Premijer liga BiH - aktuelno

RatoborniMrmot
Postovi: 752
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RatoborniMrmot » 10 mar 2024, 03:31

New legendary enemy unlocked, Almedin Ziljkic :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :tokralju: :tokralju:

Pitara da nema trebalo bi ih izmisliti :mrgreen:

Brzo su presli put od bojkotasa u vidu Radovica, Beganovica, Durakovica, Mustafica, Andjusica, Catakovica do mafije, Ziljkica, ucjena, reketa :urnebes:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61456
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 10 mar 2024, 06:47

OsmaDolazi je napisao/la:
10 mar 2024, 00:50
Pa sta sam ja slagao u svom postu Beže? Jel htio naplatiti kompletan ugovor da bi vratio ono sta je duzan ostao "nekome"? :D
Ne legendo, ja tebe nigdje nisam optužio da si nešto slagao, ali isto tako ni ja ništa nisam slagao. Samo mi se poklopilo da imam neke solidne izvore iz vašeg kluba.

Da ti kažem još nešto, ponovo iz kluba manipulišu navijačima, pola ovoga što se piše na vašoj temi o Ziljkiću nije tačno. Jeste on tračao, petljao, rovario, ucjenjivao ugovorom i slično, ali nema tu nikakve mafije.

Ponovo su vam bacili kosku da skrenu pažnju sa loših rezultata. Neko svjesno baca udicu za sve ove gluposti da bi se pisalo samo o tome.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Predatod
Postovi: 421
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Predatod » 10 mar 2024, 07:43

Ja kakav im alibi podvali Mirvic pa ovo nema nigdje. Mislio sam da su pitari manje naivni. Cuj neko prijetio pa losije igraju? Mozda od Torpeda prijeti ili je otiso u Doboj da zaprijeti da Sloga 3 zabije. Cak je i pomocnom zaprijetio da ne digne ofsajd u Ugljeviku i juce da svira penal. A za kraj prijetio je Ziljkic sa nekom ,MAFIJOM' da moraju i derbi izgubiti :urnebes: :urnebes: :urnebes:

INACE EVO KO TAKVE PRICE PUŠI, LJUDI KOJI NE ZNAJU KO JE IGRAO. CUJ MOLIM VAS KRETNJA ANCICA A LIK IMAO KARTONE NIJE NI BIO NA STADIONU :urnebes: :urnebes: :urnebes:

SedrenikHz je napisao/la:
10 mar 2024, 01:59
Raja previse dusmana imamo nemojmo sami sebi biti. Ja sam maloprije pogledao derby i molim vas samo pratite kretnje pojedinih igraca, Anicica pogotovo, ali nisu cista posla ubjedjen sam, yebo to mi svakako evrope necemo vidjeti ako je sve cisto, ali ako nije i rijesimo se ovih kriminalaca ubjedjen sma da cemo krenuti mljet, ALI ZATO SRIJEDA NAS SVE ZOVE ZAGRMIMO SVI
Kad je dosao Mirvic, prije tri cetri godine. Kako podmaza sjever svi se usutise. Jbg prijetio je Ziljkic iz Borca, zato nisu prisli dalje od 4 mjesta. Evo sad su peti.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Avatar
jointunija
Postovi: 661
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jointunija » 10 mar 2024, 08:05

Ja ti fino napisa da nije htio ući u igru pred kraj utakmice,isto ti sad kažem da Krdžalić i Iliev nisu trebali proći ljekarski zato su vam ona 3 doktora i napustila klub,nisu htjeli dati saglasnost.
I kakva mafija pa nije ovo Mexico.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Hansestadt
Postovi: 2472
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hansestadt » 10 mar 2024, 08:18

Najvise je Mirvic kriv. Za 2 ili 2.5 godine promjenio je 6-7 trenera. A trenutni trener ima gore rezultate od Vasoskog. Da ne pricamo koliko je igraca proslo. Zadnje 4 utakmice nisu niti jednu pravo priliku stvorili, iako su imali igrace na raspolaganju, i sad kao Ziljkic kriv za kilavu igru.

fks74
Postovi: 9265
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 10 mar 2024, 08:55

jointunija je napisao/la:
10 mar 2024, 08:05
fks74 je napisao/la:
10 mar 2024, 07:55
Opet cigani sa golubarnika najglasniji, nemaju oni svojih problema zato rješavaju naše. :tokralju:
Ja ti fino napisa da nije htio ući u igru pred kraj utakmice,isto ti sad kažem da Krdžalić i Iliev nisu trebali proći ljekarski zato su vam ona 3 doktora i napustila klub,nisu htjeli dati saglasnost.
I kakva mafija pa nije ovo Mexico.
Nisam upoznat sa situacijom i ne želim da komentarišem, samo znam da nas sudije kolju. Ne daju nam da izađemo iz krize.

Kamaga11
Postovi: 1625
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kamaga11 » 10 mar 2024, 08:59

fks74 je napisao/la:
10 mar 2024, 08:55
jointunija je napisao/la:
10 mar 2024, 08:05
fks74 je napisao/la:
10 mar 2024, 07:55
Opet cigani sa golubarnika najglasniji, nemaju oni svojih problema zato rješavaju naše. :tokralju:
Ja ti fino napisa da nije htio ući u igru pred kraj utakmice,isto ti sad kažem da Krdžalić i Iliev nisu trebali proći ljekarski zato su vam ona 3 doktora i napustila klub,nisu htjeli dati saglasnost.
I kakva mafija pa nije ovo Mexico.
Nisam upoznat sa situacijom i ne želim da komentarišem, samo znam da nas sudije kolju. Ne daju nam da izađemo iz krize.
De bgt 4 utakmice meda ne mozete, a nista bolji niste bili ni prvi dio vadio vas Hasic i Renan.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3306
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 10 mar 2024, 09:02

Kamaga11 je napisao/la:
10 mar 2024, 08:59
fks74 je napisao/la:
10 mar 2024, 08:55
jointunija je napisao/la:
10 mar 2024, 08:05


Ja ti fino napisa da nije htio ući u igru pred kraj utakmice,isto ti sad kažem da Krdžalić i Iliev nisu trebali proći ljekarski zato su vam ona 3 doktora i napustila klub,nisu htjeli dati saglasnost.
I kakva mafija pa nije ovo Mexico.
Nisam upoznat sa situacijom i ne želim da komentarišem, samo znam da nas sudije kolju. Ne daju nam da izađemo iz krize.
De bgt 4 utakmice meda ne mozete, a nista bolji niste bili ni prvi dio vadio vas Hasic i Renan.
Samo vi uzmite danas da vam se revansiramo ljudski

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 10 mar 2024, 09:06

Virtu4l je napisao/la:
10 mar 2024, 06:47
OsmaDolazi je napisao/la:
10 mar 2024, 00:50
Pa sta sam ja slagao u svom postu Beže? Jel htio naplatiti kompletan ugovor da bi vratio ono sta je duzan ostao "nekome"? :D
Ne legendo, ja tebe nigdje nisam optužio da si nešto slagao, ali isto tako ni ja ništa nisam slagao. Samo mi se poklopilo da imam neke solidne izvore iz vašeg kluba.

Da ti kažem još nešto, ponovo iz kluba manipulišu navijačima, pola ovoga što se piše na vašoj temi o Ziljkiću nije tačno. Jeste on tračao, petljao, rovario, ucjenjivao ugovorom i slično, ali nema tu nikakve mafije.

Ponovo su vam bacili kosku da skrenu pažnju sa loših rezultata. Neko svjesno baca udicu za sve ove gluposti da bi se pisalo samo o tome.
Drug, jel hoces da kazes da nije bilo prijetnji igracima, da nije bilo upetljana i komplet narko scena Ilidze uz pojedince iz TK? Stani stani, sa kim su onda Horde zakuhale zbog Sandžačkog hermafrodita. Pa imaju poruke koje su nadjene kod igraca.

Ako Mirvic baca kosku na ovaj nacin, svaka mu cast. Bolji je reziser od Spielberga. Mada nebitno, mi imamo svojih, vi svojih problema. I to je to.

Avatar
Arvid
Postovi: 17220
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arvid » 10 mar 2024, 09:14

Bordo jutro!
Ovom vam dragi moji nije do Ibre ni do Slovencea,nego do užasne selekcije igrača .ustvari jeste do njih jer oni su tu selekciju i napravili
I found freedom. Losing all hope was freedom.

TuzlaCityfighter
Postovi: 773
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 10 mar 2024, 09:22

Nista tu nije novo , Ziljkic dok je igrao kod nas u TC, druzio se sa kremom kriminalnog miljea iz Tuzle. Oni su mu cuvali ledja, pokusavali krojiti sastav, zato se i zadrzao kod nas kratko.
Elvir Baljic

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la admin » 10 mar 2024, 09:46

[quote=fks74 post_id=9688507 time=1710057322 user_id=41273

Ja ti fino napisa da nije htio ući u igru pred kraj utakmice,isto ti sad kažem da Krdžalić i Iliev nisu trebali proći ljekarski zato su vam ona 3 doktora i napustila klub,nisu htjeli dati saglasnost.
I kakva mafija pa nije ovo Mexico.
[/quote]

Nisam upoznat sa situacijom i ne želim da komentarišem, samo znam da nas sudije kolju. Ne daju nam da izađemo iz krize.
[/quote]

1921ljoze
Postovi: 578
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 1921ljoze » 10 mar 2024, 10:14

MA Mirvic je glavni krivac realno prije njega su se borili zq titule a sad za evropu.....svaka cast akademija uslovi ovo ono ,plate igraca sve stoji ali ostalo je jako lose,od trenera pa do postavljsnja Mirze a znao je da nije dobar sa navijacima,pa do Ajle (jos u klubu)i njezinih ispada sa navijacima pa one njezine starlete sto rade u klubu i hiljadu drugih stvari..mozemo mi biti rivali i sprdati se al nisu oni zasluzili da budu u ovoj situaciji kao ni moj Zeljo sa ovolikim dugovima pa da se zadovoljimo opstankom u ligi ili nekim izlaskom u evropu....ali sta je tu je valjda bude bolje jer ipak su to dva najveca kluba po svemu a i po navijacima koji zive za klubove i zasluzuju malo radosti...

Torino
Postovi: 1600
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Torino » 10 mar 2024, 10:18

Joj kad ti košpe pričaju nešto, njih kafanske bitange svele u ravan 🤣 ne dolazi im više ni gušter na jug da šta nađe.
🇵🇸

Avatar
DamirT
Postovi: 14019
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 10 mar 2024, 10:21

Ziljkic se popisao sam po sebi. Nakon ovog ga nijedan klub nece htjeti dovesti.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
arelinho
Postovi: 16443
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la arelinho » 10 mar 2024, 10:29

Ako ispadnu od Borca vidjećemo da li će Ziljkić opet biti krivac i za taj loš rezutat.

nastrojeni21
Postovi: 776
Pridružen/a: 21 jul 2023, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la nastrojeni21 » 10 mar 2024, 10:34

Na kraju Ziljkic ispade kriv i za bacanje topovskih na igrace Sirokog... fascinantan klub i navijaci. :pinokio:

Grk1234
Postovi: 390
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Grk1234 » 10 mar 2024, 10:35

Skoro sam pisao da je Mirvic cupava guzica,mislim to je i realno ako je napravio toliku lovu u SAD, jaceg spina nisam u zivotu vidio,oprase svu propast preko Ziljkica, da se ne lazemo Ziljkic je lik sa malenim IQ,kao i vecina fudbalera,al sta bratu sve nakacise,svaka cast, malo mi je nerealno da se 90% navijaca upeca na ovu pricu,koja dodje orkestirano u sat vremena,jos jace mi je da se to vuce od 5. novembra 😂.
Protjerase tolike igrace ali eto do sinoc nisu smjeli strasnog Ziljkica,odjedno skupise hrabrost i otjerase ga.

Direktorcic
Postovi: 1682
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 10 mar 2024, 10:37

Zadnja izmjena: Direktorcic, dana/u 10 mar 2024, 10:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8052
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 10 mar 2024, 10:38

@Antipolitika

Dobrodošao Almedine! :ljepota:
goveđigulašmajka

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], feniksptica, Kamaga11, klasik, Licniznanstvenik, SedrenikHz i 98 gostiju.