Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 3331
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 25 apr 2024, 18:49

Ono trazi postovanje a ismijava mrtve navijace Sarajeva. Kakav degen.

avanti003
Postovi: 147
Pridružen/a: 03 apr 2024, 17:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avanti003 » 25 apr 2024, 18:51

stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 18:46
GrimReaper je napisao/la:
25 apr 2024, 18:42
stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 18:34

To znaci kad neki lopov ili zlocinac krepa, odma postaje dobar i treba ga postovati?


Popisam se ja na ovog smrada i sve slicne mrljine. Obicni prodavac utakmica i cetnicki pobratim koji je cetvrtog maja 1992 (ako uopste znas sta se tada desilo) slavio u beogradu i govorio da ga ta desavanja ne interesuju jer je on jugoslaven.
Stvarno ce ti neko glavu u torbu strpat radi ovakvih rijeci. Nisi normalan ali ono nikako. Dibilno je pljuvati po liku i imenu Ivice Osima ne bitno jesi ili nisi navijac Zelje jer taj covjek je u ovoj napacenoj drzavi znacio nesto ovom fudbalu i ne samo on ima tu jos mala hrpica ljudi ali brate pljuvati i pisati ovakve gadosti prema takvom covjeku to je debilno. I sve i da je prodavao utakmice, moze mu se za nesto takvo suditi ali ima 101 pozitivna koja je izasla i prosla kroz njegove ruke da sve to se zaboravi. A ti si vidim neki maloumnik za tastaturom koji misli da mu niko nista ne smije pa takve idiotluke pises.
Pocecu izmisljati lijepe price o krmetu. Da bi forumasi bili zadovoljni.


Mozes li mi ti ili bilo ko ovdje reci jednu dobru stvar koju je uradio kada vec kako kazes ima 101 pozitivna. Volio bih nauciti nesto novo
E **** li ti svu familiju i majku koja te okotila.Stani mirno uhljupe kad izgovaras Ivicino ime.

Avatar
GrimReaper
Postovi: 448
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrimReaper » 25 apr 2024, 18:55

stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 18:46
GrimReaper je napisao/la:
25 apr 2024, 18:42
stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 18:34

To znaci kad neki lopov ili zlocinac krepa, odma postaje dobar i treba ga postovati?


Popisam se ja na ovog smrada i sve slicne mrljine. Obicni prodavac utakmica i cetnicki pobratim koji je cetvrtog maja 1992 (ako uopste znas sta se tada desilo) slavio u beogradu i govorio da ga ta desavanja ne interesuju jer je on jugoslaven.
Stvarno ce ti neko glavu u torbu strpat radi ovakvih rijeci. Nisi normalan ali ono nikako. Dibilno je pljuvati po liku i imenu Ivice Osima ne bitno jesi ili nisi navijac Zelje jer taj covjek je u ovoj napacenoj drzavi znacio nesto ovom fudbalu i ne samo on ima tu jos mala hrpica ljudi ali brate pljuvati i pisati ovakve gadosti prema takvom covjeku to je debilno. I sve i da je prodavao utakmice, moze mu se za nesto takvo suditi ali ima 101 pozitivna koja je izasla i prosla kroz njegove ruke da sve to se zaboravi. A ti si vidim neki maloumnik za tastaturom koji misli da mu niko nista ne smije pa takve idiotluke pises.
Pocecu izmisljati lijepe price o krmetu. Da bi forumasi bili zadovoljni.


Mozes li mi ti ili bilo ko ovdje reci jednu dobru stvar koju je uradio kada vec kako kazes ima 101 pozitivna. Volio bih nauciti nesto novo
Pa recimo da je bio clan te velike Jugoslavenske generacije koja je nase klubove (Sarajevo,Zeljo,Velez,Etc.) povuklo u evropu i dalo im potencijal da budu nesto. Recimo da je bio prvi posljeratni trener Zelje kasnije i predsjednik te je i u takvom sranju od drzave i u takvom vremenu radio i podizao sve to na noge ne samo on nego svi koji su bili u tim timovima tada.

Recimo da je napravio komitet za normalizaciju da se nesto poboljsa u ovoj ligi i da se pocnu dovoditi strucni a ne stranacki ljudi ili ne moraju biti strucni ali ljudi koji imaju volju i zelju pa su isplivale i neke sudije pa i neki treneri iz te price. Da je i u Grazu gdje jos imas njegov mural donio jednom tada jako malom klubu po imenu Sturm Graz titulu kupa i odveo ih u evropu.

Da je u jednom Japanu dobio nagradu po imenu "Order of the Rising Sun" koja se dodjeljuje ljudima koji su doprinjeli razvoju kulture,sporta ili neke druge oblasti za doprinos u razvoju fudbala u Japanu.

Eto ti samo neke stvari kad vec nemas vremena da makar proguglas njegovo ime ali znas proguglati jednu gresku covjeka i osuditi odmah radi te jedne greske.
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

Avatar
stojko
Postovi: 1478
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 25 apr 2024, 19:01

GrimReaper je napisao/la:
25 apr 2024, 18:55
stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 18:46
GrimReaper je napisao/la:
25 apr 2024, 18:42


Stvarno ce ti neko glavu u torbu strpat radi ovakvih rijeci. Nisi normalan ali ono nikako. Dibilno je pljuvati po liku i imenu Ivice Osima ne bitno jesi ili nisi navijac Zelje jer taj covjek je u ovoj napacenoj drzavi znacio nesto ovom fudbalu i ne samo on ima tu jos mala hrpica ljudi ali brate pljuvati i pisati ovakve gadosti prema takvom covjeku to je debilno. I sve i da je prodavao utakmice, moze mu se za nesto takvo suditi ali ima 101 pozitivna koja je izasla i prosla kroz njegove ruke da sve to se zaboravi. A ti si vidim neki maloumnik za tastaturom koji misli da mu niko nista ne smije pa takve idiotluke pises.
Pocecu izmisljati lijepe price o krmetu. Da bi forumasi bili zadovoljni.


Mozes li mi ti ili bilo ko ovdje reci jednu dobru stvar koju je uradio kada vec kako kazes ima 101 pozitivna. Volio bih nauciti nesto novo
Pa recimo da je bio clan te velike Jugoslavenske generacije koja je nase klubove (Sarajevo,Zeljo,Velez,Etc.) povuklo u evropu i dalo im potencijal da budu nesto. Recimo da je bio prvi posljeratni trener Zelje kasnije i predsjednik te je i u takvom sranju od drzave i u takvom vremenu radio i podizao sve to na noge ne samo on nego svi koji su bili u tim timovima tada.

Recimo da je napravio komitet za normalizaciju da se nesto poboljsa u ovoj ligi i da se pocnu dovoditi strucni a ne stranacki ljudi ili ne moraju biti strucni ali ljudi koji imaju volju i zelju pa su isplivale i neke sudije pa i neki treneri iz te price. Da je i u Grazu gdje jos imas njegov mural donio jednom tada jako malom klubu po imenu Sturm Graz titulu kupa i odveo ih u evropu.

Eto ti samo neke stvari kad vec nemas vremena da makar proguglas njegovo ime ali znas proguglati jednu gresku covjeka i osuditi odmah radi te jedne greske.
:urnebes: :urnebes: Pitao sam ti da mi navedea nesto POZITIVNO ILI DOBRO sto je uradio a ne da mi nabrajas gdje je radio.


I kad pomenu tu neku normalizaciju, to sve bosnje pametne pominju, mozes li mi objasniti sta je i kako normalizovao??? Bas me zanima. Kakav je savez bio prije a kakav poslije te famozne normalizacije :rol:

Avatar
GrimReaper
Postovi: 448
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrimReaper » 25 apr 2024, 19:07

stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 19:01
GrimReaper je napisao/la:
25 apr 2024, 18:55
stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 18:46

Pocecu izmisljati lijepe price o krmetu. Da bi forumasi bili zadovoljni.


Mozes li mi ti ili bilo ko ovdje reci jednu dobru stvar koju je uradio kada vec kako kazes ima 101 pozitivna. Volio bih nauciti nesto novo
Pa recimo da je bio clan te velike Jugoslavenske generacije koja je nase klubove (Sarajevo,Zeljo,Velez,Etc.) povuklo u evropu i dalo im potencijal da budu nesto. Recimo da je bio prvi posljeratni trener Zelje kasnije i predsjednik te je i u takvom sranju od drzave i u takvom vremenu radio i podizao sve to na noge ne samo on nego svi koji su bili u tim timovima tada.

Recimo da je napravio komitet za normalizaciju da se nesto poboljsa u ovoj ligi i da se pocnu dovoditi strucni a ne stranacki ljudi ili ne moraju biti strucni ali ljudi koji imaju volju i zelju pa su isplivale i neke sudije pa i neki treneri iz te price. Da je i u Grazu gdje jos imas njegov mural donio jednom tada jako malom klubu po imenu Sturm Graz titulu kupa i odveo ih u evropu.

Eto ti samo neke stvari kad vec nemas vremena da makar proguglas njegovo ime ali znas proguglati jednu gresku covjeka i osuditi odmah radi te jedne greske.
:urnebes: :urnebes: Pitao sam ti da mi navedea nesto POZITIVNO ILI DOBRO sto je uradio a ne da mi nabrajas gdje je radio.


I kad pomenu tu neku normalizaciju, to sve bosnje pametne pominju, mozes li mi objasniti sta je i kako normalizovao??? Bas me zanima. Kakav je savez bio prije a kakav poslije te famozne normalizacije :rol:
Ti ili se opasno drogiras ili ne znas citati ako ti pozitivno ili dobro nije napraviti i doprinjeti nekome/necemu u sportu, kulturi ili bilo kojoj sveri zivota onda nesto nije ok sa tobom.

Normalizovao je da idioti poput tebe i slicnih tebi ne bi dosli do nekih ludih para pa da ne bi postali poltroni politickog sistema je normalizirao situaciju da pokusa da politiku odmakne od sporta. Koliko je to uspio jbg tako je kako je. Savez kakve je bio mozes vidjeti po pjesmama Fanaticosa i Frenkia kakav poslje famozne normalizacije pa evo recimo - Zrinjski igrao grupnu fazu, Velez, Sarajevo, Borac napreduju, Posusije se dize, Igman isplivao malo, Zeljo jbg radi svojih nekih internih problema zglajzao ali otom potom. Ako ti to nije pozitivno da imas nekoliko ekipa poslje te normalizacije koje u zadnjih 8-9 godina barem pokusavaju naci nacin da ovu ligu makar trunku povecaju makar na nivo nekih balkanskih to je tvoj problem. Koliko god da ima i sudijskih papanluka i debilizama ima nekad i ta hebena trunka neceg pozitivnog u ovoj Bosni pa makar i na jedan dan.
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

jurisicduska
Postovi: 4545
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 25 apr 2024, 19:07

Stoji ova strana priče za Ivicu da ne treba slike postavljati i uopšte se baviti čovjekom koji je preminuo.
Ja imam veliko poštovanje I prema Ivanu pokojnom I Asimi I Amaru I Irmi I porodici generalno. Glupa priča svakako.

A što se tiče ove šuplje priče molim vas da obratite pažnju I kad neko iz vaših redova da bi kao nekom napakostio počne spominjati Karadžića I tako dalje, ima dosta mrtvih ljudi odnešenih tom rukom I članova porodica pa kad morališete budite I tu normalni. Et ko biva Sarajevo je znalo šta ce on postat pa mu dalo posao, treba onda ismijavati I pravni fakultet jer su kasnije njegovi studenti postali šta jesu. To je tek glupa priča.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61518
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 25 apr 2024, 19:13

Smiješno je i upoređivati to što neko spomene Karadžića sa ovim gadostima koje je ratni dezerter napisao.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
stojko
Postovi: 1478
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 25 apr 2024, 19:16

A sta frajer ispisa :urnebes: :urnebes: :urnebes: pa cak kriminalac zasluzan sto je zrinjski igrao grupnu fazu :rol: :rol:
Zaboravio si navesti i da je zahvaljujuci njemu Lana Pudar prvak europe u plivanju :rol: :rol: :rol:

Avatar
Riziko
Postovi: 5893
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 25 apr 2024, 19:22

Stojko prepio
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

jurisicduska
Postovi: 4545
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 25 apr 2024, 19:23

Virtu4l je napisao/la:
25 apr 2024, 19:13
Smiješno je i upoređivati to što neko spomene Karadžića sa ovim gadostima koje je ratni dezerter napisao.
Jest neuporedivo je gore Karadžića spominjat. A vidim da ti to ne kontaš. Mislim vidjelo se I prije po tom što veličaš transparente lešinara ali admin obrisao.

Na transparent o Karadžiću :

slika

Ti se trebaš zapitati za sebe kad ne možeš da shvatiš da je u ovom gradu a od ljudi na forumu stradao otac majka brat dijete I tako dalje od strane tog Karadžića i pod njegovom naredbom a I ne treba ti objašnjavati jer nemaš kapacitet to uvidjeti. Možda ni nisi bio ovdje, možda nisu ni tvoji, možda se nisi ni rodio ali možeš pročitati vidjeti tako da nema opravdanja za relativizaciju I onda mi je sasvim razumljivo da vam bilo ko bilo šta napiše. Ja neću ali mogu razumjeti.

Napisao sam gore šta mislim o Ivici - I ti sad relativiziraš jer je Ivica preminuo I svi normalni ljudi misle da se ne treba to skrnavit I da je legenda ali normala je spominjat frajera zbog kojeg je direktno I indirektno hiljadama ljudi I djece mrtvo. - Filozofija
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Avatar
stojko
Postovi: 1478
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 25 apr 2024, 19:26

Sad i zrinjski ima legendu :rol: :rol:

limvotehula
Postovi: 71
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la limvotehula » 25 apr 2024, 19:44

jurisicduska je napisao/la:
25 apr 2024, 19:07
Stoji ova strana priče za Ivicu da ne treba slike postavljati i uopšte se baviti čovjekom koji je preminuo.
Ja imam veliko poštovanje I prema Ivanu pokojnom I Asimi I Amaru I Irmi I porodici generalno. Glupa priča svakako.

A što se tiče ove šuplje priče molim vas da obratite pažnju I kad neko iz vaših redova da bi kao nekom napakostio počne spominjati Karadžića I tako dalje, ima dosta mrtvih ljudi odnešenih tom rukom I članova porodica pa kad morališete budite I tu normalni. Et ko biva Sarajevo je znalo šta ce on postat pa mu dalo posao, treba onda ismijavati I pravni fakultet jer su kasnije njegovi studenti postali šta jesu. To je tek glupa priča.
Ne budi hinja. Ne relativiziraj i ne pravi se glup. Frajer danima pise najbolesnije i najmorbidnije moguce stvari.

Evo samo jedan post kao primjer:
stojko je napisao/la:
21 apr 2024, 20:30
holyman je napisao/la:
21 apr 2024, 20:11
stojko je napisao/la:
21 apr 2024, 18:28
Batkovi potomci doveli rodjake da im vode navijanje protiv mrskog Sarajeva
ma sta rodjake, oceve i bracu
Ima i toga. Znamo sta je batko radio u maju 92 na grbavici a evo onaj meraak kao slucajno rodjen u februaru 93. I slucajno izgledom podsjeca na batka a bogami evo kao sto vidimo nasilan je. Previse je tu nekih slucajnosti :stop:
Ima jos jedno 20 takvih.

Najveci umobolnik koji je ikad pisao na ovom forumu.
Hulahopka <3

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61518
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 25 apr 2024, 19:45

jurisicduska je napisao/la:
25 apr 2024, 19:23

Jest neuporedivo je gore Karadžića spominjat. A vidim da ti to ne kontaš. Mislim vidjelo se I prije po tom što veličaš transparente lešinara ali admin obrisao.
Ti znaš koliko si u stvari smiješan sa tim što pišeš, a ono što sam ja napisao spada u domen navijačkih prepucavanja, ali ti toliko silno želiš da meni nađeš nešto, sanjaš o tome, pa onda izmišljaš i podmećeš.

Uostalom, potpis sve govori. Opsesija. Na stranu što je i to iz potpisa izmišljeno.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15988
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 25 apr 2024, 19:47

MortemHz je napisao/la:
25 apr 2024, 16:21
Rođeni, imate 1000 ulaznica na raspolaganju. Bujrum na derbi Bosne i Hercegovine u nedjelju.
Pored kluba navijača ''Red Army'', ulaznice možete kupiti kod nas u Titovoj i na aerodromu.
Nemojte dolazit Rođeni
Nema potrebe
Sigurno ste treći na tabeli
Bez potrebe trošite novac

Oni samo hoce da nabiju posjetu i budu najposjećeniji u Državi
Jer su skontali da cemo mi bit najposjećeniji u Državi

Palestina
Postovi: 6
Pridružen/a: 22 mar 2024, 09:34

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Palestina » 25 apr 2024, 19:48

Covjek dobio ulicu svoju u Šeheru a kretencic za tastaturom farba mu lice.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19380
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MocMahale444 » 25 apr 2024, 19:50

Tobe prestani biti hajvan bem te mahnita u desno uho.

Nije valjda da su te nogirali s jufkaste teme pa sad vileniš oDJe. :(
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2926
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TMmanija2012 » 25 apr 2024, 20:08

Pitari su inace retardi oni jos uvijek vjeruju da imaju najbolju ekipu u ligi i da su najveci klub u BiH , sta ti da ocekujes od takih umova :urnebes:

let3
Postovi: 29130
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 25 apr 2024, 20:12

jurisicduska je napisao/la:
25 apr 2024, 19:23


Ti se trebaš zapitati za sebe kad ne možeš da shvatiš da je u ovom gradu a od ljudi na forumu stradao otac majka brat dijete I tako dalje od strane tog Karadžića i pod njegovom naredbom
Ima u ovom gradu takođe ljudi kojima je stradao otac, majka, brat ili sestra itd - od strane cetnika tog ratog zlocinca, pa vam to ne smeta da nazivate navijace Zelje cetnicima.
Ne vidim da se oko toga moralise.

Avatar
stojko
Postovi: 1478
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 25 apr 2024, 20:14

Pitanje: KAKO JE IVAN OSIM NORMALIZOVAO SAVEZ?


Odgovor:
Normalizovao je da idioti poput tebe i slicnih tebi ne bi dosli do nekih ludih para pa da ne bi postali poltroni politickog sistema je normalizirao situaciju da pokusa da politiku odmakne od sporta. Koliko je to uspio jbg tako je kako je. Savez kakve je bio mozes vidjeti po pjesmama Fanaticosa i Frenkia kakav poslje famozne normalizacije pa evo recimo - Zrinjski igrao grupnu fazu, Velez, Sarajevo, Borac napreduju, Posusije se dize, Igman isplivao malo, Zeljo jbg radi svojih nekih internih problema zglajzao ali otom potom.
:rol: :rol: :rol:

Avatar
GrimReaper
Postovi: 448
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrimReaper » 25 apr 2024, 20:16

stojko je napisao/la:
25 apr 2024, 20:14
Pitanje: KAKO JE IVAN OSIM NORMALIZOVAO SAVEZ?


Odgovor:
Normalizovao je da idioti poput tebe i slicnih tebi ne bi dosli do nekih ludih para pa da ne bi postali poltroni politickog sistema je normalizirao situaciju da pokusa da politiku odmakne od sporta. Koliko je to uspio jbg tako je kako je. Savez kakve je bio mozes vidjeti po pjesmama Fanaticosa i Frenkia kakav poslje famozne normalizacije pa evo recimo - Zrinjski igrao grupnu fazu, Velez, Sarajevo, Borac napreduju, Posusije se dize, Igman isplivao malo, Zeljo jbg radi svojih nekih internih problema zglajzao ali otom potom.
:rol: :rol: :rol:
Sad mi je tek jasno da ti imas IQ sobne temperature ali ti je mater slucajno prozor otvorila dok je zima bila pa je otislo u .... Cim ti imas isto razumjevanje kao Manijak1921 i imate isto razmisljanje zlatne ribice nemam se ja sta tebi objasnjavati kad ti ne razumijes 2+2.

Eto koliko stida imas da covjeku nisi mogao pravilo ime napisati a na moj odgovor ti je nesto smijesno.
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Direktorcic i 41 gost.