Ljubav i Sex

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Arvid
Postovi: 17328
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Arvid » 26 apr 2024, 17:51

Ševčenko
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Mogli
Postovi: 567
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Mogli » 26 apr 2024, 19:57

FoSte95 je napisao/la:
26 apr 2024, 16:24
Zaniolo je napisao/la:
24 apr 2024, 23:01
Hightower je napisao/la:
24 apr 2024, 22:49
Meni je 27 godina i isključivo me privlače zene od 40+ sta da radim
Meni 26, tu smo generacija. Kresem i one sa 40 kuka i one sa 20. Sve me zele jer imam para dobro zaradjujem, to je najbitnije. Ne mislim da sam nesto lijep i zgodan, ali imam i pricu. Zato mogu svaku osvojiti. Veceras mi bas dolazi jedna mama, 38 ima, dijete jedno, razvedena. Tesko da ce otici kuci prije zore, biti ce svega.
Jel ovo onaj rosicky il kako se već zvao sa svojim hiljaditim nalogom
Sta vam je cudno? Ovo je danas redovna pojava i kod razvedenih i zena u braku. Tesko je danas naci zensko vrijedno ozbiljne price i dobro pazite da se ne zajebete.

Ja trenutno kupim Bosnjina i Nirtonova godista. Bolje izgledaju, manje zahtjevne a i nema jos price o udaji.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4120
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la H8Z7 » 26 apr 2024, 20:29

Mogli je napisao/la:
26 apr 2024, 19:57
FoSte95 je napisao/la:
26 apr 2024, 16:24
Zaniolo je napisao/la:
24 apr 2024, 23:01


Meni 26, tu smo generacija. Kresem i one sa 40 kuka i one sa 20. Sve me zele jer imam para dobro zaradjujem, to je najbitnije. Ne mislim da sam nesto lijep i zgodan, ali imam i pricu. Zato mogu svaku osvojiti. Veceras mi bas dolazi jedna mama, 38 ima, dijete jedno, razvedena. Tesko da ce otici kuci prije zore, biti ce svega.
Jel ovo onaj rosicky il kako se već zvao sa svojim hiljaditim nalogom
Sta vam je cudno? Ovo je danas redovna pojava i kod razvedenih i zena u braku. Tesko je danas naci zensko vrijedno ozbiljne price i dobro pazite da se ne zajebete.

Ja trenutno kupim Bosnjina i Nirtonova godista. Bolje izgledaju, manje zahtjevne a i nema jos price o udaji.
Još malo pa došlo doba da se i 07 proba :mrgreen: :kafa:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

19vendetta87
Postovi: 4723
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la 19vendetta87 » 26 apr 2024, 20:38

Te od 07 su već odavno u prometu...danas djevojka od 15-16 godina neće momka ako nema položeno
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Addo1922
Postovi: 180
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Addo1922 » 26 apr 2024, 20:41

19vendetta87 je napisao/la:
26 apr 2024, 20:38
Te od 07 su već odavno u prometu...danas djevojka od 15-16 godina neće momka ako nema položeno
Treba joj besplatan taksi

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1126
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Zaniolo » 26 apr 2024, 20:45

Mogli je napisao/la:
26 apr 2024, 19:57
FoSte95 je napisao/la:
26 apr 2024, 16:24
Zaniolo je napisao/la:
24 apr 2024, 23:01


Meni 26, tu smo generacija. Kresem i one sa 40 kuka i one sa 20. Sve me zele jer imam para dobro zaradjujem, to je najbitnije. Ne mislim da sam nesto lijep i zgodan, ali imam i pricu. Zato mogu svaku osvojiti. Veceras mi bas dolazi jedna mama, 38 ima, dijete jedno, razvedena. Tesko da ce otici kuci prije zore, biti ce svega.
Jel ovo onaj rosicky il kako se već zvao sa svojim hiljaditim nalogom
Sta vam je cudno? Ovo je danas redovna pojava i kod razvedenih i zena u braku. Tesko je danas naci zensko vrijedno ozbiljne price i dobro pazite da se ne zajebete.

Ja trenutno kupim Bosnjina i Nirtonova godista. Bolje izgledaju, manje zahtjevne a i nema jos price o udaji.
Cudno im je jer se ne desava njima. No, sami su krivi.

Mislim da smo mi sad u najboljim godinama. Imamo sansi i kod starijih i kod mladjih. Starije vole piletinu, snagu, mladost, a mladje se loze na autoritet, godine, moc.

Meni su najdraze razvedene. Prosle brak i zajebanciju, godine prolaze, jedva cekaju da ih mladji momci trose. Osjecaju se vise zenstveno. U svakom slucaju, win win za nas.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4120
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la H8Z7 » 26 apr 2024, 21:34

19vendetta87 je napisao/la:
26 apr 2024, 20:38
Te od 07 su već odavno u prometu...danas djevojka od 15-16 godina neće momka ako nema položeno
Mislio sam da se ne bojiš proći kraj policije :mrgreen:
To su djeca od 15-16 kakvi to ba, pošto od ovo moje neće izgleda biti ništa (nada zadnja umire :mrgreen: ) da je pronaći neku zubarku ili iz tetu iz vrtića. :kafa:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

19vendetta87
Postovi: 4723
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la 19vendetta87 » 26 apr 2024, 23:02

H8Z7 je napisao/la:
26 apr 2024, 21:34
19vendetta87 je napisao/la:
26 apr 2024, 20:38
Te od 07 su već odavno u prometu...danas djevojka od 15-16 godina neće momka ako nema položeno
Mislio sam da se ne bojiš proći kraj policije :mrgreen:
To su djeca od 15-16 kakvi to ba, pošto od ovo moje neće izgleda biti ništa (nada zadnja umire :mrgreen: ) da je pronaći neku zubarku ili iz tetu iz vrtića. :kafa:
Ma ne ganjam ja te klinke, vec samo kazem da je takav mindset svake klinke od 15-16, pogotovo ove sto navuku minić na sebe i izbace sise.

A ti ako hoces tete iz vrtića, starije koke od tebe, pitaj Zaniola za savjet, on takve ganja :rol:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
H8Z7
Postovi: 4120
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la H8Z7 » 26 apr 2024, 23:13

19vendetta87 je napisao/la:
26 apr 2024, 23:02
H8Z7 je napisao/la:
26 apr 2024, 21:34
19vendetta87 je napisao/la:
26 apr 2024, 20:38
Te od 07 su već odavno u prometu...danas djevojka od 15-16 godina neće momka ako nema položeno
Mislio sam da se ne bojiš proći kraj policije :mrgreen:
To su djeca od 15-16 kakvi to ba, pošto od ovo moje neće izgleda biti ništa (nada zadnja umire :mrgreen: ) da je pronaći neku zubarku ili iz tetu iz vrtića. :kafa:
Ma ne ganjam ja te klinke, vec samo kazem da je takav mindset svake klinke od 15-16, pogotovo ove sto navuku minić na sebe i izbace sise.

A ti ako hoces tete iz vrtića, starije koke od tebe, pitaj Zaniola za savjet, on takve ganja :rol:
Ma da su samo te klinke :mrgreen: ima i starijih. Ali šta ćeš.

Ne ne starije, nisam se do kraja izrazio :facepalm: mislio sam ove naše generacije, koju god da sam upozano u glavi je dobra. Ne bih ja Zaniolu skinuo koku da me izbode. Doduše stara koka dobra supa. :urnebes:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
TonySosa
Postovi: 7236
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la TonySosa » 27 apr 2024, 04:59

Jesul došla vremena da se ulijeće s dick picom?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1562
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la bavariapivo » 27 apr 2024, 10:16

TonySosa je napisao/la:
27 apr 2024, 04:59
Jesul došla vremena da se ulijeće s dick picom?
Šalji random, kod par će njih sigurno upaliti :mrgreen:

Avatar
Surreal
Postovi: 7328
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Surreal » 27 apr 2024, 10:26

Ja sam i dalje bez odgovora, stavlja ona story-e, slike, neke islamske citate, ali brata nema nigdje :mrgreen:

Imam vala neku dozu samopoštovanja, pa joj se ja neću javiti. Nekako, poljuljaju ovakve stvari malo samopouzdanje, pa odmah gledam i pronalazim sebi mane, najviše fizičke. Ispao sam vjerovatno, onaj slatki drug, dok će je na kraju pokupiti neki baja. Malo mi je problem upoznati nove osobe, najviše zbog fakultetskih obaveza nisam u prilici da izlazim svaki dan, ne pušim, ne pijem - pa mi nešto klubovi nisu zanimljivi. Krenuo sam malo u teretanu, ali tu se samo još više syebem kad vidim one Apolone, gdje ću ja prići tamo nekoj bombi, da umre od šege djevojka :bow:

Ostaje mi izgleda da probam fakultet završiti što brže, pa da zaganjam neku glupu koja misli da će se urahatiti, ako bude sa doktorom :mrgreen:
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
H8Z7
Postovi: 4120
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la H8Z7 » 27 apr 2024, 11:04

Surreal je napisao/la:
27 apr 2024, 10:26
Ja sam i dalje bez odgovora, stavlja ona story-e, slike, neke islamske citate, ali brata nema nigdje :mrgreen:

Imam vala neku dozu samopoštovanja, pa joj se ja neću javiti. Nekako, poljuljaju ovakve stvari malo samopouzdanje, pa odmah gledam i pronalazim sebi mane, najviše fizičke. Ispao sam vjerovatno, onaj slatki drug, dok će je na kraju pokupiti neki baja. Malo mi je problem upoznati nove osobe, najviše zbog fakultetskih obaveza nisam u prilici da izlazim svaki dan, ne pušim, ne pijem - pa mi nešto klubovi nisu zanimljivi. Krenuo sam malo u teretanu, ali tu se samo još više syebem kad vidim one Apolone, gdje ću ja prići tamo nekoj bombi, da umre od šege djevojka :bow:

Ostaje mi izgleda da probam fakultet završiti što brže, pa da zaganjam neku glupu koja misli da će se urahatiti, ako bude sa doktorom :mrgreen:
Pošto ni od ove moje izgleda neće biti ništa, ja sam planirao skoknut do Rusije, pa ako si voljan bujrum. :kafa:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1495
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la RacioEmocionalan » 27 apr 2024, 12:21

Surreal je napisao/la:
27 apr 2024, 10:26
Ja sam i dalje bez odgovora, stavlja ona story-e, slike, neke islamske citate, ali brata nema nigdje :mrgreen:

Imam vala neku dozu samopoštovanja, pa joj se ja neću javiti. Nekako, poljuljaju ovakve stvari malo samopouzdanje, pa odmah gledam i pronalazim sebi mane, najviše fizičke. Ispao sam vjerovatno, onaj slatki drug, dok će je na kraju pokupiti neki baja. Malo mi je problem upoznati nove osobe, najviše zbog fakultetskih obaveza nisam u prilici da izlazim svaki dan, ne pušim, ne pijem - pa mi nešto klubovi nisu zanimljivi. Krenuo sam malo u teretanu, ali tu se samo još više syebem kad vidim one Apolone, gdje ću ja prići tamo nekoj bombi, da umre od šege djevojka :bow:

Ostaje mi izgleda da probam fakultet završiti što brže, pa da zaganjam neku glupu koja misli da će se urahatiti, ako bude sa doktorom :mrgreen:
Zasto ne radis na sebi i uzivas u procesu? Upisao si/studiras fakultet koji iziskiva izuzetne mentalne napore. Nemoj se porediti s drugima nego sa samim sobom. Sumnja u sebe je prirodna i dovodi do toga da smatramo da smo manjkavi. Ljudska priroda je manjkava ali u tome lezi dar kao sto lezi prokletstvo jer svojim svjesnim izborima mozemo da budemo u procesu vjecnog usavrsavanja ali i prihvatanja sebe takvog kakvi jesmo na putu do boljeg, jaceg, pametnijeg, snaznijeg, mudrijeg sebe.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

19vendetta87
Postovi: 4723
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la 19vendetta87 » 27 apr 2024, 13:02

RacioEmocionalan je napisao/la:
27 apr 2024, 12:21

Zasto ne radis na sebi i uzivas u procesu? Upisao si/studiras fakultet koji iziskiva izuzetne mentalne napore. Nemoj se porediti s drugima nego sa samim sobom. Sumnja u sebe je prirodna i dovodi do toga da smatramo da smo manjkavi. Ljudska priroda je manjkava ali u tome lezi dar kao sto lezi prokletstvo jer svojim svjesnim izborima mozemo da budemo u procesu vjecnog usavrsavanja ali i prihvatanja sebe takvog kakvi jesmo na putu do boljeg, jaceg, pametnijeg, snaznijeg, mudrijeg sebe.
Pohvalno je imati lijepo misljenje o sebi i usavrsavati se u svim segmentima, ali isto tako treba se imati i neka realna slika samoga sebe.
Ja sam cesto znao pljuvati neku curu kad me odbije, ali onda se malo promislim, pa zapitam, da li bih ja odabrao sebe da sam bio na njenom mjestu, a imao ponude i imućnijih, a Boga mi i ljepsih ili zgodnijih momaka.
Yebiga, i mi smo takvi, da biramo između dvije djevojke jednakih karakternih osobina, odabraćemo onu sa većom guzicom.
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
scholsey
Postovi: 1682
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la scholsey » 27 apr 2024, 13:12

bavariapivo je napisao/la:
27 apr 2024, 10:16
TonySosa je napisao/la:
27 apr 2024, 04:59
Jesul došla vremena da se ulijeće s dick picom?
Šalji random, kod par će njih sigurno upaliti :mrgreen:
Nisi trebao stavljati smajli. Kontaće da se zajebavaš, a ne da im fakat daješ savjet da štagod zbare. :zviz:
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1495
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la RacioEmocionalan » 27 apr 2024, 13:19

Kako mi se cini, nisi shvatio poruku koju sam poslao. Ne radi se o smatranju nas samih bozanstvima, niti izborima koje mi pravimo u odnosima izmedju muskaraca i zena, nego o zdravom pristupu samom sebi i vjecnom radu na sebi. Realna slika samoga sebe moze da bude uputstvo za dalje korake koje treba da poduzmemo kako bi se kretali ka pozeljnoj buducnosti a ne da razbijamo glavu zbog nepozeljne sadasnjosti jer realna slika je trenutno stanje. Mi nismo stalni, skloni smo promjenama na bolje ili na gore. Mnogo toga je u nasim rukama. Identificiranje istoga, akcija i nivoi zadovoljstva koji se podizu zbog upravljanja sobom su u direktnoj vezi jedni sa drugima. Tako dobijas Surreala koji se ne zadovoljava sitnicama zbog kolicine rada koji obavlja na svakodnevnom nivou i rezultata koji se pokazuju na njemu u svakom aspektu bica kroz vrijeme provedeno "u igri".
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
Surreal
Postovi: 7328
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Surreal » 27 apr 2024, 14:26

La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
Mogli
Postovi: 567
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Mogli » 27 apr 2024, 15:51

Surreal je napisao/la:
27 apr 2024, 10:26
Ja sam i dalje bez odgovora, stavlja ona story-e, slike, neke islamske citate, ali brata nema nigdje :mrgreen:

Imam vala neku dozu samopoštovanja, pa joj se ja neću javiti. Nekako, poljuljaju ovakve stvari malo samopouzdanje, pa odmah gledam i pronalazim sebi mane, najviše fizičke. Ispao sam vjerovatno, onaj slatki drug, dok će je na kraju pokupiti neki baja. Malo mi je problem upoznati nove osobe, najviše zbog fakultetskih obaveza nisam u prilici da izlazim svaki dan, ne pušim, ne pijem - pa mi nešto klubovi nisu zanimljivi. Krenuo sam malo u teretanu, ali tu se samo još više syebem kad vidim one Apolone, gdje ću ja prići tamo nekoj bombi, da umre od šege djevojka :bow:

Ostaje mi izgleda da probam fakultet završiti što brže, pa da zaganjam neku glupu koja misli da će se urahatiti, ako bude sa doktorom :mrgreen:
Poradi brate na izgledu. Dobro da si krenuo sa teretanom. Kakav estetski zahvat isto mozes uraditi. Javi se meni ako zelis neke malo jace supstance koje nisu u regularnoj prodaji.

Moras se istaci. Zene su dosta delulu i pucaju visoko.

Hightower
Postovi: 55
Pridružen/a: 22 mar 2024, 16:43
Kontakt:

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Hightower » 27 apr 2024, 16:06

Zivi svoj zivot, radi ono sto ti mislis da je ispravno, budi korektan prema svima i ako se nekome svidis ta osoba zaslužuje ostati u tvom zivotu. A mijenjati sebe i biti nesto sto nisi da bi se nekome svidio su gluposti. A nazalost svi prodjemo kroz tu fazu bojis se odbijanja mislis ako sam malo visociji, ljepsi, ako imam six pack vecu platu sve ce biti savrseno e nece. Jer nikog nije briga za tebe osim tvoje porodice sve je u glavi.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.