Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8129
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la baboedindzeko09 » 03 mar 2024, 00:16

Baždar jedino može igrati za nas ako ovo ljeto napravi izlazni transfer iz Partizana, ako ne, onda je siguran da u budućnosti pjeva Bože pravde.

Nek ga i pozovu za prijateljsku oni, svejedno poslije te prijateljske može opet igrati za nas, jer on na EURO niti zvaničnu utakmicu do tada neće odigrati zbog napadača koji će bit pozvani (Mitrović, Vlahović, Jović i Ratkov)
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Sindikat12
Postovi: 656
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 03 mar 2024, 00:32

Ajmo Samede samo BiH. Majka nosi hijab, to daje velike nade da ce ipak odluka pasti na BiH.

Jest da je nas dzematlija povremen izradio ali ce i to doci na svoje.

slika

Avatar
Surreal
Postovi: 7215
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Surreal » 03 mar 2024, 00:36

Sindikat12 je napisao/la:
03 mar 2024, 00:32
Ajmo Samede samo BiH. Majka nosi hijab, to daje velike nade da ce ipak odluka pasti na BiH.

Jest da je nas dzematlija povremen izradio ali ce i to doci na svoje.

slika
Ma babo mu i izgleda kao klasični Bošnjo, naš je on sigurno.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mrAdislic » 03 mar 2024, 02:42

Cini se kao nesto za Bazdara lici na dobro kad se sagledaju sve neke stvari po drustvenim mrezama i ovo naglo uklanjanje slika i Savo-Partizan veza sl...iako je tako licilo i sa Becirom, ali kao da se sad radi bolje i u tisini.

Mogo bi biti ogromno.
ČEtrdeset pet🖤❤️

Avatar
Semper
Postovi: 2663
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Semper » 03 mar 2024, 09:37

Baždar želi dres orlova kao i svaki Sandzaklija. Mašovic iz Bohuma je trenutno najveca legenda u Sandzaku jer ima jedan nastup za srpsku reprezentaciju. Naš Seoo Kolašinac i ne dolazi u Sandzak jer je imao neugodnosti zbog toga sto igra za BiH.

Avatar
Surreal
Postovi: 7215
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Surreal » 03 mar 2024, 10:17

Semper je napisao/la:
03 mar 2024, 09:37
Baždar želi dres orlova kao i svaki Sandzaklija. Mašovic iz Bohuma je trenutno najveca legenda u Sandzaku jer ima jedan nastup za srpsku reprezentaciju. Naš Seoo Kolašinac i ne dolazi u Sandzak jer je imao neugodnosti zbog toga sto igra za BiH.
Hajde ne lupaj svega ti
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Arvid
Postovi: 17204
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Arvid » 03 mar 2024, 10:31

Seo ne dolazi u Sandžak ne zbog neugodnosti već zato što ne zna za postojanje tog dijela planete.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 03 mar 2024, 11:02

Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine, seleckija do 18 i 19 godina Vladimir Arsić, govorio je za ukrajinske medije.


Na pitanje novinara ukrfootball.ua, o baražu za odlazaka na EURO 2024 između BiH i Ukrajine, rođeni Banjalučanin je odgovorio:

“Mislim da Bosna nema šanse protiv Ukrajine. Imaju dosta problema u reprezentaciji. Da budem iskren, ne pratim reprezentaciju Bosne. Više pratim reprezentaciju Srbije”.
I ovakvi su mjesto nekome uzimali u reprezentaciji. Pisam mu se na Srbiju...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Horoz
Postovi: 1630
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 03 mar 2024, 13:00

DamirT je napisao/la:
03 mar 2024, 11:02
Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine, seleckija do 18 i 19 godina Vladimir Arsić, govorio je za ukrajinske medije.


Na pitanje novinara ukrfootball.ua, o baražu za odlazaka na EURO 2024 između BiH i Ukrajine, rođeni Banjalučanin je odgovorio:

“Mislim da Bosna nema šanse protiv Ukrajine. Imaju dosta problema u reprezentaciji. Da budem iskren, ne pratim reprezentaciju Bosne. Više pratim reprezentaciju Srbije”.
I ovakvi su mjesto nekome uzimali u reprezentaciji. Pisam mu se na Srbiju...
E o tome ja govorim!
Kompromise treba praviti, dati vremena i biti strpljiv sa igračima koji treba da pređu pod našu zastavu....ali šta s ovakvim likovima?
Sutra će forumske "diplomate i političari" reći - ma yebo principe, treba Arsića pozvati u reprezentaciju. Kao eto ne možemo mi da biramo

E ne treba i ne može ovakav lik u reprezentaciju. To jest može, ali na šta to liči? Na kraju će pola reprezentacije biti igrači, koji će namjerno davati autogolove protiv Srbije i Hrvatske. Pa onda to i zaslužujemo.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 03 mar 2024, 13:07

Horoz je napisao/la:
03 mar 2024, 13:00
DamirT je napisao/la:
03 mar 2024, 11:02
Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine, seleckija do 18 i 19 godina Vladimir Arsić, govorio je za ukrajinske medije.


Na pitanje novinara ukrfootball.ua, o baražu za odlazaka na EURO 2024 između BiH i Ukrajine, rođeni Banjalučanin je odgovorio:

“Mislim da Bosna nema šanse protiv Ukrajine. Imaju dosta problema u reprezentaciji. Da budem iskren, ne pratim reprezentaciju Bosne. Više pratim reprezentaciju Srbije”.
I ovakvi su mjesto nekome uzimali u reprezentaciji. Pisam mu se na Srbiju...
E o tome ja govorim!
Kompromise treba praviti, dati vremena i biti strpljiv sa igračima koji treba da pređu pod našu zastavu....ali šta s ovakvim likovima?
Sutra će forumske "diplomate i političari" reći - ma yebo principe, treba Arsića pozvati u reprezentaciju. Kao eto ne možemo mi da biramo

E ne treba i ne može ovakav lik u reprezentaciju. To jest može, ali na šta to liči? Na kraju će pola reprezentacije biti igrači, koji će namjerno davati autogolove protiv Srbije i Hrvatske. Pa onda to i zaslužujemo.
Sutra bi neki vratili i Kovacevica da brani. Jbt nije isto kad neko ode tako u Svicarsku kao Seferovic i kao kad mnogi odu u Srbiju koja nas yebe na svakom koraku, a prije toga im BiH sve dala i ne bili bi niko i nista da im nije BiH bilo.

Neka je ruzno, ali takvim zelim da obje noge slome, pa da nikad ne mogu vise igrati.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Horoz
Postovi: 1630
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 03 mar 2024, 13:10

DamirT je napisao/la:
03 mar 2024, 13:07
Horoz je napisao/la:
03 mar 2024, 13:00
DamirT je napisao/la:
03 mar 2024, 11:02


I ovakvi su mjesto nekome uzimali u reprezentaciji. Pisam mu se na Srbiju...
E o tome ja govorim!
Kompromise treba praviti, dati vremena i biti strpljiv sa igračima koji treba da pređu pod našu zastavu....ali šta s ovakvim likovima?
Sutra će forumske "diplomate i političari" reći - ma yebo principe, treba Arsića pozvati u reprezentaciju. Kao eto ne možemo mi da biramo

E ne treba i ne može ovakav lik u reprezentaciju. To jest može, ali na šta to liči? Na kraju će pola reprezentacije biti igrači, koji će namjerno davati autogolove protiv Srbije i Hrvatske. Pa onda to i zaslužujemo.
Sutra bi neki vratili i Kovacevica da brani. Jbt nije isto kad neko ode tako u Svicarsku kao Seferovic i kao kad mnogi odu u Srbiju koja nas yebe na svakom koraku, a prije toga im BiH sve dala i ne bili bi niko i nista da im nije BiH bilo.

Neka je ruzno, ali takvim zelim da obje noge slome, pa da nikad ne mogu vise igrati.
Nije Seferović "otišao" u Švicarsku, on je bio švicarski mladi reprezentativac.Ogromna razlika.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 03 mar 2024, 13:13

Horoz je napisao/la:
03 mar 2024, 13:10
DamirT je napisao/la:
03 mar 2024, 13:07
Horoz je napisao/la:
03 mar 2024, 13:00

E o tome ja govorim!
Kompromise treba praviti, dati vremena i biti strpljiv sa igračima koji treba da pređu pod našu zastavu....ali šta s ovakvim likovima?
Sutra će forumske "diplomate i političari" reći - ma yebo principe, treba Arsića pozvati u reprezentaciju. Kao eto ne možemo mi da biramo

E ne treba i ne može ovakav lik u reprezentaciju. To jest može, ali na šta to liči? Na kraju će pola reprezentacije biti igrači, koji će namjerno davati autogolove protiv Srbije i Hrvatske. Pa onda to i zaslužujemo.
Sutra bi neki vratili i Kovacevica da brani. Jbt nije isto kad neko ode tako u Svicarsku kao Seferovic i kao kad mnogi odu u Srbiju koja nas yebe na svakom koraku, a prije toga im BiH sve dala i ne bili bi niko i nista da im nije BiH bilo.

Neka je ruzno, ali takvim zelim da obje noge slome, pa da nikad ne mogu vise igrati.
Nije Seferović "otišao" u Švicarsku, on je bio švicarski mladi reprezentativac.Ogromna razlika.
Ma dobro, znas na sta mislim.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 03 mar 2024, 13:43

Oko teme Baždara biće da je Savo u sukobu interesa.
Bilo bi dobro znati da li Baždar uopšte hoće igrati za nas. Ako da onda ga napraviti pritisak na Savu da ga mora pozvati.


lol89
Postovi: 903
Pridružen/a: 16 jan 2019, 00:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la lol89 » 03 mar 2024, 14:21

Kobayashi je napisao/la:
03 mar 2024, 13:44
Another Sandzaklija
https://sport.alo.rs/fudbal/vesti/76680 ... i-ali/vest
Još reče Sead joj predložio da igra za Srbiju, i treba nas **** svakih par godina

Horoz
Postovi: 1630
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 03 mar 2024, 16:25

DamirT je napisao/la:
03 mar 2024, 13:13
Ma dobro, znas na sta mislim.
Ma znam da znaš, ovo je još gore. Mogu da prihvatim da švicarski reprezentativac vaga oko nastupa za BiH, Ali da reprezentativac BiH vaga, e to ne mogu. :D Al hajde, dno je nedodirljivo izgleda.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DeeWa » 03 mar 2024, 17:18

Gledam nesto, dinamo nasao nekog talentiranog brazilca Cirino koji je jos dijete, doveli ga u Zagreb sa roditeljima i dali mu hrvatsko državljanstvo tako da ce moci u budućnosti igrati za hrvatsku reprezentaciju. Takodjer im je u planu da srede državljanstvo za jos nekog malog grka koji valjda ima isto 15g

Sad mene zanima kako to tako? Mali bude par mjeseci ili godinu i odmah mu srede državljanstvo. Sto mi ne bismo tako mogli barem neke sandzaklije dovoditi ili ko vec izrazi želju?

Zar se ne moze sklopiti neki pakt sa vlastima da ako je neko dobar sportista i talenat, da mozemo njima davati nase državljanstvo, i onda igraju poslije za nas?
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.


Avatar
DamirT
Postovi: 14001
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 03 mar 2024, 18:38

DeeWa je napisao/la:
03 mar 2024, 17:18
Gledam nesto, dinamo nasao nekog talentiranog brazilca Cirino koji je jos dijete, doveli ga u Zagreb sa roditeljima i dali mu hrvatsko državljanstvo tako da ce moci u budućnosti igrati za hrvatsku reprezentaciju. Takodjer im je u planu da srede državljanstvo za jos nekog malog grka koji valjda ima isto 15g

Sad mene zanima kako to tako? Mali bude par mjeseci ili godinu i odmah mu srede državljanstvo. Sto mi ne bismo tako mogli barem neke sandzaklije dovoditi ili ko vec izrazi želju?

Zar se ne moze sklopiti neki pakt sa vlastima da ako je neko dobar sportista i talenat, da mozemo njima davati nase državljanstvo, i onda igraju poslije za nas?
Problem je sto niko od njih nece za nas igrati. Igraju u krajnjoj nuzdi kad ih 3 reprezentacije odyebe. Nas su i "nasa" djeca pocela da precrtavaju, a kamoli Srbi i Hrvati.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la alan_kardec » 03 mar 2024, 18:58

Bosniak10 je napisao/la:
02 mar 2024, 22:38
Tako se i Ljajic zahebo, ja se nadam da je momak pametan. Kod nas moze biti nosioc u buducnosti i sad

Što se to Ljajić zayebo? Ne kontam
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.