Vico Zeljković

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Chevalier
Postovi: 202
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Chevalier » 17 apr 2024, 08:20

Chevalier je napisao/la:
17 apr 2024, 00:04
ExEsPerac je napisao/la:
16 apr 2024, 22:04
Jedina greska gosp.Vice je sto je Srbin i familija od Dodika. To mu se nikad nece oprostiti.
Znam ja nas je'o ti nas
Istina.
Čovjek je karijerista. Daleko od toga da je u ovome emotivno, ali želi uspjeh.

- novi tereni
- VAR iduće sezone
- prvi put bh klub u grupnoj fazi eu takmičenja
- skraćivanje lige
- novi proizvođač opreme, lošiji, ali smo kmečali za personalizacijom, eto nam je
- stari savez se zakleo da nikad neće za selektora dovesti Kodru i Barbareza, ovaj obojicu doveo, plus Sergeju daje ugovor na tri ciklusa
- Barbarez u stručni štab dovodi legende koje se stalno priziva


Možeš ga mrziti, ali to je realnost…
Jos sam zaboravio
- novi sistem prodaje ulaznica uz predrezervaciju sa print@home ulaznicama sa imenom i prezimenom radi smanjivanja preprodaje u kojoj su bošnje prije u savezu uživale i imale u njoj deal
- online fanshop, kakav-takav jbg, ali i to smo trazili i dobili, vremenom ce biti bolji
- sa mtelom potpisan najskuplji ugovor o sponzorisanju lige
- prvi put i 1 FBiH i 1 RS sponzorisane od strane sponzora koji sponzorise PLBiH
- potpisan do sada najbolji ugovor sa Arenama, prenose se SVE utakmice PLBiH
- uveli se prenosi derbija 1 FBiH
- od baraža se modernizirale društvene mreže saveza sa onim kratkim prilozima sa igračima…

Ima vjv jos toga, tako da… Kazem ja, ne radi in ovo srcem, daleko od toga. Ali da se trudi i da mu je stalo da napravi svoj licni brend i karijeru…jeste.

Svako ko ga mrzi, mrzi ga samo zato sto je srbin i time postaje isti nacionalista kao sami srbi.

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la bosnas_ » 17 apr 2024, 08:27

Odlican potez Vice. Slazem se da je za BH ligu uradio vise nego mnogi prije njega. Izborom Barbareza i vracanjem legendi u BH nogomet svi ce profitirati. Liga napreduje, uslovi su mnogo boli nego prije, i sigurno predsjednik Saveza ima zasluge za to. Sad ima tu i gresaka, ali pravi ih svako.. kad je nesto dobro treba i pohvaliti to, a izbor Barbareza za selektora, pa skracivanje lige je sigurno fenomenalan potez. Cestitke!!!

Iceplayer
Postovi: 1377
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Iceplayer » 17 apr 2024, 11:00

Koliko smo mi naivan narod :arrow:

Imajednabrigada
Postovi: 1709
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Imajednabrigada » 17 apr 2024, 11:58

Najbolji predsjednik do sada, koji gleda svoj interes ali i da ostvari nesto, i puno toga je uradio

E sad sto je sistem takav nije on kriv.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Chevalier
Postovi: 202
Pridružen/a: 07 okt 2020, 20:44
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Chevalier » 17 apr 2024, 12:10

Iceplayer je napisao/la:
17 apr 2024, 11:00
Koliko smo mi naivan narod :arrow:
Bošnjački mit je da koliko god stvari izgledale dobro, pogotovo ako ih donosi srbin ili hrvat, neki je zajeb. :bih:

Avatar
RedBlue
Postovi: 1183
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la RedBlue » 17 apr 2024, 14:05

Vama niko ne bi udovoljio, kukali ste ovde kad je Savu postavio, sto nije Barbarez kad vec ide neko bez ili sa minornim iskustvom. Evo sad ne valja ni Barbarez, da ne govorimo kako ste Peteva docekali i tjerali, na kraju plakali za njim.

Horoz
Postovi: 1636
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Horoz » 17 apr 2024, 14:18

RedBlue je napisao/la:
17 apr 2024, 14:05
Vama niko ne bi udovoljio, kukali ste ovde kad je Savu postavio, sto nije Barbarez kad vec ide neko bez ili sa minornim iskustvom. Evo sad ne valja ni Barbarez, da ne govorimo kako ste Peteva docekali i tjerali, na kraju plakali za njim.
Nipošto! Svi iskreni navijači bh reprezentacije, su zadovoljni ovim imenovanjem. Neko manje neko,više, neko u ekstazi, ali zadovoljni.

Ovome se protive klupski navijači, prije svega FKS, koji za reprezentaciju ne daju pet para. Koji se raduju porazima reprezentacije, ako ne igra njihov igrač. Likovi koji bi bili isti ko Vico u svakom pogledu, ako ne i gori od njega, samo što bi šiljili za svoj klub.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
TheClown
Postovi: 385
Pridružen/a: 03 okt 2020, 19:38
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la TheClown » 17 apr 2024, 14:30

Prišpilaš za selektora ...
Hoće da smiri Bosnje, da i dalje radi Srbo sta hoće!

:kafa:
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš na odmor.
Kolači,porodica,pokloni a onda idu utakmice i tu si mrtav."

"Imamo malo preveliko mišljenje o nama.
Moje mišljenje o ekipi koja se plasirala na Svjetsko je da smo tada bili prosječni."

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54409
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la MortemHz » 17 apr 2024, 14:32

Horoz je napisao/la:
17 apr 2024, 14:18
RedBlue je napisao/la:
17 apr 2024, 14:05
Vama niko ne bi udovoljio, kukali ste ovde kad je Savu postavio, sto nije Barbarez kad vec ide neko bez ili sa minornim iskustvom. Evo sad ne valja ni Barbarez, da ne govorimo kako ste Peteva docekali i tjerali, na kraju plakali za njim.
Nipošto! Svi iskreni navijači bh reprezentacije, su zadovoljni ovim imenovanjem. Neko manje neko,više, neko u ekstazi, ali zadovoljni.

Ovome se protive klupski navijači, prije svega FKS, koji za reprezentaciju ne daju pet para. Koji se raduju porazima reprezentacije, ako ne igra njihov igrač. Likovi koji bi bili isti ko Vico u svakom pogledu, ako ne i gori od njega, samo što bi šiljili za svoj klub.
Opet se ovom priviđaju navijači FKS. Kako prođe prekid utakmice od tih istih navijača koji si najavio?
Jesi li ti patološki lažov ili je mržnja u pitanju?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Padovan
Postovi: 12652
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Padovan » 17 apr 2024, 14:44

Ukoliko Vico Zeljković postavi za selektora Sergeja Barbareza, uz to mu budu odriješene ruke za pomoćnike, čitaj bivše reprezentativce, prije toga uzmimo da je uzeo Misimovića, čovjek će više prilike dati legendama reprezentacije BiH, nego ukljupi Munib i Begić zajedno u mandatima od 20+ godina. Čovjek je dao šansu legendama, a naše legende su također odgovorne za svoje postupne, pa tako je i sa Barabarezom i ekipom, ako se pokažu kao mešetari, onda je najbolje da se ugasimo.

Iskreno ovo meni sve djeluje kao prvoaprilska šala, ali Vico ako ovo odradi svaku mu čast, nebitno kakav je cilj, čovjek ima viziju zna šta radi, jer ovo će svako vratiti atmosferu, haman se vraćamo u period dolaska Ćire i euforije.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Horoz
Postovi: 1636
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Horoz » 17 apr 2024, 14:46

MortemHz je napisao/la:
17 apr 2024, 14:32
Horoz je napisao/la:
17 apr 2024, 14:18
RedBlue je napisao/la:
17 apr 2024, 14:05
Vama niko ne bi udovoljio, kukali ste ovde kad je Savu postavio, sto nije Barbarez kad vec ide neko bez ili sa minornim iskustvom. Evo sad ne valja ni Barbarez, da ne govorimo kako ste Peteva docekali i tjerali, na kraju plakali za njim.
Nipošto! Svi iskreni navijači bh reprezentacije, su zadovoljni ovim imenovanjem. Neko manje neko,više, neko u ekstazi, ali zadovoljni.

Ovome se protive klupski navijači, prije svega FKS, koji za reprezentaciju ne daju pet para. Koji se raduju porazima reprezentacije, ako ne igra njihov igrač. Likovi koji bi bili isti ko Vico u svakom pogledu, ako ne i gori od njega, samo što bi šiljili za svoj klub.
Opet se ovom priviđaju navijači FKS. Kako prođe prekid utakmice od tih istih navijača koji si najavio?
Jesi li ti patološki lažov ili je mržnja u pitanju?
Ti si patološki lažov, koji bi trebao dobiti trajni ban, a ne biti moderator.
Pprošli put si se jadno ušutio i podvio rep. Nakon što si pokušao braniti klupsku raju i manipulisati, a oni nastavili orgijati, vrijeđati i pisati neviđene gadosti protiv reprezentacije. To i sada rade, a ti si im opet sramotni advokat i opet ćeš podviti rep.
Stidi se, kad već ne možeš uvesti red, poštedi nas tvog toksičnog prisustva i povedi ovaj klupski polusvijet sa sobom. :wave:
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
kempes
Postovi: 416
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la kempes » 17 apr 2024, 15:22

Horoz je napisao/la:
17 apr 2024, 14:46
MortemHz je napisao/la:
17 apr 2024, 14:32
Horoz je napisao/la:
17 apr 2024, 14:18

Nipošto! Svi iskreni navijači bh reprezentacije, su zadovoljni ovim imenovanjem. Neko manje neko,više, neko u ekstazi, ali zadovoljni.

Ovome se protive klupski navijači, prije svega FKS, koji za reprezentaciju ne daju pet para. Koji se raduju porazima reprezentacije, ako ne igra njihov igrač. Likovi koji bi bili isti ko Vico u svakom pogledu, ako ne i gori od njega, samo što bi šiljili za svoj klub.
Opet se ovom priviđaju navijači FKS. Kako prođe prekid utakmice od tih istih navijača koji si najavio?
Jesi li ti patološki lažov ili je mržnja u pitanju?
Ti si patološki lažov, koji bi trebao dobiti trajni ban, a ne biti moderator.
Pprošli put si se jadno ušutio i podvio rep. Nakon što si pokušao braniti klupsku raju i manipulisati, a oni nastavili orgijati, vrijeđati i pisati neviđene gadosti protiv reprezentacije. To i sada rade, a ti si im opet sramotni advokat i opet ćeš podviti rep.
Stidi se, kad već ne možeš uvesti red, poštedi nas tvog toksičnog prisustva i povedi ovaj klupski polusvijet sa sobom. :wave:
Kakve veze on ima sa pojedincima?

Ja ne viđam da ikog brani.

Nastavit cu navijati protiv gicine prcije

GG3
Postovi: 2767
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la GG3 » 17 apr 2024, 15:26

Padovan je napisao/la:
17 apr 2024, 14:44
Ukoliko Vico Zeljković postavi za selektora Sergeja Barbareza, uz to mu budu odriješene ruke za pomoćnike, čitaj bivše reprezentativce, prije toga uzmimo da je uzeo Misimovića, čovjek će više prilike dati legendama reprezentacije BiH, nego ukljupi Munib i Begić zajedno u mandatima od 20+ godina. Čovjek je dao šansu legendama, a naše legende su također odgovorne za svoje postupne, pa tako je i sa Barabarezom i ekipom, ako se pokažu kao mešetari, onda je najbolje da se ugasimo.

Iskreno ovo meni sve djeluje kao prvoaprilska šala, ali Vico ako ovo odradi svaku mu čast, nebitno kakav je cilj, čovjek ima viziju zna šta radi, jer ovo će svako vratiti atmosferu, haman se vraćamo u period dolaska Ćire i euforije.
100% si u pravu!
Nedo bog da je onaj smrad Colpa na mjesto Vice pa nikad Barba i ostali ne bi prisli Blizu Repke. Vec bi Rascic il neki drugi menadzerski uhljeb bio selektor.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Horoz
Postovi: 1636
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Horoz » 17 apr 2024, 15:28

kempes je napisao/la:
17 apr 2024, 15:22
Horoz je napisao/la:
17 apr 2024, 14:46
MortemHz je napisao/la:
17 apr 2024, 14:32


Opet se ovom priviđaju navijači FKS. Kako prođe prekid utakmice od tih istih navijača koji si najavio?
Jesi li ti patološki lažov ili je mržnja u pitanju?
Ti si patološki lažov, koji bi trebao dobiti trajni ban, a ne biti moderator.
Pprošli put si se jadno ušutio i podvio rep. Nakon što si pokušao braniti klupsku raju i manipulisati, a oni nastavili orgijati, vrijeđati i pisati neviđene gadosti protiv reprezentacije. To i sada rade, a ti si im opet sramotni advokat i opet ćeš podviti rep.
Stidi se, kad već ne možeš uvesti red, poštedi nas tvog toksičnog prisustva i povedi ovaj klupski polusvijet sa sobom. :wave:
Kakve veze on ima sa pojedincima?

Ja ne viđam da ikog brani.

Nastavit cu navijati protiv gicine prcije
Mogu shvatiti da nakaze poput tebe postoje na forumu, to mi ne smeta i uglanom te i ne registrujem. Međutim kada je moderator na tvojoj limiji, to je već problem
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

BordoSaga2
Postovi: 170
Pridružen/a: 25 jul 2022, 23:45
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la BordoSaga2 » 17 apr 2024, 15:34

Padovan je napisao/la:
17 apr 2024, 14:44
Ukoliko Vico Zeljković postavi za selektora Sergeja Barbareza, uz to mu budu odriješene ruke za pomoćnike, čitaj bivše reprezentativce, prije toga uzmimo da je uzeo Misimovića, čovjek će više prilike dati legendama reprezentacije BiH, nego ukljupi Munib i Begić zajedno u mandatima od 20+ godina. Čovjek je dao šansu legendama, a naše legende su također odgovorne za svoje postupne, pa tako je i sa Barabarezom i ekipom, ako se pokažu kao mešetari, onda je najbolje da se ugasimo.

Iskreno ovo meni sve djeluje kao prvoaprilska šala, ali Vico ako ovo odradi svaku mu čast, nebitno kakav je cilj, čovjek ima viziju zna šta radi, jer ovo će svako vratiti atmosferu, haman se vraćamo u period dolaska Ćire i euforije.
Nek dovede Barbareza i nakon toga neka odstupi sa mjesta predsjednika Saveza, zamisli kakva bi tek tad euforija bila.

napapijri1987
Postovi: 316
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la napapijri1987 » 18 apr 2024, 20:44

Uvodjenje vara,skracivanje lige,profesionalizacija ( koliko toliko) iste, tv prijenos,tereni gotovo u cijeloj pl(nadamo se da ce i klubovi u rs i fbih dobiti terene) itd itd.
Vico je najbolji predsjednik NFS BiH svih vremena( u kontektstu pl BiH),htjeli mi to priznati ili ne.
Slijedeci potez bi trebao biti, kako sam vec rekao, tereni u entitetskim ligama i nakon toga ujedinjavanje istih. Mislim da bi se s Vicom moglo to uraditi. Ne ukidati entitetske lige nego napraviti novu drugu ligu u kojoj ce igrati 10 klubova iz rs i 10 iz fbih.Iz te nove lige ispadaju 2 kluba ( 20. i 19.) dok bi 18. igrao Playoff sa pobjednikom Playoffa rs lige i lige fbih. U taj Playoff se moze "gurnuti" i vise klubova pa osim 2.ih mjesta da ga igraju i 3. iz entitetskih liga.Rezervni timovi ekipa iz pl kao i U23 timovi bi takodje trebali da se uzmu u razmatranje,jer bi isti ucestvovali u micanju ovog seljakluka u nizim ligama ( barem na TK je tako).Milion projekata koje bi ovaj mislim i progurao srpskom puku,jer tamo je samo borac bitan,barem je tako dodik dosada pokazivao. Pod ovim "progurao srpskom puku" ne zelim da isti narod uvrijedim ili da ih prevarim. Zelim da prihvate neka rjesenja koja bi bila dobra i za fudbal u rs,da ne gledamo to politicki.
Zivjeli 😃

Avatar
boatenkk
Postovi: 436
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la boatenkk » 18 apr 2024, 20:53

vico je prije svega dobar i posten covjek prema mojim poznanicima uvijek bio! osim vahida!

Avatar
Semper
Postovi: 2667
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Semper » 18 apr 2024, 22:18

Jedan je predsjednik Vicoo, predsjednik Vicoo!!!!

Avatar
ledesma
Postovi: 5007
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la ledesma » 19 apr 2024, 17:48

napapijri1987 je napisao/la:
18 apr 2024, 20:44
Uvodjenje vara,skracivanje lige,profesionalizacija ( koliko toliko) iste, tv prijenos,tereni gotovo u cijeloj pl(nadamo se da ce i klubovi u rs i fbih dobiti terene) itd itd.
Vico je najbolji predsjednik NFS BiH svih vremena( u kontektstu pl BiH),htjeli mi to priznati ili ne.
Slijedeci potez bi trebao biti, kako sam vec rekao, tereni u entitetskim ligama i nakon toga ujedinjavanje istih. Mislim da bi se s Vicom moglo to uraditi. Ne ukidati entitetske lige nego napraviti novu drugu ligu u kojoj ce igrati 10 klubova iz rs i 10 iz fbih.Iz te nove lige ispadaju 2 kluba ( 20. i 19.) dok bi 18. igrao Playoff sa pobjednikom Playoffa rs lige i lige fbih. U taj Playoff se moze "gurnuti" i vise klubova pa osim 2.ih mjesta da ga igraju i 3. iz entitetskih liga.Rezervni timovi ekipa iz pl kao i U23 timovi bi takodje trebali da se uzmu u razmatranje,jer bi isti ucestvovali u micanju ovog seljakluka u nizim ligama ( barem na TK je tako).Milion projekata koje bi ovaj mislim i progurao srpskom puku,jer tamo je samo borac bitan,barem je tako dodik dosada pokazivao. Pod ovim "progurao srpskom puku" ne zelim da isti narod uvrijedim ili da ih prevarim. Zelim da prihvate neka rjesenja koja bi bila dobra i za fudbal u rs,da ne gledamo to politicki.
Zivjeli 😃
Sta ti je ovako u familiji najmilije?

yebo ti gicko to najmilije
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5747
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la JohnCleese » 19 apr 2024, 19:00

Dao Bog da mu uvedu sankcije i zatvore racune.
Buduci crnolistas :pray:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.