FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Beledija
Postovi: 1065
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 20 apr 2024, 01:28

Nebi trebali prestati pisati. nije još ništa gotovo. Brine me Zvijezda koja se borila protiv Veleža kao da igraju za Evropu. Drago mi je da je već u srijedu popravni.Sad se mora početi pobjeđivati Kako, to sam Bog zna. Danas jedina šansa Nukićeva ode u vjetar, al hajde i Džeko je mašio iz bližeg pa eno hoda i igra u Turskoj.Današnje bekovske izmjene su kazale da Buco ili nema pojma ili mu neko ko nema veze suflira

emir012
Postovi: 502
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 20 apr 2024, 11:57

100% zasuzen pooraz, takodje, nazalost, 100% zasluzeno ako ispadnemo.

Zabole covjeka oci od gledanja ovog sranja.

Gofno na golu uzme da pije vode umjesto da ispuca loptu

husrefbeg
Postovi: 1101
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 20 apr 2024, 13:05

Beledija je napisao/la:
20 apr 2024, 01:28
Nebi trebali prestati pisati. nije još ništa gotovo. Brine me Zvijezda koja se borila protiv Veleža kao da igraju za Evropu. Drago mi je da je već u srijedu popravni.Sad se mora početi pobjeđivati Kako, to sam Bog zna. Danas jedina šansa Nukićeva ode u vjetar, al hajde i Džeko je mašio iz bližeg pa eno hoda i igra u Turskoj.Današnje bekovske izmjene su kazale da Buco ili nema pojma ili mu neko ko nema veze suflira
Bit će interesantno do kraja. Zvijezda te brine pa premirani od klubova koji se bore za Evropu da Veležu uzmu bod i to će biti do kraja tako. Svi klubovi imaju svoju računicu. Na kraju Borac i Zrinjski će uticati na tabelu jer su rasterećeni a Zvijezda svakako. Naša igra ako se ono od jučer može nazvati igrom je ispod svakog nivoa. Igrači ležernu jedva se kreću po terenu. Kuda to vodi ako ćemo se svake godine boriti za opstanak upitno je šta sa projektom ...

Beledija
Postovi: 1065
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 20 apr 2024, 14:51

emir012 je napisao/la:
20 apr 2024, 11:57
100% zasuzen pooraz, takodje, nazalost, 100% zasluzeno ako ispadnemo.

Zabole covjeka oci od gledanja ovog sranja.

Gofno na golu uzme da pije vode umjesto da ispuca loptu
100% si u pravu. Golmani mi dugo idu na živce.Golmani i Sušić prednjače u takmičenju koji će napraviti gluplji potez.Možda nije do njih, vjerovatno imaju instrukcije da rade to što rade.

husrefbeg
Postovi: 1101
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 20 apr 2024, 15:40

Svi naši konkurenti izgubili. Ipak smo mudro odigrali ostali klubovi se iscrpili mi bez znoja došli do cilja a cilj je biti odmora pred Zvijezdu i Igman. Eto u svemu lošem ima i nešto dobro.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2090
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 20 apr 2024, 20:00

Loša strana ovog kola je što nismo pobijedili i malo odmakli od konkurencije

Dobra strana je da su skoro svi konkurenti (osim GOŠK-a) također izgubili i da smo svi tu gdje smo.

Srijeda, protiv otpisanje Zvijezde. Oni se porazom skoro i matematički opraštaju od PL, ali mi ako njih ne možemo pobijediti koga onda možemo? I ne trebamo da ostanemo ako to ne možemo dobiti.

Beledija
Postovi: 1065
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 21 apr 2024, 00:00

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 apr 2024, 20:00
Loša strana ovog kola je što nismo pobijedili i malo odmakli od konkurencije

Dobra strana je da su skoro svi konkurenti (osim GOŠK-a) također izgubili i da smo svi tu gdje smo.

Srijeda, protiv otpisanje Zvijezde. Oni se porazom skoro i matematički opraštaju od PL, ali mi ako njih ne možemo pobijediti koga onda možemo? I ne trebamo da ostanemo ako to ne možemo dobiti.
Bilo koju od sledeće dvije utakmice(Zvijezda/Igman) ako izgubimo i bod možemo proglasiti i oproštaj od premijer lige. Zvijezda je pobijedila Slogu, Zrinjski,sarajevo, Široki i Želju a remizirala s nama i Veležom. Igman nam stvara probleme još od federalne, pa jedva čekam kraj idućeg vikenda.
PS: Ni obje pobjede ne garantuju opstanak, ali bi imali realnije šanse

Beledija
Postovi: 1065
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 21 apr 2024, 11:11

husrefbeg je napisao/la:
20 apr 2024, 15:40
Svi naši konkurenti izgubili. Ipak smo mudro odigrali ostali klubovi se iscrpili mi bez znoja došli do cilja a cilj je biti odmora pred Zvijezdu i Igman. Eto u svemu lošem ima i nešto dobro.
Imati konkurenta za opstanak niti jedan navijač na svijetu bilo kojeg kluba ne želi. Konkurenti za titulu ili plasman za evropska takmičenja treba da su plan svakog kluba koji ima jakog sponzora.Husić je pokušao sa Slobodom i nije uspio iz poznatih razloga pa je pokušao sa Slogom i napravio grešku u koracima(nesvjesno,nije očekivao toliki otpor grada).Da je svoju energiju i novac usmjerio recimo na Slaven Živinice ili Gradunu Srebrenik vjerujem da bi imao do nsada bar jednu titulu u vitrinama.Ovo što se dešava sa TC možemo zahvaliti i njegovoj privrženosti Slobodi zbog koje zasad ima samo štetu.Nekako se podudaraju početak propadanja TC-a sa njegovom izjavom da bi se rado vratio u Slobodu. Prošlogodišnja dešavanja to nekako potvrđuju a dali je to tako ili nije ja( mi) samo možemo nagađati. Volio bi da je moje rezonovanje pogrešno, volio bi kad bi u smiraj svog života dočekao jednu fudbalsku titulu u Tuzli. Kako stvari stoje nema od mojih želja ništa.

Beledija
Postovi: 1065
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 21 apr 2024, 13:06

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 apr 2024, 20:00
Loša strana ovog kola je što nismo pobijedili i malo odmakli od konkurencije

Dobra strana je da su skoro svi konkurenti (osim GOŠK-a) također izgubili i da smo svi tu gdje smo.

Srijeda, protiv otpisanje Zvijezde. Oni se porazom skoro i matematički opraštaju od PL, ali mi ako njih ne možemo pobijediti koga onda možemo? I ne trebamo da ostanemo ako to ne možemo dobiti.
Dobro si napisao da su svi konkurenti izgubili osim Goška. Gošk nam bježi 4 boda a ima i bolji međusobni skor tako da nam trenutno a vjerovatno i definitivno nije konkurent. Mi sad osim što moramo nazor skupljati bodove jednim okom gledati šta rade preostali konkurenti. Idealno bi bilo da strašni Gošk otkine Igmanu bod ili sva tri jer mi se s pravom možemo nadati da nas Zvijezda neće pobijediti jer Stanišić ima adet da pobjeđuje ove na vrhu tabele gdje smo nekoć i sami bili.
Željo je ruku na srce kvalitetniji i od nas i od Igmana pa po tom rezonu karta za federalku čeka da se ispiše na dva preostala imena. Jedno se zove Igman a drugo neću da napišem.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 21 apr 2024, 13:08

Beledija je napisao/la:
21 apr 2024, 11:11
husrefbeg je napisao/la:
20 apr 2024, 15:40
Svi naši konkurenti izgubili. Ipak smo mudro odigrali ostali klubovi se iscrpili mi bez znoja došli do cilja a cilj je biti odmora pred Zvijezdu i Igman. Eto u svemu lošem ima i nešto dobro.
Imati konkurenta za opstanak niti jedan navijač na svijetu bilo kojeg kluba ne želi. Konkurenti za titulu ili plasman za evropska takmičenja treba da su plan svakog kluba koji ima jakog sponzora.Husić je pokušao sa Slobodom i nije uspio iz poznatih razloga pa je pokušao sa Slogom i napravio grešku u koracima(nesvjesno,nije očekivao toliki otpor grada).Da je svoju energiju i novac usmjerio recimo na Slaven Živinice ili Gradunu Srebrenik vjerujem da bi imao do nsada bar jednu titulu u vitrinama.Ovo što se dešava sa TC možemo zahvaliti i njegovoj privrženosti Slobodi zbog koje zasad ima samo štetu.Nekako se podudaraju početak propadanja TC-a sa njegovom izjavom da bi se rado vratio u Slobodu. Prošlogodišnja dešavanja to nekako potvrđuju a dali je to tako ili nije ja( mi) samo možemo nagađati. Volio bi da je moje rezonovanje pogrešno, volio bi kad bi u smiraj svog života dočekao jednu fudbalsku titulu u Tuzli. Kako stvari stoje nema od mojih želja ništa.
Nema od ljubavi ništa.To su tvoje puste želje.
"(nesvjesno,nije očekivao toliki otpor grada)".-Kojeg grada bolan bio.Ovaj grad se ohladio za Slobodu kao da nikad nije postojala.Nikad građani Tuzle, nisu iskazali kolektivnu mržnu i nepodnošljivost prema nama.
Mi smo Igrali Europu,igrali bi je još jednom da nije bilo Kovida.3 polufinala Kupa.
Za ovih 6. sezona šućur.
Ali sad ćeš ti kao poznati prevrtač okrenuti priču ,kad mi pobijedimo u Uglljeviku.

"Da je svoju energiju i novac usmjerio recimo na Slaven Živinice ili Gradunu Srebrenik vjerujem da bi imao do nsada bar jednu titulu u vitrinama. :urnebes: :urnebes: :urnebes: "

Beledija
Postovi: 1065
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 21 apr 2024, 13:31

Vidi nešto @ tuzlac, ja napišem nešto što mislim a ne što pouzdano znam.Iz razvoja događaja izvlačim zaključke i nikad te zaključke ne predstavljam kao činjenice. Svoja razmišljanja dijelim sa ostalim forumašima a često napomenem da mogu biti u pravu a i ne moram.Opaska za Gradinu i Slaven je moje razmišljanje koje nikad nisam ranije iznio a temelji se tome da bi klub imao petostruko veću podršku nego što ina ovdje. To što kažeš da Slobodu niko više ne prati je tvoje mišljenje i ja ga poštujem, ja ne mislam tako i ne tražim da ti to poštuješ. Da li sam prevrtljiv ili nisam neću da raspravljam s tobom a Zvijezdu ako ne pobijedimo ja ću i dalje biti uz klub a ako pobijedimo u meni će se probuditi tračak nade za opstankom. Ja se trudim biti korektan koliko više mogu. Davno sam nekad napisao, za TC sam odlučio sa pratim isključivo zbog Husića koji je bio u situaciji da napravi lijepu priču. Čovjeka ne poznajem niti sam ikada bio u njegovoj blizini tako da su moji motivi isključivo sportsko navijački patriotizam koji voli svoj kraj.Veze sa Podrinjem imam zbog toga što se pPodrinje nalazi u BiH a ja volim sve što je bosansko a pozitivno.Živ ti meni bio, nadam se da će se i ova saga pozitivno riješiti.

husrefbeg
Postovi: 1101
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 23 apr 2024, 18:59

Ovaj remi u Konjicu je OK. Sutra ako pobijedimo idemo Igmanu na plus dva onda nam dolaze i imamo priliku da odemo na plus pet.

Beledija
Postovi: 1065
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 23 apr 2024, 19:32

husrefbeg je napisao/la:
23 apr 2024, 18:59
Ovaj remi u Konjicu je OK. Sutra ako pobijedimo idemo Igmanu na plus dva onda nam dolaze i imamo priliku da odemo na plus pet.
Da, upravo tako.Sutra igramo prvu kvalifikacijsku, nadam se uspješno.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2090
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 23 apr 2024, 22:27

Mi sutra moramo pobijediti. Ne znam kako ali moramo.
Svakom igraču koji sutra ne pruži 200%, odbiti 50% od plate i odmah dati ispisnicu jer nam više i ne treba jer ionako bi ispali.
Pobjeda bi nam držala glavu iznad vode i produžila nade, a svaki drugi scenarij je karta u jednom smjeru prema federalnoj.
Ja sam davno rekao da Željo neće ispasti. Večeras ko je gledao zna i zašto a tek će se uvjeriti u to kad budemo mi igrali na Grbavici za 10tak dana.
Zato sutra je dan D.

Hazre
Postovi: 689
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 23 apr 2024, 22:34

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 apr 2024, 22:27
Mi sutra moramo pobijediti. Ne znam kako ali moramo.
Svakom igraču koji sutra ne pruži 200%, odbiti 50% od plate i odmah dati ispisnicu jer nam više i ne treba jer ionako bi ispali.
Pobjeda bi nam držala glavu iznad vode i produžila nade, a svaki drugi scenarij je karta u jednom smjeru prema federalnoj.
Ja sam davno rekao da Željo neće ispasti. Večeras ko je gledao zna i zašto a tek će se uvjeriti u to kad budemo mi igrali na Grbavici za 10tak dana.
Zato sutra je dan D.
Kakve plate bolan?

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2090
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 23 apr 2024, 22:51

Hazre je napisao/la:
23 apr 2024, 22:34
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
23 apr 2024, 22:27
Mi sutra moramo pobijediti. Ne znam kako ali moramo.
Svakom igraču koji sutra ne pruži 200%, odbiti 50% od plate i odmah dati ispisnicu jer nam više i ne treba jer ionako bi ispali.
Pobjeda bi nam držala glavu iznad vode i produžila nade, a svaki drugi scenarij je karta u jednom smjeru prema federalnoj.
Ja sam davno rekao da Željo neće ispasti. Večeras ko je gledao zna i zašto a tek će se uvjeriti u to kad budemo mi igrali na Grbavici za 10tak dana.
Zato sutra je dan D.
Kakve plate bolan?
Ove prevelike koju dobijaju.
Ako ciljaš na to sto eventualno kasne oni će to naplatiti sad ili kasnije. Nikome se ne može ostati dužan na današnjem vaktu.
Pitanje je da li je i zaslužuju.

emir012
Postovi: 502
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 24 apr 2024, 11:17

Ne znam sta da kazem, volio bih naravno da ostanemo u ligi, ali ovako kako mi igramo - bez ikakvog tempa I volje za zivotom I sa povelikim brojem igraca koji su zalutali na ovaj nivo, plasim se da je i Donja Orahovica prevelik zalogaj...
Zvijezda nije toliko losa kako izgleda na tabeli...

Beledija
Postovi: 1065
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 24 apr 2024, 12:03

emir012 je napisao/la:
24 apr 2024, 11:17
Ne znam sta da kazem, volio bih naravno da ostanemo u ligi, ali ovako kako mi igramo - bez ikakvog tempa I volje za zivotom I sa povelikim brojem igraca koji su zalutali na ovaj nivo, plasim se da je i Donja Orahovica prevelik zalogaj...
Zvijezda nije toliko losa kako izgleda na tabeli...
Da si rekao Svatovac Poljice...hah šalu na stranu,danas igraju poslednji i pretposlednji na tabeli. Pobjedom ponovo bi zasjeli na9- u poziciju i uspjehom kontra Igmana imali bi sve u svojim rukama.Hajmo ispratiti današnju utakmicu pa da poslije nje vidimo gdje smo.

Beledija
Postovi: 1065
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 24 apr 2024, 14:18

Bode u oči Baljina šutnja. Slažem se da je bolje džaba šutjeti nego pričati u vjetar. Po meni Baljina riječ ima težinu pa ovolika njegova apsitencija brine.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2090
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 24 apr 2024, 17:47

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Mi ćemo na kraju biti zadnji, a tu nam je i mjesto.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hazre i 45 gostiju.