i Veleza.

Uglavnom samo je trebalo malo oči otvoriti i vidjeti, da lik nije dorastao ovom poslu. On sve nesto bi, ali u praksi to ne zna. Malo jaca verzija od Nermina Basica.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 18 feb 2024, 15:52

Edmundo je odstranjen s foruma. Navijaci ostalih klubova ukoliko zele diskutovati imaju temu namijenjenu i za te stvari. Hvala.

Avatar
FCUM
Postovi: 7054
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 18 feb 2024, 15:53

Svi neka idu, bolje nam je islo sa husrefom i sabrinom
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

visokohz
Postovi: 2939
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 18 feb 2024, 15:53

Fudbal se uvjek igrao srcem i mudima a nasi igrači to nazalost nemaju

Avatar
mnon46
Postovi: 3219
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 18 feb 2024, 15:55

Bitno je da je plata redovna i velika, teren manje više
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1539
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 18 feb 2024, 15:56

Bio sam bas optimistican pred ovu utakmicu, uprkos onoj sramoti u kupu protiv raspale Slobode. Prvo jer kuci igramo neuporedivo bolje, drugo jer je Siroki tanak, trece jer se nisam uopste mogao sjetiti kad su nas zadnji put dobili na Kosevu (hvala na podsjecanju).

Prvo poluvrijeme slabo, jalovo, sporo, bezidejno. Kontam ponovice se utakmica protiv Slobode, neki remi ili eventualno 1-0. Na kraju, ljudi su nas poderali. Nisam dobro vidio, ali mislim da ono nije bio ofsajd, tj. da je lagano moglo biti 4:0.

Ja stvarno vise ne znam sta da kazem, nisam pametan. Ako mi neko opet pocne o pripremama, vremenu, transferima i uigravanju ekipe, hraknucu monitor. Bas je ovaj isti Siroki imao fore da se uigra u pm. Onaj jucerasnji Zeljkan za nas ovakve izgleda kao Liverpool, da ne spominjem Borac, Zrinjski, Velez.

Hocemo mladog, modernog trenera i SD-a? Moze, evo. Evo im i odrijesene ruke. Tjeraj igraca, makar bio najskuplji i jucer potpisao, sve zelje cemo ti ispuniti. Placacemo obestecenja, sta god hoces. Hoces vrijeme, hoces igrace, hoces pripreme, moze sve. Sve, ali bukvalno sve im je dato. Niko drugi u ligi nema luksuz kakav imaju Rozman i Ibricic, ni blizu.

Opet NISAM za tjeranje, jer to ne bi imalo smisla kad im je dozvoljeno da sve iz korijena promijene, dovedu i otjeraju koga hoce. Sad bi ih ostavio namjerno, makar i u Europu ne otisli, samo sto bi mi na ljeto dobili KURCINU a ne budzet za pojacanja. Snalazi se, radi s tim sto imas. Jos lik opet vrijedja inteligenciju s izjavama nakon utakmice, pa bar se izvini i reci kriv sam u pm...

Istinasamo123
Postovi: 664
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 18 feb 2024, 15:59

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
18 feb 2024, 15:56
Bio sam bas optimistican pred ovu utakmicu, uprkos onoj sramoti u kupu protiv raspale Slobode. Prvo jer kuci igramo neuporedivo bolje, drugo jer je Siroki tanak, trece jer se nisam uopste mogao sjetiti kad su nas zadnji put dobili na Kosevu (hvala na podsjecanju).

Prvo poluvrijeme slabo, jalovo, sporo, bezidejno. Kontam ponovice se utakmica protiv Slobode, neki remi ili eventualno 1-0. Na kraju, ljudi su nas poderali. Nisam dobro vidio, ali mislim da ono nije bio ofsajd, tj. da je lagano moglo biti 4:0.

Ja stvarno vise ne znam sta da kazem, nisam pametan. Ako mi neko opet pocne o pripremama, vremenu, transferima i uigravanju ekipe, hraknucu monitor. Bas je ovaj isti Siroki imao fore da se uigra u pm. Onaj jucerasnji Zeljkan za nas ovakve izgleda kao Liverpool, da ne spominjem Borac, Zrinjski, Velez.

Hocemo mladog, modernog trenera i SD-a? Moze, evo. Evo im i odrijesene ruke. Tjeraj igraca, makar bio najskuplji i jucer potpisao, sve zelje cemo ti ispuniti. Placacemo obestecenja, sta god hoces. Hoces vrijeme, hoces igrace, hoces pripreme, moze sve. Sve, ali bukvalno sve im je dato. Niko drugi u ligi nema luksuz kakav imaju Rozman i Ibricic, ni blizu.

Opet NISAM za tjeranje, jer to ne bi imalo smisla kad im je dozvoljeno da sve iz korijena promijene, dovedu i otjeraju koga hoce. Sad bi ih ostavio namjerno, makar i u Europu ne otisli, samo sto bi mi na ljeto dobili KURCINU a ne budzet za pojacanja. Snalazi se, radi s tim sto imas. Jos lik opet vrijedja inteligenciju s izjavama nakon utakmice, pa bar se izvini i reci kriv sam u pm...
Ostavi ih namjerno al sebi u kucu druzi se sa kekecima a i mirvica debila zovi.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], mnon46, Mocvara1991, napoleon72 i 42 gosta.