Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
Jabroni
Postovi: 778
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Jabroni » 06 mar 2024, 00:52

H8Z7 je napisao/la:
06 mar 2024, 00:36
feniksptica je napisao/la:
06 mar 2024, 00:06
Samo mi nije sjelo ovo citiranje. Kad se uhvate 2-3 citata u nizu, jos ako je malo duzi post katastrofa.

Nesto usko, nikad prelistat
Isto vala predugo je ovo. I što bi vratio avatare u kocku.
Čudne stvari su akcentirane, tipa iz nekog razloga navodni znaci na citiranom postu su veci od slova unutar samog posta.
I previše je prostora između pojedinih elemenata, i onda dosta toga izgleda zbijeno

Avatar
Surreal
Postovi: 7800
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Surreal » 06 mar 2024, 00:58

Ma ko je sad ovaj Sanel Patak, ubi lik preglede
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
PikachuSA
Postovi: 529
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la PikachuSA » 06 mar 2024, 01:14

Evo i ja sam isprobao novi stil preko mobitela. Iskreno, ne sviđa mi se. Možda je bolji preko PC-a, to još nisam testirao. Imam osjećaj kao da nije dovršen. Crna pozadina mu je jedan od rijetkih pluseva. Uglavnom, vjerujem da ima još dosta prostora za napredak.
Ovi stariji stilovi imaju retro vibe, što im daje posebnu draž. Možda sam zbog toga bio malo preoštar naspram novog stila.
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Avatar
H8Z7
Postovi: 4548
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la H8Z7 » 06 mar 2024, 01:27

Jabroni je napisao/la:
06 mar 2024, 00:52
H8Z7 je napisao/la:
06 mar 2024, 00:36
feniksptica je napisao/la:
06 mar 2024, 00:06
Samo mi nije sjelo ovo citiranje. Kad se uhvate 2-3 citata u nizu, jos ako je malo duzi post katastrofa.

Nesto usko, nikad prelistat
Isto vala predugo je ovo. I što bi vratio avatare u kocku.
Čudne stvari su akcentirane, tipa iz nekog razloga navodni znaci na citiranom postu su veci od slova unutar samog posta.
I previše je prostora između pojedinih elemenata, i onda dosta toga izgleda zbijeno
Slažem se, baš nekako zbijeno djeluje, na starom dizajnu nekako šire i urednije izgleda. Dodatno što bih uradio jeste dodao još jednu opciju kada nam dođe obavijest ili PP da na avataru izađe ta obavjest, ono u donjem dijelu crveni kružić i opcija PP da bude pored prostora za obavjesti.
Ostalo je okej. Na PC dosta bolje izgleda.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13316
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la nerkolfc » 06 mar 2024, 05:28

Surreal je napisao/la:
06 mar 2024, 00:58
Ma ko je sad ovaj Sanel Patak, ubi lik preglede
Narkoman kojem je svaka druga inšallah, a svaka treća neko psovanje, dužan hiljade eura a ide nosi pare I dijeli siromašnima. U kratkim crtama :mrgreen:
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Otelo
Postovi: 33540
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Otelo » 06 mar 2024, 08:10

StevieG8 je napisao/la:
06 mar 2024, 00:41
Kakve to vi promjene imate
slika

i tu u općim postavkama imaš stil foruma, izabareš ss.ba 2024.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1183
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Northeastern Gate, 76250
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la VivaLaStella » 06 mar 2024, 08:19

H8Z7 je napisao/la:
06 mar 2024, 00:36
feniksptica je napisao/la:
06 mar 2024, 00:06
Samo mi nije sjelo ovo citiranje. Kad se uhvate 2-3 citata u nizu, jos ako je malo duzi post katastrofa.

Nesto usko, nikad prelistat
Isto vala predugo je ovo. I što bi vratio avatare u kocku.
Previše neiskorištenog prostora u quote prozoru i font je možda malo prevelik
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Avatar
donDondon
Postovi: 3663
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la donDondon » 06 mar 2024, 09:01

i da uvedu da se promijeni nik
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

VensanKasel
Postovi: 2049
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la VensanKasel » 06 mar 2024, 09:48

nerkolfc je napisao/la:
06 mar 2024, 05:28
Surreal je napisao/la:
06 mar 2024, 00:58
Ma ko je sad ovaj Sanel Patak, ubi lik preglede
Narkoman kojem je svaka druga inšallah, a svaka treća neko psovanje, dužan hiljade eura a ide nosi pare I dijeli siromašnima. U kratkim crtama :mrgreen:
Je li moguće da pratite takve likove ? Ja znam za onog Sanela iz Krajine fuj škola , fuj sport samo se treba drogirati , viđaj ga mašala jes se nadrogirao :rol: , pa je kasnije pao sa kilo i po kokaina :kafa:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
RiNo
Postovi: 5725
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la RiNo » 06 mar 2024, 10:02

Najjače kad se sa Hudom potukao nakon izguljenog meča, sudar 12 zuba - 10 Sanelovih i 2 Hudina
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
RiNo
Postovi: 5725
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la RiNo » 06 mar 2024, 10:08

slika
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
Surreal
Postovi: 7800
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Surreal » 06 mar 2024, 10:23

Sve više prosjaka po Sarajevu
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Arvid
Postovi: 17667
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Arvid » 06 mar 2024, 10:26

Javlja mi se lik u pp kaže da mu pozajmim 5k vratiće mi 10k, jel i to u sklopu novog updatea?
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2788
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la JayCatwright » 06 mar 2024, 10:35

Surreal je napisao/la:
06 mar 2024, 10:23
Sve više prosjaka po Sarajevu
Jest otac ih j3bo, ubi ona kod BBi s pričom ''nana gladna''

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1145
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la theKuPuS » 06 mar 2024, 10:49

JayCatwright je napisao/la:
06 mar 2024, 10:35
Surreal je napisao/la:
06 mar 2024, 10:23
Sve više prosjaka po Sarajevu
Jest otac ih j3bo, ubi ona kod BBi s pričom ''nana gladna''
na crnoj hronici, smeću od portala, objave sliku kako policija kažnjava jednu od tih iz organizovane grupe

doslovno stotine komentara u kojima psuju djecu policiji zbog toga, proklinju ih


isto i kad su objavili snimku onog pijanca kako piša u sred parka svjetlosti u sred dana, stotine komentara kako nema wc-a u blizini, kako je to normalno



dakle, do ljudi je

Avatar
H8Z7
Postovi: 4548
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la H8Z7 » 06 mar 2024, 11:23

donDondon je napisao/la:
06 mar 2024, 09:01
i da uvedu da se promijeni nik
Napravi drugi račun, ne možeš to nigdje.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54771
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la MortemHz » 06 mar 2024, 12:07

Novalić preko Dodika traži put do slobode, sastajao se sa Cvijanović. Komisija za pomilovanje priprema pozitivno mišljenje!?
Prema saznanjima Raporta, Sud BiH je već dao negativno mišljenje na zahtjev Novalića i to obrazloženje je na više od 30 stranica, dok zahtjev Novalića koji su sastavljali advokati ima više od 100 stranica.

Ono što je zabrinjavajuće jesu nezvanične informacije da Komisija za pomilovanja Ministarstva pravde BiH priprema pozitivno mišljenje. A, ono bi moglo biti 'alibi' za članove Predsjedništva BiH da pomilovanje čak i usvoje.

I to nije nemoguće, posebno nakon jučerašnje izjave Milorada Dodika za portal Klix.

Naime Dodik je izjavio kako smatra da je Novalić nepravedno osuđen u aferi Respiratori te da je čak s njim razgovarao o tome na sastanku o kojem javnost očito nije bila obaviještena.

Što se tiče Željka Komšića, on je svoj stav - koje se ne razlikuje od Dodikovog - iznio nešto ranije kazavši kako je cijeli proces u aferi Respiratori bio nakaradan te da on misli da su nevini ljudi poslani u zatvor. Komšić se držao 'izdvojenog mišljenja' kompromitiranog sudije Suda BiH Branka Perića.

To govori da bi Novalić mogao imati dva glasa za svoje pomilovanje u Predsjedništvu BiH.

Zanimljivo je da nezvanične informacije iz krugova SDA govore da su u operaciju pomilovanja Novalića uključeni i pojedini biznismeni (prijatelji Novalića) koji nude ogromne novce za pozitivnu odluku, ali i za propagandnu mašineriju koja bi cijelu priču predstavila kao 'pobjedu pravde'.

U svemu ostaje pitanje kako će se postaviti treći član Predsjedništva BiH Denis Bećirović. Krugovi oko Novalića se nadaju da bi utjecaj na Bećirovića mogao izvršiti reis-l-ulema Husein ef. Kavazović.

On također smatra da je Novalić nepravedno osuđen na četiri godine zatvora za kriminalnu nabavku neupotrebljivih respiratora, a poznato je da ima ogroman utjecaj na Bećirovića koji preko reisa pokušava da se dodvori biračkom tijelu koje ide uz Islamsku zajednicu BiH.

Ukoliko bi Bećirović popustio takvom zahtjevu, on bi sigurno u historiji ostao upamćen kao član Predsjedništva BiH koji je legalizirao kriminal i faktički poništio pravnu državu degradirajući odluke Suda BiH.

No, i u slučaju da Bećirović glasa protiv pomilovanja i povuče pitanje vitalnog nacionalnog interesa, to neće puno pomoći. Naime, o njegovom zahtjevu za vitalni nacionalni interes odlučuje Dom naroda FBiH odnosno 2/3 Kluba Bošnjaka u Domu naroda BiH. Poznato je da SDA tu ima sumnjivo sklopljenu većinu jer su brojne delegate 'pokrali' nakon održanih Općih izbora.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
dscile
Postovi: 6175
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la dscile » 06 mar 2024, 12:29

MortemHz je napisao/la:
06 mar 2024, 12:07
Novalić preko Dodika traži put do slobode, sastajao se sa Cvijanović. Komisija za pomilovanje priprema pozitivno mišljenje!?
Prema saznanjima Raporta, Sud BiH je već dao negativno mišljenje na zahtjev Novalića i to obrazloženje je na više od 30 stranica, dok zahtjev Novalića koji su sastavljali advokati ima više od 100 stranica.

Ono što je zabrinjavajuće jesu nezvanične informacije da Komisija za pomilovanja Ministarstva pravde BiH priprema pozitivno mišljenje. A, ono bi moglo biti 'alibi' za članove Predsjedništva BiH da pomilovanje čak i usvoje.

I to nije nemoguće, posebno nakon jučerašnje izjave Milorada Dodika za portal Klix.

Naime Dodik je izjavio kako smatra da je Novalić nepravedno osuđen u aferi Respiratori te da je čak s njim razgovarao o tome na sastanku o kojem javnost očito nije bila obaviještena.

Što se tiče Željka Komšića, on je svoj stav - koje se ne razlikuje od Dodikovog - iznio nešto ranije kazavši kako je cijeli proces u aferi Respiratori bio nakaradan te da on misli da su nevini ljudi poslani u zatvor. Komšić se držao 'izdvojenog mišljenja' kompromitiranog sudije Suda BiH Branka Perića.

To govori da bi Novalić mogao imati dva glasa za svoje pomilovanje u Predsjedništvu BiH.

Zanimljivo je da nezvanične informacije iz krugova SDA govore da su u operaciju pomilovanja Novalića uključeni i pojedini biznismeni (prijatelji Novalića) koji nude ogromne novce za pozitivnu odluku, ali i za propagandnu mašineriju koja bi cijelu priču predstavila kao 'pobjedu pravde'.

U svemu ostaje pitanje kako će se postaviti treći član Predsjedništva BiH Denis Bećirović. Krugovi oko Novalića se nadaju da bi utjecaj na Bećirovića mogao izvršiti reis-l-ulema Husein ef. Kavazović.

On također smatra da je Novalić nepravedno osuđen na četiri godine zatvora za kriminalnu nabavku neupotrebljivih respiratora, a poznato je da ima ogroman utjecaj na Bećirovića koji preko reisa pokušava da se dodvori biračkom tijelu koje ide uz Islamsku zajednicu BiH.

Ukoliko bi Bećirović popustio takvom zahtjevu, on bi sigurno u historiji ostao upamćen kao član Predsjedništva BiH koji je legalizirao kriminal i faktički poništio pravnu državu degradirajući odluke Suda BiH.

No, i u slučaju da Bećirović glasa protiv pomilovanja i povuče pitanje vitalnog nacionalnog interesa, to neće puno pomoći. Naime, o njegovom zahtjevu za vitalni nacionalni interes odlučuje Dom naroda FBiH odnosno 2/3 Kluba Bošnjaka u Domu naroda BiH. Poznato je da SDA tu ima sumnjivo sklopljenu većinu jer su brojne delegate 'pokrali' nakon održanih Općih izbora.
Ova situacija pokazuje sav besmisao ratova na ovom prostoru. Doduse, ako ovo prodje, pokazuje i sav besmisao sudova u BiH.

Kako se lako Srbi i Hrvati ujedinjuju da izvade Bosnjaka iz zatvora, jer znaju da bi oni mogli kad tad biti sledeci. :rol:

Avatar
Judd
Postovi: 1130
Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Judd » 06 mar 2024, 12:46

Hoće Fikreta iko pomilovati? :rol:

A kako može predsjedništvo da to uradi, ne kontam? Znam da je onaj Cavara smanjivao kazne i odobravao pomilovanja ali nisam znao da mogu i ovi. Prejako. Ispada da sud ustvari može samo kurcu svirati u ovoj prćiji od države. :salut:

A i ove debile što dolaze pred sud da protestiraju zbog Dodika treba rafalima zasuti. **** vam Dodik majku.

Avatar
DamirT
Postovi: 14896
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la DamirT » 06 mar 2024, 12:55

Judd je napisao/la:
06 mar 2024, 12:46
Hoće Fikreta iko pomilovati? :rol:

A kako može predsjedništvo da to uradi, ne kontam? Znam da je onaj Cavara smanjivao kazne i odobravao pomilovanja ali nisam znao da mogu i ovi. Prejako. Ispada da sud ustvari može samo kurcu svirati u ovoj prćiji od države. :salut:

A i ove debile što dolaze pred sud da protestiraju zbog Dodika treba rafalima zasuti. **** vam Dodik majku.
Ako Fadila oslobode, ja bi te 4 njegove godine uvalio srebrenickom smradu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.