FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17814
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la akisarajevo92 » 25 jul 2023, 21:12

da sam na mjestu Mirvica doveo bih Samira Toplaka za trenera
Don't believe the hype.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 25 jul 2023, 22:31

Bosniak10 je napisao/la:
25 jul 2023, 22:26
Dajte ljudi pa taman da smo sa kadetima igrali sramota je prokockat tolike poene, to je naša najveća bruka. Sa Husom se to nikad ne bi desilo ako ništa ne bi šutio ko zaliven Vinko.
Tad je komplet uprava fks prodala titulu Borcu, to je sasvim jasno bilo.

Kompenzacija toga jeste da su kadeti Borca pucali penale u finalu kupa.

Sabrina i Emir marke nisu imali u kasi.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Skojevska » 22 avg 2023, 12:46

Kako ste zadovoljni sa našim Amarom Beganovićem?
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
NazorUso
Postovi: 3852
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la NazorUso » 22 avg 2023, 14:32

Skojevska je napisao/la:
22 avg 2023, 12:46
Kako ste zadovoljni sa našim Amarom Beganovićem?
Ja sam ocekivao vise. Na pripremama dobar, u takmicarskim utakmicama nista posebno.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Nirton
Postovi: 6488
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Nirton » 22 avg 2023, 15:22

NazorUso je napisao/la:
22 avg 2023, 14:32
Skojevska je napisao/la:
22 avg 2023, 12:46
Kako ste zadovoljni sa našim Amarom Beganovićem?
Ja sam ocekivao vise. Na pripremama dobar, u takmicarskim utakmicama nista posebno.
Jučer Beganović meni odličan, pogotovo borbenost je tu. Trči u 90. min ko navijen.
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 14 mar 2024, 14:41

rodjak je napisao/la:
14 mar 2024, 14:38
Moje misljenje u vezi svega i poruka za Pitare.

Vidim pojedini pisu gluposti da izadju iz saveza i traze od Crne Gore da se takmice sa njima u ligi :crazy: :rol: ,joste pod utiskom i ne pisite svakakve gluposti nego se saberite pa donesite "neke normalne" zakljucke

1. Ja sta bi prvo trazio od saveza je izuzece iz daljnih utakmica ovih nekoliko sudija koje smatrate da ste osteceni od njih

2.Druga stvar,trazio bih od sudijske organizacije da izbor sudija za svaku utakmicu bude zrijebanje(ko prije rata) a ne da oni dodjeluju sudije kako savezu odgovaraju.Ko te zapane zrijebanjem od sudija nek sudi ,ovako samim delegiranjem sudija i prije utakmice pocinje atmosfera da se zakuhava.Dakle zrijebanje i onda znas da ti nije neko poslo sudiju namjerno da te povali to je najpostenije.

3.Nisu ovdje same sudije problem nego i delegati koji ih ocjenjuju ,pa i tu se mora traziti izuzece i traziti zrijebanje isto tako ko i sudije jer su delegati i sudije uvezani

4.Lobirati kod drugih klubova da se napravi udruzenje prvoligasa koji ce imati svoje tijelo i koje ce se boriti za klubove

5.Malo se preispitati koliko ima i vase greske u svemu ovome :zviz:

6.Traziti da se napravi od prvoligasa ojektivno i nezavisno tijelo koje ce ocjenjivati sudjenje i koje ce kaznjavati lose sudjenje.

7.Traziti sto prije uvodjenje VAR tehnologije.

Kanite se ovih debilnih izjava o napustanju lige ( i takmicenje sa crnogorcima :rol: ) to je samo bjezanje od problema i gubitnicki potez da se suocis sa problemom,treba se boriti za poboljsanje lige u svim segmetima na neki ispravan nacin.Ima tu u svemu ovome dosta i krivice Sarajeva da se ne lazemo tako da po mom misljenju trebate da trezveno razmislite dobro o svemu i donesete neke prave smjernice kako i sta dalje.Sarajevo je BH velikan i jedan od nekoliko najboljih BH klubova i tako treba da se ponasa a ne ko neki klub iz kasabe . (ovo je moja objektivna ocjena stanja trenutno ne mora biti tacna ,ali tako to ja vidim :salut: )
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 17 mar 2024, 19:31

Predatod je napisao/la:
17 mar 2024, 19:29
Jel vi fakat mislite da js Zelji dobar tajming sad da nesto radi i sastanci? Ljudi dragi nama sekunda fali da iz lige ispadnemo. Ovo je trebalo tempirati prije sezone ili kad krene tek liga a pocnu lakrdija. Da je samo Vico problem lako bi se to rijesilo. Ovo je ljudi politikanl Covic Dodik, plus nasih prodanih dusa koji stoje u redovima. Ispast ce da uprava Zelje ne podrzava Mirvica a ustvari nije nama vakat da to sad radimo. Da smo mi 7 -8 lako bi to bilo. Iskreno ja i nemam info hoce li nas klub pristati ali mislim da je to glavna kocnica. Ma da bi bio red ako nista da se neko pojavi iapred kluba i da se poprica jer nije ovo jedina sezona. Rastalili su se hrvati i srbi da jos 5 godina budu njihovi na celu saveza. Ma da isti dzavo bio je i Begic pa nista bolje nije bilo.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Rigoletto, Surreal, TheNoblesMo i 36 gostiju.