FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
harden
Postovi: 23601
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 05 mar 2024, 22:57

Jabroni je napisao/la:
05 mar 2024, 22:48
coelho41 je napisao/la:
05 mar 2024, 22:46
Daj nam Barselonu da napunimo baterije, samopouzdanje i Lewu
Džaba se nadaš, to je što je od nas :mrgreen:
Ovaj put vam sreca pa ne mozemo zabit 8 komada ni kad bi protiv zena igrali :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 05 mar 2024, 23:01

u pojedinim trenucima licili na ekipu, vezni red jako tanak, previse dozvoljenih sansi talijanima koji su se prepali prilika. U dva navrata sam covjek u sesnaestercu, moze da bira gdje ce pucati a on se prepao.

uzasna postavka igre, goretzka i sane dva igraca manje na terenu.

nadati se da ce gnabry bit spreman da ne gledam leroya vise. Coman mnogo fali.

Zlaja83
Postovi: 396
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 05 mar 2024, 23:17

Aj nek nije zavrsila sezona u martu, dobro je.

Sreca pa smo naletili na jos slabijeg od sebe. Ova je igra bas bez veze i s njom se nemamo cemu nadati, al opet se mislim da neke stvari idu i na ruku, mozes svu energiju usmjeriti na jedno takmicenje, nema pritiska osvajanja LP jer nas malo tko u ovom trenutku gleda kao jednog od favorita, za nadati se i malo sirem rosteru do aprila...

Ali osnova svega je da se igra mora popraviti i to debelo.

Avatar
coelho41
Postovi: 12696
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 05 mar 2024, 23:29

Bundesku smo izgubili, iako sam ja bio spreman da je osvajamo do kraja mog života, titula Leverkusena je dobra za narativ kojeg njemački fudbal šalje u javnost.

S druge strane, ja u LP još uvijek vjerujem. Nokaut takmičenje. Iskusna ekipa. Bez Upamecana se možemo svemu nadati. Bitan je momentum.

Avatar
harden
Postovi: 23601
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 06 mar 2024, 00:10

coelho41 je napisao/la:
05 mar 2024, 23:29
Bundesku smo izgubili, iako sam ja bio spreman da je osvajamo do kraja mog života, titula Leverkusena je dobra za narativ kojeg njemački fudbal šalje u javnost.

S druge strane, ja u LP još uvijek vjerujem. Nokaut takmičenje. Iskusna ekipa. Bez Upamecana se možemo svemu nadati. Bitan je momentum.
Thomas Tuchel limping after the game: “I kicked a box in the dressing room during the motivational speech and hurt my big toe. I don’t think I can take the shoe off. The team was wondering why I was sitting for almost 90 minutes”
Imao je langetu kad je igrao finale PSGom :kafa:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1010
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zaniolo » 06 mar 2024, 00:32

coelho41 je napisao/la:
05 mar 2024, 23:29
Bundesku smo izgubili, iako sam ja bio spreman da je osvajamo do kraja mog života, titula Leverkusena je dobra za narativ kojeg njemački fudbal šalje u javnost.

S druge strane, ja u LP još uvijek vjerujem. Nokaut takmičenje. Iskusna ekipa. Bez Upamecana se možemo svemu nadati. Bitan je momentum.
ma liga je nevazna realno 10 godina osvajati je besmisleno
kup tj pokal svabski ste trebali zaganjati
+ liga sampijona

Avatar
Balon
Postovi: 3049
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balon » 06 mar 2024, 00:55

Maloprije sa utakmice, dobro smo odigrali ali je ovaj Lazio stvarno qrac od ekipe, sumnjam da bi nam i tamo ikad zabili go da Upamaguire nije dobio crveni

Inace atmosfera strasna, kako je stadion eksplodirao kad ga je Müller zabio za 2:0 :salut:
slika
slika

Avatar
Saurman
Postovi: 29512
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 06 mar 2024, 12:23

Tel produžio do 2029. :clap:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

SWOT
Postovi: 711
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SWOT » 06 mar 2024, 12:30

Nismo mi sinoc bili toliko dobri koliko je Lazio bio loš. Napokon sam imao priliku gledat od prve do zadnje minute i dosao sam do jednog zakljucka, mislim to zna svaka budala, koja iole prati bayerna...

Najveći problem i to daleko najveći problem Bayerna je sto nam fali jedan kreator igre na sredini terena, jedan igrač tipa Thiago Alcantara... to je juce bilo ponekad mucno za gledat kako niko na sredini terena nema sposobnost da dodje po loptu i da kreira neku akciju, sve su bile neke sigurice, kad kazem sredina terena mislim samo na Goretzku/Pavlovic, oni su ti koji moraju povezat ofenzivu i defanzivu, to su dva razbijaca a ne kreatora, losa kombinacija po meni... da nema Musiale, bili bi bas predosadna ekipa, Musiala kompenzira jedan dio manjka kreativnosti koja fali na sredini terena, ali s druge strane je previse ofenzivan, protiv jacih ekipa to nece bit dovoljno... jedino da igramo kao inter u sezoni kad su osvojili LP, bunker i naprijed ako se sta posreći...

jedino sto me raduje u ovom svemu je De Ligt i Dier, misljenja sam da su sigurniji nego Kim Jong i Rupamecano

Avatar
ledar
Postovi: 3818
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 06 mar 2024, 12:34

@SWOT +1

Avatar
Bayo
Postovi: 1355
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 06 mar 2024, 13:19


Avatar
dirkules
Postovi: 4496
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 06 mar 2024, 15:42

🚨News #Alonso: @DiMarzio confirms our exclusive news that FC Bayern - at this stage - has the best chances to sign him!

⚠️ IF he should leave Leverkusen in the summer …

Di Marzio says: „I thought Liverpool were ahead of Bayern two or three weeks ago, but now Bayern are moving quickly because they believe he's the perfect coach for the future. At the moment Bayern are ahead of Liverpool!“ #LFC

📍ALL of the bosses want to sign Alonso. Hoeneß, Rummenigge, all members of the board. He is supposed to shape a new era. To sign Alonso is the main task for Eberl now.

@SkySportDE 🇪🇸
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 06 mar 2024, 16:27

Pavlović nije razbijač. On je miks više tipova veznog igrača. Bayern nema razbijača u ekipi uopšte. Laimer nije razbijač, više igrač presinga i trke. Ostale ne vrijedi ni spominjati u kontekstu razbijača. Pavlović još uvijek nije tip igrača koji će imati 150-200 paseva po utakmici. Nije igrač koji će sam držati sredinu terena, da li će postati, ostaje da se vidi. Ono što je sigurno, momak ima odličan pas kroz linije, i dugu loptu. Direktan veznjak, koji ne ide svaku loptu u širinu bez potrebe. Najbolji veznjak Bayerna sigurno. A Bayernu fali i razbijač i kreator. Tuchel je pokušao dovesti šesticu koja je više razbijač, ali zna i s loptom. Tipa Rice ili Palhinha. Nisu mu doveli nijednog, pa sad i glupani u upravi vide limitiranost veznog reda. Valja siliti Kimmicha na šestici, iako je propao ko kauč.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bayo
Postovi: 1355
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 06 mar 2024, 17:54

Pavlović ima 19 godina, Rodri je s toliko godina igrao u trećoj ligi, ima on još dosta prostora za napredovati ali je sinoć odigrao iznenađujuće mirno u bitnoj utakmici i nije popio karton na koje je navikao, evo baš nedavno su skinuli zadnju loptu sa krova kad su skidali snijeg sa arene koju je Thiago poslao tamo u završnicama LP tako da ima nade...

Ima prostora u ligi da ga se gura sad i probava i Laimer pored njega i ostali, bilo bi šteta da sad kad se oporave sva krila da se zaboravi na njega i Zaragozu i Tela i ostale. Mrcina smo se dovoljno nagledali.

Avatar
Jup
Postovi: 1135
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 06 mar 2024, 20:26

dobar je Aco Pavlovic ima mali potencijala .Koga u 1/4 dajte ljudi misljenja
Pravda za Tyson Furya

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 06 mar 2024, 20:31

Igra je sinoć bila kontrolisana, strpljiva i dosta dobra. Dosta se kenja po kadru, ima tu nekih da kažemo nedostataka kako je struktuiran, ali to je opet jedan izuzetno dobar kadar. U onom sinoć timu još fali Coman (iako se istom ovde umanjuju kvaliteti bio zdrav ili ne) i to bilo itekako dobro.
Kad čujem , čitam slab bio Lazio, pa jesmo bili favoriti protiv njih, ali smo i od slabijih ekipa gubili ove sezone. Onda piše se Lazio imao šanse, kakve su to ogromne šanse bile? Ono je sinoć bila tolika kontrola utakmice da je protivnik imao 1% šanse gol da postigne.
Ali kenjaža je postala redovna ovde da mnogo toga i ne vrijedi čitat, zato masa ozbiljnih forumaša i ne piše više. Uvijek se nešto nađe da bi se kenjalo.
S onakvom igrom od sinoć može se dosta. Samo što ova ekipa dosta varira. To je već problem unutarnje hemije i odnosa. I slabo će od koga ova ekipa ispast zbog manjka kvaliteta, jer mnogi stručnjaci ocjenjuju ovaj kadar kao jedan od jačih u LP. Prije se može ispasti zbog drugih problema. I neće se uvijek moći ovako šalter okrenut od letargije u Freiburgu do energičnog nastupa protiv Lazia.

Pavlović treba redovno igrati jer sve više izrasta u ozbiljnog igrača i između ostalog je i dinamičniji u veznom redu od Kimmicha.
Tuchel nije za sve kriv i bilo je povremeno i ok poteza, ali je on zapravo oslabio svu trojicu veznih igrača koje je itekako mogao uklopit. I itekako i Goretzka i Laimer mogu biti i razbijači i obojica su to znali ranije i pokazati.
A najjača je "lažna bomba" bila da se traži holding six i kao taj holding six je trebao biti Palhinha. Pa valjda svako ko iole prati fudbal zna šta u istom predstavlja pojam holding six. Ako je to trebao biti Palhinha onda je to neka dobra za.ebancija što su mnogi progutali. Taj igrač je mogao jedino i biti razbijač, ali to nama nije ni trebalo. Trebao je više neko da nam ušminka igru.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Jup
Postovi: 1135
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 06 mar 2024, 20:32

Bayern's income from the Champions League this season has already passed the €100m mark. The club has earned €86.02m in UEFA bonuses in addition to around €25m from the TV market pool plus matchday revenues. Reaching the semifinals would bring in a further €12.5m. Winning the title would be rewarded with another €20m, while the finalist gets an additional €15.5m [
@SkySportDE :kafa: :cool: :kafa:
Pravda za Tyson Furya

Avatar
Balon
Postovi: 3049
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balon » 06 mar 2024, 20:36

Ovom Bayernu fali prava 6ica, to je Tuchel davno skontao. Nebi
ni Bayern nikad uzeo tripletu '13 bez Martineza od kojeg su se protivnicki igraci odbijali kao od betona.

Uostalom dovoljno je pogledati CL osvajace u zadnjih 10 godina, skoro svi su imali vrhunsku 6icu u svojim redovima (Casemiro, Kante itd...)

Btw Goretzka je sinoc igrao nesto poput 6ice i bio duplo korisniji nego kad pokusava glumiti Ballacka.

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 06 mar 2024, 21:21

Balon je napisao/la:
06 mar 2024, 20:36
Ovom Bayernu fali prava 6ica, to je Tuchel davno skontao. Nebi
ni Bayern nikad uzeo tripletu '13 bez Martineza od kojeg su se protivnicki igraci odbijali kao od betona.

Uostalom dovoljno je pogledati CL osvajace u zadnjih 10 godina, skoro svi su imali vrhunsku 6icu u svojim redovima (Casemiro, Kante itd...)
Ma sigurno, čovjek je odmah tražio šesticu. To mu je bio prioritet, ali mu nisu htjeli dovesti. Goretzka i Laimer nisu razbijači niti će ikad biti. Goretzka je box to box veznjak i više osmica nego šestica. Laimer je dobar u presingu, ali mu anticipacija igre nije jača strana i kretnje u prostoru. Ako nemaš razbijača barem trebaš imati veznjaka tipa Thiaga ili Xabi Alonsa koji će moći smiriti igru i kontrolisati je. Jer Bayern nikada nije funkcionisao dobro kada se igralo na horuk, malo s jedne malo s druge strane. Bayern nema ni jedno ni drugo. Imao bi da je Kimmich onaj Kimmich iz 2021 ili 2020. Ovaj sad Kimmich je možda jedino bolji od Guerreira na sredini. Ovdje je navika postala srati po Tuchelu, Tuchel kriv i za propadanje Kimmicha, Goretzke lol. Dobiješ 3:0 sinoć, ljudi seru po njemu.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

zona072
Postovi: 444
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zona072 » 06 mar 2024, 21:30

effe_sa je napisao/la:
06 mar 2024, 20:31
Igra je sinoć bila kontrolisana, strpljiva i dosta dobra. Dosta se kenja po kadru, ima tu nekih da kažemo nedostataka kako je struktuiran, ali to je opet jedan izuzetno dobar kadar. U onom sinoć timu još fali Coman (iako se istom ovde umanjuju kvaliteti bio zdrav ili ne) i to bilo itekako dobro.
Kad čujem , čitam slab bio Lazio, pa jesmo bili favoriti protiv njih, ali smo i od slabijih ekipa gubili ove sezone. Onda piše se Lazio imao šanse, kakve su to ogromne šanse bile? Ono je sinoć bila tolika kontrola utakmice da je protivnik imao 1% šanse gol da postigne.
Ali kenjaža je postala redovna ovde da mnogo toga i ne vrijedi čitat, zato masa ozbiljnih forumaša i ne piše više. Uvijek se nešto nađe da bi se kenjalo.
S onakvom igrom od sinoć može se dosta. Samo što ova ekipa dosta varira. To je već problem unutarnje hemije i odnosa. I slabo će od koga ova ekipa ispast zbog manjka kvaliteta, jer mnogi stručnjaci ocjenjuju ovaj kadar kao jedan od jačih u LP. Prije se može ispasti zbog drugih problema. I neće se uvijek moći ovako šalter okrenut od letargije u Freiburgu do energičnog nastupa protiv Lazia.

Pavlović treba redovno igrati jer sve više izrasta u ozbiljnog igrača i između ostalog je i dinamičniji u veznom redu od Kimmicha.
Tuchel nije za sve kriv i bilo je povremeno i ok poteza, ali je on zapravo oslabio svu trojicu veznih igrača koje je itekako mogao uklopit. I itekako i Goretzka i Laimer mogu biti i razbijači i obojica su to znali ranije i pokazati.
A najjača je "lažna bomba" bila da se traži holding six i kao taj holding six je trebao biti Palhinha. Pa valjda svako ko iole prati fudbal zna šta u istom predstavlja pojam holding six. Ako je to trebao biti Palhinha onda je to neka dobra za.ebancija što su mnogi progutali. Taj igrač je mogao jedino i biti razbijač, ali to nama nije ni trebalo. Trebao je više neko da nam ušminka igru.
+1
Sa svim se slažem što si napisao. Kenjaža i to velika, kao da ostali timovi dobijaju po 5:0 ali bitno je da se sere po Tuchelu, igračima pogotovo Nojeru i Mileru koji imaju više želje u ovim godinama od mnogih drugi. Ova sinoćnja pobjeda može donjeti stvarno mnogo, uz povoljan ždrijeb Bayern moze u finale i to ne zato što je Bayern aman spektaularan,nego što i drugi imaju iste ili slične probleme.

Sada se postavlja pitanje ako Tuchel kojim slučajem osvoji LP, koliko navijača će biti za njegov ostanak :?: :think:

Ja i dalje mislim da je on vrhunski trener i da je njemu mjesto u vrhunskim klubovima poput Bayerna, vidjet ćemo šta će biti na kraju sezone.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.