BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8137
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la baboedindzeko09 » 20 mar 2024, 23:59

DamirT je napisao/la:
20 mar 2024, 23:57
U17 - izgubili
U19 - izgubili
A reprezentacija :zviz:

Idemo sutra momci, zgazite ih. Nisu roboti, vec ljudi kao i svi mi.

Dok postoji i 0.1% sanse za prolaz, ja cu vjerovati da cemo otici :bih:
Sutra treća sreća, vraćamo ih u Donetsk na liniju, Zinchenko plakanje pred reporterima i kamerama :ljepota:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Viking4
Postovi: 35
Pridružen/a: 13 jun 2021, 00:29
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Viking4 » 21 mar 2024, 00:04

baboedindzeko09 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:59
DamirT je napisao/la:
20 mar 2024, 23:57
U17 - izgubili
U19 - izgubili
A reprezentacija :zviz:

Idemo sutra momci, zgazite ih. Nisu roboti, vec ljudi kao i svi mi.

Dok postoji i 0.1% sanse za prolaz, ja cu vjerovati da cemo otici :bih:
Sutra treća sreća, vraćamo ih u Donetsk na liniju, Zinchenko plakanje pred reporterima i kamerama :ljepota:
Tako jeee, ajmooooo!

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4224
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Ghuraba » 21 mar 2024, 00:04

forgempp je napisao/la:
20 mar 2024, 20:59
Mozes li otprilike reci za sve Ukrajince u kakvim su formama i minutazama, ako te ne mrzi. (kad si vec sve istrazio) :mrgreen:
Ma haman svi bitni igraci igraju standardno u svojim klubovima, s tim sto se neki tek vracaju nakon povrede (Zinchenko), a neki su tek nedavno poceli igrati takmicarske utakmice (svi koji igraju njihovo domace prvenstvo).

Golmani standardni u Realu i Benfici i tu se nema nista posebno reci.

Desni bek Konoplya i stoper Matviienko standardni u Shakhtaru. Sreca u vezi njih dvojice je to sto tek par sedmica igraju takmicarske utakmice.
Lijevi bek Evertona Mykolenko i stoper Bournemoutha Zabarniy igraju standardno u Engleskoj, s tim sto je jedina sreca u tome sto im klubovi gotovo redovno gube i primaju puno golova, pa se ne moze reci da su u nekoj aman dobroj formi i da dolaze puni samopouzdanja (naravno, imamo i mi Anela, koji je jos gori po tom pitanju).

Sydorchuk, koji ce vjerovatno poceti kao DMF, igra redovno u Westerlou (Belgija), ali oko 60-ak minuta po utakmici i nema neke pretjerano dobre ocjene.
Zinchenko ce biti CMF, o njemu se sve vec zna i jedino pozitivno je sto odavno nije u pogonu.
Sudakov ce biti AMF, standardan u Shakhtaru. Njihov najveci talenat uz Mudryka i samo je pitanje vremena kad ce pojacati nekog evropskog velikana.

Mudryk ce poceti lijevo i o njemu se takodjer sve zna. Pozitivno je sto nije toliko standardan u Chelseaju i samim tim nije u nekoj pretjerano dobroj formi.
Zubkov ce vjerovatno poceti na desnom krilu umjesto Tsygankova. Igra prilicno redovno u Shakhtaru, ali naravno nije na nivou ovog drugog. Prije par godina je dijelio svlacionicu s Civicem i Kovacevicem u Ferencvarosu.
Dovbyk ce biti napadac. Nije u formi, mjesecima nije zabio gol za Gironu, ali itekako ima kvalitet.

U svakoj liniji imaju barem po jednog odlicnog fudbalera. Lunin na golu (volio bih mozda da on pocne jer je osjetno nizi od Trubina), Zabarniy u odbrani, Zinchenko i Sudakov u sredini, te Mudryk u napadu. Mahom su to momci od 21-22 godine i potajno se nadam da ce ih pritisak i neiskustvo u ovakvim utakmicama 'progutati'. Medjutim, ako se mi oslonimo na jednog Cimirota, koji od Nove godine ima oko 200' poluprofesionalnog fudbala, daj Boze na hajr...

Avatar
DamirT
Postovi: 14018
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la DamirT » 21 mar 2024, 00:05

baboedindzeko09 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:59
DamirT je napisao/la:
20 mar 2024, 23:57
U17 - izgubili
U19 - izgubili
A reprezentacija :zviz:

Idemo sutra momci, zgazite ih. Nisu roboti, vec ljudi kao i svi mi.

Dok postoji i 0.1% sanse za prolaz, ja cu vjerovati da cemo otici :bih:
Sutra treća sreća, vraćamo ih u Donetsk na liniju, Zinchenko plakanje pred reporterima i kamerama :ljepota:
aBd :pray: :pray:

Red je da i mi prodjemo nekog u barazu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la invincible1921 » 21 mar 2024, 00:11

baboedindzeko09 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:59
DamirT je napisao/la:
20 mar 2024, 23:57
U17 - izgubili
U19 - izgubili
A reprezentacija :zviz:

Idemo sutra momci, zgazite ih. Nisu roboti, vec ljudi kao i svi mi.

Dok postoji i 0.1% sanse za prolaz, ja cu vjerovati da cemo otici :bih:
Sutra treća sreća, vraćamo ih u Donetsk na liniju, Zinchenko plakanje pred reporterima i kamerama :ljepota:
Kao posljedica nenamjerne moralne pomoci rusima srbi pocinju navjjat za BiH, ulazimo u EU :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la invincible1921 » 21 mar 2024, 00:13

Madal je napisao/la:
20 mar 2024, 23:39
invincible1921 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:35
baboedindzeko09 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:32
Rahmanović nije ni u Rusiji standardan. Hajradinović, Huseinbašić, Tahirović ispred njega.
Po meni je bolji i korisniji trenutno od vecine veznjaka..jak, bezobrzan, a zna i s lotpom..ubio se za ovakvih tekmi
Samo da trio koji lice na prebijene macke ne starta, Pjanic-Krunic-Cimirot. Cak i 2/3 od pomenutih je puno bolje nego ovo. Jbg velika tekma, velik znacaj, opet je lud potez staviti 3 igraca sto ukupno nemaju 5-10 tekmi za reprezentaciju odmah od starta. Tako da je neka kombinacija prebijenih macki i novih mozda najispravnija.

Mada bi radije da ispadnemo s 3 nova nego sa onom trojicom u vezi.
Slazem se jbg ima i ta mjesta...al nez nemamo nekog izbora.

Mozda grijesim al po meni budu li i pjanic i krunic zajedno jos nedaj boze i cimirot...ja mislim da ce bit 0:2 do poluvrmena. Opet isto se moze desit i ovoj mojoj postavi radi neiksutva...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la zgembo89 » 21 mar 2024, 00:13

esprit24 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:57
U svim gostovanjima i podcastima Savo je potencirao samo trku i fokusiranost svih 90 minuta. To sto je on naveo sa veznim redom u kojem se nalaze Cimirot i Pjanic mi ne mozemo odigrat 10 minuta. Realno gledajuci mi kreativnost ne mozemo dobiti preko veznog reda(tu nam trebaju tri osice koji znaju odigrat prvom do sebe al koji mogu trcat svih 90 minuta). Nasa sansa u kreaciji su dedic i gazibegovic i sav fokus staviti na to.
Hajradinovic odlican u Turskoj najbolji asistent jeste da je i Visca nekad bio ali mislim da je pokazao da moze
Ivan Basic isto odlicno odigrao utakmicu puno trcao zna igrat prema naprijed
Huseinbasic takodje po desnom krilu dobro igra u Kolnu
Tahirovic je dosad toplo hladno igrao za rep. stim da u Ajaxu vec ne igra mislim da treba ostat na klupi
Po meni jedino Krunic treba zapoceti od Pjanica i Cimirota jer je igrao dosta utakmica na visokom nivou i treba nam u defanzivi..

Avatar
Otelo
Postovi: 33514
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Otelo » 21 mar 2024, 00:15

slika

Zadnje analize odbrane Ukrajine pred meč.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

19vendetta87
Postovi: 4625
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 mar 2024, 00:17

zgembo89 je napisao/la:
21 mar 2024, 00:13
esprit24 je napisao/la:
20 mar 2024, 23:57
U svim gostovanjima i podcastima Savo je potencirao samo trku i fokusiranost svih 90 minuta. To sto je on naveo sa veznim redom u kojem se nalaze Cimirot i Pjanic mi ne mozemo odigrat 10 minuta. Realno gledajuci mi kreativnost ne mozemo dobiti preko veznog reda(tu nam trebaju tri osice koji znaju odigrat prvom do sebe al koji mogu trcat svih 90 minuta). Nasa sansa u kreaciji su dedic i gazibegovic i sav fokus staviti na to.
Hajradinovic odlican u Turskoj najbolji asistent jeste da je i Visca nekad bio ali mislim da je pokazao da moze
Ivan Basic isto odlicno odigrao utakmicu puno trcao zna igrat prema naprijed
Huseinbasic takodje po desnom krilu dobro igra u Kolnu
Tahirovic je dosad toplo hladno igrao za rep. stim da u Ajaxu vec ne igra mislim da treba ostat na klupi
Po meni jedino Krunic treba zapoceti od Pjanica i Cimirota jer je igrao dosta utakmica na visokom nivou i treba nam u defanzivi..
Kakve Huseinbasic ima veze sa desnim krilom? Momak igra zadnjeg veznog u Kölnu
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
Tekashi
Postovi: 15945
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Tekashi » 21 mar 2024, 00:20

Valja zaspati.

Kamaga11
Postovi: 1624
Pridružen/a: 18 jul 2023, 12:47
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Kamaga11 » 21 mar 2024, 00:31

Surreal je napisao/la:
20 mar 2024, 23:12
**** se odmah se najezim na ovo.
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
90KA pobjednik SS foruma.

Avatar
DamirT
Postovi: 14018
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la DamirT » 21 mar 2024, 00:39

:cry: :cry:

Nismo svjesni kako se Brazil mogao iskoristiti u pozitivne stvari u nasem fudbalu. Al de, ne bi mi bili mi, kad ne bi skrsili pare na gluposti...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Benko123
Postovi: 624
Pridružen/a: 20 feb 2021, 13:33
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la Benko123 » 21 mar 2024, 00:41

Ma dzaba, par klipova pogledanih, nada da ce na bolje krenuti sutra i karte kupljene za eventualnu utakmicu finala na Grbavici. Malo nam fali i za euforiju i lijepu atmosferu. Siguran sam da ovi momci mogu to iznijeti.

Avatar
galia95
Postovi: 1033
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la galia95 » 21 mar 2024, 00:41

Ne brinite ništa raja! Saznao sam ko će biti u VAR sobi na Bilinom Polju. 👍😅

slika

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54379
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la MortemHz » 21 mar 2024, 00:43

galia95 je napisao/la:
21 mar 2024, 00:41
Ne brinite ništa raja! Saznao sam ko će biti u VAR sobi na Bilinom Polju. 👍😅

slika
:urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
PikachuSA
Postovi: 315
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la PikachuSA » 21 mar 2024, 00:50

Madal je napisao/la:
20 mar 2024, 23:36

Pa svi smo svjesni toga, ali jedna je tekma i igramo kuci na punom Bilinom. Par igraca da zamijeni, uz novu formu drugih igraca i moguce je da to lici na drugi tim. Znas i sam da ima ekipa gdje samo promjena golmana pozitivno utice na ekipu cak i bez da se mijenjaju igraci u polju. Onda novo takmicenje, svjez start i moguci bijeg iz agonije iz kvalifikacija. Onda i selektor je imao vise mjeseci i utakmica da se spremi za ovo, da vidi kako ne ide pa valjda je skontao da vidi kako moze ici pa se nesto i zarotira. Finalno je sto mozda i prvi put nema znacajne euforije pred neku ovakvu utakmicu, mozda nas bas tad i procepi. Jbg to su neke nase nade. Jesmo mi tanki ali nismo bas da nas Lux u Zenici otrese a da ne mozemo ocekivati bolje.

Realno je nekih 40-60 za Ukrajince, cini mi se da tako i kladionice vide ovo. Sto bi znacilo moze svasta biti.
Dobar dio toga što si napisao je rekao i moj otac večeras kada smo diskutovali na ovu temu, on najveću nadu polaže u činjenicu da je jedna utakmica i da se sve može desiti.
Koliko god stanje u i oko reprezentacije bilo loše, postoji neki tračak nade, čak i kod realista, koji blago naginju ka pesimizmu, kao što sam ja. :mrgreen:
Međutim, daleko od toga da se treba nervirati u slučaju lošeg rezultata ili, još gore, dizati euforiju ako kojim čudom dobijemo sutra. Svjestan si koliko je kod pojedinih tanka granica između dizanja u nebesa i psovanja svega i svačega. :rol:
Inače, sviđa mi se tvoja analiza iz nešto drugačijeg ugla u odnosu na moj.
Lijep pozdrav za Tuzlu uz nadu da ćemo u utorak zajedno slaviti odlazak na Euro aBd. :bih:
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

19vendetta87
Postovi: 4625
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 mar 2024, 01:00

slika

slika

Hajmo mudžahidi :bih:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la invincible1921 » 21 mar 2024, 01:06

PikachuSA je napisao/la:
21 mar 2024, 00:50
Madal je napisao/la:
20 mar 2024, 23:36

Pa svi smo svjesni toga, ali jedna je tekma i igramo kuci na punom Bilinom. Par igraca da zamijeni, uz novu formu drugih igraca i moguce je da to lici na drugi tim. Znas i sam da ima ekipa gdje samo promjena golmana pozitivno utice na ekipu cak i bez da se mijenjaju igraci u polju. Onda novo takmicenje, svjez start i moguci bijeg iz agonije iz kvalifikacija. Onda i selektor je imao vise mjeseci i utakmica da se spremi za ovo, da vidi kako ne ide pa valjda je skontao da vidi kako moze ici pa se nesto i zarotira. Finalno je sto mozda i prvi put nema znacajne euforije pred neku ovakvu utakmicu, mozda nas bas tad i procepi. Jbg to su neke nase nade. Jesmo mi tanki ali nismo bas da nas Lux u Zenici otrese a da ne mozemo ocekivati bolje.

Realno je nekih 40-60 za Ukrajince, cini mi se da tako i kladionice vide ovo. Sto bi znacilo moze svasta biti.
Dobar dio toga što si napisao je rekao i moj otac večeras kada smo diskutovali na ovu temu, on najveću nadu polaže u činjenicu da je jedna utakmica i da se sve može desiti.
Koliko god stanje u i oko reprezentacije bilo loše, postoji neki tračak nade, čak i kod realista, koji blago naginju ka pesimizmu, kao što sam ja. :mrgreen:
Međutim, daleko od toga da se treba nervirati u slučaju lošeg rezultata ili, još gore, dizati euforiju ako kojim čudom dobijemo sutra. Svjestan si koliko je kod pojedinih tanka granica između dizanja u nebesa i psovanja svega i svačega. :rol:
Inače, sviđa mi se tvoja analiza iz nešto drugačijeg ugla u odnosu na moj.
Lijep pozdrav za Tuzlu uz nadu da ćemo u utorak zajedno slaviti odlazak na Euro aBd. :bih:
Ja nekako kontam vazda prije smo imali vjeru i borbu cak i kad nije bilo osnove za to..npr za protugal sam ubjedjen bio da crmo proc prvi put :D

Sad realno kvalitetom i ne zaostajemo tolko al bas ono nez kontam mozemo proc jbg sto me bi mogli..al necu se nesto syebat i da nas otresu 1:4 tj nece mi bit neocekivano
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
galia95
Postovi: 1033
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la galia95 » 21 mar 2024, 01:20

Nadam se da ćemo sutra odigrati bar približno ovakav super presing u prvom poluvremenu, kakav smo često znali odigrati u Ćirinoj i Papetovoj eri.

Luđački presing i rani gol u prvih pola sata i sve je moguće. Sretno momci! :bih:


Avatar
CAGarfia
Postovi: 2107
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: BiH - Ukrajina (21. Mart 2024.)

Post Postao/la CAGarfia » 21 mar 2024, 01:24

Benjamina spremaj proslavu za utorak ispred Vječne . :yawn:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lewy21 i 16 gostiju.