FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

BIZMARK66
Postovi: 315
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 28 mar 2024, 21:19

Trener nam doveo povrijeđenog igraca vidno. Lagano nam ga utrpo i još ispada iz lige. Šta kažu dragulji s teme. Nema veze ispadnemo vratit cemo se.

A da Amar živi od navijača i da ispada iz lige je.bali bi mu Asimu ovdje slicne gadosti. Poremećeno drustvo ova je tema idealan primjer kakav tiktok šta je ovo ovdje.

Avatar
godrina
Postovi: 2838
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 28 mar 2024, 21:58

braco je napisao/la:
28 mar 2024, 17:20
Trener Veleža potvrdio da im zbog povreda sutra nema Guliashvilija i onog malog Čaića što im je na posudbi iz Dinama
Ja sve kontam da to nije vrapcicka patka za gruzijca. Vidjet cemo, bilo bi dobro za nas. Nek se momak odma u subotu oporavi :)
Sa ili bez njega mi moramo bit agresivni,, puno trcat i pokusat nekako bez puno filozofije naprijed. Jedan rani gol bi nam puno dobrog donio, primjer derbi.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
braco
Postovi: 8717
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 28 mar 2024, 22:38

godrina je napisao/la:
28 mar 2024, 21:58
braco je napisao/la:
28 mar 2024, 17:20
Trener Veleža potvrdio da im zbog povreda sutra nema Guliashvilija i onog malog Čaića što im je na posudbi iz Dinama
Ja sve kontam da to nije vrapcicka patka za gruzijca. Vidjet cemo, bilo bi dobro za nas. Nek se momak odma u subotu oporavi :)
Sa ili bez njega mi moramo bit agresivni,, puno trcat i pokusat nekako bez puno filozofije naprijed. Jedan rani gol bi nam puno dobrog donio, primjer derbi.
Stvorit ćemo neke šanse i sutra, samo hoćemo li ih realizovati. Mišljenja sam da jedina utakmica ovog proljeća gdje nikako nismo mogli uzeti bod na osnovu prikazanog je gostovanje u Čitluku protiv Širokog gdje bukvalno ništa nisi odigrao. U ove dvije utakmice sa Zrinjskim ovog proljeća smo apsolutno mogli više od samo jednog boda uzeti da je bilo realizacije. Protiv Zvijezde si mogao X izvući jer vodiš 0-1 i primaš nevjerovatno 2 glupa gola, čak iako si tanko odigrao od prvog gola Zvijezde do kraja tekme ali si ako ništa pokazao znakove života tu utakmicu za razliku od tekme sa Širokom, pogotovo jer skoro svako kolo imaš utakmica u kojim neka ekipa uzme bod sa nivoom igre kojeg smo mi pokazali u Ugljeviku.

Pact1921
Postovi: 31
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 29 mar 2024, 00:36

Hajde momci ba dolazi mali velez na grbavicu . Od 1995 do 2020 smo debile samo demolirali trpali ako osvoje boda slave kao da su osvojili titulu . Ali nemamo mi vise tog mentaliteta . Nama treba vjetar u leda da puhne i da krene neka serija . Mi da smo samo jednom u gostima pobjedili pa da uvezemo 2 do 3 pobjede mi bi imali puno veci moral i ne bi ovakva bila situacija ali sta ces kad smo u gostima najgora ekipa a i na grbavici postajemo sve klimaviji .

Ejnur
Postovi: 241
Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ejnur » 29 mar 2024, 02:18

Jel zna neko po kojem projektu ce se graditi jug ?
Ako bude na isti fazon kao sjever,jel dobijamo tad veci jug od sjevera obzirom da na jugu nisu potrebni oni ulazi za vatrogasna auta koja imamo na obje strane sjevera.

Avatar
godrina
Postovi: 2838
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 29 mar 2024, 02:48

braco je napisao/la:
28 mar 2024, 22:38
godrina je napisao/la:
28 mar 2024, 21:58
braco je napisao/la:
28 mar 2024, 17:20
Trener Veleža potvrdio da im zbog povreda sutra nema Guliashvilija i onog malog Čaića što im je na posudbi iz Dinama
Ja sve kontam da to nije vrapcicka patka za gruzijca. Vidjet cemo, bilo bi dobro za nas. Nek se momak odma u subotu oporavi :)
Sa ili bez njega mi moramo bit agresivni,, puno trcat i pokusat nekako bez puno filozofije naprijed. Jedan rani gol bi nam puno dobrog donio, primjer derbi.
Stvorit ćemo neke šanse i sutra, samo hoćemo li ih realizovati. Mišljenja sam da jedina utakmica ovog proljeća gdje nikako nismo mogli uzeti bod na osnovu prikazanog je gostovanje u Čitluku protiv Širokog gdje bukvalno ništa nisi odigrao. U ove dvije utakmice sa Zrinjskim ovog proljeća smo apsolutno mogli više od samo jednog boda uzeti da je bilo realizacije. Protiv Zvijezde si mogao X izvući jer vodiš 0-1 i primaš nevjerovatno 2 glupa gola, čak iako si tanko odigrao od prvog gola Zvijezde do kraja tekme ali si ako ništa pokazao znakove života tu utakmicu za razliku od tekme sa Širokom, pogotovo jer skoro svako kolo imaš utakmica u kojim neka ekipa uzme bod sa nivoom igre kojeg smo mi pokazali u Ugljeviku.
Sto posto da. Na to se i odnosilo ovo "bez puno filozofije naprijed". Ne izmisljat toplu vodu nego zabit tu dobru priliku.
Bit ce dobro aBd.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Pablo11
Postovi: 1158
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 29 mar 2024, 03:05

godrina je napisao/la:
29 mar 2024, 02:48
braco je napisao/la:
28 mar 2024, 22:38
godrina je napisao/la:
28 mar 2024, 21:58


Ja sve kontam da to nije vrapcicka patka za gruzijca. Vidjet cemo, bilo bi dobro za nas. Nek se momak odma u subotu oporavi :)
Sa ili bez njega mi moramo bit agresivni,, puno trcat i pokusat nekako bez puno filozofije naprijed. Jedan rani gol bi nam puno dobrog donio, primjer derbi.
Stvorit ćemo neke šanse i sutra, samo hoćemo li ih realizovati. Mišljenja sam da jedina utakmica ovog proljeća gdje nikako nismo mogli uzeti bod na osnovu prikazanog je gostovanje u Čitluku protiv Širokog gdje bukvalno ništa nisi odigrao. U ove dvije utakmice sa Zrinjskim ovog proljeća smo apsolutno mogli više od samo jednog boda uzeti da je bilo realizacije. Protiv Zvijezde si mogao X izvući jer vodiš 0-1 i primaš nevjerovatno 2 glupa gola, čak iako si tanko odigrao od prvog gola Zvijezde do kraja tekme ali si ako ništa pokazao znakove života tu utakmicu za razliku od tekme sa Širokom, pogotovo jer skoro svako kolo imaš utakmica u kojim neka ekipa uzme bod sa nivoom igre kojeg smo mi pokazali u Ugljeviku.
Sto posto da. Na to se i odnosilo ovo "bez puno filozofije naprijed". Ne izmisljat toplu vodu nego zabit tu dobru priliku.
Bit ce dobro aBd.
Nadam se da je Ahmo spreman, dosta bolje igra na proljece kao sto je Bruno rekao, nek ga zabije veceras vakat je.

Orvel
Postovi: 83
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 29 mar 2024, 07:41

Ejnur je napisao/la:
29 mar 2024, 02:18
Jel zna neko po kojem projektu ce se graditi jug ?
Ako bude na isti fazon kao sjever,jel dobijamo tad veci jug od sjevera obzirom da na jugu nisu potrebni oni ulazi za vatrogasna auta koja imamo na obje strane sjevera.
Koliko znam, receno je prije ove prosle zimske pauze da pocinje gradnja juga. Pocela je proljetna sezona tako da mi novi jug vec imamo samo nismo jos skontali. I biletarnica je top i pored svih tih gradjevinskih podhvata koje je uprava iznijela na celu sa kovacevicem i direktoricom mi se borimo za europu ove sezone.

Mozda se ovaj novi stari jug ogleda u tome da smo opet pustili sumu iza juga da buja, sve je to po planu i programu, nista ne brinite. Dok ima besplatnih VIP karti za one koji NAJVISE vole Zelju, mi smo sigurni.

A sto se tekme tice, nemam nimalo dobar osjecaj za veceras jer nam fali dosta igraca, a i sa njima smo toplo hladno, kako ce tek biti bez njih.. Mislim da bi vecerasnja tekma za nas mogla biti pocetak kraja, ali lagano, nije vrijeme ni za kakve alarme dok sigurno ne ispadnemo, e onda mozemo dva tri puta skandirati uprava napolje (koja ce svakako sama pobjeci jer su odradili posao) i uzeti kartu za federalnu.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 468
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 29 mar 2024, 08:21

Pablo11 je napisao/la:
28 mar 2024, 15:41
mamonelafo je napisao/la:
28 mar 2024, 15:09
Ima li kakvih info, ko će istrčati sutra, šta se dešava? Šta se uigravalo ili je sve standardno? :D
Ide Drljo da pokida po lijevoj strani :rol:
Jedva čekam da ga vidim na djelu. Fudbalski romantik, čarobnjak! :ljepota:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
mamonelafo
Postovi: 468
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 29 mar 2024, 08:23

StrikeWarzone je napisao/la:
28 mar 2024, 15:34
mamonelafo je napisao/la:
28 mar 2024, 15:09
Ima li kakvih info, ko će istrčati sutra, šta se dešava? Šta se uigravalo ili je sve standardno? :D
Možemo ih iznenaditi jedino ako izađemo s dva golmana. :urnebes:
Šokirat ćemo ih, bit će X ili jedva kec, a go će zabit Andrija Drljo na asistenciju Mekića. :njanjanja:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 29 mar 2024, 13:34

Ma biće teška, kao i svaka sa Veležom, prve dvije smo nezasluženo izgubili, posebno onu u Mostaru.

Danas moramo početi koristiti zicere kojih će sigurno biti, inače bi moglo biti veselo.

Klafurić neće srljati, dobar je trener, čita igru i situaciju i vrlo je moguće da će nas ponovo čekati da im nešto poklonimo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
mamonelafo
Postovi: 468
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 29 mar 2024, 13:39

Zicere moramo iskoristiti, imali bi bar 6 bodova više da smo znali. Ali hajd' ga znaj šta će nam prirediti puleni.

Da, čekat će našu grešku, treba ovo pametno odigrati i bez glupih izbijanja i pasova, što znamo raditi često.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

NoDi80
Postovi: 4064
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 29 mar 2024, 14:27

2-0 za Igman
Golovi preofirni protiv Zeljinog najjaceg u historiji ne bi primili ovakve glupe golove
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
mamonelafo
Postovi: 468
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 29 mar 2024, 14:29

NoDi80 je napisao/la:
29 mar 2024, 14:27
2-0 za Igman
Golovi preofirni protiv Zeljinog najjaceg u historiji ne bi primili ovakve glupe golove
Sad čekat da GOŠK i Tuzla kiksaju, a da mi dobijemo pitare iz Hercegovine.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Pablo11
Postovi: 1158
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 29 mar 2024, 14:30

NoDi80 je napisao/la:
29 mar 2024, 14:27
2-0 za Igman
Golovi preofirni protiv Zeljinog najjaceg u historiji ne bi primili ovakve glupe golove
Kad pocnemo gledati samo sebe mozda i uspijemo sta. I da izgubi igman dzaba ti, ako ti ne uzmes 3 boda. Sami sebi kreiramo tabelu.

NoDi80
Postovi: 4064
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 29 mar 2024, 14:35

mamonelafo je napisao/la:
29 mar 2024, 14:29
NoDi80 je napisao/la:
29 mar 2024, 14:27
2-0 za Igman
Golovi preofirni protiv Zeljinog najjaceg u historiji ne bi primili ovakve glupe golove
Sad čekat da GOŠK i Tuzla kiksaju, a da mi dobijemo pitare iz Hercegovine.
Ko ce kiksat ?
Sumnjam brate imam osjecaj da ce i Tuzla i Gosk dobiti
Ko sto kaze brat pablo sami smo krivi
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Pablo11
Postovi: 1158
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 29 mar 2024, 14:41

Tesko ce sta tuzla pitarima otkinut, a vamo bi gosk i zvijezda mogli hajrovati.

Avatar
godrina
Postovi: 2838
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 29 mar 2024, 14:42

Neka dobiju. Hajmo dobit i mi.
Od ovih igraca koji ne mogu igrat samo ce nam falit Karic. Jedini je koji trci i trazi loptu.
Ostalo nista nasoj igri nije Bog zna pomoglo.
Velez je bas zilava ekipa, treba puno trcat i ne pravit greske kao sto inace nasi puleni rade.
Ja se nadam nasem ranom golu. Ne treba nam poslije nervoza.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Pablo11
Postovi: 1158
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 29 mar 2024, 14:45

godrina je napisao/la:
29 mar 2024, 14:42
Neka dobiju. Hajmo dobit i mi.
Od ovih igraca koji ne mogu igrat samo ce nam falit Karic. Jedini je koji trci i trazi loptu.
Ostalo nista nasoj igri nije Bog zna pomoglo.
Velez je bas zilava ekipa, treba puno trcat i ne pravit greske kao sto inace nasi puleni rade.
Ja se nadam nasem ranom golu. Ne treba nam poslije nervoza.
Mogu ga pljuvat, ali ce nama faliti neko ko smije krenuti sa loptom,a to je Hiros. Jedini ima mu.da nesto da pokusa.

BIZMARK66
Postovi: 315
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 29 mar 2024, 14:50

Bitno da je naši uhljupi iz kluba se slikaju kao da su oni dali pare. A mi ispadamo iz lige. Bravo za naše navijače svaka cast.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bordo10, Licniznanstvenik, Surreal, voltron30 i 64 gosta.