Sloboda Dita Tuzla

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8134
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 31 maj 2023, 16:05

InatSilniBosanski je napisao/la:
31 maj 2023, 13:53
dajte Tuzlaci moji dizete se na noge i istjerajte ovog Berbica i dajte covjeku klub u ruke, negdje sam procitao da bih odma krenuli i kvalifikacije za onu FIBA ligu sampiona koja je dosta jako takmicenje
Aida možeš iz kluba jedino istjerati da ga ubiješ, najveći smrad i kriminalac u državi. Da je država normalna i pravna, ovaj bi na golom otoku tucao kamen 364 od 365 dana u godini.

P.S čim režimski bhbasketba nije ništa objavio, znači da ide u pravom smjeru sve ako Bog da :bih:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8134
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 31 maj 2023, 16:39

Znate, dovoljno je da mene neko vidi na tribinama, kao što je nedavno bilo na utakmici Fudbalskog kluba Sloboda, pa da kaže: “Evo, hoće da kupi Slobodu”.

To nije tačno, kao ni informacija da želim kupiti Košarkaški klub Sloboda Dita”, kaže Džambić.

Dodaje da to odavno nije aktuelno, pogotovo zbog nesređenog finansijskog stanja u KK Sloboda Dita.

“Dubinski kad se uđe u to, vidi se da ima mnogo problema, da su veliki dugovi, čujem da se mnogo duguje i za poreze…”, rekao je Džambić za Raport.
Ipak ništa...
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la InatSilniBosanski » 31 maj 2023, 18:11

baboedindzeko09 je napisao/la:
31 maj 2023, 16:39
Znate, dovoljno je da mene neko vidi na tribinama, kao što je nedavno bilo na utakmici Fudbalskog kluba Sloboda, pa da kaže: “Evo, hoće da kupi Slobodu”.

To nije tačno, kao ni informacija da želim kupiti Košarkaški klub Sloboda Dita”, kaže Džambić.

Dodaje da to odavno nije aktuelno, pogotovo zbog nesređenog finansijskog stanja u KK Sloboda Dita.

“Dubinski kad se uđe u to, vidi se da ima mnogo problema, da su veliki dugovi, čujem da se mnogo duguje i za poreze…”, rekao je Džambić za Raport.
Ipak ništa...
pa cekaj nije stvar da je vidjen vec je ono bio intervju sa njim, nidje veze prica ili tu neko baca kost bezveze od medija ili on petlja nesto, mada je to jako cudno za biznismena njegove reputacije
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8134
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 31 maj 2023, 18:30

InatSilniBosanski je napisao/la:
31 maj 2023, 18:11
pa cekaj nije stvar da je vidjen vec je ono bio intervju sa njim, nidje veze prica ili tu neko baca kost bezveze od medija ili on petlja nesto, mada je to jako cudno za biznismena njegove reputacije
Bio je na utakmicama FK, zadnje dvije domaće ako sam dobro upucen. Sad jel ovo laž sa Raporta ili nešto treće, ne znam vala. Nadam se da će ipak nešto bit od ovog samo da više Aida ne gledamo
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la InatSilniBosanski » 31 maj 2023, 20:59

baboedindzeko09 je napisao/la:
31 maj 2023, 18:30
InatSilniBosanski je napisao/la:
31 maj 2023, 18:11
pa cekaj nije stvar da je vidjen vec je ono bio intervju sa njim, nidje veze prica ili tu neko baca kost bezveze od medija ili on petlja nesto, mada je to jako cudno za biznismena njegove reputacije
Bio je na utakmicama FK, zadnje dvije domaće ako sam dobro upucen. Sad jel ovo laž sa Raporta ili nešto treće, ne znam vala. Nadam se da će ipak nešto bit od ovog samo da više Aida ne gledamo
ne znam jaka Sloboda sigurno ima neizmjerljiv znacaj za nasu kosarku, zamisli ooet Bosnu i Ditu u reginalnom vrhu :ljepota:
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Edin1982
Postovi: 461
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Edin1982 » 31 maj 2023, 21:34

baboedindzeko09 je napisao/la:
31 maj 2023, 18:30
InatSilniBosanski je napisao/la:
31 maj 2023, 18:11
pa cekaj nije stvar da je vidjen vec je ono bio intervju sa njim, nidje veze prica ili tu neko baca kost bezveze od medija ili on petlja nesto, mada je to jako cudno za biznismena njegove reputacije
Bio je na utakmicama FK, zadnje dvije domaće ako sam dobro upucen. Sad jel ovo laž sa Raporta ili nešto treće, ne znam vala. Nadam se da će ipak nešto bit od ovog samo da više Aida ne gledamo
Pišu da je gledao utakmice iz lože,a čovjek došao sa Nerkom-Bony na utakmicu i sjedio na D tribini ,sve neka lupetanja i bacanja bombi...!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 12 jan 2024, 17:01

Kad bude vakat doso :thumbup:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la DamirT » 12 jan 2024, 17:09

:ljepota: :pray:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 852
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Sjenjak1919 » 05 feb 2024, 13:45

MEMORIJALNI SNOOKER TURNIR "ŽELJAN PILAVDŽIĆ" U TUZLI

Snooker, Pool & Darts Club Click Tuzla sa prijateljima kluba organizuje prvi Memorijalni Snooker turnir “Željan Pilavdžić” u čast našem kolegi, drugu i velikom čovjeku Željanu Pilavdžiću koji je ostavio dubok trag u svijetu BiH Snookera i učestvovao u svim takmičenjima od samih početaka Snookera u Tuzli i Bosni i Hercegovini.

Nadamo se da će ovaj memorijalni turnir prerasti u tradicionalni turnir koji ce se održavati svake godine u čast našeg Željana.

Na turniru ce učestvovati 16 najboljih igrača iz Tuzle, a prijatelji kluba su obezbijedili vrijedne nagrade i pehare za prva tri osvojena mjesta.

Pozivamo vas da 10. i 11. februara dođete u klub Click na adresi Tabašnice 16 i uživo pogledate mečeve.

Mečeve ovog turnira moci ćete gledati putem facebook stranice kluba Click.


slika
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: Sloboda Dita Tuzla

Post Postao/la Mortus » 29 feb 2024, 09:43

SENAD DŽAMBIĆ I DITA ŽELE JAKU KK SLOBODU: BERBIĆ I ILIĆ SE PROTIVE JER IH NEMA U “TALU”?

Dolaze li bolji dani za košarku u Tuzli? Hoće li Sloboda izaći na šampionski put? Ovo su pitanja na koje odgovor traže ljubitelji košarke u gradu soli.

Dugoočekivana Skupština OKK Sloboda na kojoj bi se trebalo razmatrati ulazak Senada Džambića najbogatijeg Bosanca u klub sa svojim kompanijama Bingo i fabrika detrdženata Dita koja je dio korporacije ovog biznismena, otkazana je zbog nedostatka kvoruma.

Zašto? Tuzlanski Vidi portal piše da interes postoji i sa jedne i druge strane, svima je u cilju da Mejdan bude ispunjen do posljednjeg mjesta, da Sloboda Dita za koju su mnogi ljubitelji košarke vezani, igra značajnu ulogu u prvenstvu BiH, bori se za trofeje, te se na koncu okuša i kao ABA ligaš. Jer, Džambićevi epiteti i njegovih saradnika su najveći moguć…

– Prema saznanjima kočnica u svemu su još lokalni moćnik i prvi čovjek njegove tvorevine-igračke OKK Sloboda Aid Berbić i satelit SDP-a Slađan Ilić.

Navodno, u svemu tome ne vide sebe? Dakle, dvojcu bez kormilara nije stalo do razvoja sporta u Tuzli, koji je zadnjih nekoliko godina u velikom padu, jer oni znaju da sa ulaskom privatnog kapitala klub neće biti igračka, prvi redovi rezervisani za stranačke poslušnike i jurišnike iz Javnih preduzeća – piše Vidi portal.

Šta je Džambić rekao 2023. godine?

Znate, dovoljno je da mene neko vidi na tribinama, kao što je nedavno bilo na utakmici Fudbalskog kluba Sloboda, pa da kaže: “Evo, hoće da kupi Slobodu”.

To nije tačno, kao ni informacija da želim kupiti Košarkaški klub Sloboda Dita”, kaže Džambić.
Dodaje da to odavno nije aktuelno, pogotovo zbog nesređenog finansijskog stanja u KK Sloboda Dita.
“Dubinski kad se uđe u to, vidi se da ima mnogo problema, da su veliki dugovi, čujem da se mnogo duguje i za poreze…”, rekao je Džambić za...
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.