FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Devedesetka
Postovi: 659
Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Devedesetka » 04 mar 2024, 01:43

mosarajvosa83 je napisao/la:
04 mar 2024, 01:40
Devedesetka je napisao/la:
04 mar 2024, 01:36
NajvecaRadosti je napisao/la:
04 mar 2024, 01:25

Poslije utakmice najvise skace pred jadovima na "gazi pitare"
Ja bi se ubio da tako obrukam oca i kompletnu familiju al najiskrenije.
Dobro naši su mu psovali i razumijem ga što gura inat, al' slaviti i posrati se po cijeloj familiji..

Doduše kakve su psovke bile ne bi me cudilo i da ga podrzavaju.

Ma pucamo po svim šavovima presmiješni smo klub treba ugasiti par godina.
20 puta gorih situacija je bilo ovo nebi prevalio u zivotu preko usta,sta bi rekao da si predzadnji kao kone? Gadno mi i pomisliti sta bi rekao za klub tad
Predzadnji ne mozemo biti nikako, al' i ovo sad koji smo trenutno na tabeli gledam haman isto kao da smo predzadnji ako mi vjeruješ.

Avatar
stojko
Postovi: 1356
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 04 mar 2024, 01:50

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
04 mar 2024, 01:28
stojko je napisao/la:
04 mar 2024, 01:14
zagorski je napisao/la:
04 mar 2024, 00:50


Ali koja je logika u ovome ako ih on svakako placa i daje svoje pare??
Ima smisla jedino ako i on sam posluje sa tudim parama, je li na to aludiras?
Ako je to u pitanju onda to objasnjava puno toga.
Da upravo to. On “ulaze” tudje pare i zato ga libo racku za Sarajevo i za rezultate.

Ja bih volio da on kupi prava od kerojeda jer bi tada vodio racuna i brinuo za klub a vec je upoznao sve mesetare u drzavi, sigurno bi bio dobar vlasnik. Ali ne vidim nacin na koji bi on to mogao uraditi jer on nema dovoljno para za takvo nesto niti vjerujem da ima zelju za takvom vrstom posla.
Ko onda plaća sve ovo?
Tan dio plaća, to je jasno, ali ne bi se on ovako razbacivao nema šanse.
Ko onda stoji iza finansiranja ovog? Neki Ismirovi partneri? Ko?
Jel moguće da ako upravlja tolikim kešom da ne mora polagat račune onome ko mu omogućava to?
Ili ulaže svoj keš, ali ne zna da ga Iskoristi?
Pa placaju ovi ameri, investitori koje je kerojed nafatao a mirvah je njihov predstavnik. Ali pitanje je dokle ce i oni pristajati da budu ovce i ulazu u nesto gdje nema nikakvih rezultata ni koristi. Sve isto kao sa Namom, samo je razlika u tome sto je Nam bio dobronamjeran i bio je fudbalski fanatik, zelio je uspjehe. Ali na zalost oni njegovi su brzo shvatili da su prevareni pa se ni Nam nije dugo zadrzao.

Dok god je kerojed vlasnik bice ovako.

Lucas
Postovi: 3214
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 04 mar 2024, 01:53

ajdohordas je napisao/la:
04 mar 2024, 01:33
Da li Kyeremeh spava mirno sada nakon onakve partije...
Nije on toliko kriv, što se pogubio u neprijateljskoj atmosferi pred 12000 ljudi, na poziciji koju do prije 20 dana nikada u životu nije odigrao. Neko ga je tu morao postaviti.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 04 mar 2024, 02:00

Najgora ekipa od Tanovog dolaska u klub. Ne dajte se braco, najgore nam tek dolazi. Kanta od Borca, zatim smjena strucnog staba, "uigravanje" i "upoznavanje" ekipe, onda u ljetnom roku prvo cistka jedno 10 igraca pa par "pojacanja" iz Lovcena i Sutjeske, poljske 2.lige, pa lagano pocetak nove sezone i nakon par kola novi trener i tako u krug.
Ljudi koji vode klub ne znaju i nemaju viziju. Sto je najgore, uvijek je tu neki cirkusant poput Ibricica zbog kojeg ostali imaju razlog da se sprdaju sa nama. Nece na dobro.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DaVinci » 04 mar 2024, 02:18

Iliev namjerno citavu tekmu trazio belaj i crveni ... svi mu krivi sto je dobio gol s centra ... :puke:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
stojko
Postovi: 1356
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 04 mar 2024, 02:31

Jedva cekam da prevaranda proradi. U spaniji igro cojek ali ne znaju ga nasi pratiti :kafa:

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zastone » 04 mar 2024, 02:45

Kakve stvari covjek sve procita.. cudo jedno..
Mirvicevih zasluga ima itekako, ali mislim da nam je vecini bila zelja ovakav strucni stab i da radi i dovodi po svom, eto uradio i doveo i nazalost to je jako lose uradio. Da li je Rozman ovolika neznalica lli je toliko podcjenio ligu ili mu se ne radi ovdje uopste, ko ga vise zna. Sve sto se moglo izmjenjati mi smo uradili.. dovodili legende, strance, neznance ali nekad ne ide. Nakon svega, jedino cega mi je pun q je rekonstrukcija, novih era i slicnih sranja i koliko god ludo zvucalo, ostaviti Rozmana do kraja sezone pa sta Bog da.

Bordotim
Postovi: 92
Pridružen/a: 21 sep 2023, 20:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordotim » 04 mar 2024, 02:50

deda je napisao/la:
03 mar 2024, 22:10
jurisicduska je napisao/la:
03 mar 2024, 22:04
Nema problema. Treba svakog ko piše u interesu kluba linčovati jer mu je stalo. Treba ih sve otjerati. Jel Mirvic slijedeci ? Ne valja ni on jer troši svoje novce ? Hajde nemojte bit stidljivi.

evo otjerat ćemo Rozmana i vidimo se slijedece godine sa istom ovom pričom , kako treba promijeniti trenera.

Ko da nam je prvi put. Nije. Prošle godine smo mijenjali trenera, pretprošle isto , pa promijenismo i trenera nakon duple krune prve u historiji kluba, pa promijenismo trenera koji je vodio ekipu bez plata, pa dovedemo “legende” i šta je rezultat bio ? Raspad sistema na svim frontovima.
Nije valjao Hus, otjerasmo ga, nije valjao Kodro, Jesic, Cala, Sabljic. Marinovic otjeran, ne valja Duda, Vasovski, Mirza, sad ne valja ni Rozman.
Prosjek po treneru 24 utakmice, a hocemo da budemo "Real" Madrid.
Posebna prica da treba Mirvica otjerat. Svaka nam cast. Gvardiola da dodje, bio bi sezonu i rekli ni sta on zna, ubleha, nadima bi odmah dobio.

Pitanje je valjamo li mi?
Naravno da ne valjamo. Nebi rekao za sviju, ali ima ih većina. Pogledaj komentara u toku utakmice i poslje pa ti je sve jasno. Navijači jednog voljenog kluba pa vidiš kakve psovke i uvredu prema Klubu, igračima, vlasniku i jos 10000 ljudima. Allah sve vraća. Kakva nezahvalnost, općenito prema ljudima koji su bili u našem klubu. Ĉudno da uopšte postojimo pored ovakvi dušmana koji jedva čekaju da bude kiks. Nama niko nije dobar. A mrsko im da sami popravi nešto. Samo haos i da sve bude katastrofa, to je njima u krvi. Boli nijha briga za sarajevo kao ih većina igrača.
Radovać kad je igrao kod nas protiv Gladbach u 2014 godini, i sad u 2024 vidi kako se raduje protiv sarajeva. Takvi kao Radovać imaš po 1000 na ovom forumu i u realnom životu. Bitno da je on bio u pravu. A to što mu klub ne napreduje, boli ga briga. Samo čitate pa će vam jasno biti. Meni to nije neko iznenađenje. Sve je to ogledalo našeg stanje/društva.

Što se tiče inače Radovca, nek samo čita ovaj forum, on će u inat protiv nas se radovat i ginut će. Ne samo on, nego svaki igrač. Tako i vazi za svakog trenera.
I onda onaj naš bolestni mentalitet, šta će slovenci, crnogorci, slovenci neznaju fudbalu.
Eto mi smo fudbalska velesila, reprezentacija 100% igrači iz dijaspore, ali eto mi smo u fudbalu top, svake godine igramo grupnu fazu, kako ljudi sami sebi mogu lagati, zaista nevjerovatno. Pogledaj uspijeh Maribora u zadnji 20 godina, oni su za nas lično Real Madrid. A Dinamo je za nas Ďzennet. A o Bayernu, Liverpool, City da ne pričamo. To ni u snu se neće desit, ni Allah ti neće ispunit tu želju.

Rezultati su ti dokaz za sve. Plafon nam bude 1 do 2. kolo nekog takmičenja ili eto par puta baraž i to je sve. Svako 5 do 10 godina slavimo titulu jednu i to je to.
Tamo neki Luksemburg nama očitao lekciju ili Torpedo/Zaria/Milsami/Kukesi, ali eto mi smo najbolji u fudbalu, šta će ostali škijaši slovenci,albanci itd..
neznaju ništa, mi smo sportska nacija u svemu. U kakvoj zabludi su neki ljudi...

Problem je što smo mi po govoru samo najbolji. A na djelu smo velika NULA.
Nama niko ne valja. Od A do Ž što se tiče trenera,igrača i svima u klubu. Nama niko nije dobar. Tako je već godinama.
Igrači kad igraju za sarajevo i za druge klubove to je razlika nebo i zemlja. Što je to tako, neznam. Kod trenera isti slučaj.
Mi kao klub FK Sarajevo mi smo za istraživanje i za nauku. Ovo što se nama dešava nije normalno. Niko nam nije dobar, koliko god novca neko ulaže nije dovoljno. Nama niko nepaše, jer eto niko nezna igrati i niko nezna da trenira ekipu.

Nema veze ko će sad biti trener. Njega čeka ista sudbina kao što je imao Husref,Mirza i kompanija. Tako se vrtimo 20 i više godina u krugu. Nek nastavimo dalje. To nam je plafon. Pa će nam kriv biti zapad, dijaspora, Bosanci, Amerikanci, Vico, Savez, Srbi,Hrvati, Slovenci, svi su krivi, osim forumaši/dušmani koji sve znaju. Ako znate sve bolje, što ne promjenite naše Sarajevo? Prijavite se u klub, daj te novac ako znate bolje.
Ma jok oni su forumaši, boli njiha briga za sarajevo kao i što Bakira boli briga za BiH. Samo lični interes ništa više drugo. Šta će Mirvić, budala što insan i 1 marku daje. Ne treba niko ništa davati od investitora. Mahala će sve riješavat kao do sad.
Imamo legende/dušmane/licemjerne ljude, pogledaj rezultate zadnji 20 godina, mi smo zaista Real Madrid ali samo rikverts jer živimo u nekoj zabludi. Pozz

Avatar
stojko
Postovi: 1356
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stojko » 04 mar 2024, 03:26

Meni je ovo ok, treba samo malo strpljenja. Dobra stvar je i sto ulazemo u akademinu i bas forsiramo tu nasu djecu. Lijepo je vidjeti ih u ekipi u ovolikom broju, a jos ljepse je to sto donose ovako dobre rezultate. Nismo bezze jedini klub sa akademijom. PODRSKA!!!

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 04 mar 2024, 04:39

To je zato sto se za Sarajevo (kao i za gurbete) veze milion nekakvih sto grupnih sto individualnih sto vrlo orkestriranih interesa, a prvi put neko im je svima udario rampu i stao na put. Od momenta kad je Mirvic rekao moje pare i bit ce onako kako ja hocu, od tada se digla i kuka i motika prvo onako stihijski, ulicarski, a sad vrlo perfidno i organizovano. Ko ima imalo volje da realno sagleda stvari i sabere 2 i 2 vidjet ce sta se desava. Od tkz legendi, kojekakvih dusebriznika, preko novinara , saveza, pa do podmuklog uvlacenja u svlacionicu preko labilnih igraca i poltrona kojih itekako jos ima u klubu, pravi se pritisak na raznorazne nacine, da se sprijeci bilo kakav sistemski napredak koji bi otvorio put izlasku iz blata PLBIH i eventualno nekom uspjehu u regionalnim okvirima.
Sto se tice utakmice juce samo je naivan mogao pomisliti da smo imali bilo kakve sanse. Oni jednostavno nikako juce nisu smjeli izgubit i gurbeti u saradnji s nasim dusmanima su preduzeli sve moguce mjere. Pred punim stadionom, bez Hordi, kad im utakmica opstanak znaci da su izgubili ne bi sa stadiona zivi izasli. Onih 30 idiota je orkestriran i placen akt, lud moze pomislit da se to samo onako desilo bas sad, na dan utakmice. MUP je vec bio spreman - zavrsen da donese odluku kakvu je donio. To je stvorilo totalno negativan ton i spin na koji igraci nazalost nisu ostali imuni. Sivac je bio zavrsen. Udarali su kako su stigli, Penu su tukli po dvojica mogao je komotno pokazat 2-3 kartona u prvom poluvremenu al nije. Nasi nisu vratili istom mjerom jesul se usrali ili nemaju muda to je sad do njih, a i da jesu smirio bi ih Sivac kartonima. Na to dodaj jos bespotrebnu nervozu Ilijeva, pogubljenog Kyeremeha, i neodgovornog Penu kojem je Galic dva puta usao iza ledja na isti nacin i dobijemo to sto smo dobili. Rozmana ne krivim mnogo u ovim uslovima tesko bi se neko drugi proslavio. Krivim ga samo sto nije mozda da sansu igracima koji su igrali prosli derbi i znaju sta je to.. Mustafic, Ziljkic (kakav god) Buljubasic, pa i Hasic su mozda trebali poceti. Isto tako Hamza jer Renanu je vec odavno vrijeme da malo opipa klupu.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 04 mar 2024, 05:02

4:40 ujutro, a ti se uguši u copiumu i mitomaniji koja obično priliči anamo onima.

Zar nije lakše priznati sebi da smo penis?

harixs
Postovi: 1685
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harixs » 04 mar 2024, 05:31

stojko je napisao/la:
04 mar 2024, 03:26
Meni je ovo ok, treba samo malo strpljenja. Dobra stvar je i sto ulazemo u akademinu i bas forsiramo tu nasu djecu. Lijepo je vidjeti ih u ekipi u ovolikom broju, a jos ljepse je to sto donose ovako dobre rezultate. Nismo bezze jedini klub sa akademijom. PODRSKA!!!
Idi bolan izdrkaj radi nešto, sjaši malo..

Imal ista konstruktivno, samo mlatiš praznu slamu evo već sedmicama.
Znamo svi da je ovo za qrac al sta dalje, mjenjat i sve iz početka kao i prošlih 4 god. Ne može pa kad bi predzadnji bili.

Ovoj prepotentnoj dvojici Slovenaca Ismir treba očitat bukvicu za tjeranje solidnih igraca i pretrpavanjem ovom djecurlijom. Vrančić, Balta i Zeljkovic su morali Ostat pa makar se vukli ko puževi po terenu. Imaju nešto sto ova djeca neće imati za 5-6 godina i trebalo se dozirat sa njima a ne grlom u jagode.

scudetto89
Postovi: 2660
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 04 mar 2024, 05:48

Jel dao glavonja otkaz ako ima imalo obraza?!

Kakvo brukanje i ponizavanje sinoc ne vjerujem jos majkemi , stidite se svi odreda !!
Zadnja izmjena: scudetto89, dana/u 04 mar 2024, 05:48, ukupno mijenjano 1 put.
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Lavcina
Postovi: 396
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 04 mar 2024, 05:48

Ovaj Janez izgleda stvarno nema obraza. Nakon svih ovih bruka on ni nepomislja na ostavku. Fol on je spreman sjesti i razgovarati. Sta se ima tu razgovarati, trebas sam otici papak jedan. Nema ko te nije izyebo u ovoj ligi.

fks74
Postovi: 9260
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 04 mar 2024, 06:22

Ove naše Legende radosnije nego štrumfovi. Samo još da pitam, jel ono cijela grbavica skandirala ubi pitara?

boki86
Postovi: 2286
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 04 mar 2024, 06:34

Ljudi triput centra presli, tri gola dali. To se obicno nama desava, to nema veze sa fudbalom. Ova ekipa nije losa, cak je i iznadprosjecna, e sada sve ostalo je do trenera da to ukomponuje i da ispravi greske. Rozman ne vjerujem da je glup i neznalica, ali mora ovo bolje. Sezona jos nije gotova, ima ovdje jos puno da se igra, jos smo u kupu i u borbi za evropu. Pa hajde sada se trznite

Avatar
Lecler
Postovi: 2431
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 04 mar 2024, 06:43

Nek se trzaju materi sad
ISTINA ZA VEDRANA!

Trenbolon
Postovi: 235
Pridružen/a: 17 avg 2021, 15:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Trenbolon » 04 mar 2024, 06:45

Ma hajde sve ali kad dovedes igraca novog ne mora igrati po svaku cijenu. Ovaj matanovic da dobije priliku prije buljubasica i mustafica sve govori o treneru....pa i mehmedovic. Dodjes pa se dokazes i onda igras a ne igraj dok se ne dokazes....a ovi ostali nek sjede na klupi....i kako da ti atmosfera u svlacionici bude dobra

mirzatele
Postovi: 11966
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 04 mar 2024, 07:01

Podrška za coacha!!!

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 04 mar 2024, 07:03

Ali fascinantni smo tj slovenac, otjeras onako solidne igrace da bi ih zamijenio jos gorim (citaj Matanovic i Mehmedovic), ismijavalo se onog Karica kad je dosao u Zelju, a ovog naseg dizalo u nebesa, samo nekoliko nas pisalo da su ta dva igraca u pet deka samo da ovaj nas puno bolju platu uziva.
Sve je ovo truhlo u klubu, a i ne bilo, navuklo se likova koji FK Sarajevo ocima nisu mogli vidjeti tipa Adisa Nurkovica i slicnih, ali jok kriva je sarajevska mahala, jok eto tuzlanska ili zenicka mahala nas vadila iz go.vana kad je osmislila novi statut kluba i dovodjenje Tana.

Evo vidim daleko smo dogurali i sa ovim modernim mladim evropskim "strucnjacima" kojih je pun klub, ti nemas bukvalno nikoga u klubu od igraca do strucnog staba trenutno da osjeca sta je derbi i sta nam znaci.
A i ovaj skijas kad vec nekoliko puta potencira te neke unutarnje probleme pa iznesi ih javno pa nek idu u pm i MIrvic i igraci i svi koji zbog toga trebaju da idu, nego se vadi na to nakon svake blamaze proljetos.
Jos jedna propala sezona pod Mirvicem ali ne treba se sekirati sad ce pozitivci dok ustanu sastavit postove podrske Rozmanu i igracima i kako ce to biti sve dobro, a i hoce uposlenicima kluba u kojem ubiru enormne pare za svoj nerad.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: fks74, iliyaa8 i 30 gostiju.