FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

NajvecaRadosti
Postovi: 6328
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 14 mar 2024, 14:16

zlo87 je napisao/la:
14 mar 2024, 14:08
U slucaju nepostojecenih penala u korist naseg kluba ucnarednom periodu, kao i faulova bilo cega sto utice na igru, nasi igraci moraju vracati loptu protivniku neovisno o rezultatu.
Slazem se 110%

Sad ce ici 2-3 kola protiv ekipa sa dna tabele da se 'operu' i da nam sviraju svasta da mogu poslije reci
"Evo i vas guraju sto sad ne izadjete sa terena"

I najsitniji faul ako nam navuce samo vratiti loptu protivniku.Rezultat je nebitan vodili 3-0 ili gubili 3-0
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Bordotim
Postovi: 92
Pridružen/a: 21 sep 2023, 20:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordotim » 14 mar 2024, 14:17

mosarajvosa83 je napisao/la:
14 mar 2024, 13:35
Ponosan na svoj klub,fudbal ovdje bije bitan napisao sam to i prije pocetka sezone,ovdje dosli podanici da mi pisu kako sam lud i pisem svaki dan o sudjenju. Savezu smo kao grad,klub trn u oku posebno trn u oku im je Mirvic koji ima pare pa pokusavaju da dodju do istih. Ko ulaze u ovu zemlju posebno u fudbal bas mora biti lud ili priglup
Šta misliš da smo prošli pored onakvog suđenja, jeli bi se onda pisalo ovo sve? Siguran sam da smo nekako prošli, nebi 99% ljudi pisalo o vezi sudije. Znam da ti uvjek pišes o suđenju i tako treba. I kad se pobijede i kad se izgubi mora se napisati kakvo je bilo suđenju.
Znali smo svi šta će biti sa musom, ovo mu nije prvi put.
Narod ko da može pamtit samo 2 mjeseca, pa onda sve zaboravi...

Mirviću svaka čast i za svaku pohvalu. Čovjek ima dobru namjeru, ali džabe kad je narod nezahvalan. Čudim se kako još ima volje da troši novac, kad samo pogledaš kakve optužbe, uvrede i psovke idu prema njemu. Velež je probao sa onim 4R, pa su na kraju svi odustali. Tako će isto biti sada. Možda će biti par klubova na tvojoj strani, ali na kraju bi ćeš sam. Sad koliko ćemo biti spremni da se borimo sami, to je drugo pitanje ili ćemo i mi na kraju odustati.
Volio bi da se borimo do zadnjeg kraja, bez obzira šta bude.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5578
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 14 mar 2024, 14:18

Nista, predati oruzije, cak i ono lovacko, i cekati milost i nemilost. Moguci, da ne kazem izvjesni "pokolj".

Ko sto su uradili neki '92. I znamo svi kako su ti i takvi tada zavrsili.
- FKS -

bordobijeli
Postovi: 14262
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 14 mar 2024, 14:21

kosevodom je napisao/la:
14 mar 2024, 14:14
Pametniji navijaci zelje i veleza se nadaju da ce se njihovi klubovi pridruziti mirvicu. Ovi malo gluplji se nasladuju i misle da ne treba nista uraditi, a nisu svjesni kakva se jama kopa godinama svim bosnjackim klubovima u reziji hrvata i srba.

Bilo bi dobro da uprave bosnjackih klubova nisu glupe i ogranicene kao prosjecni baustelac navijac, ali tesko.
Nazalost ali nista se nece rijesiti. Kaznit ce Mirvica i Ibricica, bojim se da ce zavrsiti kao s velezom tresla se gora rodio se miš.

Avatar
NazorUso
Postovi: 3852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 14 mar 2024, 14:23

Ne ocekivati podrsku ni od koga !!!
Pa jeste li kod ociju slijepi, jel vidite gdje je danas bio faruk hadzibegic (namjerno malim slovima) zvani "legenda" ?!
Zasto se ni jedna "legenda" ne oglasi, ne pruzi podrsku, a kukali su i kukaju sto je Rozman trener...
Ovde imas 3-4 hiljade bolesnika sto vole klub, sto dolaze bar svaku domacu i tjt.
Ostali gledaju licni interes, poput gore navedene legende.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 447
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OldTownDistrict » 14 mar 2024, 14:27

Ovu LEGENDU hraknut na svakom koraku!

https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1284488/ ... grade.html

slika
Zadnja izmjena: OldTownDistrict, dana/u 14 mar 2024, 14:30, ukupno mijenjano 1 put.
....sve drugo će proći!

roccosiffredi
Postovi: 351
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 14 mar 2024, 14:27

zlo87 je napisao/la:
14 mar 2024, 14:08
U slucaju nepostojecenih penala u korist naseg kluba ucnarednom periodu, kao i faulova bilo cega sto utice na igru, nasi igraci moraju vracati loptu protivniku neovisno o rezultatu.
:bih:

kosevodom
Postovi: 47
Pridružen/a: 22 avg 2023, 18:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kosevodom » 14 mar 2024, 14:29

bordobijeli je napisao/la:
14 mar 2024, 14:21
kosevodom je napisao/la:
14 mar 2024, 14:14
Pametniji navijaci zelje i veleza se nadaju da ce se njihovi klubovi pridruziti mirvicu. Ovi malo gluplji se nasladuju i misle da ne treba nista uraditi, a nisu svjesni kakva se jama kopa godinama svim bosnjackim klubovima u reziji hrvata i srba.

Bilo bi dobro da uprave bosnjackih klubova nisu glupe i ogranicene kao prosjecni baustelac navijac, ali tesko.
Nazalost ali nista se nece rijesiti. Kaznit ce Mirvica i Ibricica, bojim se da ce zavrsiti kao s velezom tresla se gora rodio se miš.
Nece se roditi mis od ovoga. Iza brda se valjaju malo vece stvari, a narednih dana ce vam biti jasnije. Savez se prvi put usrao posteno za svoje guzice u zadnjih 5 godina, a najgore se tresu noge ovim Bosnjacima u savezu, jer se najvise sa njima "poslovalo".
Iznenadice vas na sta ce ovo sve izaci.

Harakiri79
Postovi: 53
Pridružen/a: 14 jan 2022, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Harakiri79 » 14 mar 2024, 14:30

kosevodom je napisao/la:
14 mar 2024, 14:14
Pametniji navijaci zelje i veleza se nadaju da ce se njihovi klubovi pridruziti mirvicu. Ovi malo gluplji se nasladuju i misle da ne treba nista uraditi, a nisu svjesni kakva se jama kopa godinama svim bosnjackim klubovima u reziji hrvata i srba.

Bilo bi dobro da uprave bosnjackih klubova nisu glupe i ogranicene kao prosjecni baustelac navijac, ali tesko.
Imam osjecaj da je situacija obrnuta, da smo stabilni u vrhu i da cemo 100% izboriti evropu a da se isto ili slicno desilo nekome od drugih klubova, da bi Mirvic i Ibro vjerovatno mudrovali i pokusavali ocuvati dobre odnose sa Vicom.

Nazalost balija tek osjesti da treba djelovati, tek kad udarce po svojoj kozi osjeti ;)

kleja
Postovi: 154
Pridružen/a: 12 apr 2022, 09:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kleja » 14 mar 2024, 14:31

kosevodom je napisao/la:
14 mar 2024, 14:29
bordobijeli je napisao/la:
14 mar 2024, 14:21
kosevodom je napisao/la:
14 mar 2024, 14:14
Pametniji navijaci zelje i veleza se nadaju da ce se njihovi klubovi pridruziti mirvicu. Ovi malo gluplji se nasladuju i misle da ne treba nista uraditi, a nisu svjesni kakva se jama kopa godinama svim bosnjackim klubovima u reziji hrvata i srba.

Bilo bi dobro da uprave bosnjackih klubova nisu glupe i ogranicene kao prosjecni baustelac navijac, ali tesko.
Nazalost ali nista se nece rijesiti. Kaznit ce Mirvica i Ibricica, bojim se da ce zavrsiti kao s velezom tresla se gora rodio se miš.
Nece se roditi mis od ovoga. Iza brda se valjaju malo vece stvari, a narednih dana ce vam biti jasnije. Savez se prvi put usrao posteno za svoje guzice u zadnjih 5 godina, a najgore se tresu noge ovim Bosnjacima u savezu, jer se najvise sa njima "poslovalo".
Iznenadice vas na sta ce ovo sve izaci.
i ja vjerujem da nije Mirvić ovo uradio bez pokrića i da ne ide grlom u jagode.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3582
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 14 mar 2024, 14:32

OldTownDistrict je napisao/la:
14 mar 2024, 14:27
Ovu LEGENDU hraknut na svakom koraku!

https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1284488/ ... grade.html

slika
S kime da se borimo za pravdu, sa ''adzijom'' ?
Sarajevo ljubavi moja.


Avatar
miky_hz
Postovi: 23136
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 14 mar 2024, 14:42

Meni je jedina nada Ibricic da povuce nesto dal preko kuma dal preko igraca nekih,a i sa Ceferinom je dobar koliko se moze vidjeti. Mislim da se i on nebi kofrcio bez pokrica nekog
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
FCUM
Postovi: 7054
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 14 mar 2024, 14:44

miky_hz je napisao/la:
14 mar 2024, 14:42
Meni je jedina nada Ibricic da povuce nesto preko kuma,a i sa Ceferinom je dobar koliko se moze vidjeti. Mislim da se i on nebi kofrcio bez pokrica nekog
Dzeko koji je najveci igrac ikad kad bi samo on digao glas protiv Vice to bi kraj cetnika bio. Ali ...
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 3979
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 14 mar 2024, 14:45

nije ok sto rodjaku iz mostara obrisaste post. Covjek se potrudio i nije vrijedjao nista - aha ok, vidio sam na drugoj temi je.
Zadnja izmjena: Lobudaraczapamcenje, dana/u 14 mar 2024, 14:46, ukupno mijenjano 1 put.
- 1 9 4 6 -

Lucas
Postovi: 3215
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 14 mar 2024, 14:46

slika

Avatar
ledesma
Postovi: 5001
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 14 mar 2024, 14:48

Lucas je napisao/la:
14 mar 2024, 14:46
slika
Nadam se da ce biti izbrisan iz klupske historije!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
rodjak
Postovi: 2263
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rodjak » 14 mar 2024, 14:49

GalileoGalilei je napisao/la:
14 mar 2024, 14:40
https://www.facebook.com/share/v/xsj664 ... tid=oFDknk

Evo kompilacija grešaka od jučer.
nema tu glavne stvari ,produzetak utakmice samo 5 minuta a realno je trebalo biti 10-12min :crazy:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Torino
Postovi: 1600
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Torino » 14 mar 2024, 14:49

Konačno je neko lupio šakom od stol. Nadam se da na ovome neće ostati, jer to ne bi imalo nikakvog smisla. Ukoliko Sarajevo krene u ovu borbu (a iskreno se nadam da hoće), trebamo svi biti svjesni da će ona biti duga, teška i često frustrirajuća. Ali mislim da druge opcije nema.
Klubovi su jedini koji mogu donijeti promjenu. Sarajevo u ovoj priči nije samo, ovo se dešava i drugim klubovima. Ovo im je svima nova prilika da stanu jedni uz druge i odbrane sebe i izbore se za svoju stvar. Valjda im je historija svima pokazala da će se, ukoliko ne ustanu i ne počnu se boriti za sebe i svoju stvar, ovakve stvari ponavljati svake sezone.
Ja znam da je rivalitet koji postoji izmedju skoro svih klubova u državi teško ostaviti po strani, ali čini mi se da svi zajedno imamo samo dvije opcije: Da u ovu borbu krenemo zajednički ili da sutra pričamo kako nismo uradili ništa da odbranimo ligu i fudbal koji toliko volimo. Kakav god da je kvalitet te lige (a znamo mi svi kakav je, vidimo nismo blesavi), neka svi dobiju podjednake šanse i imaju ravnopravan status na terenu i u silnim komisijama pri FS BiH i nama će uvijek biti najbolja na svijetu.
Navijači naših najvećih klubova odavno su u borbi sa Savezom. Tako da o podršci navijača kada je borba protiv ovoga što se dešava u bh. fudbalu u pitanju ne treba uopšte pričati. To su valjda sinoć jasno vidjeli i u Sarajevu ali i u drugim klubovima. Podrška navijača je neupitna. A to je na koncu najvaznije. Klub i njegovi navijači, oni zbog kojih se lopta i igra. Sve drugo je manje bitno.
Ukoliko se krene u ovu borbu, a ja se iskreno nadam da hoće, iako nisam preveliki optimista, vrlo je važna podrška medija. Mediji su u službi javnosti, a po onome što ja vidim, a mislim da vidim dobro, stav javnosti prema onima koji vedre i oblače bh. fudbalom je poprilično jasan. Postoje neke situacije u kojima niko, pa ni mediji, ne mogu biti neutralni. Jer u tim slučajevima neutralnost znači saučesništvo. Glas javnosti u ovom slučaju poprilično je jasan samo ga treba poslušati. Ukoliko se klubovi udruže, onda će i tu borbu za dobrobit i spas bh. fudbala, siguran sam, biti lakše kanalisati kroz medije.
I na koncu, fudbalske legende kojima su njihovi klubovi dali apsolutno sve što imaju, treba jasno da zauzmu stav, podrže i uključe se u borbu protiv svega lošeg što se dešava u bh. fudbalu. A dešava se mnogo toga lošeg. Neka samo pola energije koju troše za kritiku svojih klubova, koriste za borbu protiv onih koji im klubove direktno i na najgori i najbezobzirniji način srozavaju i uništavaju i bit će dobro. Rekao bih da je došlo vrijeme da zauzmete stranu. Da li ćete biti na pravoj strani historije isključivo je vaš izbor.
Da ovdje ima posla i za pravosudje to je isto svima jasno. Ali o tome je, rekao bih, suludo pričati. Jer šanse da se tu nešo zakotrlja gotovo da i ne postoje. Nažalost.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome! Volim te Sarajev
🇵🇸

Lucas
Postovi: 3215
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 14 mar 2024, 14:51

ledesma je napisao/la:
14 mar 2024, 14:48
Lucas je napisao/la:
14 mar 2024, 14:46
slika
Nadam se da ce biti izbrisan iz klupske historije!
Dragiša Čorsović, krajnji desno, dok je komentarisao jednu utakmicu Barcelone u sezoni 1995/96, nije htio izgovoriti Kodrino prezime, vec ga nazivao "igrač sa brojem 9"

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pantelija i 34 gosta.