UEFA Euro 2024

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

mostar35
Postovi: 257
Pridružen/a: 15 jun 2021, 14:26
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la mostar35 » 02 dec 2023, 19:56

MerciBien je napisao/la:
02 dec 2023, 19:47
Meraak1921 je napisao/la:
02 dec 2023, 19:23
toxic_alien je napisao/la:
02 dec 2023, 19:05
Znači, ako prođemo baraž:
Rumunija 17.6 - Munich
Slovačka 21.6 - Dusseldorf
Belgija 26.6 - Stuttgart

Yebo mi pas mater ako nas ne bi 30.000 bilo u Minhenu..
Vjerujem da bi dobar dio raje dosao i iz BiH, pogotovo sada kada postoji direktna konekcija sa Memmingenom u ljetnom rezimu. Iako je sve to fino - mart 2024 ce sve pokazati da li i koliko mozemo

Realno, najviše ovisi o Ukrajini, koja je trenutno puno jača ekipa od BIH. Individualno i ekipno. Čak i ako Ukranija podbaci taj dan, a BIH odigra dobro i prođe, ne vidim kako mogu odigrati dvije dobre utakmice za redom i proći finale. Ali treba se nadati dok traje.

Avatar
DamirT
Postovi: 14005
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la DamirT » 02 dec 2023, 20:04

mostar35 je napisao/la:
02 dec 2023, 19:56
MerciBien je napisao/la:
02 dec 2023, 19:47
Meraak1921 je napisao/la:
02 dec 2023, 19:23



Yebo mi pas mater ako nas ne bi 30.000 bilo u Minhenu..
Vjerujem da bi dobar dio raje dosao i iz BiH, pogotovo sada kada postoji direktna konekcija sa Memmingenom u ljetnom rezimu. Iako je sve to fino - mart 2024 ce sve pokazati da li i koliko mozemo

Realno, najviše ovisi o Ukrajini, koja je trenutno puno jača ekipa od BIH. Individualno i ekipno. Čak i ako Ukranija podbaci taj dan, a BIH odigra dobro i prođe, ne vidim kako mogu odigrati dvije dobre utakmice za redom i proći finale. Ali treba se nadati dok traje.
Tacno tako. Ja ne vidim kako mi mozemo u 2 dana dobiti dvije odlucujuce utakmice. Nismo to mogli ni kad smo bili najjaci, a kamoli sad.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

19vendetta87
Postovi: 4619
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la 19vendetta87 » 02 dec 2023, 20:08

DamirT je napisao/la:
02 dec 2023, 20:04
mostar35 je napisao/la:
02 dec 2023, 19:56
MerciBien je napisao/la:
02 dec 2023, 19:47


Vjerujem da bi dobar dio raje dosao i iz BiH, pogotovo sada kada postoji direktna konekcija sa Memmingenom u ljetnom rezimu. Iako je sve to fino - mart 2024 ce sve pokazati da li i koliko mozemo

Realno, najviše ovisi o Ukrajini, koja je trenutno puno jača ekipa od BIH. Individualno i ekipno. Čak i ako Ukranija podbaci taj dan, a BIH odigra dobro i prođe, ne vidim kako mogu odigrati dvije dobre utakmice za redom i proći finale. Ali treba se nadati dok traje.
Tacno tako. Ja ne vidim kako mi mozemo u 2 dana dobiti dvije odlucujuce utakmice. Nismo to mogli ni kad smo bili najjaci, a kamoli sad.
U 5 dana igramo dvije utakmice a ne 2.
21.3. I 26.3 su utakmice baraza
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
DamirT
Postovi: 14005
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la DamirT » 02 dec 2023, 20:09

19vendetta87 je napisao/la:
02 dec 2023, 20:08
DamirT je napisao/la:
02 dec 2023, 20:04
mostar35 je napisao/la:
02 dec 2023, 19:56



Realno, najviše ovisi o Ukrajini, koja je trenutno puno jača ekipa od BIH. Individualno i ekipno. Čak i ako Ukranija podbaci taj dan, a BIH odigra dobro i prođe, ne vidim kako mogu odigrati dvije dobre utakmice za redom i proći finale. Ali treba se nadati dok traje.
Tacno tako. Ja ne vidim kako mi mozemo u 2 dana dobiti dvije odlucujuce utakmice. Nismo to mogli ni kad smo bili najjaci, a kamoli sad.
U 5 dana igramo dvije utakmice a ne 2.
21.3. I 26.3 su utakmice baraza
Ma ja, ja se zeznuo :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
jestamaji
Postovi: 16529
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la jestamaji » 03 dec 2023, 09:36

da igramo u dva dana, u pet ili u pedeset mi teško da ijednu možemo i nerješeno do penala izgurati a kamoli nešto više, jednostavno smo u dubokoj rupi iz koje nema brzog i lakog izlaza.

u principu fakat šteta da smo ovako zglajzali. prvenstvo u njemačkoj punoj naših ljudi, grupa laka da lakša ne može, sa malo euforije smo mogli imati tri domaće utakmice tamo … ali jeb.iga, ne može se sve potrefiti. evo gledam švabe, kući im EP a oni nikad lošiji. slično je bilo i sa brazilom 2006, mada ne tako ekstremno. ne može sve po željama

zaostrog
Postovi: 810
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la zaostrog » 03 dec 2023, 14:21

Do marta se stvari mogu okrenuti. Treba praviti pozitivnu atmosferu, usmjeriti sve na baraž, jer nemamo šta izgubiti. Javnost, mediji, igrači, svi trebaju pozitivno pristupiti ovome, bez puno pametovanja. Ako ne prođemo, svakako ide totalni reset. Ako prođemo, eto bar imamo to. Nema potrebe za negativu, pametovanje, traženje problema sada. Vjerujem da se i igrači mogu sabrati i dati sve od sebe u te, potencijalno dvije utakmice. Puno je faktora koji utiču svakako. Najbanalnije, ali može se desiti da u 5. minuti dobiješ penal ili napraviš penal i da to okrene utakmicu naopačke, bez obzira na sve drugo. Crveni karton da ne pričam. Ukrajina je favorit, ali ako bismo ih riješili, u finalu smo mi favoriti, bez obzira na sve.

Eh sad par ranih predikcija za Euro, iako je naravno teško iz ove perspektive. Ali, predikcije sada imaju veću vrijednost :D Inače, vrlo zanimljive grupe, baš zanimljive.
Grupa A: Nikog ja ovdje ne bih otpisivao. Čak ni Njemačka nije kvalitet da sve pošamara i oni već u osmini mogu imati problem. Škotska, Mađarska i Švicarska imaju jednake šanse.
Grupa B: Čisto sumnjam da Španci mogu usrati, a preostale tri reprezentacije imaju svoje šanse. Albance se otpisuje prerano i ja sam prilično ubijeđen da oni 2 od 3 utakmice neće izgubiti.
Grupa C: Englezi bi trebalo da su sigurni, a Danska je priličan favorit za drugo mjesto. Slovenija i Srbija bi mogli ispasti sa po 1-2 boda.
Grupa D: Francuska i Nizozemska su favoriti, ali i Austrija ima kvalitet da poremeti planove. Prilično sam siguran da će i oni dalje ovdje.
Grupa E: Najlošija grupa, niko iz nje neće vidjeti četvrtfinale, osim eventualno Ukrajine ako se plasiraju tamo.
Grupa F: Portugal i Turska ne bi trebali imati problema ovdje. Češka, a i ova ekipa koja još dođe su ipak kvalitetom ispod.

Biće ovdje i taktiziranja. Recimo, grupi F je križanje užas. I drugoplasirani i trećeplasirani idu potencijalno na Engleze i Francuze. Križanje našoj grupi je najjednostavnije, jer drugoplasirani ide na Nizozemsku/Austriju, a prvoplasirani na neku trećeplasiranu.

Avatar
DamirT
Postovi: 14005
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la DamirT » 03 dec 2023, 15:01

zaostrog je napisao/la:
03 dec 2023, 14:21
Do marta se stvari mogu okrenuti. Treba praviti pozitivnu atmosferu, usmjeriti sve na baraž, jer nemamo šta izgubiti. Javnost, mediji, igrači, svi trebaju pozitivno pristupiti ovome, bez puno pametovanja. Ako ne prođemo, svakako ide totalni reset. Ako prođemo, eto bar imamo to. Nema potrebe za negativu, pametovanje, traženje problema sada. Vjerujem da se i igrači mogu sabrati i dati sve od sebe u te, potencijalno dvije utakmice. Puno je faktora koji utiču svakako. Najbanalnije, ali može se desiti da u 5. minuti dobiješ penal ili napraviš penal i da to okrene utakmicu naopačke, bez obzira na sve drugo. Crveni karton da ne pričam. Ukrajina je favorit, ali ako bismo ih riješili, u finalu smo mi favoriti, bez obzira na sve.

Eh sad par ranih predikcija za Euro, iako je naravno teško iz ove perspektive. Ali, predikcije sada imaju veću vrijednost :D Inače, vrlo zanimljive grupe, baš zanimljive.
Grupa A: Nikog ja ovdje ne bih otpisivao. Čak ni Njemačka nije kvalitet da sve pošamara i oni već u osmini mogu imati problem. Škotska, Mađarska i Švicarska imaju jednake šanse.
Grupa B: Čisto sumnjam da Španci mogu usrati, a preostale tri reprezentacije imaju svoje šanse. Albance se otpisuje prerano i ja sam prilično ubijeđen da oni 2 od 3 utakmice neće izgubiti.
Grupa C: Englezi bi trebalo da su sigurni, a Danska je priličan favorit za drugo mjesto. Slovenija i Srbija bi mogli ispasti sa po 1-2 boda.
Grupa D: Francuska i Nizozemska su favoriti, ali i Austrija ima kvalitet da poremeti planove. Prilično sam siguran da će i oni dalje ovdje.
Grupa E: Najlošija grupa, niko iz nje neće vidjeti četvrtfinale, osim eventualno Ukrajine ako se plasiraju tamo.
Grupa F: Portugal i Turska ne bi trebali imati problema ovdje. Češka, a i ova ekipa koja još dođe su ipak kvalitetom ispod.

Biće ovdje i taktiziranja. Recimo, grupi F je križanje užas. I drugoplasirani i trećeplasirani idu potencijalno na Engleze i Francuze. Križanje našoj grupi je najjednostavnije, jer drugoplasirani ide na Nizozemsku/Austriju, a prvoplasirani na neku trećeplasiranu.
Ja nekako vece sanse dajem Ceskoj nego Turskoj. Turci uvijek podbace u grupi na velikom takmicenju, a dodju sa ogromnim ocekivanjima. Ovo ostalo je tacno sve. Najizjednacenija je grupa A po meni. Ni Njemacka nije ogroman favorit ni protiv jedne reprezentacije u grupi.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
jestamaji
Postovi: 16529
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la jestamaji » 04 dec 2023, 12:38

ulaznice za navijačke sektore timova koji su se plasirali su u prodaji do 12.12. velika većina karata u navijačkom sektoru je kategorija.3 (oko 80%)
apropo naših prostora: za hrvatsku i sloveniju se mora izabrati "fan of hrvatska/slovenija" i ukucati postojeći OIB/EMŠO, za srbiju ne treba ništa, samo je potrebno napisati "fan of srbija"
info o dodjeli tek krajem januara .. uefa sebi daje malo duži odmor preko praznika :D

za naš sektor ide prodaja naravno tek ako se plasiramo krajem aprila, ono što je savez objavio je najobičnija budalaština, što se od saveza na nivou crne afrike i moglo očekivati.
naravno pošto paralelno sa prodajom za plasirane timove ide i generalna prodaja moguće je aplicirati i za naše utakmice za karte u ostalim dijelovima stadiona

Avatar
jestamaji
Postovi: 16529
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la jestamaji » 06 dec 2023, 15:03

izgleda da nije samo naš savez pun maloumnika, ima ih još
škoti poslali kod za direktnu kupovinu karata za EP svim pretplatnicima na newsletter umjesto članovima fan kluba :mrgreen: :D

slika

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2084
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la numanumaye22 » 12 jan 2024, 18:48

Ide se na ceremoniju otvaranja ovdje u Minhenu, ludilo ce bit u Njemackoj u junu. :kafa:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16529
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la jestamaji » 13 jan 2024, 11:30

misliš na onih besmislenih 15-20 minuta u uvodu prve utakmice, ili će švabe nešto ekstra praviti?

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2084
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la numanumaye22 » 17 jan 2024, 14:10

MerciBien je napisao/la:
02 dec 2023, 19:47
Meraak1921 je napisao/la:
02 dec 2023, 19:23
toxic_alien je napisao/la:
02 dec 2023, 19:05
Znači, ako prođemo baraž:
Rumunija 17.6 - Munich
Slovačka 21.6 - Dusseldorf
Belgija 26.6 - Stuttgart

Yebo mi pas mater ako nas ne bi 30.000 bilo u Minhenu..
Vjerujem da bi dobar dio raje dosao i iz BiH, pogotovo sada kada postoji direktna konekcija sa Memmingenom u ljetnom rezimu. Iako je sve to fino - mart 2024 ce sve pokazati da li i koliko mozemo
Kakav te Memmingen spopade, htio je rec zbog dijaspore, ljudi su na pola sata, sat od stadiona bolan. :kafa:

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la Kaunas » 23 mar 2024, 21:35

Brutalan Euro ce biti, bar 5 ekipa moze do zlata plus 2-3 dark horsea koji bi mogli daleko.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
RollMan
Postovi: 3292
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la RollMan » 25 mar 2024, 20:34

slika

slika

Aa strašno jbt , mogu ne osvojit jedino da se svi kolektivno razbole ili da senilni konj na klupi ponovo počne sa svojim idiotarijama s klupe , kao što je divljanje s Rabiotom tijekom cijelog turnira u Katru , to je bilo kolektivno pucanje u nogu. I na sve to još kad se doda mlađahni genijalni Giroud imamo recept za uspjeh.

Još na sve :crazy: Olisse , Tei i hrpe talentovanih crnaca u dobi od 20-24 god, imaju Fofana više nego što BiH ima Hadžića i Hodžića
“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
RollMan
Postovi: 3292
Pridružen/a: 23 nov 2013, 23:21
Lokacija: Matuzići
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la RollMan » 27 mar 2024, 16:04

“You are never really playing an opponent. You are playing yourself, your own highest standards, and when you reach your limits, that is real joy.” Arthur Ashe
https://i.postimg.cc/ZKTJMnmW/Screenshot-4.png

Avatar
Mogli
Postovi: 431
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la Mogli » 27 mar 2024, 16:42

Vise si se vodio srcem nego razumom.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la Kaunas » 02 apr 2024, 02:22

Mađari i Austrijanci dark horse turnira. Paznju jos obratiti na Cesku. Slovenija takodjer ima grupu u kojoj se moze potuci za prolaz.
Razocarenja Svica, Danska i Belgija. Tursku i Poljsku ne brojim.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
jestamaji
Postovi: 16529
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la jestamaji » 02 apr 2024, 13:50

žali bože sličica ;)

slika

naravno pretjerali su, posebno sa paralelnim sranjima i brojem sličica, ali moram priznati da je album jako dobro koncipiran. ne pamtim kad je paniniju zadnji puta nešto kreativno palo na pamet, a i print je izvrstan. topps je napravio korak naprijed, pa makar i mali!

naravno bacanje para ostavljam drugima, ali kolekcija je puno više :thumbup: nego :thumbdown:

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la Kaunas » 06 apr 2024, 14:04

Hocemo li pravit teme za svaku grupu pa da opletemo?
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: UEFA Euro 2024

Post Postao/la Mokes » 07 apr 2024, 06:21

Kaunas je napisao/la:
06 apr 2024, 14:04
Hocemo li pravit teme za svaku grupu pa da opletemo?
S obzirom na aktivnost, biće dovoljna jedna tema za sve.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.