RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

MostarskiVelez
Postovi: 52
Pridružen/a: 17 sep 2014, 16:21
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiVelez » 19 apr 2024, 22:52

Edo Vehabovic je definitivno jedan od najbitniji igraca u ovome Velezu. Momcina od kada je dosao u klub gine za dres i za klub. Strasno puno znaci ekipi.

On izgleda spor i nakav nakaradan ali mali igra vazda. Ove sezone ima 6-7 asistencija. Ja mislim najvise od svih igraca...

Sta je sa Hasanovicem?

Zahvalit se:

Mlinaricu
Dzaficu
Suljicu
Zvonicu
Gulas ode sam
Sturn ode sam
Halilovicu
Domicu

Za ovi 8 igraca se moze dovest 5-6 izuzetno kvalitetni igraca.

CampobelloDiMazara
Postovi: 2973
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 19 apr 2024, 23:05

Iduca utakmica nam je najvaznija u ovom dijelu prvenstva. Shvatiti je kao da je derbi i ispostovati posjetom da pomognemo klubu u osvajanju tri boda koji ce nas na korak pribliziti do cilja

Sto se utakmice danas najvaznija su tri boda ali u utorak moramo biti troduplo bolji. Vracaju nam se Orec i Suljic. Nadam se oporavku Gholamija i Lohana zbog sirine koja je danas jako falila

Radobolja
Postovi: 260
Pridružen/a: 02 okt 2023, 17:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Radobolja » 19 apr 2024, 23:42

Dobro je kako sam mislio da ce zavrsiti.Tri boda i to je to,Dzafa iducu od prve minute treba priliku dobiti dosta je i Haskic priliku dobivao.Idemo dalje rodjeni..a sto je hladno bilo😀

MostarskiSin
Postovi: 1844
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 20 apr 2024, 00:04

MostarskiVelez je napisao/la:
19 apr 2024, 22:52
Edo Vehabovic je definitivno jedan od najbitniji igraca u ovome Velezu. Momcina od kada je dosao u klub gine za dres i za klub. Strasno puno znaci ekipi.

On izgleda spor i nakav nakaradan ali mali igra vazda. Ove sezone ima 6-7 asistencija. Ja mislim najvise od svih igraca...

Sta je sa Hasanovicem?

Zahvalit se:

Mlinaricu
Dzaficu
Suljicu
Zvonicu
Gulas ode sam
Sturn ode sam
Halilovicu
Domicu

Za ovi 8 igraca se moze dovest 5-6 izuzetno kvalitetni igraca.
Nemas im se sta zahvaljivati kad im svakako istice ugovor na kraju sezone, ne vjerujem da ce ga ikome produziti i vjerovatno ce nas Gholami napustiti.

Zvonic
Domic
Gholami
Sturm
Hasanovic
Emir Halilovic
Dzafic
Guliashvili i Caic se vracaju u svoje klubove

Ceka nas zanimljivo ljeto, trebamo dovesti 10 igraca ako mislimo ostati konkurentni. Borac se opet ocekuje u top 3, Zrinjski isto tako, Sarajevo ce se vjerovatno dodatno pojacati tako da moramo i mi biti ozbiljni ovaj put.

CampobelloDiMazara
Postovi: 2973
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 20 apr 2024, 00:17

Trebali smo odmah veceras kaparisat onog malog iz Gane gledam i ugovor mu istice 31.05.

Strasan igrac brz ko silo

nekazivimostarr
Postovi: 101
Pridružen/a: 24 feb 2024, 23:01
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekazivimostarr » 20 apr 2024, 00:22

CampobelloDiMazara je napisao/la:
20 apr 2024, 00:17
Trebali smo odmah veceras kaparisat onog malog iz Gane gledam i ugovor mu istice 31.05.

Strasan igrac brz ko silo
Bas sam i ja nesto kontao svakako ce nam trebati krilo a lik igra ekstra. Salimana definitivno pratiti
Hercegovka loza,hašiš trava,neka živi Mostar naša država!

nekazivimostarr
Postovi: 101
Pridružen/a: 24 feb 2024, 23:01
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekazivimostarr » 20 apr 2024, 00:33

Najvece pojacanje za sljedecu sezonu bit ce ako Hadzikic ostane. Od ovih trenutno izdvoji njega,obojicu Anta,Vehabovica i ponekad je odlican i Prses. Ovo ostalo sve toplo hladno. Dva krila pod hitno i ako je ikako moguće da dobijemo spica, poslije Fajica i Mulica mi nismo imali dobrog napadaca. Haskic ove sezone u prvom dijelu dobar al u zadnje vrijeme je uzas i postaje netrpeljivo gledat da nemas spica koji ce dat gol svaku ako nista svaku drugu utakmicu. Kao sto su ostali i rekli, ocekuje nas zanimljivo ljeto,al neka ostane sve to sir Klafu kojem u potpunosti vjerujem. Jos 9 bodova nam fali za Evrope,ako sam dobro izračunao.
U utorak Sloga mora pasti,i pod svaku cijenu Vrapcici moraju ostati neosvojiva tvrđava u WWIN ligi. Svi na stadion u utorak!
Hercegovka loza,hašiš trava,neka živi Mostar naša država!

Avatar
Balorda
Postovi: 3591
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Balorda » 20 apr 2024, 01:07

Grozno stvarno, tuga za gledat, šta nam rade, treće mjesto i na sigurnom kursu za Evropu. :plac:

Valjda Leverkusen igrao noć prije, pa nije Velež nešto.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Direktorcic
Postovi: 1713
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 20 apr 2024, 01:14

Balorda je napisao/la:
20 apr 2024, 01:07
Grozno stvarno, tuga za gledat, šta nam rade, treće mjesto i na sigurnom kursu za Evropu. :plac:

Valjda Leverkusen igrao noć prije, pa nije Velež nešto.
Kad igramo protiv "velikih" i osvojimo samo bod,pisemo kako bi prije utakmice potpisali. Kad igramo protiv "malih" okarakterisemo utakmice kao one gdje se gubi prvenstvo ili cilj koji se treba dostici.

Ne mozes ugodit ovom narodu nikako

Trenutno smo u fazi prvenstva gdje nam bodovi trebaju, sto vise i sto prije mogli smo mi ko liverpul odigrati ali i izgubiti

Dariovfc
Postovi: 90
Pridružen/a: 05 jun 2019, 06:37
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Dariovfc » 20 apr 2024, 01:59

Ovi crnci u zvijezdi su pakleni igraci, pogotovo ovaj vazde. Opasniji od bilo kojeg naseg krila, izuzev Guliashvillia ali nije nas igrac. Valjalo bi barem jednog dovest ali ko da gledam pokupit ce ih borac ili zrinski. Ni onaj Vukoja nije los igrac samo kazu voli visit po kafanama.

Avatar
rodjak
Postovi: 2268
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 20 apr 2024, 03:34

Dariovfc je napisao/la:
20 apr 2024, 01:59
Ovi crnci u zvijezdi su pakleni igraci, pogotovo ovaj vazde. Opasniji od bilo kojeg naseg krila, izuzev Guliashvillia ali nije nas igrac. Valjalo bi barem jednog dovest ali ko da gledam pokupit ce ih borac ili zrinski. Ni onaj Vukoja nije los igrac samo kazu voli visit po kafanama.
I ja sam bas mislio isto napisati ,veceras je odmah trebalo dati kaparu za ova 2 crnca i Vukoju koji je strasan igrac,relativno je mlad a zna se zagraditi,skociti glavom i dati lucidan pas (kao danas).Kaparisati ako se ikako moze i onog crnca beka iz Stupcanice,i Mehanovica iz TC.Eto 5 dobrih igraca,dovesti jednog kvalitetnog stopera,Bajru vratiti iz Igmana i probati kapasarisati i Denkovica i eto tih 7-8 super igraca koji nam trebaju za sljedecu sezonu :D
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Zidnisatzidni
Postovi: 15
Pridružen/a: 16 apr 2024, 08:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Zidnisatzidni » 20 apr 2024, 06:15

Valjalo bi da može guliašvili ostat dečko je borben strašno

mobih
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 jan 2014, 18:32
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mobih » 20 apr 2024, 07:39

MostarskiSin je napisao/la:
20 apr 2024, 00:04

Nemas im se sta zahvaljivati kad im svakako istice ugovor na kraju sezone, ne vjerujem da ce ga ikome produziti i vjerovatno ce nas Gholami napustiti.

Zvonic
Domic
Gholami
Sturm
Hasanovic
Emir Halilovic
Dzafic
Guliashvili i Caic se vracaju u svoje klubove

Ceka nas zanimljivo ljeto, trebamo dovesti 10 igraca ako mislimo ostati konkurentni. Borac se opet ocekuje u top 3, Zrinjski isto tako, Sarajevo ce se vjerovatno dodatno pojacati tako da moramo i mi biti ozbiljni ovaj put.
odkud sad ovo za Gholamija? tek je dosao, kud ce odmah?

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3543
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 20 apr 2024, 08:37

Najvažnije je da skupljamo bodove, a najteži bodovi su oni koji su unaprijed upisani.
Sinoć je Klaf još jednom pokazao umjeće vođenja ekipe.
Bilo je dosta problema oko povreda, izostanaka.
Ekipa je igrala tečno sa puno kombinatorike. Bilo je teško ušetati se u gol pa smo utakmicu na kraju rješili udarcem iz daljine.
Očigledno je da se sugerisalo na te udarce van 16, jer ih je sinoć bilo poprilično.
Imamo dobre šutere u ekipi i nema razloga da težimo nekom ušetavanju u gol kada se ekipe brane kao Zvijezda sinoć.
Sinoć je i ta klupa donjela prevagu što je dodatni pokazatelj da ima neke fajde i od njih.
Slažem se da ne treba pljuvati po nekim igračima i da rastanak treba biti na najljepši način.
Jednom rođeni, uvjek rođeni!

Utakmica protiv Sloge je vrlo vjerovatno presudna u toj borbi za Evropu, gdje bi sa pobjedom bili na pragu samog plasmana.
Nadam se da su igrači i navijači svjesni važnosti te utakmice i da ćemo napuniti stadion.
Ra sinoć :salut:
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Sambiliong
Postovi: 20
Pridružen/a: 02 okt 2023, 14:44
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Sambiliong » 20 apr 2024, 11:47

Al Jabeer koji u Želji iz ne znam kojih razloga uopšte ne dobija priliku je veoma zanimljiv igrač, bio bi pojačanje itekako..ali molim vas ne pominjite da Džafića zadržavamo, pa bez obzira što je jučer bio u nekoliko situacija da postigne gol on nije za ozbiljnog fudbala, bojim se da i Haskić više nema motiva i da je i on polako na zalasku..Dajte brze i okretne ofanzivce kao ovi malci iz Zvijezde, s takvima bi naša igra itekako živnula..

Avatar
salmy
Postovi: 527
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 20 apr 2024, 12:10

Objektivac je napisao/la:
19 apr 2024, 22:32
Ja ne znam zasto je Emir Halilovic za pohvalu.
Tokom cijele sezone lik radi istu stvar, salje rizicne pasove. I svaki put je on kriv kad protivnicka ekipa presjece napad.
To sto je napravio jedan dobar potez uopste ne mijenja sliku o njemu
Prijatelju, nisi me razumio. Emir Halilovic je "stari lisac" koji zna podmetnut loptu drugom i to je učinio sinoć i to ulaskom sa klupe, a svakako da u daljoj priči Veleža nije i treba ga se rješiti...Žao mi je što su prošle godine u " čistkama" Nemanju Anđušica "otjerali", a Emira ostavili, a znamo da je Nemanja bolji za dvije klase.
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11424
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 20 apr 2024, 12:44

Emir Halilovic je zadnje dvije odigrao dobro
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Redred
Postovi: 97
Pridružen/a: 06 okt 2018, 11:56
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Redred » 20 apr 2024, 14:48

Dosta raje juce govori da je vidic zavrsen da je dogovoreno sve sa njim kao nece da igra ove namjestene utakmice sloge

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11424
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 20 apr 2024, 14:52

Redred je napisao/la:
20 apr 2024, 14:48
Dosta raje juce govori da je vidic zavrsen da je dogovoreno sve sa njim kao nece da igra ove namjestene utakmice sloge
Objektivna mostarska publika, sve znaju :thumbup:
Suplja
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Espiritosanto
Postovi: 3024
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 20 apr 2024, 15:01

Redred je napisao/la:
20 apr 2024, 14:48
Dosta raje juce govori da je vidic zavrsen da je dogovoreno sve sa njim kao nece da igra ove namjestene utakmice sloge
Ima čovjek ugovor do 2026 i Sloga sa pita nešto a čovjek je slomio kost nema ga do kraja sezone.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], nekazivimostarr i 22 gosta.