Re: Chat

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Topa se pravi:

Anketa je završila: 08 apr 2024, 16:55.

1. Sa jajetom
31
47%
2. Bez jajeta
35
53%
 
Ukupno glasova: 66

Avatar
StevieG8
Postovi: 13468
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la StevieG8 » 25 apr 2024, 22:04

Zaniolo je napisao/la:
25 apr 2024, 20:47
Bas gledam Adna ova influenserka, trpala se po kafanskim halama. Nesto slicno kao sto radi i Antonija Cerkez. Dvije najvece dronfulje nase drzave. Ne znam kakva je Hana Hadziavdagic.
Nije Adna takva
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1100
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Zaniolo » 25 apr 2024, 22:05

StevieG8 je napisao/la:
25 apr 2024, 22:04
Zaniolo je napisao/la:
25 apr 2024, 20:47
Bas gledam Adna ova influenserka, trpala se po kafanskim halama. Nesto slicno kao sto radi i Antonija Cerkez. Dvije najvece dronfulje nase drzave. Ne znam kakva je Hana Hadziavdagic.
Nije Adna takva
Ti bi mogao nesto vise znati. Zar se nije razvaljivala na Sezamu ili kako se vec zove? Pitam za druga.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2540
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la LegendKiller » 25 apr 2024, 22:16

avenija je napisao/la:
25 apr 2024, 19:27

Sam je sebe upetljao vec 6 mjeseci saziva presice i brani prvo policajce a sada i svoje jarane i kumove koji su optuženi i pronadjeni u SKY aplikaciji. Mada on me vise ne interesuje on je mrtvac politički. Ostat će mu jos malo Nipadije u Sarajevu i to je to.

Sto se tiće te rezolucije ne znam jel' povučena od zapada zbog mogućih nemira ili što je Vučić skupio milion ovih malih retardiranih zemalja poput Galapagosa da glasaju protiv..
generalno mislim da Dino pretjeruje sa tim presicama, ali onako realno ovu je mora sazvati. Izvini ali lika su direktno prozvali da je član narko kartela, mora se braniti neće šutjeti. Na kraju se ispostavilo da cijela ova hampa sva i bila jer su pokušali taj kartel povezati sa strankom, iako niti jedan takav dokaz nije izveden na sudu. Uostalom Dino je i rekao istražujte Memiju ako imate dokaze, nije kao neki govorio oni su pošteni, oni su ranjavani u ratu, oni su ovo oni su ono.
Ova akcija hapšenja dvojice čelnika FUPa je baš smijuruja. Ja sam kontao da imaju dokaze da su njih dvojica pomagali nešto kartelu, a ono direktora uhapsili jer eto nije znao da mu 3 policajca čuvaju tamo nekog dilera koji te 2016 nije bio čak ni tražen, a ovaj šef specijalaca isto uhapšen jer nije kontrolisao tu trojicu. Realno za glupost su uhapsili njih dvojicu.
Koliko sam skontao od europola su dobili info o članovima narko kartela, te članove su i uhapsili, ali su pokušali i mnoge druge ljude povezati sa njima, uključujući i Dinu.

bob
Postovi: 4435
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bob » 25 apr 2024, 22:59

LegendKiller je napisao/la:
25 apr 2024, 22:16
avenija je napisao/la:
25 apr 2024, 19:27

Sam je sebe upetljao vec 6 mjeseci saziva presice i brani prvo policajce a sada i svoje jarane i kumove koji su optuženi i pronadjeni u SKY aplikaciji. Mada on me vise ne interesuje on je mrtvac politički. Ostat će mu jos malo Nipadije u Sarajevu i to je to.

Sto se tiće te rezolucije ne znam jel' povučena od zapada zbog mogućih nemira ili što je Vučić skupio milion ovih malih retardiranih zemalja poput Galapagosa da glasaju protiv..
generalno mislim da Dino pretjeruje sa tim presicama, ali onako realno ovu je mora sazvati. Izvini ali lika su direktno prozvali da je član narko kartela, mora se braniti neće šutjeti. Na kraju se ispostavilo da cijela ova hampa sva i bila jer su pokušali taj kartel povezati sa strankom, iako niti jedan takav dokaz nije izveden na sudu. Uostalom Dino je i rekao istražujte Memiju ako imate dokaze, nije kao neki govorio oni su pošteni, oni su ranjavani u ratu, oni su ovo oni su ono.
Ova akcija hapšenja dvojice čelnika FUPa je baš smijuruja. Ja sam kontao da imaju dokaze da su njih dvojica pomagali nešto kartelu, a ono direktora uhapsili jer eto nije znao da mu 3 policajca čuvaju tamo nekog dilera koji te 2016 nije bio čak ni tražen, a ovaj šef specijalaca isto uhapšen jer nije kontrolisao tu trojicu. Realno za glupost su uhapsili njih dvojicu.
Koliko sam skontao od europola su dobili info o članovima narko kartela, te članove su i uhapsili, ali su pokušali i mnoge druge ljude povezati sa njima, uključujući i Dinu.
na osnovu razgovora ne mogu ih pritvoriti na duze, sky aplikacija se ne moze na sudu koristiti kako sam skontao … u nekoliko drzava po eu je sud presudio da moze se koristiti samo za istragu a konkretno kao dokaz ne … tako ovo sve je vjerovatno prikupljanje dokaza vidjet cemo na sta ce to sve zavrsiti neki su i priznali koliko vidim a smjesne cifre … realno konakovic se blamira …

ElimGarak
Postovi: 101
Pridružen/a: 04 feb 2024, 12:15
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la ElimGarak » 25 apr 2024, 23:48

Sinoć kad sam pošao spavati nešto sam razmišljao.

Kada pripadnik Armije Republike Bosne i Hercegovine muslimanske vjeroispovijesti pogine onda ga zovemo šehidom. OK.

Ali onda bi bilo fer pripadnika Armije Republike Bosne i Hercegovine katoličke vjeroispovijesti kada pogine da ga zovemo palim križarom. Pošto je to slična analogija.

Živi borac musliman: mudžahid/gazija. Poginuli borac musliman: šehid

Živi borac katolik: križaš/krstaš. Poginuli borac katolik: pali križar/krstaš.

Pošto se u Armiji Republike BiH poštivala multietničnost, raznolikost, multikonfesionalnost itd itd onda moramo poštovati i saborce katolike pa ih zvati palim križarima. Jedino logično. Jer nema smisla da je musliman u ARBIH povlašten pa kad zgine postane šehid, a da je katolik koji je poginuo u Armiji samo pali borac/branitelj. Neka bude pali križar. Fer nek je. Ako će se već koristiti vjerska terminologija, neka se koristi za sve.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15451
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la feniksptica » 26 apr 2024, 00:02

RollMan je napisao/la:
25 apr 2024, 20:29
https://vm.tiktok.com/ZMMbxUUv9/

Bratina 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Isti ko onaj Čak Muris iz LZN kad govori o sebi u 3. licu.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
LamineDiarra
Postovi: 112
Pridružen/a: 02 mar 2024, 13:49
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la LamineDiarra » 26 apr 2024, 06:33

ElimGarak je napisao/la:
25 apr 2024, 23:48
Sinoć kad sam pošao spavati nešto sam razmišljao.

Kada pripadnik Armije Republike Bosne i Hercegovine muslimanske vjeroispovijesti pogine onda ga zovemo šehidom. OK.

Ali onda bi bilo fer pripadnika Armije Republike Bosne i Hercegovine katoličke vjeroispovijesti kada pogine da ga zovemo palim križarom. Pošto je to slična analogija.

Živi borac musliman: mudžahid/gazija. Poginuli borac musliman: šehid

Živi borac katolik: križaš/krstaš. Poginuli borac katolik: pali križar/krstaš.

Pošto se u Armiji Republike BiH poštivala multietničnost, raznolikost, multikonfesionalnost itd itd onda moramo poštovati i saborce katolike pa ih zvati palim križarima. Jedino logično. Jer nema smisla da je musliman u ARBIH povlašten pa kad zgine postane šehid, a da je katolik koji je poginuo u Armiji samo pali borac/branitelj. Neka bude pali križar. Fer nek je. Ako će se već koristiti vjerska terminologija, neka se koristi za sve.
što je sa onima koji ne vjeruju u starozavjetne židovske bajke iz tore ili u novozavjetne bajke židovskog hipika isusa ili u bajke arapskog prevaranta muhameda?
kako bi ih nazvala jedna od triju zaraćenih strana u građanskom ratu na prostoru naše domovine, pretenciozno nazvana abih, u slučaju da zaginu?

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Felixians4 » 26 apr 2024, 06:42

A jest se grozno probuditi, osvane dan. Stiže ljetno doba, sunce, ljudi uživaju, živost. Daj da mi se ispuni ta jedna želja da me nema šta prije

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8238
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la baboedindzeko09 » 26 apr 2024, 07:04

Felixians4 je napisao/la:
26 apr 2024, 06:42
A jest se grozno probuditi, osvane dan. Stiže ljetno doba, sunce, ljudi uživaju, živost. Daj da mi se ispuni ta jedna želja da me nema šta prije
Bože sačuvaj. Trgni se malo, uživaj i ti, čemu crne misli stalno?

Sam sebi oblačiš konstantno bez potrebe. Život je lijep, nije te niko donio na svijet, odgojio i ispratio na pravi put da bi ga ti sam sebi oduzeo zbog lošeg perioda.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
napoleon72
Postovi: 5236
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la napoleon72 » 26 apr 2024, 07:39

ElimGarak je napisao/la:
25 apr 2024, 23:48
Sinoć kad sam pošao spavati nešto sam razmišljao.

Kada pripadnik Armije Republike Bosne i Hercegovine muslimanske vjeroispovijesti pogine onda ga zovemo šehidom. OK.

Ali onda bi bilo fer pripadnika Armije Republike Bosne i Hercegovine katoličke vjeroispovijesti kada pogine da ga zovemo palim križarom. Pošto je to slična analogija.

Živi borac musliman: mudžahid/gazija. Poginuli borac musliman: šehid

Živi borac katolik: križaš/krstaš. Poginuli borac katolik: pali križar/krstaš.

Pošto se u Armiji Republike BiH poštivala multietničnost, raznolikost, multikonfesionalnost itd itd onda moramo poštovati i saborce katolike pa ih zvati palim križarima. Jedino logično. Jer nema smisla da je musliman u ARBIH povlašten pa kad zgine postane šehid, a da je katolik koji je poginuo u Armiji samo pali borac/branitelj. Neka bude pali križar. Fer nek je. Ako će se već koristiti vjerska terminologija, neka se koristi za sve.
Nije svaki poginuli borac musliman sehid. Ko vjeruje u Boga, zna koja je definicija sehida. U rovu kruzi boca rakije, na svaku granatu se Bog psuje, ne moze takva osoba bit sehid nikako. Al to su vec Bozje stvari, a ovo nije vjerska tema/forum.

Poenta je da se po meni svakako greska pravi u tom imenovanju. Sve treba nazivat poginulim borcima, jer nije nase da sudimo ko je sehid a ko ne.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13068
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la nerkolfc » 26 apr 2024, 07:43

Realno bude svakakvih postova ovdje, ali ovo sa ove stranice je doseglo neki novi nivo idiotizma.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
GefufnaII
Postovi: 208
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 26 apr 2024, 08:18

Felixians4 je napisao/la:
26 apr 2024, 06:42
A jest se grozno probuditi, osvane dan. Stiže ljetno doba, sunce, ljudi uživaju, živost. Daj da mi se ispuni ta jedna želja da me nema šta prije
neka malo, mislite svi lahko je biti Marsal
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

VensanKasel
Postovi: 1953
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la VensanKasel » 26 apr 2024, 09:16

nerkolfc je napisao/la:
26 apr 2024, 07:43
Realno bude svakakvih postova ovdje, ali ovo sa ove stranice je doseglo neki novi nivo idiotizma.
Ma trolaju , ali im užasno ide ... Samo ignorisati :thumbup:
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Profesor
Postovi: 4261
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la Profesor » 26 apr 2024, 09:24

napoleon72 je napisao/la:
26 apr 2024, 07:39
ElimGarak je napisao/la:
25 apr 2024, 23:48
Sinoć kad sam pošao spavati nešto sam razmišljao.

Kada pripadnik Armije Republike Bosne i Hercegovine muslimanske vjeroispovijesti pogine onda ga zovemo šehidom. OK.

Ali onda bi bilo fer pripadnika Armije Republike Bosne i Hercegovine katoličke vjeroispovijesti kada pogine da ga zovemo palim križarom. Pošto je to slična analogija.

Živi borac musliman: mudžahid/gazija. Poginuli borac musliman: šehid

Živi borac katolik: križaš/krstaš. Poginuli borac katolik: pali križar/krstaš.

Pošto se u Armiji Republike BiH poštivala multietničnost, raznolikost, multikonfesionalnost itd itd onda moramo poštovati i saborce katolike pa ih zvati palim križarima. Jedino logično. Jer nema smisla da je musliman u ARBIH povlašten pa kad zgine postane šehid, a da je katolik koji je poginuo u Armiji samo pali borac/branitelj. Neka bude pali križar. Fer nek je. Ako će se već koristiti vjerska terminologija, neka se koristi za sve.
Nije svaki poginuli borac musliman sehid. Ko vjeruje u Boga, zna koja je definicija sehida. U rovu kruzi boca rakije, na svaku granatu se Bog psuje, ne moze takva osoba bit sehid nikako. Al to su vec Bozje stvari, a ovo nije vjerska tema/forum.

Poenta je da se po meni svakako greska pravi u tom imenovanju. Sve treba nazivat poginulim borcima, jer nije nase da sudimo ko je sehid a ko ne.
Prica mi Ahmo, prijatelj da bi se tjesio dok je bio na liniji... Ako poginem barem cu biti šehid.

Danas prica kako je zahvalan Allahu da nije tad poginuo, jer zna da NE bi bio šehid.

Al kod nas može svakako, znanje se ne postuje, kamoli da bi se ucilo iz knjige/ucenog (a ne fb postovi i tako je radio od moga dida did analogija)

Avatar
GefufnaII
Postovi: 208
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 26 apr 2024, 09:25

VensanKasel je napisao/la:
26 apr 2024, 09:16
Ma trolaju , ali im užasno ide ... Samo ignorisati :thumbup:
Jedno za druga, ali stvarno ozbiljno pitanje. :)

Moze li se gdje u Sa rentati Boxter ili 911 na par dana?

Ali iz provjerene rent agencije, ne od bruda i advokata povezanih sa kartelom. :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
GefufnaII
Postovi: 208
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 26 apr 2024, 09:29

pojam sehid je u zadnjih 20 godina dozivio vecu inflaciju od Venecuele :roll:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5750
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la JohnCleese » 26 apr 2024, 09:34

Felixians4 je napisao/la:
26 apr 2024, 06:42
A jest se grozno probuditi, osvane dan. Stiže ljetno doba, sunce, ljudi uživaju, živost. Daj da mi se ispuni ta jedna želja da me nema šta prije
Glume da uzivaju, sve je to umjetna zivost :)
Danas iskreno uziva jedva 1% ljudskog roda na planeti

I biljke koje cvjetaju, rastu i listaju te tako daju dodatni osjecaj prividne zivahnosti, primorane su na tako nesto zbog sunceve svjetlosti.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
GefufnaII
Postovi: 208
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: Re: Chat

Post Postao/la GefufnaII » 26 apr 2024, 09:47

JohnCleese je napisao/la:
26 apr 2024, 09:34
Felixians4 je napisao/la:
26 apr 2024, 06:42
A jest se grozno probuditi, osvane dan. Stiže ljetno doba, sunce, ljudi uživaju, živost. Daj da mi se ispuni ta jedna želja da me nema šta prije
I biljke koje cvjetaju, rastu i listaju te tako daju dodatni osjecaj prividne zivahnosti, primorane su na tako nesto zbog sunceve svjetlosti.
Iskrena zivahnost je produkt patnje i kontinuiranog upijanja pozitivnih vanjskih faktora, pritom zanemarujuci negativne. I ta biljka mora proci kroz par teskih faza transformacije, te ju neko mora konstantno zalijevati vodom i zastititi od prirodnih i vjestackih stetocina, da bi dosla u stanje primoranosti da uziva, dok ne uvehne. :kafa:
mali doprinos ovoj jakoj stranici :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Shategabri
Postovi: 14678
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Shategabri » 26 apr 2024, 09:51

Sam sebi štimaš hoće li ti biti dobro.
Ako zavisiš od drugih po tom pitanju, nayebo si.
Koševo Zapad

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5750
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Re: Chat

Post Postao/la JohnCleese » 26 apr 2024, 10:02

GefufnaII je napisao/la:
26 apr 2024, 09:47
JohnCleese je napisao/la:
26 apr 2024, 09:34
Felixians4 je napisao/la:
26 apr 2024, 06:42
A jest se grozno probuditi, osvane dan. Stiže ljetno doba, sunce, ljudi uživaju, živost. Daj da mi se ispuni ta jedna želja da me nema šta prije
I biljke koje cvjetaju, rastu i listaju te tako daju dodatni osjecaj prividne zivahnosti, primorane su na tako nesto zbog sunceve svjetlosti.
Iskrena zivahnost je produkt patnje i kontinuiranog upijanja pozitivnih vanjskih faktora, pritom zanemarujuci negativne. I ta biljka mora proci kroz par teskih faza transformacije, te ju neko mora konstantno zalijevati vodom i zastititi od prirodnih i vjestackih stetocina, da bi dosla u stanje primoranosti da uziva, dok ne uvehne. :kafa:
mali doprinos ovoj jakoj stranici :mrgreen:
Tvoj doprinos je nemjerljiv i uvijek dobro dosao.

Postoji mnostvo biljaka koje niko ne stiti od stetocina ( mislim cuj niko tu je Bog u svakom slucaju) pa su opet dosli u situaciju primoranosti da cvjetaju...
U svakom slucaju to stanje primoranosti je najteza spoznaja s kojom se sva ziva priroda mora nositi, a dakako je najteze covjeku.

Primoranost na zivot na danasnjem vaktu daje ozbiljnu notu besmisla svega oko nas.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: J1897, Licniznanstvenik i 6 gostiju.