NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa je završila: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Nera1982
Postovi: 181
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 22 mar 2024, 19:13

senadbrkic je napisao/la:
22 mar 2024, 18:03
Truhlo je napisao/la:
22 mar 2024, 17:45
Plaća se debelo, pa zar mislite da bi se ova dugovanja mogla vraćati u stotinama milja da igrači ne plaćaju svoje mjesto. Nema više džabe ništa u Čeliku :salut:
E moj senade brkiću

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
A brate ne mogu da vjerujem. Zamisli ti to, nemaju marke u džepu, drugi pasus plaćaju mjesto. Pa kako? Na 17 igrača ako ne možeš dobit 10 minuta igre za jednu utakmicu, veliki si invalid. De pogledajte prethodne postave i broj igrača, pa šta se plaća?
ih kolko oni placaju da ti znas samo..... Da nam nije karalicevih i durmisevih para za igru mi bi se vec ugasili...


:tralala:

Avatar
habuba
Postovi: 719
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 22 mar 2024, 21:50

Karalic da ne placa nebi ga ovoliko trpili :). Covjek i po forumu placa da se pise o njemu u superlativu da ne placa za mjesto u timu..haha

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 22 mar 2024, 21:53

habuba je napisao/la:
22 mar 2024, 21:50
Karalic da ne placa nebi ga ovoliko trpili :). Covjek i po forumu placa da se pise o njemu u superlativu da ne placa za mjesto u timu..haha
:rol: :rol: :rol:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 22 mar 2024, 22:00

Čitam ove izjave pred utakmicu kako se dobro treniralo i kako je atmosfera u ekipi odlična. Nekako na proljeće kao repka, dobro se trenira, dobra atmosfera, bodova i pobjede ni na vidiku :kafa:

Kad je atmosfera za qrac bila i kad je McGregor tukao pitare na treningu uzimali se bodovi rutinski :kafa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Venom
Postovi: 335
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 22 mar 2024, 23:53

habuba je napisao/la:
22 mar 2024, 21:50
Karalic da ne placa nebi ga ovoliko trpili :). Covjek i po forumu placa da se pise o njemu u superlativu da ne placa za mjesto u timu..haha
Tacno. Kako ga ovdje pojedini predstavljaju da covjek ne zna konto bi da je Cole Palmer u pitanju.
Srce, čast i ponos!

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 23 mar 2024, 17:47

slika
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 23 mar 2024, 18:14

avenija je napisao/la:
23 mar 2024, 17:47
slika
Ko je najjači u borbi za opstanak :opaopa:

Sutra ako se dobije, pola posla što se tiče borbe za opstanak bi bilo završeno, ali... :mrgreen: Voli likČe usrati kad ne treba kao uvijek.. Ako će se već ukakiti neka bude Xić, 2ca bi bila ravna katastrofi :kafa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 23 mar 2024, 18:50

Sutra moramo dobiti, kako znamo i umijemo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Almo07
Postovi: 99
Pridružen/a: 18 jul 2022, 23:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Almo07 » 23 mar 2024, 19:33

Mozemo li uskoro ocekivati Avdiju i Fenu u konkurenciji za utakmice?

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 23 mar 2024, 19:48

NK ČELIK - FK MLADOST (Zenica, 24.03.2024. - 15:30 sati)

Glavni sudija: Balić Semir (Tešanj)
Prvi asistent: Grebenar Marko (Livno)
Drugi asistent: Bevanda Matej (Čitluk)
Četvrti sudija: Osmanović Edin (Kalesija)
Delegat: Memić Mugdin (Sarajevo)
Posmatrač suđenja: Matan Boro (Livno)
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
phillies
Postovi: 2619
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 23 mar 2024, 20:04

Mladost, Rudar (K), Bratstvo i Jedinstvo nam dolaze a idemo Tosku i Zvijezdi...Domace utakmica dobijati i mislim da nema brige za opstanak. Za vise od toga, kad bude vrijeme za to :D

Naprijed Če!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 23 mar 2024, 20:26

Treba nam 13, 14 bodova da osiguramo ostanak u ovoj ligi. Naredne 4 utakmice su ključ, gdje igramo kući protiv dva Kaknja i Rahića. To ako dobijemo, onda laganini juniore pustiti da igraju do kraja sezone, tj dati što više minuta Hodžiću, Ahmetspahiću i Smajloviću.

Danas su Romari kiksali, sutra juniori imaju priliku protiv Rudara kući da odu na plus 7, plus Romari dolaze za dva kola u Zenicu.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 23 mar 2024, 21:43

Almo07 je napisao/la:
23 mar 2024, 19:33
Mozemo li uskoro ocekivati Avdiju i Fenu u konkurenciji za utakmice?
Avdija ne trenira redovno tako da ga nema u konkurenciji za rkipu, dok Fenan nije odradio ljekarski i on nece ni igrati mislim do kraja sezone
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Venom
Postovi: 335
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 23 mar 2024, 22:12

Ako mi nesto vise smeta od igara na terenu je to sto trenutno rade Vrsajevic i Salcinovic. Uz puni respekt prema onome sto su uradili za Celik i opcenito sta su uradili kroz svoje karijere, mislim da ova politika kojom se treutno vode "yebe mi se al mi je mrsko" nije postena ni prema klubu ni prema navijacima. Pogotvo se to tice Salcinovica koji citavu sezonu od kluba pravi sprdnju i vuce sve za nos. Mogao se fino oprostiti protiv Klisa, mislim da bolju priliku za to nece imati. Nema klub neku neku obavezu prema njemu niti on ima obavezu prema klubu. Ako on smatra da ima onda se fino moze staviti na raspolaganje i pomoci barem na domacim utakmicama, ako ne zeli onda nek ni na treninge ne dolazi bezveze. Nek kaze povlacim se to je to od mene i zavrsena prica.

Isto i za Vrsajevica jasna mi je priroda njegovog posla i ako vec poslovnih obaveza nisi u mogucnosti da pomognes klubu onda nisi trebao ni potpisivati. Niti ga je iko tjerao niti prema bilo kome ima obavezu.
Srce, čast i ponos!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 23 mar 2024, 23:15

Venom je napisao/la:
23 mar 2024, 22:12
Ako mi nesto vise smeta od igara na terenu je to sto trenutno rade Vrsajevic i Salcinovic. Uz puni respekt prema onome sto su uradili za Celik i opcenito sta su uradili kroz svoje karijere, mislim da ova politika kojom se treutno vode "yebe mi se al mi je mrsko" nije postena ni prema klubu ni prema navijacima. Pogotvo se to tice Salcinovica koji citavu sezonu od kluba pravi sprdnju i vuce sve za nos. Mogao se fino oprostiti protiv Klisa, mislim da bolju priliku za to nece imati. Nema klub neku neku obavezu prema njemu niti on ima obavezu prema klubu. Ako on smatra da ima onda se fino moze staviti na raspolaganje i pomoci barem na domacim utakmicama, ako ne zeli onda nek ni na treninge ne dolazi bezveze. Nek kaze povlacim se to je to od mene i zavrsena prica.

Isto i za Vrsajevica jasna mi je priroda njegovog posla i ako vec poslovnih obaveza nisi u mogucnosti da pomognes klubu onda nisi trebao ni potpisivati. Niti ga je iko tjerao niti prema bilo kome ima obavezu.
Slazem se.
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5270
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 23 mar 2024, 23:15

Venom je napisao/la:
23 mar 2024, 22:12
Ako mi nesto vise smeta od igara na terenu je to sto trenutno rade Vrsajevic i Salcinovic. Uz puni respekt prema onome sto su uradili za Celik i opcenito sta su uradili kroz svoje karijere, mislim da ova politika kojom se treutno vode "yebe mi se al mi je mrsko" nije postena ni prema klubu ni prema navijacima. Pogotvo se to tice Salcinovica koji citavu sezonu od kluba pravi sprdnju i vuce sve za nos. Mogao se fino oprostiti protiv Klisa, mislim da bolju priliku za to nece imati. Nema klub neku neku obavezu prema njemu niti on ima obavezu prema klubu. Ako on smatra da ima onda se fino moze staviti na raspolaganje i pomoci barem na domacim utakmicama, ako ne zeli onda nek ni na treninge ne dolazi bezveze. Nek kaze povlacim se to je to od mene i zavrsena prica.

Isto i za Vrsajevica jasna mi je priroda njegovog posla i ako vec poslovnih obaveza nisi u mogucnosti da pomognes klubu onda nisi trebao ni potpisivati. Niti ga je iko tjerao niti prema bilo kome ima obavezu.
Još veću šprdnju je Neimar Karić napravio svojim povredama dok uredno igra za Neimare dvije godine. U sljedećoj sezoni stvarno nema mjesta za Fenu, Vršajevića i uz dužno poštovanje Aladina koji je jedini pokazao dozu respekta svojim odnosom prema klubu. Godine čine svoje i red je da se dide oproste na kraju sezone i Čelik krene u jednu novu eru profesionalizma i napada na PL, pa kad god završili u PL. Kako se dugovanja privode kraju, tako treba staviti tačku na amaterizam i to je to.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

stokasaistoka
Postovi: 22
Pridružen/a: 08 okt 2023, 10:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la stokasaistoka » 24 mar 2024, 00:25

Tu svi nesto protiv karalica pricate kao da ste svi veliki treneri. Momak nekad izgori od zelje za igrom al ne moze sve kad nema ko da mu loptu dadne. A kad on nastim gol priliku masic ofula i onda karalic los. Momak daje sve od sebe treba mu dati podrske a ne samo pljuvat momka

Nera1982
Postovi: 181
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 24 mar 2024, 00:32

Feni tarabu sa bilinog treba dat!! Nije odigro 5 utakmica u zadnjih 5 godina kako treba.

Avatar
laudrop
Postovi: 1339
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 24 mar 2024, 01:04

A može li Fenan povući kakvu tužbu klubu ili je otišlo u zastaru? Mene to interesuje :nedam:

Često je spominjao da će naplatiti “svoje” kad dođu bolji dani u klubu a nikad se tačna cifra nije znala.

Uvijek je drugi iznos bio, nekad 600 hiljada, pa nrkad 400,
pa da je oprostio 200k i ostalo još toliko…
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Nera1982
Postovi: 181
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 24 mar 2024, 04:08

laudrop je napisao/la:
24 mar 2024, 01:04
A može li Fenan povući kakvu tužbu klubu ili je otišlo u zastaru? Mene to interesuje :nedam:

Često je spominjao da će naplatiti “svoje” kad dođu bolji dani u klubu a nikad se tačna cifra nije znala.

Uvijek je drugi iznos bio, nekad 600 hiljada, pa nrkad 400,
pa da je oprostio 200k i ostalo još toliko…
Prije se spominjale neke cifre od 500 hiljada sto mi je apsurdno. Nabijem i njega i taj ugovor ko mu je dao tolku platu, pa to je haram para covjece a tamo nece da nosi pan na dresu. Covjek dao za Celik 10 golova po golu 50 hiljada maraka, pa takav omjer gola i plate nema ni lukaku. Covjek po bicklu uzme 30 hiljada. FUJJ

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.