NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv TOŠK-a?

Anketa je završila: 04 maj 2024, 10:47.

Pobjeda
4
31%
Neriješeno
2
15%
Poraz
7
54%
 
Ukupno glasova: 13

dinodino2019
Postovi: 2456
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 25 apr 2024, 10:47

Nekakvo zatisje, nadam se 2.000 u nedjelju protiv Bratstva
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

RubikovaKocka
Postovi: 1209
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 25 apr 2024, 13:12

Ja bih volio da bude 3.000+ ali realnost je da će biti oko 1.000. Prošlu utakmicu je bilo dosta gostujucih simpatizera pa je bilo oko 1.200 ..

Avatar
Truhlo
Postovi: 5304
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 25 apr 2024, 13:36

RubikovaKocka je napisao/la:
25 apr 2024, 13:12
Ja bih volio da bude 3.000+ ali realnost je da će biti oko 1.000. Prošlu utakmicu je bilo dosta gostujucih simpatizera pa je bilo oko 1.200 ..
1270 ulaznica je bilo prošlu i to nam je ujedno prosjek ulaznica ove sezone. Po savezu 1600, dobra procjena kada uključimo djecu koja ne plaćaju ulaz.

Sve preko 1270 ulaznica koliko je naš prosjek bi bilo odlično. Volio bih da griješim i da bude 2000+ ulaznica, ali poznavajući našu publiku, tako je kako je.

Opet odlični smo kako lider prodaje ulaznice :mrgreen: , mada se ne treba zadovoljavati brojkom, stalno težiti da to bude bolje i jače.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5304
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 25 apr 2024, 13:51

Fun fact, od prve sezone druge lige centar, odnosno od kako publika može na utakmice, ovo su top 3 ligaške utakmice sa najviše prodanih ulaznica:
1. Čelik - Radnik Hadžići 2222
2. Čelik - Bosna Visoko 2021
3. Čelik - Natron Maglaj 1978

Dakle u zadnje 3 godine, samo smo 2 puta prebacili brojku od 2000 prodanih ulaznica u ligaškim utakmicama. Ako uključimo Slobodu i Stupčanicu kući, samo 5 utakmica od ukupno 41, smo imali brojku od 1500+ ulaznica.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
avenija
Postovi: 13676
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 apr 2024, 14:36

Ne treba traziti izgovore niti opravdanja nego sve učiniti i potruditi se da se privuče sto vise ljudi na stadion.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Truhlo
Postovi: 5304
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 25 apr 2024, 15:09

avenija je napisao/la:
25 apr 2024, 14:36
Ne treba traziti izgovore niti opravdanja nego sve učiniti i potruditi se da se privuče sto vise ljudi na stadion.
Ma daleko od izgovora i opravdanja, nego eto kako stojimo onako realno, da ne bi bilo preveliko razočarenje.

Sve ove top 5 utakmice su bile noćni termin, neka Mićino Bratstvo bude prva 1500+ ulaznica u dnevnom terminu :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
avenija
Postovi: 13676
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 apr 2024, 15:58

Truhlo je napisao/la:
25 apr 2024, 15:09
avenija je napisao/la:
25 apr 2024, 14:36
Ne treba traziti izgovore niti opravdanja nego sve učiniti i potruditi se da se privuče sto vise ljudi na stadion.
Ma daleko od izgovora i opravdanja, nego eto kako stojimo onako realno, da ne bi bilo preveliko razočarenje.

Sve ove top 5 utakmice su bile noćni termin, neka Mićino Bratstvo bude prva 1500+ ulaznica u dnevnom terminu :bih:
Dobro 17:00 krajem aprila je noćni termin u oktobru i novembru plus sto sada u 17:00 igraš na +25 a u oktobru i novembru kada je to noćni termin na +5...

Uslovi i preduslovi za bolju posjetu nam idu na ruku što bi se reklo, "samo" je potrebno privuci masu tj vratiti na stadion.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Truhlo
Postovi: 5304
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 25 apr 2024, 16:41

avenija je napisao/la:
25 apr 2024, 15:58
Truhlo je napisao/la:
25 apr 2024, 15:09
avenija je napisao/la:
25 apr 2024, 14:36
Ne treba traziti izgovore niti opravdanja nego sve učiniti i potruditi se da se privuče sto vise ljudi na stadion.
Ma daleko od izgovora i opravdanja, nego eto kako stojimo onako realno, da ne bi bilo preveliko razočarenje.

Sve ove top 5 utakmice su bile noćni termin, neka Mićino Bratstvo bude prva 1500+ ulaznica u dnevnom terminu :bih:
Dobro 17:00 krajem aprila je noćni termin u oktobru i novembru plus sto sada u 17:00 igraš na +25 a u oktobru i novembru kada je to noćni termin na +5...

Uslovi i preduslovi za bolju posjetu nam idu na ruku što bi se reklo, "samo" je potrebno privuci masu tj vratiti na stadion.
Samo da punice ne slave rođendane u nedjelju :mrgreen:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
avenija
Postovi: 13676
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 apr 2024, 21:33

Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

dinodino2019
Postovi: 2456
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 25 apr 2024, 22:09

Buduci da za Bratstvo igra Poturalic, u nedjelju kapitena ocekujem u odbrani
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

PonosniSmogovci
Postovi: 749
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 26 apr 2024, 10:42

Imam osjecaj da cemo u nedjelju gledati najbolje izdanje Celika pod vodstvom Damjanovica.

Avatar
avenija
Postovi: 13676
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 apr 2024, 12:51

U press salonu zeničkog stadiona Bilino polje, danas je održana press konferencija za medije pred utakmicu 23. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine u kojoj će Čelik ugostiti ekipu Bratstva iz Gračanice.

Crno-crveni su trenutno na 7. poziciji prvenstvene tabele sa 32 osvojena boda, njihov sutrašnji protivnik je 5. sa 34 osvojena boda. Prisutnim novinarima su se obratili marketing menadžer Čelika Amar Delić, šef stručnog štaba „Crno-crvenih“ Dario Damjanović te član prvog tima Faris Bajramović.

”Iza nas je jedan pozitivan niz i dolazi nam protivnik koji ima također niz od 5 pobjeda. Respektujem ih jer su ekipa sa dobrim pojedincima, ali iskreno se nadam da ćemo se u nedjelju pitati mi na terenu. Žao mi je što se Begić povrijedio i nećemo ga imati duže vrijeme. Imamo određenih problema i sa kartonima, ali siguran sam da oni koji izađu protiv Bratstva, dat će 100% od sebe. Koristim ovu priliku da pozovem navijače te da nam pruže podršku. Mislim da idemo u dobrom smjeru, pogotovo sa juniorima koji učestvuju u radu prve ekipe. Smatram da će u narednih 7-8 utakmica imati dobru podlogu za nastavak svoje karijere”, izjavio je šef stručnog štaba Dario Damjanović.

”Što se tiče utakmice sa Bratstvom, čeka nas jedna teška utakmica. Bratstvo ima 5 utakmica bez poraza te očekujemo dobru utakmicu. Mi smo uhvatili dobar ritam, iz posljednje tri utakmice smo uzeli 7 bodova. Pogotovo igramo dobro na domaćem terenu. Atmosfera u ekipi je odlična i nadam se da ćemo uz podršku navijača uzeti 3 boda u nedjelju. Zadovoljan sam svojim izdanjima za ovu polusezonu, naravno, uvijek može bolje i trudit ću se da to tako bude”, izjavio je pred utakmicu defanzivac Crno-crvenih Faris Bajramović.

Crno-crveni će treću aprilsku pobjedu tražiti u nedjelju, na stadionu Bilino polje, a utakmica će se odigrati sa početkom od 17:00 sati.
Idemo po treću aprilsku pobjedu, a to nećemo moći bez vaše podrške koja nikad nije izdala!
Donatorski kupon za utakmicu protiv Bratstva možete kupiti na linku: https://www.shop.nkcelik.ba/proizvod/karta/
https://nkcelik.ba/odrzana-press-konfer ... DONu5jkoK2
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11744
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 26 apr 2024, 14:44

Ja moram reci da sam zadovoljan sa onim kako Dario radi. Bilo je tu malo trzavica, ali ako gledamo tim koji je naslijedio i rezultate koje ostvaruje, nije to ni tako lose. Pisao sam vec da mislim da je ova 4-4-2 formacija dobra osnova za buducnost. Manje vise se svi timovi baziraju na tri igraca u sredini, kad ubacis jos jednog onda tu nastaje veliki problem za protivnika. Koliko samo znaci sto ova formacija lezi Masicu i Aliju. Dva igraca, a razlika u rezultatima ogromna.
Celik!3,2,2.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5304
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 26 apr 2024, 15:29

AllGunsBlazing je napisao/la:
26 apr 2024, 14:44
Ja moram reci da sam zadovoljan sa onim kako Dario radi. Bilo je tu malo trzavica, ali ako gledamo tim koji je naslijedio i rezultate koje ostvaruje, nije to ni tako lose. Pisao sam vec da mislim da je ova 4-4-2 formacija dobra osnova za buducnost. Manje vise se svi timovi baziraju na tri igraca u sredini, kad ubacis jos jednog onda tu nastaje veliki problem za protivnika. Koliko samo znaci sto ova formacija lezi Masicu i Aliju. Dva igraca, a razlika u rezultatima ogromna.
Šteta samo što nije mogao pronaći slobodnog napadača na zimu, mislim da bi još ubojitiji bili i ne bi morali gurati Isakovića gore, koji je kvalitetniji na stoperu. Još veći problem su gostovanja kada nemamo ni Isakovića na raspolaganju.

Imamagić je stvarno solidan napadač i da ga je Jedinstvo pustilo na zimu, uvjeren sam da bi on i Mašić išli na 10+ golova do kraja sezone.

Ako po čemu dobrom pamtim Jagodića je isto ova 4 4 2 baklava formacija. Tada su u napadu bili Kajkut i Mešanović, iza njih Alen Dedić. Možda i ekipa koja je igrala najbolji nogomet zadnjih 10ak godina u dresu Čelika.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11744
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 26 apr 2024, 16:24

Definitivno. Isakovic koliko god da je kvalitetan, a jest, ne moze trcat. Sa jos jednim kvalitetnijim spicem i Benjom s klupe, naredna godina bi mogla biti opasna po protivnike. A i lakse je naci solidnog spica, nego dva solidna krila.

Nadam se da je Dario zapazio kolika je i razlika kada je zamjenio mjesta Vardi i Mehicu. Vardo moze povuci loptu, ali ne moze to raditi konstantno. Bolje mu lezi play uloga u timu. A Mehicu i lezi samo trcanje i udaranje.

Ostaviti Talhu i omoguciti Basicu da se bori za to mjesto. Iznenadio me koliko je pokretan i koliko pokriva teren. Naravno, jos uvijek grijesi, ali uz malo mase i iskustva moze biti solidan igrac.

Upitnik ostaje desni bek, lijevi bek i spic.

Promjenom formacije moras odmah traziti dva solidna krila, plus oba beka, a i dobrog veznog igraca jer su nam svi trenutni sa nekom velikom manom. Tako da mislim da bi nam ovo bila najmanja investicija uz najbolji povrat na terenu. Za PL cemo kad dodje vrijeme za to.
Celik!3,2,2.

Avatar
Venom
Postovi: 348
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 26 apr 2024, 16:32

https://www.facebook.com/share/v/YHRivD ... tid=qi2Omg

Ovog momka definitvno treba zaganjati na ljeto. Kompletan veznjak, moze igrati sesticu, osmicu i desetku. Koliko vidim prosao je skolu Slavije iz Praga, bio je i u Olimpiji iz Ljubljane. Plus iskustvo iz PLBiH
Jedan od najboljih veznih ove lige, a ne bi bio ni preskupa opcija.
Srce, čast i ponos!

Avatar
laudrop
Postovi: 1358
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 26 apr 2024, 18:48

Venom je napisao/la:
26 apr 2024, 16:32
https://www.facebook.com/share/v/YHRivD ... tid=qi2Omg

Ovog momka definitvno treba zaganjati na ljeto. Kompletan veznjak, moze igrati sesticu, osmicu i desetku. Koliko vidim prosao je skolu Slavije iz Praga, bio je i u Olimpiji iz Ljubljane. Plus iskustvo iz PLBiH
Jedan od najboljih veznih ove lige, a ne bi bio ni preskupa opcija.
Duvnjak je mogao dovesti Vazdu, nudio mu se. Izbor je pao na Amera Mehića :plac:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
FliX
Postovi: 4714
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 26 apr 2024, 20:14

Moramo se dobro pojacat za narednu sezonu. Valjalo bi opstanak izborit.. minimalno dva kluba ce ispadat, do cak maksimalno pet klubova :kafa:

senadbrkic
Postovi: 93
Pridružen/a: 01 sep 2023, 12:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la senadbrkic » 26 apr 2024, 20:16

laudrop je napisao/la:
26 apr 2024, 18:48
Venom je napisao/la:
26 apr 2024, 16:32
https://www.facebook.com/share/v/YHRivD ... tid=qi2Omg

Ovog momka definitvno treba zaganjati na ljeto. Kompletan veznjak, moze igrati sesticu, osmicu i desetku. Koliko vidim prosao je skolu Slavije iz Praga, bio je i u Olimpiji iz Ljubljane. Plus iskustvo iz PLBiH
Jedan od najboljih veznih ove lige, a ne bi bio ni preskupa opcija.
Duvnjak je mogao dovesti Vazdu, nudio mu se. Izbor je pao na Amera Mehića :plac:
Na kraju i bez Mehića ostao :plac:

strucnjak9
Postovi: 71
Pridružen/a: 30 sep 2023, 16:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la strucnjak9 » 26 apr 2024, 22:43

laudrop je napisao/la:
26 apr 2024, 18:48
Venom je napisao/la:
26 apr 2024, 16:32
https://www.facebook.com/share/v/YHRivD ... tid=qi2Omg

Ovog momka definitvno treba zaganjati na ljeto. Kompletan veznjak, moze igrati sesticu, osmicu i desetku. Koliko vidim prosao je skolu Slavije iz Praga, bio je i u Olimpiji iz Ljubljane. Plus iskustvo iz PLBiH
Jedan od najboljih veznih ove lige, a ne bi bio ni preskupa opcija.
Duvnjak je mogao dovesti Vazdu, nudio mu se. Izbor je pao na Amera Mehića :plac:
Vazda se nudio nakon sto je raskinuo ugovor sa Slobodom. Nazalost budzet je tad vec bio dobro probijen. I ako je spustio bas dosta svoja potrazivanja u odnosu na ono sto je imao u Slobodi, ipak klub to nije mogao obezbjediti. Vrlo dobra i realna opcija za ljeta moze biti

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nera1982, Ze072 i 40 gostiju.