Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DaVinci » 17 mar 2024, 20:11

bagniadiluca je napisao/la:
17 mar 2024, 20:03
LaHaineLaHaine je napisao/la:
17 mar 2024, 19:58
Rutinska pobjeda Borca. Malo se kombinovao sastav. Vukovic i Marcetic su jedni od najboljih klinaca koje je Borac imao, jos od Grahovca i Subica kad su ulazili u seniorske vode. Lagano se stavlja i ta druga ruka na sampionski pehar.
Koliko je mali Vuković dobio samopouzdanja pa to je strašno....a šut ima svaka mu čast, oštar, precizan, jak....šta je radio po liniji onim bekovima to je već drugi par opanaka...uglavnom Borac koliko je trebalo odigrao je, a sada da se odmore momci i onda da uzmemo u jednoj utakmici 6 bodova :D
Za koju U repku igra Vukovic?
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

LaHaineLaHaine
Postovi: 519
Pridružen/a: 02 nov 2022, 16:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LaHaineLaHaine » 17 mar 2024, 20:12

Sad vidim da se prdi o utorku i sastanku koji je Mirvich sazvao. U tome se ogleda sva jad i nemoc tih ljudi. Taj isti šupak prije koji mjesec trci tamo u vip lozi kao ker da ga Vico pomazi po glavi. Isto tako kad je kovid bio, dobise titulu na prekid sezone, A nisu rekli, jos se nasladjivali ovdje svima.
Pazi, da te sudije sviraju sve i svasta, sviraju. I mene konkretno nervira kad svaku sitnicu svira, cjepka utakmicu. Nema razloga za to. Konkretno, ta kup utakmica od neki dan, Musa je svirao sitne neke faulove da sjece utakmicu bezveze, a i bez razloga. Sarajevo je goli penis vec vise od pola sezone, raspadaju se ljudi. Borac ih je dobio na kosevu sa dva vrhunska gola od strane momka koji ima 17 godina.
Druga stvar, od tog utorka nema nista, sjedice supci sarajevski i jos dva tri predstavnika max. Udje Vico, pukne im po klepku i ajmo noga.

bagniadiluca
Postovi: 687
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 17 mar 2024, 20:14

DaVinci je napisao/la:
17 mar 2024, 20:11
bagniadiluca je napisao/la:
17 mar 2024, 20:03
LaHaineLaHaine je napisao/la:
17 mar 2024, 19:58
Rutinska pobjeda Borca. Malo se kombinovao sastav. Vukovic i Marcetic su jedni od najboljih klinaca koje je Borac imao, jos od Grahovca i Subica kad su ulazili u seniorske vode. Lagano se stavlja i ta druga ruka na sampionski pehar.
Koliko je mali Vuković dobio samopouzdanja pa to je strašno....a šut ima svaka mu čast, oštar, precizan, jak....šta je radio po liniji onim bekovima to je već drugi par opanaka...uglavnom Borac koliko je trebalo odigrao je, a sada da se odmore momci i onda da uzmemo u jednoj utakmici 6 bodova :D
Za koju U repku igra Vukovic?
Pa U21 Vuković, a ovaj mali što je dao Sarajevu dva komada je U17...
LETS GO FIGHTER

Avatar
Vanja8
Postovi: 10278
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 mar 2024, 20:19

:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Jos uvijek nisi skontao... :rol: :rol: :rol:

Pa covjece o tome ti cijeli dan pisem...
Momak je extra talenat, ali njemu se pise jer je zabio dva gola SARAJEVU...
Moras utuviti u glavu, da ste previse mali klub da bi vas neko pratio, jednostavno mozete se eksponirati jedino ako nesto napravite protiv nas, Zelje ili Veleza...
Momak da je dao 5 golova Posusju, Slogi, Igmanu, niko se ne bi ni osvrnuo, ali dao je dva gola Sarajevu i svi pisu o tome...
Eto sam si se uvjerio, sta je Fk, a staje Brend Fk... :rol:

bagniadiluca
Postovi: 687
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 17 mar 2024, 20:28

Vanja8 je napisao/la:
17 mar 2024, 20:19
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Jos uvijek nisi skontao... :rol: :rol: :rol:

Pa covjece o tome ti cijeli dan pisem...
Momak je extra talenat, ali njemu se pise jer je zabio dva gola SARAJEVU...
Moras utuviti u glavu, da ste previse mali klub da bi vas neko pratio, jednostavno mozete se eksponirati jedino ako nesto napravite protiv nas, Zelje ili Veleza...
Momak da je dao 5 golova Posusju, Slogi, Igmanu, niko se ne bi ni osvrnuo, ali dao je dva gola Sarajevu i svi pisu o tome...
Eto sam si se uvjerio, sta je Fk, a staje Brend Fk... :rol:
Ne znaš ti moj Vanja šta je ime Borac, volio bi samo da dođeš u BL pa da vidiš šta je Borac, a ne mislim samo na fudbal ;)
LETS GO FIGHTER

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15950
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 17 mar 2024, 20:33

admin je napisao/la:
17 mar 2024, 19:44
Naravavno da se izbrisao, kao sto mozes primjetiti nema tih fotografija ni na portalu. Nekim stvarima nije mjesto na forumu, a ni na portalu. U svemu treba imati mjeru. Odgovorio sam da izrazim vid postovanja prema forumasima, no necu ulaziti u nikakve diskusije. Dakle, rekao sam prije desetak dana, nece ovdje biti orgijanja kao sto je bilo. Nazalost, ako me nema dva dana, ponovo se iste stvari desavaju. Ali, malo cemo poostriti kriterije.
Tako je
Samo oštro

Ako možete izbrisati temu F.K.Željezničar Sarajevo jer još nismo ispali
Na toj temi forumaši iz Gornjeg Rajića,Bihaca,Kalesija nam žele dobrodoslicu kad dođemo u goste kod njih a jedan iz Gradačca napisao na toj temi- ko ce trpit sad i ove budale
Mislim ovo je ozbiljan forum koji se cita i u regiji


Na nasem pdf kad izgubimo u gostima nikne deset novih nikova koji mucki provociraju
Napominjem da smo izgubili 12 gostujućih utakmica
Pa Vi saberite koliko je to nikova novih kad mi gostujemo
Ti novi nikovi ne samo da znaju da driblaju oni gosp @admine i probacuju loptu kroz noge

Pa Vas molim da obratite pažnju na naš pdf ili da omogućite nasem moderatoru moc bana


Hvala


mosarajvosa83
Postovi: 5378
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 17 mar 2024, 20:42

LaHaineLaHaine je napisao/la:
17 mar 2024, 20:12
Sad vidim da se prdi o utorku i sastanku koji je Mirvich sazvao. U tome se ogleda sva jad i nemoc tih ljudi. Taj isti šupak prije koji mjesec trci tamo u vip lozi kao ker da ga Vico pomazi po glavi. Isto tako kad je kovid bio, dobise titulu na prekid sezone, A nisu rekli, jos se nasladjivali ovdje svima.
Pazi, da te sudije sviraju sve i svasta, sviraju. I mene konkretno nervira kad svaku sitnicu svira, cjepka utakmicu. Nema razloga za to. Konkretno, ta kup utakmica od neki dan, Musa je svirao sitne neke faulove da sjece utakmicu bezveze, a i bez razloga. Sarajevo je goli penis vec vise od pola sezone, raspadaju se ljudi. Borac ih je dobio na kosevu sa dva vrhunska gola od strane momka koji ima 17 godina.
Druga stvar, od tog utorka nema nista, sjedice supci sarajevski i jos dva tri predstavnika max. Udje Vico, pukne im po klepku i ajmo noga.
Oglasilo se par ovih crvenih politicara necete gledati taj film,vidjeces uskoro kako balije ruse svaku Vicinu odluku i kako vam se sudije delegiraju a ne koga vi odaberete,rekao vam je fino uskoro cemo malo vise da se pitamo sto se tice BH fudbala,sto ste tako nervozni i ljuti na Mirvica znamo da je prpa al i Bogu i narodu se zgadilo sta radite. Kako je Dodik najavio da ste sampioni evo sad cemo vam uvest politiku oa su nagovijestili neke nove promijene,likujte i uzivajte jos malo.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10278
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 mar 2024, 20:49

bagniadiluca je napisao/la:
17 mar 2024, 20:28
Vanja8 je napisao/la:
17 mar 2024, 20:19
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Jos uvijek nisi skontao... :rol: :rol: :rol:

Pa covjece o tome ti cijeli dan pisem...
Momak je extra talenat, ali njemu se pise jer je zabio dva gola SARAJEVU...
Moras utuviti u glavu, da ste previse mali klub da bi vas neko pratio, jednostavno mozete se eksponirati jedino ako nesto napravite protiv nas, Zelje ili Veleza...
Momak da je dao 5 golova Posusju, Slogi, Igmanu, niko se ne bi ni osvrnuo, ali dao je dva gola Sarajevu i svi pisu o tome...
Eto sam si se uvjerio, sta je Fk, a staje Brend Fk... :rol:
Ne znaš ti moj Vanja šta je ime Borac, volio bi samo da dođeš u BL pa da vidiš šta je Borac, a ne mislim samo na fudbal ;)
Razumijem ja tebi odlicno, iskreno, mozda bih se i ja na tvom mjestu krio iza Rukometnog kluba...
Bez obzira sto je to davno bilo, Rk ima respect, za razliku od Fk...
Na zalost...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rule_hz » 17 mar 2024, 20:57

Ma vanja pusti ih tebra pobjede nas jednom u 30 godina, neki marcetic dobio slavu izbacio nas iz kupa.. imamo kupova i titula kojih oni za zivota nece imati... Ovo se sad poklopilo ono baš "politicki" a vidi jesu jadni i zatucani sa prozivanjem našeg kluba i zlocinaca.... Stvarno kopleksi i prpa... Umjesto da se poklope ušima i ne brukaju po ovom forumu, kontaju nekome ce nesto šuknuti ,
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

bagniadiluca
Postovi: 687
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 17 mar 2024, 20:59

Vanja8 je napisao/la:
17 mar 2024, 20:49
bagniadiluca je napisao/la:
17 mar 2024, 20:28
Vanja8 je napisao/la:
17 mar 2024, 20:19


:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Jos uvijek nisi skontao... :rol: :rol: :rol:

Pa covjece o tome ti cijeli dan pisem...
Momak je extra talenat, ali njemu se pise jer je zabio dva gola SARAJEVU...
Moras utuviti u glavu, da ste previse mali klub da bi vas neko pratio, jednostavno mozete se eksponirati jedino ako nesto napravite protiv nas, Zelje ili Veleza...
Momak da je dao 5 golova Posusju, Slogi, Igmanu, niko se ne bi ni osvrnuo, ali dao je dva gola Sarajevu i svi pisu o tome...
Eto sam si se uvjerio, sta je Fk, a staje Brend Fk... :rol:
Ne znaš ti moj Vanja šta je ime Borac, volio bi samo da dođeš u BL pa da vidiš šta je Borac, a ne mislim samo na fudbal ;)
Razumijem ja tebi odlicno, iskreno, mozda bih se i ja na tvom mjestu krio iza Rukometnog kluba...
Bez obzira sto je to davno bilo, Rk ima respect, za razliku od Fk...
Na zalost...
Jednostavno Banja Luka nije imala kapaciteta da pored RK ima jak i FK ali kako god, dobro se čulo za ime Borac i u fudbalu, i upisani smo u knjige Jugoslovenskog fudbala kao jedini drugoligaš koji je osvojio kup Maršala i 14 sezona u prvoj ligi, više nego skromno! poenta je moj Vanja da mi ne bolujemo od toga da budemo veći od nekoga, zato ti kažem, dođeš malo u BL i sve će ti biti jasno, jer ovo tamburanje ljudi koji nisu vidjeli BL je sve osim ozbiljne priče!
LETS GO FIGHTER

bagniadiluca
Postovi: 687
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 17 mar 2024, 21:02

Rule_hz je napisao/la:
17 mar 2024, 20:57
Ma vanja pusti ih tebra pobjede nas jednom u 30 godina, neki marcetic dobio slavu izbacio nas iz kupa.. imamo kupova i titula kojih oni za zivota nece imati... Ovo se sad poklopilo ono baš "politicki" a vidi jesu jadni i zatucani sa prozivanjem našeg kluba i zlocinaca.... Stvarno kopleksi i prpa... Umjesto da se poklope ušima i ne brukaju po ovom forumu, kontaju nekome ce nesto šuknuti ,
Šta kažeš ti majstore jednom u 30 godina :D imam osjećaj da imaš pola od toga godina ;)
slika
LETS GO FIGHTER

Avatar
Vanja8
Postovi: 10278
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 mar 2024, 21:09

bagniadiluca je napisao/la:
17 mar 2024, 20:59
Vanja8 je napisao/la:
17 mar 2024, 20:49
bagniadiluca je napisao/la:
17 mar 2024, 20:28

Ne znaš ti moj Vanja šta je ime Borac, volio bi samo da dođeš u BL pa da vidiš šta je Borac, a ne mislim samo na fudbal ;)
Razumijem ja tebi odlicno, iskreno, mozda bih se i ja na tvom mjestu krio iza Rukometnog kluba...
Bez obzira sto je to davno bilo, Rk ima respect, za razliku od Fk...
Na zalost...
Jednostavno Banja Luka nije imala kapaciteta da pored RK ima jak i FK ali kako god, dobro se čulo za ime Borac i u fudbalu, i upisani smo u knjige Jugoslovenskog fudbala kao jedini drugoligaš koji je osvojio kup Maršala i 14 sezona u prvoj ligi, više nego skromno! poenta je moj Vanja da mi ne bolujemo od toga da budemo veći od nekoga, zato ti kažem, dođeš malo u BL i sve će ti biti jasno, jer ovo tamburanje ljudi koji nisu vidjeli BL je sve osim ozbiljne priče!
Vama sve nesto vezano za drugu ligu... :rol:
A Boga mi ste i upisani u knjigu fudbala u BiH, da ste jedini Premijerligas kojeg je privatna skola poslala upravo u Prvu ligu RS...
A ne treba od toga bolovati,zapravo mozes i ne moras , time se nista ne postize...Ja vjerujem da bi i Inđija voljela da je kao Partizan, da bi i zajecarski Kablovi voljeli da su ko C. Zvezda, pa i Dugopolje bi sigurno htjelo da je na nivou Hajduka...Tesko je to postici, svugdje je to tako,jbga

bagniadiluca
Postovi: 687
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 17 mar 2024, 21:13

Vanja8 je napisao/la:
17 mar 2024, 21:09
bagniadiluca je napisao/la:
17 mar 2024, 20:59
Vanja8 je napisao/la:
17 mar 2024, 20:49

Razumijem ja tebi odlicno, iskreno, mozda bih se i ja na tvom mjestu krio iza Rukometnog kluba...
Bez obzira sto je to davno bilo, Rk ima respect, za razliku od Fk...
Na zalost...
Jednostavno Banja Luka nije imala kapaciteta da pored RK ima jak i FK ali kako god, dobro se čulo za ime Borac i u fudbalu, i upisani smo u knjige Jugoslovenskog fudbala kao jedini drugoligaš koji je osvojio kup Maršala i 14 sezona u prvoj ligi, više nego skromno! poenta je moj Vanja da mi ne bolujemo od toga da budemo veći od nekoga, zato ti kažem, dođeš malo u BL i sve će ti biti jasno, jer ovo tamburanje ljudi koji nisu vidjeli BL je sve osim ozbiljne priče!
Vama sve nesto vezano za drugu ligu... :rol:
A Boga mi ste i upisani u knjigu fudbala u BiH, da ste jedini Premijerligas kojeg je privatna skola poslala upravo u Prvu ligu RS...
A ne treba od toga bolovati,zapravo mozes i ne moras , time se nista ne postize...Ja vjerujem da bi i Inđija voljela da je kao Partizan, da bi i zajecarski Kablovi voljeli da su ko C. Zvezda, pa i Dugopolje bi sigurno htjelo da je na nivou Hajduka...Tesko je to postici, svugdje je to tako,jbga
Sad već gubiš razum i pretjeruješ, al hajd, nek ti bude, može ti se, ipak si ti brendiran ;) odoh gledati Atletiko Barsa :salut:
LETS GO FIGHTER

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la invincible1921 » 17 mar 2024, 21:13

Sta god da je borac bio prije taman sa je LP osvojio...poenta je da vi i ovaj dananji borac nemate apsolutno nista sa tim
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

bagniadiluca
Postovi: 687
Pridružen/a: 05 dec 2023, 08:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bagniadiluca » 17 mar 2024, 21:16

invincible1921 je napisao/la:
17 mar 2024, 21:13
Sta god da je borac bio prije taman sa je LP osvojio...poenta je da vi i ovaj dananji borac nemate apsolutno nista sa tim
Ok, važi nemamo, nek Sarajevo sa sjedištem u Maleziji ima veze sa onim starim ;) nema svrhe sa vama diskutovati jer na kraju uvijek dođe do toga kako su svi niko i ništa a vi ste Divovi, brend, itd....i da, za Borac igraju djeca Borca i Banja Luke a za Sarajevo ne igra niti jedan Sarajlija, pametnom dosta :salut:
LETS GO FIGHTER

Avatar
Riziko
Postovi: 5868
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 17 mar 2024, 21:24

Kažem ja, faliće 14 dana lige...
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la invincible1921 » 17 mar 2024, 21:31

bagniadiluca je napisao/la:
17 mar 2024, 21:16
invincible1921 je napisao/la:
17 mar 2024, 21:13
Sta god da je borac bio prije taman sa je LP osvojio...poenta je da vi i ovaj dananji borac nemate apsolutno nista sa tim
Ok, važi nemamo, nek Sarajevo sa sjedištem u Maleziji ima veze sa onim starim ;) nema svrhe sa vama diskutovati jer na kraju uvijek dođe do toga kako su svi niko i ništa a vi ste Divovi, brend, itd....i da, za Borac igraju djeca Borca i Banja Luke a za Sarajevo ne igra niti jedan Sarajlija, pametnom dosta :salut:
Ja nisam pitar :D i nisam mislio na igrace al nejse nea veze :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Arhitekt
Postovi: 852
Pridružen/a: 20 jan 2013, 23:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arhitekt » 17 mar 2024, 21:52

Raspravljate se sa likovima ciji bi klub bio sesti da je normalnog sudjenja. Pa ljudima se protiv Igramana moralo navlaciti, o cemu dalje pricati sa njima uopste

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2178
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 17 mar 2024, 21:56

Tempero je napisao/la:
17 mar 2024, 21:47
Pitari cirkus vec prave od sastanka
Nemoj se samo sikirati :kafa:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.