FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
feniksptica
Postovi: 15351
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la feniksptica » 15 mar 2024, 17:12

dirkules je napisao/la:
15 mar 2024, 16:26
ledar je napisao/la:
15 mar 2024, 16:19
Ne znam, meni je Zinchenko sasvim dobar bek, dok špica stvarno nemaju, to im nekad zna igrat i Havertz, a znamo iz repke kako to izgleda.
Najveća greška bi bila da se na Emiratesu otvorite i ostavite im puno prostora otraga jer su im krila stravično brza (Martinelli, Saka). Trebali bi igrati zatvoreno i na kontre, nije isključeno ni da Gnabry zabije, neki put odluče oni od kojih se to najmanje očekuje.
Zinchenko je defanzivno labilan, ofanzivno je druga stvar bilo da se ubacuje kao inverted veznjak ili striktno na strani kao support krilu. Neće se tu TT otvarati, predviđam nešto slično grupnoj fazi postavkom gdje bi 4ica Kane, Musiala i dva krila imala ofanzivnu ulogu, ostali povučeno i oprezno.
Da se ne dolmi tema bezveze nama padobrancima. Al Zinchenko je defanzivna rupa koja beka moze igrat samo kod Pepa.
Vjerujem da je i kod vas bilo takvih igraca koji su samo kod Pepa moglk.igrat neke izmisljene pozicije.
Arsenal je jaci trenutno, al sve su to manje vise mladi neiskusni momci s istim takvim trenerom. Zbog toga su sanse 50-50
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12973
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la nerkolfc » 15 mar 2024, 17:12

Ušao na temu da dam podršku a oni pričaju o vjeri ovdje :urnebes:
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
harden
Postovi: 23600
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 15 mar 2024, 17:18

Kakvi komentari navijaca Arsenala, ni navijaci Reala se nw kurc.e ovoliko :bow:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4971
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 15 mar 2024, 17:33

dirkules je napisao/la:
15 mar 2024, 16:26
ledar je napisao/la:
15 mar 2024, 16:19
Ne znam, meni je Zinchenko sasvim dobar bek, dok špica stvarno nemaju, to im nekad zna igrat i Havertz, a znamo iz repke kako to izgleda.
Najveća greška bi bila da se na Emiratesu otvorite i ostavite im puno prostora otraga jer su im krila stravično brza (Martinelli, Saka). Trebali bi igrati zatvoreno i na kontre, nije isključeno ni da Gnabry zabije, neki put odluče oni od kojih se to najmanje očekuje.
Zinchenko je defanzivno labilan, ofanzivno je druga stvar bilo da se ubacuje kao inverted veznjak ili striktno na strani kao support krilu. Neće se tu TT otvarati, predviđam nešto slično grupnoj fazi postavkom gdje bi 4ica Kane, Musiala i dva krila imala ofanzivnu ulogu, ostali povučeno i oprezno.
ZInchenko ako Kiwior ostane zdrav ne bi trebao igrati. Vec neko vrijeme Arsenal igra sa Whiteom kao invertedom desno, a Kiwior ostaje povuceniji. Druga opcija je Tomiyasu koji je defanzivno beton, i koji bi trebao ici na zatvaranje Comana ako se ne varam. Ukrajinac je treca opcija i mislim da je on bivsi ovo ljeto. Bayerna ove sezone sam gledao samo jednom ove sezone i to u porazu od Leverkusena, tako da ne mogu davati neki sud ko je favorit. Mi igramo dosta opreznije i tvrdje negoli u proslim dvomecima kad smo se sastajali, tako da ne bi trebalo biti nekog trpanja od vase strane :D :D .

Nasu sansu vidim na Emiratesu gdje smo ove sezone odigrali sve utakmice na nivou izuzev West Hama. Bez gostujuce publike, sa dobrom atmosferom nasih navijaca neki rezultat od 2 gola razlike nas ostavlja u igri pred gostovanje. Sa nasom minimalnom pobjedom ili remijem mislim da bi to bila gotova stvar, hrpa neiskusnih igraca na nasoj strani koji nisu navikli na ovakve utakmice ne bi prezivjeli gostovanje u Minhenu. Dosta stegnuto su igrali uzvrat kuci protiv Porta i tu je vasa najveca sansa, nezrelost nasih pulena.
Rođen s tobom da budem

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la topnik1 » 15 mar 2024, 17:42

JayCatwright je napisao/la:
15 mar 2024, 16:59
topnik1 je napisao/la:
15 mar 2024, 16:42
JayCatwright je napisao/la:
15 mar 2024, 16:36


Omrsio si se jer si pomislio, a i jer si uvrijedio momka, tako da tvoj post nije ukabuljen. Idi slobodno namaži paštete kad si se već omrsio.
Sta ti znas o vjeri islam ,kada su ti banjalucki cevapi sa svinjetinom najbolji.
Ja nisam nikoga uvrijedio samo sam rekao istinu ,qko je istina uvreda onda sam se mozda omrsio :kafa:
Nisam vjernik, ali sigurno znam više od tebe, što i nije teško. U suri Ikre se kaže uči u ime gospodara svoga i obrazuj se, a čitajući tvoje postove steče se utisak da ne znaš kako se drži knjiga u rukama. Ovo vrijeđanje u toku posta i popovanje o vjeri govori dovoljno o tebi. Kao što rekoh omrsio si se, samo džaba čekaš iftar.
Ti trebas prvo nesto postici u zivotu da bi mogao u istu recenicu sa bilo kim.A vrlo dobro znamo da osim foruma i paznje koju zelis ovdje u svim zivotnim sferama si oskudan pa si poceo nekome spocitavati i pravopis :rol:
Nemoj u ta pogana usta ni uzimati suru Ikre niti bilo sta slicno,kaze" znam sigurno vise od tebe " :rol: :rol: :tokralju: :tokralju:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2400
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la JayCatwright » 15 mar 2024, 17:51

topnik1 je napisao/la:
15 mar 2024, 17:42
JayCatwright je napisao/la:
15 mar 2024, 16:59
topnik1 je napisao/la:
15 mar 2024, 16:42


Sta ti znas o vjeri islam ,kada su ti banjalucki cevapi sa svinjetinom najbolji.
Ja nisam nikoga uvrijedio samo sam rekao istinu ,qko je istina uvreda onda sam se mozda omrsio :kafa:
Nisam vjernik, ali sigurno znam više od tebe, što i nije teško. U suri Ikre se kaže uči u ime gospodara svoga i obrazuj se, a čitajući tvoje postove steče se utisak da ne znaš kako se drži knjiga u rukama. Ovo vrijeđanje u toku posta i popovanje o vjeri govori dovoljno o tebi. Kao što rekoh omrsio si se, samo džaba čekaš iftar.
Ti trebas prvo nesto postici u zivotu da bi mogao u istu recenicu sa bilo kim.A vrlo dobro znamo da osim foruma i paznje koju zelis ovdje u svim zivotnim sferama si oskudan pa si poceo nekome spocitavati i pravopis :rol:
Nemoj u ta pogana usta ni uzimati suru Ikre niti bilo sta slicno,kaze" znam sigurno vise od tebe " :rol: :rol: :tokralju: :tokralju:
Ma šta tebe briga, tebi post traje jako kratko, čim se probudiš omrsiš se sa tako crnim i zloćudnim mislima. Ne govorim o pravopisu, nego inače o pisanju, da nisi načitan sekunde i da nisi baš najinteligentnija osoba.

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la topnik1 » 15 mar 2024, 17:55

JayCatwright je napisao/la:
15 mar 2024, 17:51
topnik1 je napisao/la:
15 mar 2024, 17:42
JayCatwright je napisao/la:
15 mar 2024, 16:59


Nisam vjernik, ali sigurno znam više od tebe, što i nije teško. U suri Ikre se kaže uči u ime gospodara svoga i obrazuj se, a čitajući tvoje postove steče se utisak da ne znaš kako se drži knjiga u rukama. Ovo vrijeđanje u toku posta i popovanje o vjeri govori dovoljno o tebi. Kao što rekoh omrsio si se, samo džaba čekaš iftar.
Ti trebas prvo nesto postici u zivotu da bi mogao u istu recenicu sa bilo kim.A vrlo dobro znamo da osim foruma i paznje koju zelis ovdje u svim zivotnim sferama si oskudan pa si poceo nekome spocitavati i pravopis :rol:
Nemoj u ta pogana usta ni uzimati suru Ikre niti bilo sta slicno,kaze" znam sigurno vise od tebe " :rol: :rol: :tokralju: :tokralju:
Ma šta tebe briga, tebi post traje jako kratko, čim se probudiš omrsiš se sa tako crnim i zloćudnim mislima. Ne govorim o pravopisu, nego inače o pisanju, da nisi načitan sekunde i da nisi baš najinteligentnija osoba.
Ma ko si ti da sudis sine dragi ,sta ti znas o zivotu,ti znas ko je nacitan a ko nije,ko je inteligentan a ko ne.
Pa tebe cijeli forum sprda i ismijava i ti nekome govoris o inteigenciji.
Lik koji ima dva profila i sam sebi replicira :urnebes: :urnebes: imas obraza ti ocjenjivati ko je inteligentan a ko nije :tokralju: :tokralju:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2400
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la JayCatwright » 15 mar 2024, 18:08

topnik1 je napisao/la:
15 mar 2024, 17:55
JayCatwright je napisao/la:
15 mar 2024, 17:51
topnik1 je napisao/la:
15 mar 2024, 17:42

Ti trebas prvo nesto postici u zivotu da bi mogao u istu recenicu sa bilo kim.A vrlo dobro znamo da osim foruma i paznje koju zelis ovdje u svim zivotnim sferama si oskudan pa si poceo nekome spocitavati i pravopis :rol:
Nemoj u ta pogana usta ni uzimati suru Ikre niti bilo sta slicno,kaze" znam sigurno vise od tebe " :rol: :rol: :tokralju: :tokralju:
Ma šta tebe briga, tebi post traje jako kratko, čim se probudiš omrsiš se sa tako crnim i zloćudnim mislima. Ne govorim o pravopisu, nego inače o pisanju, da nisi načitan sekunde i da nisi baš najinteligentnija osoba.
Ma ko si ti da sudis sine dragi ,sta ti znas o zivotu,ti znas ko je nacitan a ko nije,ko je inteligentan a ko ne.
Pa tebe cijeli forum sprda i ismijava i ti nekome govoris o inteigenciji.
Lik koji ima dva profila i sam sebi replicira :urnebes: :urnebes: imas obraza ti ocjenjivati ko je inteligentan a ko nije :tokralju: :tokralju:
Pa koliko si inteligentan govori i činjenica da te Goretzka nasamario poprilično lako. Prijatan tek ti želim, rekao bih iftar, ali si se već omrsio 10+ puta danas minimalno.

Avatar
Jup
Postovi: 1135
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 15 mar 2024, 18:39

momci ako prodjemo londonsku prčiju u eventualnom semi finalu mens ćini da cemo u biti domacicni u prvoj tekmi pas mater :puke: ,ili pak mozda kad razmislim mozddda i bolje pod uslovom da slavimo sa dva gola razlike jedino to
Pravda za Tyson Furya

Avatar
Arvid
Postovi: 17217
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Arvid » 15 mar 2024, 18:42

Jup je napisao/la:
15 mar 2024, 18:39
momci ako prodjemo londonsku prčiju u eventualnom semi finalu mens ćini da cemo u biti domacicni u prvoj tekmi pas mater :puke: ,ili pak mozda kad razmislim mozddda i bolje pod uslovom da slavimo sa dva gola razlike jedino to
Dobro si ti to isplanirao.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
coelho41
Postovi: 12696
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 15 mar 2024, 18:52

Samo da opomenem pojedine topdžije, na ovoj temi ima jako kvalitetnih forumaša, neki vam mogu biti i profesori fudbala, pazite kako se ponašate i dobro nam došli.

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 781
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaraccccc » 15 mar 2024, 19:38

Mogle su kuglice i dosta jaceg protivnika donijeti, tako da ima razloga za biti zadovoljan. Nije to Arsenal iz prijasnjih godina kojeg smo tovili sa petardama ali ipak je smijesno tvrditi da su Englezi favoriti bez obzira koliko varljiva forma Baye bila. Sve u svemu radujem se dvomecu, bice tu lijepog fudbala za gledati.
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la topnik1 » 15 mar 2024, 20:59

bavaraccccc je napisao/la:
15 mar 2024, 19:38
Mogle su kuglice i dosta jaceg protivnika donijeti, tako da ima razloga za biti zadovoljan. Nije to Arsenal iz prijasnjih godina kojeg smo tovili sa petardama ali ipak je smijesno tvrditi da su Englezi favoriti bez obzira koliko varljiva forma Baye bila. Sve u svemu radujem se dvomecu, bice tu lijepog fudbala za gledati.
:salut: :salut:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1925
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 15 mar 2024, 22:10

Ima li neko iskustva sa kartama za Ligu prvaka? Na stranici Bayerna se moze platiti neki upit za ulaznicu. A na ostalim mjestima su cijene puno vece?

Avatar
ledar
Postovi: 3818
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 15 mar 2024, 22:28

Ne znam otkud toliki animozitet prema Zinchenku, on je bio standardan dok nije imao ozljedu lista, onda ga je zamijenio Kiwior kojem to i nije prirodna pozicija,a nakon saniranja ozljede vjerujem da će natrag u prvu postavu. Također, kad si ofenzivan onda je normalno da ostane više prostora otraga, nemoš imat ovce i novce, to je do trenerske postave. Isto tako se i za Daviesa onda može reći da je defenzivno rupa, a zapravo po zakonima fizike ne možeš bit istovremeno i naprijed i natrag. Možeš igrat na obje strane kad je igra sporija, ali protiv boljih momčadi sa brzom tranzicijom teško.

Lenaa
Postovi: 610
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 15 mar 2024, 22:33

Arsenal od prije par godina kada smo ih lagano prosli, i ovaj sadasnji su dva razlicita svijeta.
Ovaj Arsenal je puno bolji, brzi, kvalitetniji i vodjen odlicno od strane spanskog gurbeta.
Kljucan igrac im je Rice po mom misljenju, od kojeg sve pocinje.
Treba biti realan, sanse su 50:50.

Avatar
Balon
Postovi: 3049
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balon » 15 mar 2024, 23:04

Arsenal na penale prosao Porto koji igra sa 100-godisnjem Portugalcem u odbrani.

Masina koja melje sve pred sobom nema sta.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 16 mar 2024, 01:07

Coman se vraca, veoma bitno, nase najbolje krilo. Vidjet cemo kakav ce bit, kao i Gnabry, valjda ubica Engleza proradi.

Kritican nam je vezni red i apsolutno je gadljivo gledati u paru Goretzku i Kimmicha. Kimmich na RB i to je to. Leon vezni red dok ne kupimo veznjaka za sljedecu sezonu.

Musiala mora pokazati svoj kvalitet. Odbrana de Ligt i Kim.

Objektivac
Postovi: 53
Pridružen/a: 20 jan 2024, 15:01
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Objektivac » 16 mar 2024, 01:38

OsmanhodzicBuco je napisao/la:
15 mar 2024, 22:10
Ima li neko iskustva sa kartama za Ligu prvaka? Na stranici Bayerna se moze platiti neki upit za ulaznicu. A na ostalim mjestima su cijene puno vece?
Uzimaj samo na stranici ili na preprodaji oficijelne stranice, niposto preko viagogo ili takvih, jer sam ja jednom dosao na ulaz Allianz Arene sa fake kartama koje sam platio preko 300 eura

Elber111
Postovi: 319
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 16 mar 2024, 09:12

Mislim da nema potrebe za pesimizmom i tolikim velicanjem Arsenala.
Svaka im cast na svemu sto rade u ligi ali ne igraju protiv neznam BVB uz duzno postovanje ili Leipziga.
Mi smo i dalje Bayern koliko god ova nesigurnost medju navijacima bila i briga oko lose igre cjelu ovu sezonu....i svatljivo da dosta ljudi sumnja ali mi smo imali i previse sezona gdje smo bukvalno ubijali do marta pa onda ispadali od Reala,ili cak i gorih klubova dosta.
Ako nastave dizati nivo igre i formu do meca s Arsenalom ja nevidim kako ce nas Arsenal dobiti.
Svaka cast Riceu,Saki i Odegardu...ali mi i dalje imamo tim koji se moze potuci sa svakim klubom.
Od Nouera,DeLihta,Kima pa nadalje Musiala Kejn i taj Sane proradice sto ne bi bas protiv njih zaigrao kako zna.
Oporavljeni Ganqbry Coman ....ja sam.siguran da nec3mo izgubiti ni u Londonu a vjerujem da u Minhenu ovjeravamo prolaz.
I dalje smo mi Bayern klub sa historijom i iskustvom u ovom takmicenju i izuzev reala nema veceg kluba u ovom takmicenju.
To sto englezi dizu svoje i guraju Arsenal kao da je neznam ko...brate 1/4 lige prvaka koga god dobili ne bi bilo lako...a ako nas brinu Saka i Rice onda sta oni da misle o Kejnu Musiali i ostalima.
Lijepo igraju napadacki ofanzivno sve stoji ali igraju protiv Bayerna i ako neko treba da brine onda su to oni.
Neka pokazu da su bolji i pruzam ruku ali po meni ovaj Arsenal jos u borbi za titulu bez prava na kiks nemoze izaci na teren i ocekivati prolaz.
Mozda je vrijeme da podsjetimo sve da ovaj Bayern i u najlosijoj sezoni u zadnjih 10-15godina...trenutno drugi u ligi i imaju jwdan jedini poraz u LP.
A London smo.odavno obojili u crveno tako da Arsenal po meni predstavlja dobar zrijeb realno da smo dobili City ovakve brige bi mozda bile opravdane...ovako taman do polufinala da dignemo formu na nivo koji smo.zeljeli od pocetka sezone a polufinale iskreno volio bih Real i vjerujem kroz najtezi put i do finala.
Mozda previse optimizma s moje strane ali ja jos cekam da vidim ove sezone najbolji Bayern....neka bude od aprila do maja pa da ovy sezonu okrenemo u sjajnu.
A uz alo srece i obezbjedimo i peti klub u LP uz pomoc Leverkuzena i Dortmunda itekako moguce

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.