BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la hz1987 » 20 mar 2024, 23:00

Treba biti realan. Ukrajinci su za 2 koplja bolja repka od nas. Da odigramo i najbolju tekmu u zadnjih 15god, tek tad bi mozda bili u egalu, al bojim se da je to uzaludan posao zbog ukrajinske situacije, zapadnjackog hajpa oko rusa i povrh svega, nas je demolirao Portugal, izdominirao Luksemburg a slovaci ocitali fudbalsku lekciju. Mi nemamo 11 igraca koji mogu trcati organizovano i timski 90min. O cemu pricamo? O nadi ili o nerealnim ocekivanjima? Nisam pesimista, al realnost i komplet situacija mi ne daju prostora za optimizmom. Volio bih da grijesim, al bas bas bih volio. Al strah me da sa u pravu, nazalost. Sudije nisam ukljucio u varijablu.

Avatar
Surreal
Postovi: 7225
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Surreal » 20 mar 2024, 23:04

Sa kim se križamo poslije grupne faze?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8136
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la baboedindzeko09 » 20 mar 2024, 23:06

Surreal je napisao/la:
20 mar 2024, 23:04
Sa kim se križamo poslije grupne faze?
Češka/Portugal. Ja se samo bojim Engleza/Francuza u finalu :kafa:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Surreal
Postovi: 7225
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Surreal » 20 mar 2024, 23:06

Šteta, što znam da ću sutra u isto ovo vrijeme yebavat od do svima, ali hajde da se nadamo dok još možemo :D
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Sindikat12
Postovi: 657
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Sindikat12 » 20 mar 2024, 23:09

hz1987 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:00
Treba biti realan. Ukrajinci su za 2 koplja bolja repka od nas. Da odigramo i najbolju tekmu u zadnjih 15god, tek tad bi mozda bili u egalu, al bojim se da je to uzaludan posao zbog ukrajinske situacije, zapadnjackog hajpa oko rusa i povrh svega, nas je demolirao Portugal, izdominirao Luksemburg a slovaci ocitali fudbalsku lekciju. Mi nemamo 11 igraca koji mogu trcati organizovano i timski 90min. O cemu pricamo? O nadi ili o nerealnim ocekivanjima? Nisam pesimista, al realnost i komplet situacija mi ne daju prostora za optimizmom. Volio bih da grijesim, al bas bas bih volio. Al strah me da sa u pravu, nazalost. Sudije nisam ukljucio u varijablu.
Pa dobro Ukrajina jest favorit ali nisu brate Brazil. Pa mi smo sa njima 1-1 odigrali a tu su ti tekmu igrali, Civic, Nalic, Gojak u prvi 11. Protiv Francuske u gostima smo jako dobro odigrali takodjer kod kuce isto. U ligi nacije smo takodjer dobro igrali. Zadnje kvalfikacije smo skroz podbacili ali jedan velik razlog je to sto smo 4 trenera promjenuli.
Mi kad smo organizovani mi nismo uopste za podbacit.
Mislim da ce igraci uci 100% nabrijani sutra i da ce biti tvrda utakmica. I dalje smatram Ukrajinu favoritom i tipujem 2-1 za njih, ali ce sigurno biti neizvjesno do zadnjeg trena.

Avatar
Surreal
Postovi: 7225
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Surreal » 20 mar 2024, 23:12

La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
Tekashi
Postovi: 15945
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Tekashi » 20 mar 2024, 23:12




Povedi nas selektore!

Zahovic 0-3 :roll:

Avatar
PikachuSA
Postovi: 315
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la PikachuSA » 20 mar 2024, 23:17

Evo nešto gledam ove reprezentacije što neće otići na Euro.
Švedska - suvišno trošiti slova, pojeli bi nas
Norveška - sam Haaland bi nam utrpao hat-trick, kad uzmeš u obzir šta nam je Pukki radio
Armenija - utrpala nam 4 gola prije par godina
Makedonija - skidala značajne skalpove u posljednjih nekoliko godina (Italija, Njemačka)...

Kad ovoj mini analizi dodam i reprezentacije iz sve tri grupe koje će otpasti u baražu, zaključak koji se nameće jeste da bi nam plasman bio realno upitan čak i u slučaju da 32 reprezentacije učestvuju.

Na kraju krajeva, da iko od odgovornih iole ozbiljno shvata ovu utakmicu, ne bi se pripremali u Sarajevu i ne bi odradili 0 treninga na stadionu na kojem će igrati, već bi bili u strogom karantenu u trening centru.

Da ne bi bilo da širim defetizam i da navijam da nas nabuše ko zadnje levate, sretno momcima sutra.
Međutim, treba biti realan i pomiriti se s činjenicom da su nam šanse za plasman bile veće u baražu 2012. nego sad.
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la invincible1921 » 20 mar 2024, 23:26

Da se ja pitam morali bi igrat rahmanovic i huseinbasic a pjanic i krunic ni pod razno..cimorr po meni ne treba bit ni na spisku

Pjanica uvest u slucaju loseg rezultata pa haj daj sve sto imamo

Pjanic nema sta trazit u ovakvoj utakmici a Krunic bas u padu forme...imam osjecaj zadnjih x utakmica da je vazda medju najgorim bio...

Sehic

Seo, svedjani, Dedic

Tahirovic, Huseinbasic, rahmanovic

Demirovic,dzeko...i nez koga bi jos

Uz mozda jednu korekciju formacije i igraca vjerovatno najbolje sto mozemo izves
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8136
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la baboedindzeko09 » 20 mar 2024, 23:32

Rahmanović nije ni u Rusiji standardan. Hajradinović, Huseinbašić, Tahirović ispred njega.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la BoixosNois1899 » 20 mar 2024, 23:34

Neću od euforije moći zaspati večeras kako je krenulo.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la invincible1921 » 20 mar 2024, 23:35

baboedindzeko09 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:32
Rahmanović nije ni u Rusiji standardan. Hajradinović, Huseinbašić, Tahirović ispred njega.
Po meni je bolji i korisniji trenutno od vecine veznjaka..jak, bezobrzan, a zna i s lotpom..ubio se za ovakvih tekmi
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Madal » 20 mar 2024, 23:36

PikachuSA je napisao/la:
20 mar 2024, 23:17
Evo nešto gledam ove reprezentacije što neće otići na Euro.
Švedska - suvišno trošiti slova, pojeli bi nas
Norveška - sam Haaland bi nam utrpao hat-trick, kad uzmeš u obzir šta nam je Pukki radio
Armenija - utrpala nam 4 gola prije par godina
Makedonija - skidala značajne skalpove u posljednjih nekoliko godina (Italija, Njemačka)...

Kad ovoj mini analizi dodam i reprezentacije iz sve tri grupe koje će otpasti u baražu, zaključak koji se nameće jeste da bi nam plasman bio realno upitan čak i u slučaju da 32 reprezentacije učestvuju.

Na kraju krajeva, da iko od odgovornih iole ozbiljno shvata ovu utakmicu, ne bi se pripremali u Sarajevu i ne bi odradili 0 treninga na stadionu na kojem će igrati, već bi bili u strogom karantenu u trening centru.

Da ne bi bilo da širim defetizam i da navijam da nas nabuše ko zadnje levate, sretno momcima sutra.
Međutim, treba biti realan i pomiriti se s činjenicom da su nam šanse za plasman bile veće u baražu 2012. nego sad.
Pa svi smo svjesni toga, ali jedna je tekma i igramo kuci na punom Bilinom. Par igraca da zamijeni, uz novu formu drugih igraca i moguce je da to lici na drugi tim. Znas i sam da ima ekipa gdje samo promjena golmana pozitivno utice na ekipu cak i bez da se mijenjaju igraci u polju. Onda novo takmicenje, svjez start i moguci bijeg iz agonije iz kvalifikacija. Onda i selektor je imao vise mjeseci i utakmica da se spremi za ovo, da vidi kako ne ide pa valjda je skontao da vidi kako moze ici pa se nesto i zarotira. Finalno je sto mozda i prvi put nema znacajne euforije pred neku ovakvu utakmicu, mozda nas bas tad i procepi. Jbg to su neke nase nade. Jesmo mi tanki ali nismo bas da nas Lux u Zenici otrese a da ne mozemo ocekivati bolje.

Realno je nekih 40-60 za Ukrajince, cini mi se da tako i kladionice vide ovo. Sto bi znacilo moze svasta biti.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Tekashi
Postovi: 15945
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Tekashi » 20 mar 2024, 23:38

Kolasinac u najboljoj formi. Nemam sumnju da ce momciluk pokidati po lijevoj strani.

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la totasef1 » 20 mar 2024, 23:39

Realnost je da su ljudi bolji ali je realnost i da nas nekad sreca pogleda. Nama neki penal, gol iz odbitka ili prekida , oni da fule svoje prilike- precka , stativa...
Nadam se da cemo se dobro postaviti, ne ulaziti u preveliku trku s njima i onemoguciti im tranziciju i kontranapade. Ne grijesiti u predaji lopte, sto duze drzati loptu u svom posjedu i biti strpljivi, igrati jako i muski, pa i prljavo ako treba. Nema suspenzija za finale, dobij 5,6,7 zutih, nebitno je.

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Madal » 20 mar 2024, 23:39

invincible1921 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:35
baboedindzeko09 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:32
Rahmanović nije ni u Rusiji standardan. Hajradinović, Huseinbašić, Tahirović ispred njega.
Po meni je bolji i korisniji trenutno od vecine veznjaka..jak, bezobrzan, a zna i s lotpom..ubio se za ovakvih tekmi
Samo da trio koji lice na prebijene macke ne starta, Pjanic-Krunic-Cimirot. Cak i 2/3 od pomenutih je puno bolje nego ovo. Jbg velika tekma, velik znacaj, opet je lud potez staviti 3 igraca sto ukupno nemaju 5-10 tekmi za reprezentaciju odmah od starta. Tako da je neka kombinacija prebijenih macki i novih mozda najispravnija.

Mada bi radije da ispadnemo s 3 nova nego sa onom trojicom u vezi.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Beduin
Postovi: 16358
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Beduin » 20 mar 2024, 23:51

Ja ama bas nikakve treme nemam, za razliku od nekih ranijih bitnih utakmica i baraza. Ne znam ni sam zasto, mozda i jer su se potrudili da ubiju onu emociju i euforiju od ranije kad se zivilo za ovakve utakmice i osjecao si to u zraku sedmicama ranije, da ne govorim o medijima, drustvenim mrezama, nasim ulicama.

A sa druge strane imam neki osjecaj kao da smo ravnopravan protivnik i da mozemo odigrati dobro. I da hocemo. Bas me nije strah utakmice niti protivnika.
Ja najvece nade polazem u nase bekove i napad. Ako ne stanemo na loptu i sredina ne bude bolje nego ranije, nase sanse su minorne.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Beduin
Postovi: 16358
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Beduin » 20 mar 2024, 23:53

Cak mislim da ce i Island iznenaditi.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la DamirT » 20 mar 2024, 23:57

U17 - izgubili
U19 - izgubili
A reprezentacija :zviz:

Idemo sutra momci, zgazite ih. Nisu roboti, vec ljudi kao i svi mi.

Dok postoji i 0.1% sanse za prolaz, ja cu vjerovati da cemo otici :bih:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la esprit24 » 20 mar 2024, 23:57

U svim gostovanjima i podcastima Savo je potencirao samo trku i fokusiranost svih 90 minuta. To sto je on naveo sa veznim redom u kojem se nalaze Cimirot i Pjanic mi ne mozemo odigrat 10 minuta. Realno gledajuci mi kreativnost ne mozemo dobiti preko veznog reda(tu nam trebaju tri osice koji znaju odigrat prvom do sebe al koji mogu trcat svih 90 minuta). Nasa sansa u kreaciji su dedic i gazibegovic i sav fokus staviti na to.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada i 7 gostiju.