FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
emir79
Postovi: 8766
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 25 feb 2024, 13:59

Imamo mi masu problema koje ili ne vidimo, ili se pravimo da ne vidimo. Da ne kažem pravimo se ludi.
Prvo, ne znamo šta hoćemo, od uprave, preko igrača, pa sve do navijača. Jednostavno ne postavljamo ciljeve. A kada ih nemaš, ne znaš ni kuda udaraš.
Mi nemamo kvalitetnog napadača, niti kvalitetne "desetke". Nemamo pakera koji je sposoban napraviti 15 asistencija tokom sezone. Niti napadača koji će po sezoni zabiti 20 golova. Yebeš ti tog napadača, ako nije u stanju u našoj ligi zabiti 20 golova, i to za Sarajevo. Pišaj ga. Ovo je do uprave , jer nije u stanju obezbjediti klubu takve igrače. Onda trener koji kaže, pazi sad: " jednostavno, nas ne ide". Ovo ne može ozbiljan trener izjaviti. Zvijezdu pored svih poteškoća, ako ih i imaš moraš mlatnuti. Lik je pun nekakvih izgovora i opravdanja. Moje mišljenje, da ne bi potrošili novog trenera, ostaviti Rožmana do kraja sezone i onda ga nogirati. I onda navijači, koji nisu u stanju 10 utakmica istrpiti bilo kojeg igrača. Odma mu nađu hiljadu falinki.
Trebamo se dobro zapitati, zašto skoro svaki igrač, kojeg otjeramo, zablista u nekom drugom klubu. Lista je dugačka...
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 25 feb 2024, 14:09

Danas jos gore kao da me neko isprebijao.
Tesko bilo sta komentarisati, razumijem i ove sto psuju i ove koji su protiv toga, nismo svi isti.
Nek nam je Bog na pomoci ne vidim drugog nacina da ovo krene na bolje.
You are someone else I am still right here

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2061
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kockoglavi » 25 feb 2024, 14:10

Jel podnio skijas ostavku. Sve mu odvratno

Avatar
stojko
Postovi: 1363
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 25 feb 2024, 14:10

Danas necemo izgubiti!

fks74
Postovi: 9261
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 25 feb 2024, 14:19

NajvecaRadosti je napisao/la:
25 feb 2024, 13:56
Da nismo bezveze tjerali igrace:

Iliev
Musa-Djurickovic-Martinovic-Radovic
Balta-Mustafic/Vrancic
Guliashvili-Hasic-Andjusic
Renan

Meni je ovo puno bolji tim nego ovo sto sad imamo.
Nemamo timski duh,nemamo mentalitet nemamo lidera nemamo igraca sa mudima.Balta i Martinovic osim sto su IGRACINE za ove sad vise bi valjali svlacionici i na terenu nego 150 Prevarandi.Ovo je jedan skup luzera i bolikuraca i ne vidim kako se mozemo podici jer lidera nemamo.Mozemo mi dobiti 2 utakmice mozda ali nije to to.Bezveze zamazivanje ociju i produzavanje agonije.

Promasen rok,uzasna selekcija zadnja 2 roka rezultiraju ovome.Previse gresaka i samo cu reci nek nam je Bog na pomoci.Ne mogu da vjerujem da morawmo strepiti za 4.mjesto protiv Sloge yebeni Doboj.

On ih je birao sad nek ga bojkotuju.Otjerali se momci koji su ginuli na terenu radi ovi luzera
Bogami nije se pisalo do sada da su otjerani momci ginuli, nije niko senilan znamo šta se pisalo za te momke. Treba vidjeti u čemu je problem jer svi igraju dobro dok ne dođu nama, usto tako proigraju kada odu od nas.

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1925
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 25 feb 2024, 14:23

Od kako ne igra Avramovski mi nismo imali smislenog napada? Neka me ispravi neko ako grijesim.
Ako nemas kreativnu sredinu, ne igra se 4231.
Mozemo se samo nadati da ce trener naci dobitnu kombinaciju. Treba sve pokusati, cak 442 sa Hamzom i Renanom. Svakako kroz sredinu ne mozemo nista izmisliti.

Zeko87
Postovi: 2217
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 25 feb 2024, 14:23

Postali smo razvojni klub ali za konkurente iz naše lige. :D
Dođu kod nas obezbijede se za života i onda igraju pristojno u ostalim klubovima (vrlo često i o našem trošku).

Ovaj naš napadački fudbal izgubio smisao niti nas se iko više i boji. Parkiraj brate autobus kao Murinjo i prilagodi se protivniku.
Zadnja izmjena: Zeko87, dana/u 25 feb 2024, 14:25, ukupno mijenjano 1 put.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

VolimoSarajevo
Postovi: 48
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 25 feb 2024, 14:24

Bezveze pisete o nekoj smjeni.
Nece se desiti i ne treba da se desi!
Svi ste srali kako treba istrpiti sta god da bude.
Eto desava se i treba da istrpimo.
Nego navikli svakih 6 mjeseci tjerat/dovoditi.
I sta se postiglo?
NISTA!

Avatar
napoleon72
Postovi: 5224
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 25 feb 2024, 14:33

fks74 je napisao/la:
25 feb 2024, 14:19
NajvecaRadosti je napisao/la:
25 feb 2024, 13:56
Da nismo bezveze tjerali igrace:

Iliev
Musa-Djurickovic-Martinovic-Radovic
Balta-Mustafic/Vrancic
Guliashvili-Hasic-Andjusic
Renan

Meni je ovo puno bolji tim nego ovo sto sad imamo.
Nemamo timski duh,nemamo mentalitet nemamo lidera nemamo igraca sa mudima.Balta i Martinovic osim sto su IGRACINE za ove sad vise bi valjali svlacionici i na terenu nego 150 Prevarandi.Ovo je jedan skup luzera i bolikuraca i ne vidim kako se mozemo podici jer lidera nemamo.Mozemo mi dobiti 2 utakmice mozda ali nije to to.Bezveze zamazivanje ociju i produzavanje agonije.

Promasen rok,uzasna selekcija zadnja 2 roka rezultiraju ovome.Previse gresaka i samo cu reci nek nam je Bog na pomoci.Ne mogu da vjerujem da morawmo strepiti za 4.mjesto protiv Sloge yebeni Doboj.

On ih je birao sad nek ga bojkotuju.Otjerali se momci koji su ginuli na terenu radi ovi luzera
Bogami nije se pisalo do sada da su otjerani momci ginuli, nije niko senilan znamo šta se pisalo za te momke. Treba vidjeti u čemu je problem jer svi igraju dobro dok ne dođu nama, usto tako proigraju kada odu od nas.

Problem je u tom sto smo fudbalski BH Telecom. Uvali se na dobru platu i boli te qrac, najjaci si u drzavi, zivis u glavnom gradu, imas bogovske uslove, a ako si stariji od 22 godine to ti je vjerovatno vrhunac u karijeri.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
luckystrike
Postovi: 737
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 25 feb 2024, 14:41

Mogli bi mi od Posušja učiti prekide i centaršuteve

kenoHZ
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jun 2022, 14:33

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kenoHZ » 25 feb 2024, 14:43

Simonu je ova sedmica odlučujuća i sudbina mu zavisi od naredne dvije utakmice. Otkako je došao mi izgledamo sve gore i gore, i prosto mi je nevjerovatno da osim lijepog izražavanja i priče ništa dobro nije donio. Ekipa koju je dobio je igrala bolje i smislenije od ekipe koju je novi SS selektirao i šalje na teren. Sa druge strane ogromne pare su uložene u "slovensku" opciju i nema smisla da se otjera pa da idemo iz početka, ali da ovo valja, ne valja. Za sad nisam za otkaz ali u slučaju nepovoljnih rezultata u naredne dvije utakmice definitivno nešto treba mijenjati, u tom slučaju zna se ko prvi strada.

Istinasamo123
Postovi: 664
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 25 feb 2024, 14:44

esprit24 je napisao/la:
25 feb 2024, 13:51
Ono sto je neko juce pisao oko bojkota igraca sve vise pocinjem vjerovati u to. Imam info iz svlacionice da se covjek trudi da svakom medvjedu u ekipi nadogradi igracke sposobnosti i da ih je na pripremama bukvalno ubio. Eh sad kolko se taj sistem treniranja svidja prevarama poput Ziljkica, Beganovica(koji je u crvenom sto se tice fiz spreme) Penarande koji je svoju karijeru srozao do dna to ostaje da vidimo. Ne branim rozmana ali njegovom smjenom ispali bi smijesni do bola. Da se razumijemo nasi igraci da imalo vrijede igrali bi u nekoj desetoj ligi svijeta a ne kod nas.
Zvezda da ne smjeni Bahara kaskali bi za Partizanom 10 bodova a isto je doveden na duze staze mlad, ambiciozan trener.
Ovako doveli Milojevica provjerenog za ligu i osvojice na kraju.
Niko nije veci od kluba, ali tamo imas sistem na koji trener se uklapa a ne da dovedes kamion amaterskim slovenaca da ti ga oni uspostave...
A ne da dodje rumeni ibricic u talu sa trenerom i dovodi sta im je k cejf a vidimo sta su doveli.
Ovi ce veci nazadak napraviti od pokojnog Jesica,trpili ili ne od ovog nema nista sto igracki sto trenerski....

Avatar
H8Z7
Postovi: 3981
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 25 feb 2024, 14:45

Neka priča ko šta hoće ali prosto je nemoguće da za svega par mjeseci od pobjede nad Zrinjskim, Željezničarem, dva remija sa Borcem dođemo do toga da ne možemo stvoriti priliku zadnjoj ekipi na tabeli. Ili je bojkot ili neki već problem.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
mnon46
Postovi: 3216
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 25 feb 2024, 14:46

Iliev
Beganović Đuričković Soldo Radović
Hasić Buljubašić Julardžija Anđušić
Čataković Renan
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2145
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 25 feb 2024, 14:52

Zasto svaki nas trener kad gubi i kad stane pred kamere izgleda luzerski?

Rijetko ko je u porazu bio gospodin i mudonja, da ti da neku dozu sigurnosti da zna sta radi, da mu vjerujemo.
Ova budala kad stane da prica, bude isto ko kad majmunu das pusku. Ubica teleceg pogleda
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23135
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 feb 2024, 14:53

Besim svaku igra kod Fedje,evo 3/3 su kako je došao.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5831
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 25 feb 2024, 14:53

Sta kaze doveli kamion igraca i nista nevalja a kao igra bila dobra u prvom djelu… juce jedino GOLMAN (koji se vec sad pokazao da je bolji od Sehinovica) i matunovic, zakojeg se mogu slozit da nas nije upgradivo..

Jos usa MEHMEDOVIC 15 minuta gdje se moglo vidjet da ima slifa i da bi mogao (KAZEM MOGGAO BIT POJACANJE) sve ostalo isti igraci koji su igrali prvi dio..

Krdzalic mehmedovic ako se pokazu izbore mjesto medju 11 u narednih 5-6 utakmica prelazni rok vise nego korektan

Metanovic nazalost bice za rotacije i izgleda da je fula

roccosiffredi
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 25 feb 2024, 14:55

Raznijeti ćemo kone!

NajvecaRadosti
Postovi: 6326
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 25 feb 2024, 14:55

Logicno da je bojkot.Ko to ne vidi ili laze sam sebe ili je slijep
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Lavcina
Postovi: 396
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 25 feb 2024, 14:55

Nenazivaju bezveze Rozmana ublehom u Sloveniji.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.