Premijer liga BiH - aktuelno

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 17 mar 2024, 19:14

let3 je napisao/la:
17 mar 2024, 19:10
TurkishAirlines je napisao/la:
17 mar 2024, 18:53
let3 je napisao/la:
17 mar 2024, 18:48


:rol: :rol:

Mosa je krvav, al dobar je :mrgreen:
Evo, znas li ti da je vama Mirvic dao 200k KM?
Hvala mu gdje cuo i ne cuo :mrgreen:
Sad vam je belaj ako se ne odazovete,gubite podrsku politike u kantonu jer evo i oni su se digli na ove lakrdije,svi osim vas al bice bolje,jaki ste vi

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9565
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 17 mar 2024, 19:21

Maradona10 je napisao/la:
17 mar 2024, 19:07
mosarajvosa83 je napisao/la:
17 mar 2024, 19:00
Maradona10 je napisao/la:
17 mar 2024, 18:54
Gospodin Mirvic je ovih dana lobirao kod nekih klubova, ali što se kaže "ode mast u propast". Svoju lošu sezonu nećete prati preko ledja drugih klubova.
Zasto to vama smeta? Jel radi nesto pogresno? Nemamo mi nikakav problem zbog lose sezone,ako sad ne odgovorimo o naredne ce biti gore od ove,polako samo tek smo poceli,vidim i politicari se javilo kazu iznenadice se svi jer cemo se vise pitati u savezu i bh fudbalu,sad igramo Vicinu igru i Dodini,sad ce malo sa visih pozicija da dodje naredjenje balijama u savezu,sad cemo drugacije da sviramo. Sve ove kazne sto nam je Vico spucao zapamti na nos ce mu izaci,toliko ce da plate novca da ce da im se zamanta
Ne radi, a poslije sastanka neće ni raditi jer nece imati pravo rada u BiH fudbalu. Meni ne smeta, svako neka jede gov*a koja je izasrao, međutim vi imate još godina i godina da jedete, sta ste sve radili. Samo vi po svome, pa ko duže izgura. Samo trenutno vas guraju u septicku jamu, umjesto da pokusaju ispeglati sta se još da. Citiraces ovaj moj post za manje od 2 mjeseca. Ne želim vam ništa loše, dao bog da liga bude najregularnija na svijetu. Ali trenutno je došlo 5 minuta Borca i to niko ne može promijeniti. Uz duzno postovanje prema vašim politicarima, ali u fudbalu se ipak pitaju Vicini prijatelji it UEFE. Pozdrav
Pravo ste nam naštetili sa time :lol: . Jedan od braće Cottman bi u tom slučaju preuzeo funkciju predsjednika UO, i sve će isto biti.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 17 mar 2024, 19:23

Ministar saobraćaja u Vladi Kantona Sarajevo Adnan Šteta se oglasio na Facebooku povodom dešavanja u domaćem nogometu.

Kako je istakao, ovo što Sarajevo proživljava je repriza ranijih događaja u NS BiH te da je ovo jedinstvena prilika da se bh. klubovi ujedine te da će se u budućnosti itekako pitati za nogomet u BiH.

Njegovu objavu prenosimo u cijelosti i bez izmjena.

"Mnogi od vas ne znaju da sam zaljubljenik u nogomet.

Za Velež živim od rođenja , a sarajevske klubove izuzetno cijenim, poštujem i podržavam, kao neko ko je život odlučio graditi zajedno sa porodicom u Sarajevu, pored toga što mi nalaže funkcija koju obavljam.

Odavno je moje ime upisano na stolicama i zidovima Grbavice i punu podršku ima klub sa Koševa.

O nekim stvarima nikad nisam govorio, međutim ovo što prolazi FK Sarajevo repriza je mnogih ranijih događaja sa NS BiH.


Nije bilo tako davno, kada je moj Velež bio u sličnoj situaciji i kadu su anonimusi iz Saveza kažnjavali predsjednika, igrače, navijače, oduzimanjem bodova, novčanim kaznama i suspenzijama bavljenja sportom..

Tada se, na prijedlog Veleža, pokrenuo pokret “Inicijativa 4R” koji nažalost nije zaživio, a da jeste sigurno danas ne bismo bili u ovoj situaciji koju nam kroje anonimusi u Fudbalskom savezu za koje ni u njihovim kućama ne vjeruju da se znaju baviti fudbalom, a kamoli da im sportska javnost može vjerovati", napisao je Šteta na Facebooku i dodao:Možda tada nije bila prilika za ujedinjenje klubova, možda se nije pokazala spremnost, bez obzira na sve razloge, a sve ih znam, mislim da je krajnje vrijeme da se priča ponovo aktualizira i pokrene.
Kap koja je prelila čašu je vijest da Samira Hurem više nije selektor ženske reprezentacije.

Način na koji je Savez to napravio i saopštio je sramotan.

Theme


PRUŽIO PODRŠKU
1
Šteta prozvao NS BiH: Priželjkujete neuspjeh reprezentacije, politika je sve što vas zanima


Kako je istakao, ovo što Sarajevo proživljava je repriza ranijih događaja u NS BiH te da je ovo jedinstvena prilika da se bh. klubovi ujedine te da će se u budućnosti itekako pitati za nogomet u BiH.

Njegovu objavu prenosimo u cijelosti i bez izmjena.

"Mnogi od vas ne znaju da sam zaljubljenik u nogomet.

Za Velež živim od rođenja , a sarajevske klubove izuzetno cijenim, poštujem i podržavam, kao neko ko je život odlučio graditi zajedno sa porodicom u Sarajevu, pored toga što mi nalaže funkcija koju obavljam.

Odavno je moje ime upisano na stolicama i zidovima Grbavice i punu podršku ima klub sa Koševa.

O nekim stvarima nikad nisam govorio, međutim ovo što prolazi FK Sarajevo repriza je mnogih ranijih događaja sa NS BiH.


Nije bilo tako davno, kada je moj Velež bio u sličnoj situaciji i kadu su anonimusi iz Saveza kažnjavali predsjednika, igrače, navijače, oduzimanjem bodova, novčanim kaznama i suspenzijama bavljenja sportom..

Tada se, na prijedlog Veleža, pokrenuo pokret “Inicijativa 4R” koji nažalost nije zaživio, a da jeste sigurno danas ne bismo bili u ovoj situaciji koju nam kroje anonimusi u Fudbalskom savezu za koje ni u njihovim kućama ne vjeruju da se znaju baviti fudbalom, a kamoli da im sportska javnost može vjerovati", napisao je Šteta na Facebooku i dodao:


"Možda tada nije bila prilika za ujedinjenje klubova, možda se nije pokazala spremnost, bez obzira na sve razloge, a sve ih znam, mislim da je krajnje vrijeme da se priča ponovo aktualizira i pokrene.
Kap koja je prelila čašu je vijest da Samira Hurem više nije selektor ženske reprezentacije.

Način na koji je Savez to napravio i saopštio je sramotan.


Gospodo iz Saveza, ovim potezom svetite se državi, rezultatima, igri i historiji ženske reprezentacije. Svetite se djevojčicama koje su jedva čekale da igraju pod njenim vodstvom.

Možda ste, u donošenju takve odluke i saopćenju za javnost, zaboravili činjenicu da je Samira Hurem najbolja reprezentacija Bosne i Hercegovine!

Svojim potezima već odavno svima nama pokazujete da priželjkujete neuspjehe reprezentacije, da pokušavate usporiti razvoj klubova koji nisu dio vaših interesnih planova i da je politika sve što vas zanima.

Kao što kaže moj drug ministar kulture i sporta KS Kenan Magoda : “A za “ove” koji ovako nisko igraju, imam jednu poruku: ubrzo ništa neće biti kao što ste navikli, u budućnosti ćemo se itekako pitati za fudbal u BiH.”

Kao pojedinac, kao navijač, kao funkcioner u Vladi KS, pružit ću podršku svim klubovima kako bi sačuvali 90 minuta fer fudbala ali i fair playa u ostalim sportovima u našoj državi". Htjeli ste politiku i smijali ste sad cete dobiti zestok odgovor
Zadnja izmjena: mosarajvosa83, dana/u 17 mar 2024, 19:25, ukupno mijenjano 1 put.

jurisicduska
Postovi: 4539
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 17 mar 2024, 19:23

Eno kone skontale da bi mogli bit Šteta i Magoda na sastanku i naravno da će doći. Šta ćeš :D odmah da pitam. Šta će bit vas stav ako vam uprava dođe na sastanak ? Jer ste izričiti protivnici ?
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15909
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 17 mar 2024, 19:25

slika




Jel ovo i moj Željo pozvan

Arhitekt
Postovi: 852
Pridružen/a: 20 jan 2013, 23:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arhitekt » 17 mar 2024, 19:27

jurisicduska je napisao/la:
17 mar 2024, 19:23
Eno kone skontale da bi mogli bit Šteta i Magoda na sastanku i naravno da će doći. Šta ćeš :D odmah da pitam. Šta će bit vas stav ako vam uprava dođe na sastanak ? Jer ste izričiti protivnici ?
Magoda finansira dio juzne tribine zajedno sa Vicom. Teska situacija bogami :rol:

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8048
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 17 mar 2024, 19:30

Šemsudin Hasić se u vinogradu okreće kad vidi ove pozive od Mirvića
goveđigulašmajka

Avatar
denimen99
Postovi: 1636
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la denimen99 » 17 mar 2024, 19:30

Ja odigrao!

slika
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la admin » 17 mar 2024, 19:34

Nema potrebe da se stavvljaju fotografije s navijackih tribina, sve ce biti obrisane. Pa i mogu progeldati kroz prste gdje je neka fina prica, ali bilo kakve provokacije iz Srbije i provociranja sa ratnim zlocincima, ovdje nece biti. Takodjer, ukoliko se zelite "zegati" sa tim navijackim pricama, onda mozete na temu prepucavanja. Jos uvijek uglavnom samo brisem postove, no sve sam sigurniji da to ne pije vode.

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 447
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OldTownDistrict » 17 mar 2024, 19:36

Oikamid je napisao/la:
17 mar 2024, 18:32
avalPacidoroP je napisao/la:
17 mar 2024, 18:29
Hvala na pozivu, ne dolazimo.
Pravi ste šejtani
:mrgreen:
....sve drugo će proći!

Antikloc
Postovi: 2475
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antikloc » 17 mar 2024, 19:37

antisisoja1919 je napisao/la:
17 mar 2024, 19:12
Dugo bolji mladi igrac od Vukovica nije bio.
Dal Varesanovic :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

antisisoja1919
Postovi: 3460
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la antisisoja1919 » 17 mar 2024, 19:42

Antikloc je napisao/la:
17 mar 2024, 19:37
antisisoja1919 je napisao/la:
17 mar 2024, 19:12
Dugo bolji mladi igrac od Vukovica nije bio.
Dal Varesanovic :mrgreen:
On je bio dimenzija vise za ovu ligu :mrgreen:
Volim tebe, više od sebe

Avatar
donDondon
Postovi: 3513
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la donDondon » 17 mar 2024, 19:43

admin je napisao/la:
17 mar 2024, 19:34
Nema potrebe da se stavvljaju fotografije s navijackih tribina, sve ce biti obrisane. Pa i mogu progeldati kroz prste gdje je neka fina prica, ali bilo kakve provokacije iz Srbije i provociranja sa ratnim zlocincima, ovdje nece biti. Takodjer, ukoliko se zelite "zegati" sa tim navijackim pricama, onda mozete na temu prepucavanja. Jos uvijek uglavnom samo brisem postove, no sve sam sigurniji da to ne pije vode.

Ko spomene pempas generale jeb.i mu odmah od najmanjeg pokoljenja do najstarijeg
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la admin » 17 mar 2024, 19:44

Naravavno da se izbrisao, kao sto mozes primjetiti nema tih fotografija ni na portalu. Nekim stvarima nije mjesto na forumu, a ni na portalu. U svemu treba imati mjeru. Odgovorio sam da izrazim vid postovanja prema forumasima, no necu ulaziti u nikakve diskusije. Dakle, rekao sam prije desetak dana, nece ovdje biti orgijanja kao sto je bilo. Nazalost, ako me nema dva dana, ponovo se iste stvari desavaju. Ali, malo cemo poostriti kriterije.

Morpheus
Postovi: 1278
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 17 mar 2024, 19:49

Kakva parola kvazi navijača u BL.

Dugu i tešku bolest vam želim!

LaHaineLaHaine
Postovi: 519
Pridružen/a: 02 nov 2022, 16:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LaHaineLaHaine » 17 mar 2024, 19:58

Rutinska pobjeda Borca. Malo se kombinovao sastav. Vukovic i Marcetic su jedni od najboljih klinaca koje je Borac imao, jos od Grahovca i Subica kad su ulazili u seniorske vode. Lagano se stavlja i ta druga ruka na sampionski pehar.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rule_hz » 17 mar 2024, 20:02

Ma ide sad smjena kompletne bosnjacke ruke u savezu, pa cemo da vidimo kako funkcionise dalje, ocito da su ovi odlucili da uniste svaki sport u drzavi, tako i fudbal i reprezentacije. E nece moci... :bih:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

bagniadiluca
Postovi: 670
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 17 mar 2024, 20:03

LaHaineLaHaine je napisao/la:
17 mar 2024, 19:58
Rutinska pobjeda Borca. Malo se kombinovao sastav. Vukovic i Marcetic su jedni od najboljih klinaca koje je Borac imao, jos od Grahovca i Subica kad su ulazili u seniorske vode. Lagano se stavlja i ta druga ruka na sampionski pehar.
Koliko je mali Vuković dobio samopouzdanja pa to je strašno....a šut ima svaka mu čast, oštar, precizan, jak....šta je radio po liniji onim bekovima to je već drugi par opanaka...uglavnom Borac koliko je trebalo odigrao je, a sada da se odmore momci i onda da uzmemo u jednoj utakmici 6 bodova :D
LETS GO FIGHTER

Maradona10
Postovi: 261
Pridružen/a: 28 sep 2023, 16:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Maradona10 » 17 mar 2024, 20:04

Vuković najzrelije fudbalski razmišlja od svih mladih igrača u ligi, pored sjajnog šuta, predobro se kreće i nudi. Odavno se u Borcu nije pojavio ovakav igrač. 4 igrača u21 večeras u prvoj postavi, pored toga Cetkovic i Kulasin povrede... fino je to Vinko poslozio. Bez pretplacenih mega zvijezda , sve to fino izgleda.


Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, Cernica22, Licniznanstvenik, mnon46 i 36 gostiju.