Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
miky_hz
Postovi: 23141
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la miky_hz » 19 apr 2024, 17:10

Također, još jedan bivši kapiten, Emir Spahić, izabran je za direktora svih reprezentacija, dok će važne funkcije pripasti još nekim nekadašnjim reprezentativcima.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Shogun
Postovi: 1265
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Shogun » 19 apr 2024, 17:15

miky_hz je napisao/la:
19 apr 2024, 17:10
Također, još jedan bivši kapiten, Emir Spahić, izabran je za direktora svih reprezentacija, dok će važne funkcije pripasti još nekim nekadašnjim reprezentativcima.
Znači, biće šamaranja.

boki86
Postovi: 2300
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la boki86 » 19 apr 2024, 17:16

BoixosNois1899 je napisao/la:
19 apr 2024, 17:07
StevieG8 je napisao/la:
19 apr 2024, 17:05
Koja glupost, da mu je iole stalo do vodjenja reprezentacije koliko do komentarisanja po twitteru ulozio bi barem godinu dana u neki vid edukacije ili treniranja mladjih kategorija ako vec nema mjesta u prvim timovima (ima kod nas tho) :rol:
Covjek do neki dan nije imao ni nas pasos eto koliko se spremao da vodi ovo.

Ne razumijem ni kako mislite da taj vid motivacije izgleda, trcite momci borite se idemo sada all in a sad ce moji pomocnici da vam objasne taktiku za danas :urnebes:
Shevchenko bez iskustva odveo Ukrajinu do četvrtfinala Eura. Just saying. :kafa:
Bio je jedno triputa bolji igrac od barbareza, pa eto nekako ima paralele da je i bolji selektor :D

Avatar
L-Train
Postovi: 18420
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la L-Train » 19 apr 2024, 17:18

boki86 je napisao/la:
19 apr 2024, 17:16
BoixosNois1899 je napisao/la:
19 apr 2024, 17:07
StevieG8 je napisao/la:
19 apr 2024, 17:05
Koja glupost, da mu je iole stalo do vodjenja reprezentacije koliko do komentarisanja po twitteru ulozio bi barem godinu dana u neki vid edukacije ili treniranja mladjih kategorija ako vec nema mjesta u prvim timovima (ima kod nas tho) :rol:
Covjek do neki dan nije imao ni nas pasos eto koliko se spremao da vodi ovo.

Ne razumijem ni kako mislite da taj vid motivacije izgleda, trcite momci borite se idemo sada all in a sad ce moji pomocnici da vam objasne taktiku za danas :urnebes:
Shevchenko bez iskustva odveo Ukrajinu do četvrtfinala Eura. Just saying. :kafa:
Bio je jedno triputa bolji igrac od barbareza, pa eto nekako ima paralele da je i bolji selektor :D
Maradona je isto bio odlican selektor :D
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

zaostrog
Postovi: 817
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la zaostrog » 19 apr 2024, 17:20

Ok je pokušati sa legendama reprezentacije. Barem nisu kompromitovani i može im se vjerovati u tom smislu. Osporavati znanje Barbarezu je legitimno, ali budimo realno, selektor ni ne može obavljati posao trenera u tom smislu. Na njemu je da održava atmosferu, da iz igrača izvuče maksimum, a neće on s njima uigravati ni akcije, ni neke kombinacije, to se sve nosi iz klubova. Njegovo je da ne sere i da igrače dovede na optimalan nivo. Uostalom, masa uspješnih selektora su tanušni treneri.

Uglavnom, vidjet ćemo. Niko nije garant uspjeha, niti neuspjeha. Dobra stvar je ako ih puste da rade 4 godine. Barbarez i ekipa mogu privući neke nove igrače, mogu donijeti i novu energiju, ali i pozitivnu atmosferu oko ekipe. Ja i dalje smatram da je ključno zadržati kostur i ne mijenjati previše. Ukoliko Barbarez i ekipa oko njega počne podilaziti medijima, javnosti (da ne kažem menadžerima), pa zovnu 50 igrača u dvije godine, nema od toga ništa. Nadam se da je Barbarez toga svjestan, a i ovi oko njega. Mi moramo imati sigurnih 20, ne ekspermentisati i uigrati ih do maksimuma. Ne zvati igrače koji sastave 3 dobre utakmice u osrednjim klubovima. Iz repke treba da se teško ispada, a još teže upada.

I konačno, treba ovdje promijeniti još stvari, čisto atmosfere radi. Ja bih prebacio ekipu u Sarajevo. I to ne jer je nešto bolje, jer je po meni Bilino polje najuslovniji stadion, a i sama Zenica je vrlo pitoma za reprezentaciju, svima odgovara i dosta su uhodani, lijepa komunikacija i sa Sarajevom, sve super. Nego, čisto da se okrene novi list. I to bih čak išao na Koševo za neke jače utakmice, pravio marketing kampanje da bude 20+ hiljada ljudi. Doduše, za to trebaju rezultati. I drugo, doduše, za to treba Koševo srediti (ne tribine, nego svlačionice i ostalo), a od toga nema ništa :D

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8207
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la baboedindzeko09 » 19 apr 2024, 17:21

Šta će sad biti sa prevarantom Misimovićem?
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17831
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la akisarajevo92 » 19 apr 2024, 17:23

baboedindzeko09 je napisao/la:
19 apr 2024, 17:21
Šta će sad biti sa prevarantom Misimovićem?
presao na poziciju savjetnika
Don't believe the hype.

Avatar
Mogli
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Mogli » 19 apr 2024, 17:24

Godinama se ismijavala pitanja o atmosferi i kako je ona najbitnija i sad kad je dosao Barbarez forumasi krenuli sa tom pricom. :tokralju:

head88
Postovi: 136
Pridružen/a: 27 nov 2014, 15:58
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la head88 » 19 apr 2024, 17:27

Selektor Barba
Pomocnici:Nalic Bajramovic Trivunovic Ibisevic Hasagic.

Avatar
DamirT
Postovi: 14076
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 19 apr 2024, 17:28

Dobro rece vodja Fanaticosa, koja li je cijena sto su uzeli Barbu, Spahu i evo vjerovatno jos nasih legendi. Nije Vico ovo sigurno uradio jer je veliki prijatelj sa njima svima.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Horoz
Postovi: 1640
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 19 apr 2024, 17:29

Prvo savez mora angažovati nekoga da ih nauči kako se govori pred kamerama. Da nauče kako da formulišu rečenice, da ne zamuckuju, da izbace poštapalice. Puno će komunicirati sa medijima i to mora puno bolje od ovoga.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
StevieG8
Postovi: 13450
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la StevieG8 » 19 apr 2024, 17:31

DamirT je napisao/la:
19 apr 2024, 17:28
Dobro rece vodja Fanaticosa, koja li je cijena sto su uzeli Barbu, Spahu i evo vjerovatno jos nasih legendi. Nije Vico ovo sigurno uradio jer je veliki prijatelj sa njima svima.
Novi mandat Vici
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17831
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la akisarajevo92 » 19 apr 2024, 17:32

Sergej i Spahic izgledaju kao neka dva lika koje si pokupio s ulice i doveo na press, ne znaju nista da kazu :mrgreen:

a cuj Vice da Xabi Alonso nije nikoga vodio prije Leverkusena, a odlican posao radio u Sociedadu B, uveo ih i u drugu ligu pa i odlicno igrali jednu sezonu u Segundi

mogao je Sergej bar voditi onu trecu ekipu HSV-a koja se takmici u Oberligi
Don't believe the hype.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la h1a2s3o4 » 19 apr 2024, 17:35

Sta kaze Seregej: "Evo sad sam i trener" :urnebes:

Avatar
Skojevska
Postovi: 2477
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Skojevska » 19 apr 2024, 17:37

DamirT je napisao/la:
19 apr 2024, 17:28
Dobro rece vodja Fanaticosa, koja li je cijena sto su uzeli Barbu, Spahu i evo vjerovatno jos nasih legendi. Nije Vico ovo sigurno uradio jer je veliki prijatelj sa njima svima.
A sta misliš u po' frke desi se da Sergej, Spaha i stručni štab se okrene protiv saveza, koga bi ljudi podržali?
Mislim da bi podrzali Sergeja i ekipu, tako da priča ne pije vodu.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
kempes
Postovi: 417
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kempes » 19 apr 2024, 17:37

E šta uradi narkoman gico za još jedan mandat.

Kupio krezube bošnje "legendama" jer je eto mahao rukama na marakani i spahića jer je eto malo lud.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15950
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la svrakino1921 » 19 apr 2024, 17:38

url=https://postimages.org/]slika[/url]





Likovi koji mrze glavni grad voljene BiH


Šta sam doživio

Avatar
StevieG8
Postovi: 13450
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la StevieG8 » 19 apr 2024, 17:39

Jedino sigurno je da ce mandat zavrsiti nekakvom tucnjavom i teskim rijecima :urnebes:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Horoz
Postovi: 1640
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Horoz » 19 apr 2024, 17:40

DamirT je napisao/la:
19 apr 2024, 17:28
Dobro rece vodja Fanaticosa, koja li je cijena sto su uzeli Barbu, Spahu i evo vjerovatno jos nasih legendi. Nije Vico ovo sigurno uradio jer je veliki prijatelj sa njima svima.
Vico sigurno nije lud za uspjesima reprezentacije, ali šta je alternativa?
Ja godinama smatram da je totalni bojkot rješenje, ali niko nikada nije bio spreman na bojkot cjelokupnog bh fudbala. Ni sami fanatikosi. Trebali su reagovati prije, a ne dozvoliti Vici manevrski prostor. Ponajmanje su bili spremni klupski navijači, koji kukaju dok vode ne krene na njihov mlin, a onda su gori od svakog Vice.
Sada je Vico napravio opasan manevar, uradio je ono što nikome nije padalo na pamet.
Navijači reprezentacije su dobili što su htjeli godinama, neka se klupski navijači bore za sebe. Podršku će uvijek imati, ako ta borba nije navijanje protiv reprezentacije.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
boatenkk
Postovi: 443
Pridružen/a: 01 dec 2020, 13:01
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la boatenkk » 19 apr 2024, 17:44

je li ozvacen blatnjak
jesu rekli da vedo ne dolazi ili ce jos lagati

nemogu gledati press

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.