FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2494
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 10 mar 2024, 21:24

Jedina ekipa u ovoj ligi koja ima najvecu podršku sa tribina konstantno svaku utakmicu plus fukare, i opet danas preko one stvari većina igrača, ne može potrčat kako treba. Ok teren je bio loš, ali prvi si pretendujes na PL, moraš to dobiti. Ova ekipa kaknja upada drugo pol valjanje nedostatak snage... Dilaver, Ignjatović dobri, ostalo se u utopilo u sivilo. Nadam se da nema mujkanovih pipaka u ovoj ekipi. Ovo se danas moralo dobiti. Idemo dalje, posle Bihaća ćemo viditi. Sretno Slobodaši.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 10 mar 2024, 21:26

Nema sta, bez 3 boda nek ne dolaze iz Bihaca. Daj trgnite se malo u gostima, yebo ga otac i lopta.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

IbrahimAga075
Postovi: 82
Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la IbrahimAga075 » 10 mar 2024, 21:42

znaci Qujcina velika :urnebes:
sta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 10 mar 2024, 21:56

Huseinović i Čivić nisu više za prvu ekipu, Merdović je opet nešto pokazao za razliku od Saida, Čivić je u odbranu ko stativ svi ga zaobilaze.

Glavni krivaca za ovaj rezultat je Nalić, ne možeš ti igrati tako blago i lepršavo po ovim terenima i sa ovim seljačkim ekipama što se valjaju i udaraju. Skupite malo muda igrajte oštrije niste faula napravili
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Sky9
Postovi: 10076
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 10 mar 2024, 22:52

Kao i uvijek, odaberemo teži put. Da smo danas dobili, puno bismo komotniji bili pred gostovanje u Olovu. Makljaža se nastavlja...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Legolas
Postovi: 100
Pridružen/a: 22 avg 2021, 13:12
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Legolas » 10 mar 2024, 23:06

Ne ostaviš Kovu malog na poziciji gdje nam možda i najviše škripi a koji sigurno može zamijeniti Civica i očigledno je da vise ne može od poluvremena odigrati Civic. Još jedan los potez nalića.

Avatar
Sky9
Postovi: 10076
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

Post Postao/la Sky9 » 10 mar 2024, 23:31

U Bihaću moramo dobiti, 4 boda sa dva teška gostovanja i ne bi bila toliko loša...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Edin1982
Postovi: 461
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Edin1982 » 11 mar 2024, 06:33

Mi smo u klubu imali i otjerali dva najveća seljaka za predsjednika, a najgore je kad se seljak sveti...U našem slučaju su se udružili obojica!!! Vrijeme će pokazati!!!

antisisoja1919
Postovi: 3460
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 11 mar 2024, 10:17

Edin1982 je napisao/la:
11 mar 2024, 06:33
Mi smo u klubu imali i otjerali dva najveća seljaka za predsjednika, a najgore je kad se seljak sveti...U našem slučaju su se udružili obojica!!! Vrijeme će pokazati!!!
To i jest njihov problem, sto kada nisu u klubu, svete se i stete klubu na sve moguce nacine. A ko fol kunu se u ljubav prema Slobodi. I zato sam tog stava da im daleko kuca od Slobode bila.
Ako nisi u mogucnosti i u stanju pomoci, nemoj ni odmagati.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 11 mar 2024, 10:22

uvijek je drugi neko kriv.
otjerali ne otjerali, klub bez uprave i bez predsjednika, niko ne želi da ga se prihvati, šta očekujete ?

ovi klauni što su tu, bolje im je da pripreme hedije kakve za gostujuće utakmice ako žele bodove, koji su uveliko na licitaciji.

Vavju nek digne hipotekarni kredit na kafić bolje mu je nego što se samopromoviše po medijima, jer na pošten način ući neće. to smo se uvjerili i prošle godine kada smo ispali.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 11 mar 2024, 10:25

Edin1982 je napisao/la:
11 mar 2024, 06:33
Mi smo u klubu imali i otjerali dva najveća seljaka za predsjednika, a najgore je kad se seljak sveti...U našem slučaju su se udružili obojica!!! Vrijeme će pokazati!!!
Eto bolja je situacija kada "čaršija" potkopava klub iznutra? To se desilo toj dvojici "seljaka", a svoju nesposobnost krijemo iz takvih rečenica.
Ne zaboravi da nas je "čaršija" poslala u federalnu.
Takav stav je otjerao sve navijače i potencijalne navijače iz okolnih opština TK, pa onda se.remo kako svi mrze Slobodu, a ne priznaje se niko ko nije na relaciji Brčanska - Irac, svi ostali "seljaci"...
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 11 mar 2024, 10:48

BRAVO za meecko-a to je taj problem.
uvijek je lijepo vidjeti da ima i ljudi koji prepoznaju prave uzroke, a ne samo posljedice.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Edin1982
Postovi: 461
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Edin1982 » 11 mar 2024, 12:10

meecko je napisao/la:
11 mar 2024, 10:25
Edin1982 je napisao/la:
11 mar 2024, 06:33
Mi smo u klubu imali i otjerali dva najveća seljaka za predsjednika, a najgore je kad se seljak sveti...U našem slučaju su se udružili obojica!!! Vrijeme će pokazati!!!
Eto bolja je situacija kada "čaršija" potkopava klub iznutra? To se desilo toj dvojici "seljaka", a svoju nesposobnost krijemo iz takvih rečenica.
Ne zaboravi da nas je "čaršija" poslala u federalnu.
Takav stav je otjerao sve navijače i potencijalne navijače iz okolnih opština TK, pa onda se.remo kako svi mrze Slobodu, a ne priznaje se niko ko nije na relaciji Brčanska - Irac, svi ostali "seljaci"...
Kad sam napisao, SELJAK (nije porijeklo) nego je po ponašanju,navedeno društvo komentarisalo kako će ONI ZAVRŠITI...Pa ismijavanje Slobode i istorije i svega iz ovog grada!!! JEDNO JE KADA NE ZNAŠ (kao ovi što su nas doveli tu gdje jesmo) ...A SASVIM NEŠTO DRUGO KADA NAMJERNO NEŠTO RADIŠ DA UNIŠTIŠ IZ NEKIH SVOJIH RAZLOGA I INATA !!!

Avatar
Mortus
Postovi: 1752
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 11 mar 2024, 13:02

najgore se praviti da znaš nešto napraviti, a znaš da ne znaš i da nemaš resurse, a opet provoditi inat i sprečavati ljude koji znaju i mogu, al eto nisu gradska raja, što je opet tvoj neki inat i fetiš zbog kojeg ih diskvalifikuješ i ismijavaš ih, kao što je Vavju Aco radio kada je objavljivao Azmirove recimo palnove rada za mandatni period u kojem bi vodio klub.

pa brate Edine reci nam da li je to možda seljačko ponašanje ?

I još nešto, priča se bez dokaza da se svete, osim što su se slikali zajedno, a povoda je mali milion, dok ovo za Vavjua sve imate na njegovom profilu koji je javan.

Pa reci nam šta je veći seljakluk od ovog dvoje ?
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
fukara87
Postovi: 5665
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla 🔴⚫

Post Postao/la fukara87 » 11 mar 2024, 13:27

Sky9 je napisao/la:
10 mar 2024, 23:31
U Bihaću moramo dobiti, 4 boda sa dva teška gostovanja i ne bi bila toliko loša...
Jedino kako mozemo dobit u Bihacu da budu umorni poslije kupa sa Zrinjskim, drugi nacin sa ovakvom igrom cemo tesko do boda a kamoli do 3 boda, mislim da su jaci od Kaknja igracki
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 11 mar 2024, 13:36

Edin1982 je napisao/la:
11 mar 2024, 12:10
meecko je napisao/la:
11 mar 2024, 10:25
Edin1982 je napisao/la:
11 mar 2024, 06:33
Mi smo u klubu imali i otjerali dva najveća seljaka za predsjednika, a najgore je kad se seljak sveti...U našem slučaju su se udružili obojica!!! Vrijeme će pokazati!!!
Eto bolja je situacija kada "čaršija" potkopava klub iznutra? To se desilo toj dvojici "seljaka", a svoju nesposobnost krijemo iz takvih rečenica.
Ne zaboravi da nas je "čaršija" poslala u federalnu.
Takav stav je otjerao sve navijače i potencijalne navijače iz okolnih opština TK, pa onda se.remo kako svi mrze Slobodu, a ne priznaje se niko ko nije na relaciji Brčanska - Irac, svi ostali "seljaci"...
Kad sam napisao, SELJAK (nije porijeklo) nego je po ponašanju,navedeno društvo komentarisalo kako će ONI ZAVRŠITI...Pa ismijavanje Slobode i istorije i svega iz ovog grada!!! JEDNO JE KADA NE ZNAŠ (kao ovi što su nas doveli tu gdje jesmo) ...A SASVIM NEŠTO DRUGO KADA NAMJERNO NEŠTO RADIŠ DA UNIŠTIŠ IZ NEKIH SVOJIH RAZLOGA I INATA !!!
Prvo malo kulture, VELIKA slova znače da galamiš, dereš se i sl...
Drugo jedan "seljak" je zaustavio gašenje Slobode, doveo pok. Blaževića za trenera, ušla u PL, bila druga na tabeli, igrala finale kupa, izašla u pretkolo europske lige..
Čitavo vrijeme je imao opstrukcije od strane "legendi i čaršije", od vlastodržaca u Tuzli...
Drugi "seljak" je isčupao Slobodu od ispadanja, kada nisu znali šta će opet ga se sjetili i izradili...
Niti jednog nije "maslo za Ramazana" ali nisu ni toliko loši da se pljuje po njima.
Svaki problem ima svoj uzrok .
Ko je razlog bio što će se ,po tvojim riječima, osvetiti Slobodi?!
Ovo mi poznato zvuči :" nije dobro naštetiti Slobodi, da bi se naštetilo meni".
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Edin1982
Postovi: 461
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Edin1982 » 11 mar 2024, 13:54

meecko je napisao/la:
11 mar 2024, 13:36
Edin1982 je napisao/la:
11 mar 2024, 12:10
meecko je napisao/la:
11 mar 2024, 10:25

Eto bolja je situacija kada "čaršija" potkopava klub iznutra? To se desilo toj dvojici "seljaka", a svoju nesposobnost krijemo iz takvih rečenica.
Ne zaboravi da nas je "čaršija" poslala u federalnu.
Takav stav je otjerao sve navijače i potencijalne navijače iz okolnih opština TK, pa onda se.remo kako svi mrze Slobodu, a ne priznaje se niko ko nije na relaciji Brčanska - Irac, svi ostali "seljaci"...
Kad sam napisao, SELJAK (nije porijeklo) nego je po ponašanju,navedeno društvo komentarisalo kako će ONI ZAVRŠITI...Pa ismijavanje Slobode i istorije i svega iz ovog grada!!! JEDNO JE KADA NE ZNAŠ (kao ovi što su nas doveli tu gdje jesmo) ...A SASVIM NEŠTO DRUGO KADA NAMJERNO NEŠTO RADIŠ DA UNIŠTIŠ IZ NEKIH SVOJIH RAZLOGA I INATA !!!
Prvo malo kulture, VELIKA slova znače da galamiš, dereš se i sl...
Drugo jedan "seljak" je zaustavio gašenje Slobode, doveo pok. Blaževića za trenera, ušla u PL, bila druga na tabeli, igrala finale kupa, izašla u pretkolo europske lige..
Čitavo vrijeme je imao opstrukcije od strane "legendi i čaršije", od vlastodržaca u Tuzli...
Drugi "seljak" je isčupao Slobodu od ispadanja, kada nisu znali šta će opet ga se sjetili i izradili...
Niti jednog nije "maslo za Ramazana" ali nisu ni toliko loši da se pljuje po njima.
Svaki problem ima svoj uzrok .
Ko je razlog bio što će se ,po tvojim riječima, osvetiti Slobodi?!
Ovo mi poznato zvuči :" nije dobro naštetiti Slobodi, da bi se naštetilo meni".
Velika slova naglašavam !!! Ovo što sam napisao sjedio i slušao iste osobe šta pričaju!!! BOLI ME KITA ZA NJIMA!!!
kada sam ih čuo pozlilo mi je...

antisisoja1919
Postovi: 3460
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 11 mar 2024, 16:42

meecko je napisao/la:
11 mar 2024, 13:36
Edin1982 je napisao/la:
11 mar 2024, 12:10
meecko je napisao/la:
11 mar 2024, 10:25

Eto bolja je situacija kada "čaršija" potkopava klub iznutra? To se desilo toj dvojici "seljaka", a svoju nesposobnost krijemo iz takvih rečenica.
Ne zaboravi da nas je "čaršija" poslala u federalnu.
Takav stav je otjerao sve navijače i potencijalne navijače iz okolnih opština TK, pa onda se.remo kako svi mrze Slobodu, a ne priznaje se niko ko nije na relaciji Brčanska - Irac, svi ostali "seljaci"...
Kad sam napisao, SELJAK (nije porijeklo) nego je po ponašanju,navedeno društvo komentarisalo kako će ONI ZAVRŠITI...Pa ismijavanje Slobode i istorije i svega iz ovog grada!!! JEDNO JE KADA NE ZNAŠ (kao ovi što su nas doveli tu gdje jesmo) ...A SASVIM NEŠTO DRUGO KADA NAMJERNO NEŠTO RADIŠ DA UNIŠTIŠ IZ NEKIH SVOJIH RAZLOGA I INATA !!!
Prvo malo kulture, VELIKA slova znače da galamiš, dereš se i sl...
Drugo jedan "seljak" je zaustavio gašenje Slobode, doveo pok. Blaževića za trenera, ušla u PL, bila druga na tabeli, igrala finale kupa, izašla u pretkolo europske lige..
Čitavo vrijeme je imao opstrukcije od strane "legendi i čaršije", od vlastodržaca u Tuzli...
Drugi "seljak" je isčupao Slobodu od ispadanja, kada nisu znali šta će opet ga se sjetili i izradili...
Niti jednog nije "maslo za Ramazana" ali nisu ni toliko loši da se pljuje po njima.
Svaki problem ima svoj uzrok .
[ Ko je razlog bio što će se ,po tvojim riječima, osvetiti Slobodi?!
Ovo mi poznato zvuči :" nije dobro naštetiti Slobodi, da bi se naštetilo meni".
Evo ja cu ti reci, nema neki posebno razlog, vec samo da bi dokazali da niko drugi osim njih ne moze "vodit" klub. To i jest njihov problem i to jest seljacka politika.
Ako imas s nekim licno problem, rijesis ga, al ne preko Slobode. A i Senad, a pogotovo Azmir su to radili preko ledja Slobode.
I da, Azmir prvo nek sredi stanje u svojim firmama, a onda nek pokusava bit spasitelj Slobode.
Azmir iz 2014/15. i Azmir danas ni blizu jedan drugog da finansijskog aspekta. Svako imalo upucen to zna.
I za mene svako ko zbog licnih problema steti Slobodi sto dalje od kluba, pa makar milijarder bio.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37579
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 mar 2024, 16:49

Carsija kad ne ide, a nikad ne ide samo SMS pisite protiv Azmira, nismo dobili Rudar jer Kruskoglavi neda i tako to.

Seljacka politika carsijanera koji nisu sposobni nista, pa ni utakmice kupiti pa im onda kriv citav svijet.

montolivo18
Postovi: 822
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 11 mar 2024, 20:07

RoB_Do_BaGrO je napisao/la:
10 mar 2024, 13:50
montolivo18 je napisao/la:
10 mar 2024, 12:30
simonknows je napisao/la:
10 mar 2024, 12:00


MYTV
Ima li kakav link MYTV?
Mozda ovdje bude: https://ok.ru/video/7082977795642
Hvala za link legendo. :salut:

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.