FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

husrefbeg
Postovi: 1091
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 15 apr 2024, 18:49

Protiv Gabeljana bio bi dobar i bod. Opet otvaramo kolo u petak u 16 časova. Bit će teško jer su ekipa koja je jako fizički spremna.
Što se tiče šteka i namještanja pa to je kod nas uobičajeno od formiranja lige samo se mijenjaju privilegirani klubovi. Na kraju se sve svodi na novac gdje su opet klubovi koji dobijaju novac iz budžeta privilegirani.

Beledija
Postovi: 1062
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 16 apr 2024, 08:47

Ja se ne zamaram namješteljkama između klubova. To se neradi javno niti svi znaju( ako je dogovoren remi u Sarajevu Mehmedović nije upoznat stim jer nikako nije mogao znati da će mu golman odbraniti zicer minut do kraja). Nama bod u Gabeli zlata vrijedi jer poslije toga inamo relativno lahku utakmicu dok Gošk i Igman igraju međusobno što nam daje priliku da napravimo kakvu takvu distancu od 11- og mjesta.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2090
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 16 apr 2024, 11:48

Narednih 10-15 dana ce biti mnogo toga jasnije.
U naredna 3-4 kola dosta je utakmica između direktnih konkurenata za opstanak. Nama 6 bodova donosi određeni mir i manje pritiska ovisno kako drugi budu igrali.
Zadnja 3 kola ce kao i uvijek svi mešetariti, hoćemo li i mi morati zavisi upravo od narednih utakmica koje sam spomenuo.
GOSK uzmemo bod, pobjedimo otpisanu Zvijezdu i kuci Igman i mislim da sa Zeljom možemo rasterećeno jer će vjerovatno njima više da gori.
To su neme prvenstveno moje želje, a na osnovu njih i procjene.
Da bi ovo izborili i ekipa mora biti mirna i motivirana. Nadam se da su plaćeni redovno, poneka premija i mislim da će izaći na dobro.

Beledija
Postovi: 1062
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 16 apr 2024, 12:43

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
16 apr 2024, 11:48
Narednih 10-15 dana ce biti mnogo toga jasnije.
U naredna 3-4 kola dosta je utakmica između direktnih konkurenata za opstanak. Nama 6 bodova donosi određeni mir i manje pritiska ovisno kako drugi budu igrali.
Zadnja 3 kola ce kao i uvijek svi mešetariti, hoćemo li i mi morati zavisi upravo od narednih utakmica koje sam spomenuo.
GOSK uzmemo bod, pobjedimo otpisanu Zvijezdu i kuci Igman i mislim da sa Zeljom možemo rasterećeno jer će vjerovatno njima više da gori.
To su neme prvenstveno moje želje, a na osnovu njih i procjene.
Da bi ovo izborili i ekipa mora biti mirna i motivirana. Nadam se da su plaćeni redovno, poneka premija i mislim da će izaći na dobro.
Slično razmišljamo. Remi ili pobjeda donijeli bi treću vezanu utakmicu bez poraza. Niz bez poraza em donosi bodove em donosi samopouzdanje pred možemo reći ključne utakmice u završnici. Ples po ivici ponora treba što prije okončati...

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 17 apr 2024, 16:28

"Ples" će trajati do zadnjeg kola.Mislim da bi mi Gošku koji ima težak raspored,zagorčali život i remijem.Mi trebamo pobijediti u Ugljeviku,zatim Konjica na Tušnju,Borac min.bod na Tušnju ,bod u Mostaru od Zrinjskog i pobjedu protiv Veleža.Dakle 37 bodova na kraju.
Bitno je da finale kupa igraju Borac i Zrinjski.Tako,Borac kao prvak,Zrinjski kao osvajač kupa,Velež ,Sarajevo po plasmanu. idu u Europu.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 17 apr 2024, 16:36, ukupno mijenjano 1 put.

husrefbeg
Postovi: 1091
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 17 apr 2024, 16:32

tuzlac je napisao/la:
17 apr 2024, 16:28
"Ples" će trajati do zadnjeg kola.Mislim da bi mi Gošku koji ima težak raspored,zagorčali život i remijem.Mi trebamo pobijediti u Ugljeviku,zatim Konjica na Tušnju,Borac min.bod na Tušnju ,bod u Mostaru od Zrinjskog i pobjedu protiv Veleža.Dakle 37 bodova na kraju.
A gdje su oni bodovi od Posušja
Malo se šalim

Beledija
Postovi: 1062
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 17 apr 2024, 17:26

tuzlac je napisao/la:
17 apr 2024, 16:28
"Ples" će trajati do zadnjeg kola.Mislim da bi mi Gošku koji ima težak raspored,zagorčali život i remijem.Mi trebamo pobijediti u Ugljeviku,zatim Konjica na Tušnju,Borac min.bod na Tušnju ,bod u Mostaru od Zrinjskog i pobjedu protiv Veleža.Dakle 37 bodova na kraju.
Bitno je da finale kupa igraju Borac i Zrinjski.Tako,Borac kao prvak,Zrinjski kao osvajač kupa,Velež ,Sarajevo po plasmanu. idu u Europu.
Svi scenariji su otvoreni i svi su itekako mogući. Moje je mišljenje da će ove sezone 35 poena biti dovoljno s tim da ako više ekipa budu egal da odlučuje golrazlika odnosno međusobni skor.Ubijeđen sam da ako do kraja sledećeg vikenda inkasiramo 7 bodova da ćemo taj bod ili dva naći negdje do kraja.Kolilko me pamćenje služi dobro niko nikad nije ispao sa36 bodova iz naše lige od kako se igra sa 16 ili manje ekipa,mada se nebih kladio na to

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 19 apr 2024, 13:23

Optimistika izjava ,nema govora.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 19 apr 2024, 13:40

U GOŠK-u svjesni važnosti meča sa Tuzla Sitijem
18/04/2024•
Ulazimo u završnicu fudbalske sezone u najelitnijem rangu bh. fudbala, pred nam su dueli 27. kola, a jedan od najzanimljivijih je onaj u petak od 16.00 časova u Gabeli.

Sastaće se domaći GOŠK-a i Tuzla Siti, a meč je važan i jednima i drugima u borbi za opstanak. Domaćini su svjesni važnosti duela, a svoje viđenje pred meč iznijeli su trener Admir Adžem i fudbaler Filip Mihaljević.


“Iza nas je važna utakmica, to je Zvijezdi 09 bio možda i posljednji voz. Osvojili smo tri boda tu, a u zadnje dvije utakmice nismo izgubili, samopouzdanje je na viskom nivou”, rekao je Adžem i dodao:

“Ja bih rekao da je ovo sedmica odluka. Igramo tri utakmice sa direktnim konkurentima. Prva utakmica je sa Tuzla Sitijem, zatim Igman, Željezničar i tu bi se trebala riješiti naša sudbina, nadam se da ćemo izvući maksimum.”

Sličan stav ima i sjajni fudbaler Filip Mihaljević koji je istakao odlučnu atmosferu u timu.

“Atmosfera u svlačionici je izvrsna, a naši posljednji rezultati su nas zaista podigli. Osvojili smo četiri boda u dvije gostujuće utakmice, što je izuzetno važno za nas. Radujemo se susretu s Tuzlom i nadamo se punom stadionu, jer vjerujemo da će naša publika biti ključna podrška u ostvarenju naših ciljeva”, jasan je Mihaljević.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2474
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Skojevska » 19 apr 2024, 17:24

Cccc pu mater vam jbm...
Hajde Tuzla stisni u pm, ne mogu ovih seoskih ekipa očima, čuj ovih povika sa tribina... :puke:
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2090
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 apr 2024, 17:29

Tako ie Tino, okreni ti gu*icu nisi lud da ides u duel ili da blokiras.
Nije mu ovo prvi put. Za tvoju platu moras ići glavom na kopačku al jok lakse gu*icu okrenuti.

I ovaj golman prilicno dobar al me nervira jos u prvom poluvremenu pocne zadrzavati vrijeme i gnjavi loptu u svakoj koju je igrao.

Idemo, ovo mora makar bod biti jer Gošk osim sto udara naše igrače nista konkretno nije pokazao. Šteta ovdje ostati bez bodova.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2090
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 apr 2024, 17:39

Kud mu ne dade crveni, mogao je mirne duše.
Ionako je igrac manje na terenu, samo bi sreća bila jer ga sigurno ne bi bilo sljedeću utakmicu.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2090
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 apr 2024, 17:50

Sa ovakvom igrom i zalaganjem tesko da možemo Zvijezdu dobiti a o Igmanu da ne govorim.
Valja ici moliti ove s prve tri pozicije.

Avatar
CityCity
Postovi: 1413
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 19 apr 2024, 17:58

Sreća da se uskoro ova sezona završava i da ove naše jadne luzere nećemo još dugo gledati.

Beledija
Postovi: 1062
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 19 apr 2024, 18:02

CityCity je napisao/la:
19 apr 2024, 17:58
Sreća da se uskoro ova sezona završava i da ove naše jadne luzere nećemo još dugo gledati.
Pa gledaćeš ih na Barama.

Avatar
CityCity
Postovi: 1413
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 19 apr 2024, 18:13

Beledija je napisao/la:
19 apr 2024, 18:02
CityCity je napisao/la:
19 apr 2024, 17:58
Sreća da se uskoro ova sezona završava i da ove naše jadne luzere nećemo još dugo gledati.
Pa gledaćeš ih na Barama.
Ne bih rekao.Ove dvije sezone su me podosta iscrpile i nisam baš željan bh fudbala.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2090
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 19 apr 2024, 18:30

CityCity je napisao/la:
19 apr 2024, 18:13
Beledija je napisao/la:
19 apr 2024, 18:02
CityCity je napisao/la:
19 apr 2024, 17:58
Sreća da se uskoro ova sezona završava i da ove naše jadne luzere nećemo još dugo gledati.
Pa gledaćeš ih na Barama.
Ne bih rekao.Ove dvije sezone su me podosta iscrpile i nisam baš željan bh fudbala.
Bas tako. Ovo je postalo da ti ogade fudbal.
Toliko pogrešnih poteza se vratilo na naplatu.
Valja skupiti snagu i volju pa otići ovo gledati na Barama protiv Tomislava, Bau i sličnih ekipa.

Beledija
Postovi: 1062
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 19 apr 2024, 18:54

Pa dobro, još nismo zvanično ispali. Ovo je dokaz da bez dobre organizacije nema rezultata.

mirsonetz
Postovi: 508
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la mirsonetz » 19 apr 2024, 19:05

Beledija je napisao/la:
19 apr 2024, 18:54
Pa dobro, još nismo zvanično ispali. Ovo je dokaz da bez dobre organizacije nema rezultata.
Sreca pa je zeljo losiji sa igracem vise ne mogu meda haha
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Beledija
Postovi: 1062
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 19 apr 2024, 20:31

Vidi nešto @ Ponosnipodrinjac, nismo još ispali. Ako se to i desi nije tragedija otići na Bare pogledati Grafinu,Bratstvo,Čelik Jedinstvo ili koga već hoćeš da na miru bez srkleta potrošiš satipo vremena. I to je jedna eventualno dvije sezone. Meni je jednostavno nevjerovatno potrošiti toliko novca( Ćosić, Sušić,Kobiljar,Bihorac,Jašarević,Hodžić,Osmić,Abdulahović,Jahović,Ordagić,Čolić) da se ispadne iz lige. Pa to se moglo i bez njih.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.