FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
203
38%
 
Ukupno glasova: 532

BIZMARK66
Postovi: 325
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 20 mar 2024, 10:01

anonimni je napisao/la:
20 mar 2024, 09:57
Slazem se. Glup si k’o tocak
Glavni glupan teme :bow:

Avatar
anonimni
Postovi: 10143
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 20 mar 2024, 11:53

Obali ga ekonome
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

BIZMARK66
Postovi: 325
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 20 mar 2024, 13:16

anonimni je napisao/la:
20 mar 2024, 11:53
Obali ga ekonome
Hoće tvoja stara znam ništa mi ne pricaj

stendardo
Postovi: 133
Pridružen/a: 15 apr 2022, 21:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la stendardo » 20 mar 2024, 14:25



🇵🇸

Avatar
godrina
Postovi: 2864
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 20 mar 2024, 15:06

avalPacidoroP je napisao/la:
19 mar 2024, 20:57
Počeli ste potencirati problem, koji je uočljiv, već od prve utakmice Brune na klupi.
Svi smo mi to vidjeli, i isto razmišljamo na utakmici, ali kad vidiš koliko grize pored klupe, i vidiš da želi nešto napraviti, ja prvi prešutim..
Neke igrače je apsolutno zanemario, a to su Štilić i Al Jaber. Naglasak posebno ide na ovog drugoga. Danas je @braco iznio neke jako bitne stvari, i ako je jedini razlog zašto je zakucan na klupu Romeova izjava(čisto sumnjam da je), onda bar meni nije to dovoljan argument. Meni ovo više liči na neki tip osvete Arapima.. a opet ide preko leđa kluba. Štilić, kakav god da je, i dalje nam može sam donijeti bar 6.bodova do kraja sezone..
Druga stvar što je kod Brune problem su prekasne izmjene.. i kad na silu nešto izmjeni, ubaci igrače koji više ni sami ne znaju šta igraju, sve naopako izgleda. I onda još gore na terenu izgledamo.
Treća stvar je formacija..mislim da je odlična za Grbavice, dobar teren, navijači.. može se igrati to što želi, pogotovo protiv jačih protivnika.
Ali, evo čim izađu van kantona, to je raspad sistema.. Radinović od mašine na Grbavici, postane bek koji ne bi igrao u Tošku.. i tako je sa 50% ekipe. Razlika nebo i zemlja. Mora uključiti 4-2-3-1 formaciju pod hitno.. i na osnovu protivnika i terena se prilagođavati formaciji i tipu igrača koji će igrati taj meč.
Mene je Stilic malo razocarao jer ne reaguje na ovo srozavanje kluba. Vecini nam je omiljeni igrac, kontam postovan je, stalo mu je do kluba, osjeca pripadnost prema klubu.
Zasto dopusta da se ovo desava... Zasto se ne nayebe mame onima koji ne igraju kako treba, koji slabo rade na treningu. Ili vise tih kapitena nema...
Zadnja izmjena: godrina, dana/u 20 mar 2024, 15:11, ukupno mijenjano 1 put.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

BIZMARK66
Postovi: 325
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 20 mar 2024, 15:07

Zato sto je kapiten Muftic. Najveća glupost

Avatar
mamonelafo
Postovi: 471
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 20 mar 2024, 15:15

Ma nama je sve okej i sve ide po planu, samo mi to ne vidimo. Ne brinite se za postavu, igrače, taktike i o tome ko dobija šansu ili ne dobija, sve će to biti dobro. :D
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
braco
Postovi: 8719
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 20 mar 2024, 15:24

Općenito mislim da nas je u ovim gostujućim utakmicama u drugoj polusezoni sjebao nedostatak koncentracije defanzivaca i određena doza nonšalantnosti. Kad govorimo o defanzivi, tu nije kriva formacija što su kod prvog gola Zvijezde onako reagovali svi naši defanzivci od Galića, štopera i Radinovića. I kod drugog gola Zrinjskog Cocalić lagano trčkara vjerovatno misleći da će Cavnić zaustaviti Nardina i naravno onda nije stigao pokriti Cavnića kad je Nardin prošao. Ne smatram samo da je Cocalić kriv nego dajem samo primjer. Protiv Širokog niđe Radinovića i Drlje kod dijagonale kod prvog gola Širokog, a drugi gol bolje i ne komenatarisati.

Pa eto i zbog te nonšalantnosti koje sam spomenuo je Bruno podero majicu protiv Zvijezde jer Drljo nije ispoštovano kretnju kod dubinske lopte. Da se naravno pričati i o formaciji i svemu, ali prije svega moramo igrati agresivnije u odbrani u gostima i sa više koncentracije. Koliko god da je napad loš ove sezone, mislim da je odbrana bila malo bolja da bi izvukli nekoliko remija ako ništa, što bi dalo skroz neki drugi narativ čitavoj priči. Ovako si bezveze primio gol u zadnjoj minuti protiv Veleža u Vrapčićima zbog Drine, primaš gol u sudijskoj nadoknadi protiv Borca u BL, primaš gol u sudijskoj nadoknadi protiv Zrinjskoj u onoj prvoj utakmici, dva puta protiv GOŠK-a primaš golove u zadnjim minutama i u obje te utakmice gubiš po bod koji bi ti danas itekako značio. Da si bar u 3 od 5 navedenih utakmica uspio po bod uzeti, valjalo bi ti. I dalje bi bio mizeran učinak u gostima ali ne bi bar imao tu psihološku barijeru da nisi boda uzeo u gostima, a uz ta 3 hipotetička remija ne bi bio predzadnji.

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 940
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 20 mar 2024, 15:54

Sve dok se pitaju donekle u klubu naši vjerni navijači će šutiti pa sve i da ispadnemo. Kada se ne pitaju onda će bojkotovati pa kad bi i kup osvojili.

BIZMARK66
Postovi: 325
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 20 mar 2024, 18:23

mamonelafo je napisao/la:
20 mar 2024, 15:15
Ma nama je sve okej i sve ide po planu, samo mi to ne vidimo. Ne brinite se za postavu, igrače, taktike i o tome ko dobija šansu ili ne dobija, sve će to biti dobro. :D
Navijači zadovoljni. Nisu to kvazi navijaci od prije kad se poslije 5 poraza glave skidale.
Sad ispadanje ma ok je to

19vendetta87
Postovi: 4655
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 20 mar 2024, 18:38

BIZMARK66 je napisao/la:
20 mar 2024, 18:23
mamonelafo je napisao/la:
20 mar 2024, 15:15
Ma nama je sve okej i sve ide po planu, samo mi to ne vidimo. Ne brinite se za postavu, igrače, taktike i o tome ko dobija šansu ili ne dobija, sve će to biti dobro. :D
Navijači zadovoljni. Nisu to kvazi navijaci od prije kad se poslije 5 poraza glave skidale.
Sad ispadanje ma ok je to
Koji ti je ovo profil po redu? Jesi li bar do 10 nagurao?
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Alipasino
Postovi: 7905
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 20 mar 2024, 18:40

Sloga iz Doboja nam bjezi 15 bodova a Posusje 10.Sta se tu ima vise pricat i o treneru i igracima i o upravi.Svi zajedno Odron.Komplet od do.Odron,uzas,kataklizma,sosonijada,amaterizam,mahala.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61484
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 mar 2024, 19:32

Veležu ove sezone nismo zabili gol u dvije utakmice, a mislim da smo obje nezasluženo izgubili. Posebno onu u Mostaru kad smo im poklonili gol, mislim da je Drina nabacio Haskiću na volej.

Velež je onako nepredvidiv, igraju toplo-hladno ali donose bodove i kad loše igraju. To su odlike zrele ekipe.

Sigurno da ih možemo dobiti, ali ziceri se moraju početi zabijati. Sumnjam da ćemo ih imati mnogo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

BIZMARK66
Postovi: 325
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 20 mar 2024, 20:32

19vendetta87 je napisao/la:
20 mar 2024, 18:38
BIZMARK66 je napisao/la:
20 mar 2024, 18:23
mamonelafo je napisao/la:
20 mar 2024, 15:15
Ma nama je sve okej i sve ide po planu, samo mi to ne vidimo. Ne brinite se za postavu, igrače, taktike i o tome ko dobija šansu ili ne dobija, sve će to biti dobro. :D
Navijači zadovoljni. Nisu to kvazi navijaci od prije kad se poslije 5 poraza glave skidale.
Sad ispadanje ma ok je to
Koji ti je ovo profil po redu? Jesi li bar do 10 nagurao?
Ja mislim ko ti da imam.

Avatar
braco
Postovi: 8719
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 20 mar 2024, 21:36

Biće zanimljivo vidjeti da li će suspenzije Hiroša i Karića natjerati Brunu na promjenu formacije ili će se ostati pri 3-4-3. Ako ostane pri 3-4-3, onda me zanima kako će izgledati vezni red tj. koji igrač iz trenutnog rostera može uskočiti u Karićevu ulogu? :hmmmmm:

Ako npr. Mekić uleti umjesto Hiroša, ko bi mu onda bio kompatibilan partner u toj 3-4-3?

- s Radovcem u tandemu ne znam da li bi bilo preofanzivno
- Mijić? veze nemam kakav je igrač ali koliko znam predstavljen je kao igrač koji može igrati u defanzivnom i veznom redu
- Bilal je također po vokaciji defanzivni vezni koji može i štopera
- Vahid u veznom redu kao opcija koju je Bruno probao već u Čitluku protiv Širokog ali se nije nešto pokazala
- Fočo kao jedina U21 opcija od navedenih ali ne znam kako bi to izgledalo defanzivno u tandemu s Mekićem ili Radovcem

Također moramo se odlučiti ko će biti U-21 igrač protiv Veleža. Da li će se Bruno ponovo odlučiti za Drlju kao U-21 opciju umjesto suspendovanog Radinovića ili će se odlučiti da ipak počne Pavić, a Drina kao U-21 igrač da uleti umjesto jednog od štopera.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2567
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 20 mar 2024, 21:52

Braco, može i Mahmić uletiti kao treći stoper, i on je u21, ako nam Kevelj nije uveo blokadu igranja protiv njih.
Drljo je nažalost najlošija opcija od navedenih, ali i najrealnija.
Mekić, nadam se da neće biti ni na klupi.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
braco
Postovi: 8719
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 20 mar 2024, 22:13

StrikeWarzone je napisao/la:
20 mar 2024, 21:52
Braco, može i Mahmić uletiti kao treći stoper, i on je u21, ako nam Kevelj nije uveo blokadu igranja protiv njih.
Drljo je nažalost najlošija opcija od navedenih, ali i najrealnija.
Mekić, nadam se da neće biti ni na klupi.
Mahmića nisam namjerno spomenuo baš zbog toga što prepostavljam da ne može igrat protiv Veleža. Guliashvili npr. nije mogao igrati nikako protiv pitara ove sezone zbog te klauzule.

Mene ne sekira toliko zamjena za Hiroša jer imamo tu nekoliko igrača koji mogu odigrati njegovu ulogu, više me brine ko će zamjeniti Karića.

BIZMARK66
Postovi: 325
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 20 mar 2024, 22:37

Ne znas ko je gori od kojeg. Drljo kojo nije Dao gol godinu dana ili Drinu koji nas je koštao 25 bodova. Daj Foču, Balabuka, Zubanovica. Ne mogu hit gori od ovih uhljupa.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2567
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 20 mar 2024, 22:56

braco je napisao/la:
20 mar 2024, 22:13
StrikeWarzone je napisao/la:
20 mar 2024, 21:52
Braco, može i Mahmić uletiti kao treći stoper, i on je u21, ako nam Kevelj nije uveo blokadu igranja protiv njih.
Drljo je nažalost najlošija opcija od navedenih, ali i najrealnija.
Mekić, nadam se da neće biti ni na klupi.
Mahmića nisam namjerno spomenuo baš zbog toga što prepostavljam da ne može igrat protiv Veleža. Guliashvili npr. nije mogao igrati nikako protiv pitara ove sezone zbog te klauzule.

Mene ne sekira toliko zamjena za Hiroša jer imamo tu nekoliko igrača koji mogu odigrati njegovu ulogu, više me brine ko će zamjeniti Karića.
I u napadu imamo dilemu.(ne zna se ko je gori,dilema)
Amoah i Bismark se vraćaju, Krpić je siguran a Boljević mora igrati jer jedini liči na fudbalera od gore navedenih.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

let3
Postovi: 29085
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 20 mar 2024, 22:59

godrina je napisao/la:
20 mar 2024, 15:06

Mene je Stilic malo razocarao jer ne reaguje na ovo srozavanje kluba. Vecini nam je omiljeni igrac, kontam postovan je, stalo mu je do kluba, osjeca pripadnost prema klubu.
Zasto dopusta da se ovo desava... Zasto se ne nayebe mame onima koji ne igraju kako treba, koji slabo rade na treningu. Ili vise tih kapitena nema...
Stilic je previse fin covjek da bi nekome yebavao mame na treninzima zbog nezalaganja, nije on taj materijal. Mada se slazem da to treba neko raditi. Trener prije svega.

Nema generalno treba bolji kapiten koji ce malo podviknuti na saigrace. Ovo sa Muticem je bezveze. Ali nije on kriv, nije sam sebe izabrao za kapitena.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MrkiMedo, Paromlinac i 30 gostiju.