Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 19 mar 2024, 00:21

19vendetta87 je napisao/la:
19 mar 2024, 00:07
Savez pada uskoro, steta sto se ne moze vise reci, ali ko zna zna i ne brine se, pa da i braci ovdje porucim da se ne brinu. I kazna koju cemo dobiti nece imati nikakve svrhe. Postoji dobra sansa da nece niko u Evropu iz Bosne ove godine, kao da necemo ni imati prvaka jer ce prvenstvo biti proglaseno neregularnim, a savez komplet smijenjen.
A sto se tice sastanka i nedolaska, Mirvic nije ni ocekivao neki odziv, to je vise pokazivanje sile u narednim koracima koji ce biti bombasticni i u fazonu "idemo sami protiv svih i pobijedicemo bez sumnje". Znate da je Mirvic biznismen i da se u biznis ne upusta bez konkretnog plana. Pa tako i za ovo, ne budite naivni misliti da nemamo dokaze koji ce bez sumnje dokazati korupciju na sudu.
Mozda i dokaz za stimanje utakmica - povezite malo sporazumni sa ziljkicem itd. - pametnom dosta :wave:
Ako je krojio plan kao ovaj sa silnim ulaganjem miliona u stručni štab i igrački kadar, ne bi me čudilo da na kraju budete izbačeni iz lige u niži rang :rol:
Uskoro :urnebes:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 19 mar 2024, 01:01

Konta Vico mi ko vrapcicani mirni,opalis dvije iza usiju,obecas im nesto sitno i njihova birba prestaje preko noci hahha. Nismo mi ni Sisoje ljiljan koji stiti interese BH klubova u savezu,nase cemo tjerat do kraja. Nego Vrapcicani vi ste imali najkracu borbu u historiji sa savezom? Podvili rep na brzinu pa im mi kao krivi nesto. Najveca greska je sto smo ih podrzali i ostali bez kvalifikacija u evropi i sto nismo nista naucili.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3563
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 19 mar 2024, 01:20

Mislim da ce ova vasa borba trajat krace nego njihova..S tim sto su oni popizdili jer ih je bas klalo, a vi krenuli u ovo iz dosade i zbog pokusaja da se skrene prica o katastrofalnim rezultatima i igrama.

Srecom ostali klubovi su shvatili o cemu se radi. Daj Boze da netko nesto pokrene iskrenim i cistim namjerama, vrlo brzo bi se mnogi odazvali..al ovakvi pokusaji su smjesni

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 19 mar 2024, 01:27

tutankamon1905 je napisao/la:
19 mar 2024, 01:20
Mislim da ce ova vasa borba trajat krace nego njihova..S tim sto su oni popizdili jer ih je bas klalo, a vi krenuli u ovo iz dosade i zbog pokusaja da se skrene prica o katastrofalnim rezultatima i igrama.

Srecom ostali klubovi su shvatili o cemu se radi. Daj Boze da netko nesto pokrene iskrenim i cistim namjerama, vrlo brzo bi se mnogi odazvali..al ovakvi pokusaji su smjesni
Ma ja upravu si,vidim i realan si. Ofsajd 4 metra u 94 min i gol,Igman penal nidje veze,dva oenala protiv Borca ne svira,sada ova tekma,Sloga prosle sezone itd paze nas na sve strane. Samo pokrecite sretno vam bilo,trebace vam. Nadam se da ce vrapcicani do kraja biti ispravni i vjerovati u procese i institucije saveza hahah vecu glupost dugo nisam procitao. Kakvu igru spominjes i rezultate u ovoj ligi,Vico vam je svima odredio pozicije na tabeli,drugo je sto ste podvili repove i cutite. Velez je bio pokrenuo pa jestel se odazvali postenjacine nase?

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 19 mar 2024, 01:35

tutankamon1905 je napisao/la:
19 mar 2024, 01:20
Mislim da ce ova vasa borba trajat krace nego njihova..S tim sto su oni popizdili jer ih je bas klalo, a vi krenuli u ovo iz dosade i zbog pokusaja da se skrene prica o katastrofalnim rezultatima i igrama.

Srecom ostali klubovi su shvatili o cemu se radi. Daj Boze da netko nesto pokrene iskrenim i cistim namjerama, vrlo brzo bi se mnogi odazvali..al ovakvi pokusaji su smjesni
Samo u dva zadnja meča sa borcem na nama je izdrkan racku na bolestan nacin... Da jedan klub napravi 30+ faulova po tekmi i da drugi klub zabija iz 4 metra ofsajda...
U ovom dijelu prvenstva mi jesmo igrali lose, ali to ne znaci da nas se treba klati, od penala nedosudjenih, do golova iz ofsajda, sviranih nepostojecih ofsajda. U kupu u Banjaluci prvi meč dva penala ko kuca nisu svirana nam... Da se ne vracam ranije kada smo prosuli 11 bodova sta nam se radilo i sviralo.

Fk Sarajevo je trn u oku, ko je radio u fudbalu to zna dobro. Nekada se moglo mesetariti sa igracima, danss zbog plata koje daje sarajevo mora se dobro zavuci ruka u dzep, nekada su se djeca uzimala kako je ko htio, danas djecu moraju kriti od fk sarajeva a djeci iz akademije ukidati poziv u reprezentaciju.

Fk Sarajevo nije ovo uradilo iz kako ti kazes interesa, ovo je bukvalno spas fudbala, jer ne znam koliko si upucen, nasa liga nije ni na malo lijepom glasu. Ovo sto se radi od dolaska Vice je postalo predmet sprdnje, s tim sto ste vi, zrinjski, usli u kolo i zaigrali igru.

Da te podsjetim Sarajevu nije prvi put da pokrece i bude dio necega ovakvog pa ste i tada vi i vama slicni to opstruirali. Kada se islo u to da se organizuje udruzenje premjerligasa kao sto postoji u svakoj normalnoj zemlji jer onda svako ima jednake uslove i svako moze zaustaviti i sprijexiti cirkus, ili svesti na minimum, vibste i banjaluka opstruirali to.
Kada se mladost izbacila iz lige na pravdi Boga a kasnije pola rimova nema reflektore i osnovne uslove za ligu, samo SARAJEVO je stalo iza mladosti i ponudilo stadion i pomoc.
Kada je velez naguzen od VAS za stadion, Sarajevo je stalo uz velez i ostalo bez evrope i pretprilo za to vrijeme dobar finansijski udarac. Sarajevo je i organizator 4R ili kako se zvalo to pa ostalo do kraja jedino uz Velez., iako isti pokusavaju slagati da smo mi kao izasli ili sta vec, a njihova uprava govori suprotno.

Dakle, lazes ovdje da neko to radi iz intereda, sarajevo to radi jer bi u normalnoj ligi i normalnim uslovima sa novcem koji ima u dogledno vrijeme napravilo dobre stvsri i zastitilo svoju investiciju. To je jasno i vama i Borcu koji ste zauzeli pozicije u Savezu rakve da ste zasticeni i vama ovakvo jadno stanje i odgovara. I vi se i borite za to da ostane ovako jer se u ovom blatu najbolje snalazite... Samo, ne znam do kada ce to tako trajati, a jednom kada pukne Bgm, neka vam je Bog na pomoci jer svaka batina ima dva kraja.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

LaHaineLaHaine
Postovi: 519
Pridružen/a: 02 nov 2022, 16:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LaHaineLaHaine » 19 mar 2024, 02:02

Meni je najjace to sto 95 posto likova sa ovog foruma iznosi cinjenice i argumente ispred svojih klubova za koje navijaju, kao da su u vrhu upravnog odbora/skupstine sta god. Svi sve znaju, pojedini se po pisanju ovdje i pitaju nesto u klubovima..
Opustite se ljudi, sta vam je.. ovo je sad vrijeme Borca, nekada poslije ce biti vrijeme drugog kluba, kao sto je prije bilo vrijeme Zelje, Sarajeva, Zrinjskog itd.. ne mogu vjerovati da za 24 godine ljudi nisu skontali kako sta funkcionise. Uzivajmo dok traje..

Rodjeni81
Postovi: 1679
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 19 mar 2024, 02:20

mosarajvosa83 je napisao/la:
19 mar 2024, 01:01
Konta Vico mi ko vrapcicani mirni,opalis dvije iza usiju,obecas im nesto sitno i njihova birba prestaje preko noci hahha. Nismo mi ni Sisoje ljiljan koji stiti interese BH klubova u savezu,nase cemo tjerat do kraja. Nego Vrapcicani vi ste imali najkracu borbu u historiji sa savezom? Podvili rep na brzinu pa im mi kao krivi nesto. Najveca greska je sto smo ih podrzali i ostali bez kvalifikacija u evropi i sto nismo nista naucili.
Pa brundo upravo si opisao Sarajevo u 4R inicijativi. Kad ste se svi ispalili mi smo isli i do Lozane i dobili kriminalce na sudu.

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 19 mar 2024, 02:26

Rodjeni81 je napisao/la:
19 mar 2024, 02:20
mosarajvosa83 je napisao/la:
19 mar 2024, 01:01
Konta Vico mi ko vrapcicani mirni,opalis dvije iza usiju,obecas im nesto sitno i njihova birba prestaje preko noci hahha. Nismo mi ni Sisoje ljiljan koji stiti interese BH klubova u savezu,nase cemo tjerat do kraja. Nego Vrapcicani vi ste imali najkracu borbu u historiji sa savezom? Podvili rep na brzinu pa im mi kao krivi nesto. Najveca greska je sto smo ih podrzali i ostali bez kvalifikacija u evropi i sto nismo nista naucili.
Pa brundo upravo si opisao Sarajevo u 4R inicijativi. Kad ste se svi ispalili mi smo isli i do Lozane i dobili kriminalce na sudu.
Zasto lazete sami sebe? Mi nismo izasli iz 4R procitaj sta je Hasic izjavio i kako se raspalo. Vidjeces kako se vodi borba livadicu. Umirio vas je i brze nego ste mislili zna da ce sitne duse da se zadovolje 4tim mjestom koje vam je odredio.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 19 mar 2024, 02:50

Rodjeni81 je napisao/la:
19 mar 2024, 02:20
mosarajvosa83 je napisao/la:
19 mar 2024, 01:01
Konta Vico mi ko vrapcicani mirni,opalis dvije iza usiju,obecas im nesto sitno i njihova birba prestaje preko noci hahha. Nismo mi ni Sisoje ljiljan koji stiti interese BH klubova u savezu,nase cemo tjerat do kraja. Nego Vrapcicani vi ste imali najkracu borbu u historiji sa savezom? Podvili rep na brzinu pa im mi kao krivi nesto. Najveca greska je sto smo ih podrzali i ostali bez kvalifikacija u evropi i sto nismo nista naucili.
Pa brundo upravo si opisao Sarajevo u 4R inicijativi. Kad ste se svi ispalili mi smo isli i do Lozane i dobili kriminalce na sudu.
Vicini81 ti zaboravio Antaliju i kafenisanje s vicom pa poslije smanjenje kazne i sad u rupe :kafa:
I niko nije izasao go tvoj direktor kaze.... Pa sad... Nastavite lopati razloge sto ste pussy
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Mamba21
Postovi: 3279
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mamba21 » 19 mar 2024, 03:53

@Pantelija izgleda vi sakrili sve mlade igrače i od sebe i od drugih :urnebes:
Derbi nijedan igrač iz akademije :urnebes:
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
Arvid
Postovi: 17206
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arvid » 19 mar 2024, 03:55

mostar_mo je napisao/la:
18 mar 2024, 20:25
Treba bit realan i reci da je Sarajevo usralo motku i da sad samo tone jos dublje. Nije fer vuci druge sa sobom, a ovaj poziv je upravo to.
:salut:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pantelija » 19 mar 2024, 04:24

Mamba21 je napisao/la:
19 mar 2024, 03:53
@Pantelija izgleda vi sakrili sve mlade igrače i od sebe i od drugih :urnebes:
Derbi nijedan igrač iz akademije :urnebes:
Mi smo prodali i zaradili na akademiji vise nego sto cete svi vi zajedno za 100 godina. :)
Buljubasic je inace sinoc dosao u FKS.
Zavisi od generacije, ne moze svaka dati 5 prvotimaca... Znam samo da neki mole da idu iz susjednih klubova... A nekada su bile ozbiljne skole
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Lavcina
Postovi: 396
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lavcina » 19 mar 2024, 05:04

tutankamon1905 je napisao/la:
19 mar 2024, 01:20
Mislim da ce ova vasa borba trajat krace nego njihova..S tim sto su oni popizdili jer ih je bas klalo, a vi krenuli u ovo iz dosade i zbog pokusaja da se skrene prica o katastrofalnim rezultatima i igrama.

Srecom ostali klubovi su shvatili o cemu se radi. Daj Boze da netko nesto pokrene iskrenim i cistim namjerama, vrlo brzo bi se mnogi odazvali..al ovakvi pokusaji su smjesni
Vi bi se to kao pridružili nekoj inicijativi, da se desi na kraju sezone, pred početak iduce? Bi al malo sutra nedipr majketi. Imate vi svoje interese zbog kojih sutite cak i kad vas kolju.

Rodjeni81
Postovi: 1679
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 19 mar 2024, 07:13

Pantelija je napisao/la:
19 mar 2024, 02:50
Rodjeni81 je napisao/la:
19 mar 2024, 02:20
mosarajvosa83 je napisao/la:
19 mar 2024, 01:01
Konta Vico mi ko vrapcicani mirni,opalis dvije iza usiju,obecas im nesto sitno i njihova birba prestaje preko noci hahha. Nismo mi ni Sisoje ljiljan koji stiti interese BH klubova u savezu,nase cemo tjerat do kraja. Nego Vrapcicani vi ste imali najkracu borbu u historiji sa savezom? Podvili rep na brzinu pa im mi kao krivi nesto. Najveca greska je sto smo ih podrzali i ostali bez kvalifikacija u evropi i sto nismo nista naucili.
Pa brundo upravo si opisao Sarajevo u 4R inicijativi. Kad ste se svi ispalili mi smo isli i do Lozane i dobili kriminalce na sudu.
Vicini81 ti zaboravio Antaliju i kafenisanje s vicom pa poslije smanjenje kazne i sad u rupe :kafa:
I niko nije izasao go tvoj direktor kaze.... Pa sad... Nastavite lopati razloge sto ste pussy
Dok je Hasic bio tu nista od toga nije bilo, i onaj vas Kasum je isto bio zagrijan dok vam nije ovaj smrad Mirvic dosao, i nakon sto je on dosao lagano ste poceli glabat kitu Vici, nije ni to problem i ovi nasi novi nemaju namjeru boriti se protiv saveza, nego stvar je u tome sto vasa debela jajara poznata po pusenju vicinog kur.ca i napustanja 4R sad hoce nesto i on kao poziva na udruzivanje. E evo ti sad kur.ac debeli smradu. Noga je odma upravi ako mu se pridruze. A noga bi im i bila da neko normalan poziva na borbu a da oni nece, ali kad ovaj poziva jedino normalno je poslati mu kitu.

I da, sad je 3 puta regularnija liga nego tada, sad Borac zasluzeno uzima titulu iako i sad ocito imaju protekcije, ali ih ne guraju ofirno kao prije. Problem vam je sto se Sloga sklanja Borcu, a neko se ovdje hvali i napisa kako ste ostavili Olimpik u ligi a izbacili nekog, sta je taj Olimpik nesto drugaciji bio od danasnje Sloge? on se nije sklanjao vama dok ste vi senlucili ligom i imali ljude u savezu kao sto sad Borac ima?

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15903
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 19 mar 2024, 07:13

Auuuu
Sta sam sad cuo u pekari kod brata Taranisha
Gosp.Vico CEPNUO Pitare sa oduzimanjem 20 bodova
Federalka sve izvjesnija

CEP

CEP

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15903
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 19 mar 2024, 07:43

slika

slika

slika




Gledaj naseg predsjednika :urnebes:
Kako smo moderni

Addo1922
Postovi: 115
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Addo1922 » 19 mar 2024, 07:44

Velež bi se sigurno odazvao sastanku da nije propala 4R inicijativa, jednostavno ovakav vid borbe ne pije vode.

Hasić je Vicu dobio na sudu pa se ništa značajno nije promijenilo.

Bez intervencije uefe nema spasa bh fudbala.

CampobelloDiMazara
Postovi: 2897
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 19 mar 2024, 07:49

egocentrik je napisao/la:
18 mar 2024, 23:00
CampobelloDiMazara je napisao/la:
18 mar 2024, 22:39
Hvala tadasnjem rukovodstvu Sarajeva na solidarnosti. Isto bi se mi solidarisali sa vama da vas je zadesila sudbina kao nas. Ali sa ovim sto vam klub trazi da bi pod tepih gurnuo katastrofalnu sezonu jer ste najvise ulozili sigurno necemo. Nismo sami tu pa vidite li da vas je 11 klubova provalilo i ****
Svaka sezona gdje se ne osvoji trofej u ocima navijaca FKS je neuspjesna i to je tako. Svakako smo vise navikli na razocarenja nego na neke uspjehe, ovo sto smo mi izvisili i sto se borimo za 4 mjesto nije nesto na sto nismo navikli to govori i broj titula od osnivanja kluba. Dakle nas neuspjeh nema veze sa pozivom ostalim premijerligasima, vec se gleda u buducnost. Mirvic jeste ishitreno reagovao ali mora se shvatiti poruka, a to je da je savez korumpiran od cistacice do samog vrha i sto je najgore toga su svi svjesni ali likuju, sto zbog manjih ambicija sto zbog "duga" savezu. Ako vico i trenutna postava ostane u savezu i naredne 3 godine to su 3 godine unazad za nas fudbal a to nikome kome sport/fudbal/klub znaci ne odgovara osim negatorima drzave.
Cuj nakon tri godine oni govore da je savez korumpiran a sutili ste kada ste uzeli titulu i kup. Hvala vam sto ste nam otvorili oci iako smo radi toga odgulili najvecu kaznu koju je jedan klub mogao dobiti. U tome i jeste problem sto vam se uprava pere za neuspjelu sezonu. Kakav je bio problem sacekati kraj sezone i onda pozvati sve klubove na sastanak. Tu kada se nasi nebi odazvali prvi bi im mi **** majku ali ovako stari tuzno mi vas je gledati kao ovce koji ste popusili spin vase uprave. Razumijem nije svejedno tolike pare ulupati i ne izboriti cak ni evropu. Mi smo nasu kaznu dostojanstveno progutali. Stisnuli zube i bez ikakvog kmecanja i uvlacenja drugih to sazvakali. To je ponasanje velikih klubova i bolje vam je da ste to naucili od Veleza nego sto se blamirate ovako kao neka tetkica

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1839
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 19 mar 2024, 07:49

svrakino1921 je napisao/la:
19 mar 2024, 07:13
Auuuu
Sta sam sad cuo u pekari kod brata Taranisha
Gosp.Vico CEPNUO Pitare sa oduzimanjem 20 bodova
Federalka sve izvjesnija

CEP

CEP
Druže kaplare zamolio bi te kao nekog ko je aktivno učestvovao u odbrani od agresije naše nam domovine, da tog "grobara" bosanskohercegovačkog nogometa i mrzitelja svega bosanskog ne nazivaš nikakvim "gospodinom".
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2142
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 19 mar 2024, 07:55

KONTRASVIH je napisao/la:
18 mar 2024, 22:48
Jedan mali podsjetnik, za one koji se ne sjećaju ili ne žele da se sjećaju.

Ko je prvi stao uz Velež 1999. godine, uoči play-offa i zbrke sa Bijelim brijegom? Ko je ostao bez Evrope, ko je ostao bez Lige prvaka, para, a onda samo par sedmica kasnije i bez kompletne Uprave i bez pola tima, koliko je preko noći osvanulo u Đerzelezu? Sarajevo.

Ko je prvi i jedini stao uz Mladost 2021. godine, kad su izbačeni iz Lige zbog reflektora? Ko je javno preko zvanične web stranice osudio odluku Saveza i ponudio Mladosti na korištenje stadion Koševo (tada je još bila aktivna priča o preuzimanju stadiona), kako bi se izbjegli problemi sa reflektorima? Sarajevo.

Ko je prvi stao uz Velež 2021. godine i ostao do kraja u priči koja se zvala 4R? Dok su ostali pobjegli poslije prvog sastanka, obećanog opstanka, pozjamice Saveza da se dobije licenca, ko je ostao uz Velež do kraja? Sarajevo.

Ko to i kako nije ispoštovao klečanje igrača Tuzla City na Koševu (iste Tuzle čiji je prvi čovjek jedan od top pet ljudi u Savezu !!!) 2023. godine? Je li im to možda postignut pogodak dok su klečali ili su se igrači dodavali na sredini terena i ispoštovali "protest"? Sarajevo.

Ko je ostavio u Ligi Olimpic 2016. godine, nauštrb Borca? Sarajevo.

Ko je ostavio u Ligi Igman 2023. godine, nauštrb Leotara? Sarajevo.


Da li je ikad iko pokrenuo inicijativu, zajednički sastanak klubova ili nešto slično, a da se FK Sarajevo nije odazvao na poziv?
Ovo vam je ta taktika spasa BH fudbala, dok se hvale kako su direktno izbacili Borac i Leotar. Nevjerovatno.
I vi ste stali na stranu svog naroda, kad ste izbacili Slobodu a sacuvali Leotar :kafa:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ammarc, GrimReaper, SedrenikHz, supervizor, Tatamata1946 i 34 gosta.