Premijer liga BiH - aktuelno

Mostarac12345
Postovi: 260
Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarac12345 » 28 apr 2024, 17:15

Je li moguce da Svinjski pušta ovom Posusju pa oni nisu svjesni sta ce bit ako Posusje ode u Evropu ahahaha sve moguce iz zapadne hercegogine ce navijaz za Posusje a tu je i Siroki a jos i Gosk ostaje u ligi majko mila nece zrinja imat prosjek 500 ljudi po utakmici svaaa sreca pa Buna i Ortijes nemaju neki klub🤣🤣🤣🤣

Lewy21
Postovi: 721
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lewy21 » 28 apr 2024, 17:15

Direktorcic je napisao/la:
28 apr 2024, 17:05
Taj odnos je izgradjen zbog navijackih grupi,tako i na pomoci nakon Sirokog Brijega i one tragedije.Vasi NAVIJACI, a ne forumasi,ce dozivotno biti zahvalni na onome sto su NAVIJACI vVeleza uradili za njih,a ne forumasi. Ako se baziras na ovdje nekih 5 6 osoba koje pisu svakakve poruke,onda ne znam sto sam te citirao.Na kraju krajeva ste jedini simpatizeri nekog kluba koji prohodaju u majicama,dresovima i bilo kakvim obiljezjima po gradu jer su dvije najglasnije grupe navedenih klubiva ostvarile takav odnos,dva ostala obiljezja skidamo sto smo i dokazali nebrojen broj puta. Takodje smo i mi zahvalni na gostoprimstvu svaki put,a i ja licno jer sam bio dio tog dobrog gostoprimstva.A bockanje po forumu,opet kazem ako na osnovu toga baziras svoje misljenje onda opet kazem zabiravi da sam te citirao
Da, sve što sam napisao je zbog foruma. Drago mi je da si doživio dobro gostoprimstvo, to bi po meni trebalo da se i podrazumijeva ako dođeš u bilo koji grad kao gost, kao neko ko je prevalio put. Ali sve što sam napisao stvarno i mislim i razlog tome je ono što čitam ovdje kada uđem sa namjerom da čitam o fudbalu. I kad vidiš takve i među navijačima Želje da su na bilo koji način odgovorni što se ovdje ne piše o fudbalu nego se pišu raznorazne pizdarije, slobodno im se nagovori.
Zadnja izmjena: Lewy21, dana/u 28 apr 2024, 17:18, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2052
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 28 apr 2024, 17:16

Pitarsam je napisao/la:
28 apr 2024, 16:55
stojko je napisao/la:
28 apr 2024, 16:53
Kako vico i dajdza mu mile ne daju na svoje klubove. Jednima sredise titulu, drugima opstanak.

GOLEM SI MILE!
MILE voli Borac i disko,a Vico zelju i kolo šumadijsko!!
🎺
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

limvotehula
Postovi: 153
Pridružen/a: 22 apr 2024, 15:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la limvotehula » 28 apr 2024, 17:16

fks74 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:12
limvotehula je napisao/la:
28 apr 2024, 16:21
Mostarac12345 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:19
Ma šta i da pustimo pitarima 3 boda svakako su to naši najbolji prijatelji halal im bilo bolje nego furdama nekakvom Seljo,Svinji,City iz Banja Luke🤣🤣🤣
Znaci ipak nije suplja? Posteno. Dogovor kucu gradi.
Da su pametni dogovor bi pao, kad mogu drugi zašto mi nebi. Ali kao što gledam nisu pametni.
Ma nisu svi glupi, pogotovo Kevelj nije glup frajer.
Hulahopka <3

Torino
Postovi: 1640
Pridružen/a: 16 feb 2022, 14:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Torino » 28 apr 2024, 17:17

Zamisli kažeš da za želju navijaš. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
E čuj željo :kralj:
🇵🇸

Avatar
Vanja8
Postovi: 10403
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 28 apr 2024, 17:18

upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 17:12
Vanja8 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:07
upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 16:50


Meni je vrh kako se Vanja uvijek pojavi da malo pomazi po glavi ove sto im se ulizuju, a oni svi sretni :rol:
Ne mozete ih na taj nacin nesto pokusati poniziti...Mi se najvise i "koljemo " na forumu i to je ok
U stvarnosti mi cemo uvijek imati prave sportske odnose...
Svaki pitar cijeni koliko je nama RA pomogla u onim desavanjima u listici i to se ne moze izbrisati, a vala i lijepo je negdje otici na stranu u dresu svog kluba, sjediti na tribini sa navijacima Veleza i ne razmisljati hoce li ti neko kamenom glavu razbiti isto kao i oni na Kosevu...
Da je Bog dao vise takvih gostovanja za sve navijacke grupe, ali mozda bude nekada...
Ma namazan si ti. Malo njima, malo odes na temu Slobode pa njima supljiras. Prodao bi ih za 10 feninga sutra i jedne i druge, ali sta oni znaju iz tih gradova, nisu se susretali sa vasim hinjalukom :rol: Rekao bih ti da si ovo ili ono, ali kad njima godi, ko sam ja da vam kvarim idilu.
Na temu Slobode moram otici zbog zene, ona je iz tog kraja, a zna se cija je zadnja u kuci... :urnebes: :urnebes:

A to ko bi koga prodao...Zavrsio bih sa onim tvojim "Ko sam ja...", da znas da si u pravu, uglavnom niko bitan da bi nesto tvoje napisano znacilo...

Mostarac12345
Postovi: 260
Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarac12345 » 28 apr 2024, 17:18

A gdje su ljudi od puta?🤣🤣🤣

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3443
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 28 apr 2024, 17:20

upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 17:12
Vanja8 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:07
upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 16:50


Meni je vrh kako se Vanja uvijek pojavi da malo pomazi po glavi ove sto im se ulizuju, a oni svi sretni :rol:
Ne mozete ih na taj nacin nesto pokusati poniziti...Mi se najvise i "koljemo " na forumu i to je ok
U stvarnosti mi cemo uvijek imati prave sportske odnose...
Svaki pitar cijeni koliko je nama RA pomogla u onim desavanjima u listici i to se ne moze izbrisati, a vala i lijepo je negdje otici na stranu u dresu svog kluba, sjediti na tribini sa navijacima Veleza i ne razmisljati hoce li ti neko kamenom glavu razbiti isto kao i oni na Kosevu...
Da je Bog dao vise takvih gostovanja za sve navijacke grupe, ali mozda bude nekada...
Ma namazan si ti. Malo njima, malo odes na temu Slobode pa njima supljiras. Prodao bi ih za 10 feninga sutra i jedne i druge, ali sta oni znaju iz tih gradova, nisu se susretali sa vasim hinjalukom :rol: Rekao bih ti da si ovo ili ono, ali kad njima godi, ko sam ja da vam kvarim idilu.
:bow: :rol: :rol: :rol:

100% istina, najveci hinjavac spin brigade, sa svima se malo lize i hinjski uvlaci pise romane i uglavnom vazi o Zelji :rol:
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Radobolja
Postovi: 359
Pridružen/a: 02 okt 2023, 17:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Radobolja » 28 apr 2024, 17:21

Lewy21 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:57
Mostarac12345 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:19
Ma šta i da pustimo pitarima 3 boda svakako su to naši najbolji prijatelji halal im bilo bolje nego furdama nekakvom Seljo,Svinji,City iz Banja Luke🤣🤣🤣
Mi nemamo neke potrebe da pravimo prijateljstva, bratstva i šlihtamo se, ali svakako mi je draži Zrinjski nego Velež, a odgovor zašto je to tako je u tvom postu i u postu sličnih 'brata'. Nismo mi ni sa njima dobri kao što nismo ni s kim jer, ponavljam, nismo šlihteri, ali vidiš nisu ni oni i upravo zato su mi simpatičniji od vas. Teško je naći nešto više antipatično od šlihtera, to mi je nekako najodvratniji tip ljudi. :mrgreen:

Podsjetimo se, i prethodni "najveći derbiji BiH" su najavljeni razgovorom o Želji. Još nešto, nakon posljednjeg poraza njihovog kluba od Sarajeva, navijači Veleža su pisali o Želji. Ovo bi mi bilo teško objasniti nekome. :urnebes:
Lik te lozi i ti se pecas ali to je do tebe,znamo mi da vam je svinjski drazi ali iskreno boli nas **** i za vas i za njih,da ti iskreno kazem i nama je sve draze od vas i od njih bio to Borac ili Leotar,njih mrzimo zna se zbog cega a i vi ne zaostajete puno.LP

Lewy21
Postovi: 721
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lewy21 » 28 apr 2024, 17:23

CampobelloDiMazara je napisao/la:
28 apr 2024, 17:09
Lewy21 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:57
Mi nemamo neke potrebe da pravimo prijateljstva, bratstva i šlihtamo se
slika
Bivši igrač Zrinjskog čestita trenutnom igraču Zrinjskog na uspjehu.

Više su me nasikirale one naše **** od igrača nego ta slika, jer ona nije ništa neuobičajeno.

CampobelloDiMazara
Postovi: 3288
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 28 apr 2024, 17:27

Lewy21 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:23
CampobelloDiMazara je napisao/la:
28 apr 2024, 17:09
Lewy21 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:57
Mi nemamo neke potrebe da pravimo prijateljstva, bratstva i šlihtamo se
slika
Bivši igrač Zrinjskog čestita trenutnom igraču Zrinjskog na uspjehu.

Više su me nasikirale one naše **** od igrača nego ta slika, jer ona nije ništa neuobičajeno.
Da je tako privatno bi otisao u Tabu i cestitao im non stop su igraci susjeda tamo :rol:

Ovako je kao direktor Zeljeznicara pred utakmicu Zrinjski -Zeljeznicar napravio pravi podanicki potez koji prilici tom vasem klubu. Podanici ste koji se slihtaju pa sutite kad vam jebu majku dok sjedite na klupi i gledate u pod :rol:

Avatar
stojko
Postovi: 1778
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 28 apr 2024, 17:30

Lewy21 je napisao/la:
28 apr 2024, 16:57


Mi nemamo neke potrebe da pravimo prijateljstva, bratstva i šlihtamo se
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Prijateljstvo sa vicom i dodikom i bratstvo sa zemuncima se ne racuna :rol: :rol:

upohaluhizugnimda
Postovi: 508
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 28 apr 2024, 17:30

KONTRASVIH je napisao/la:
28 apr 2024, 17:20
upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 17:12
Vanja8 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:07


Ne mozete ih na taj nacin nesto pokusati poniziti...Mi se najvise i "koljemo " na forumu i to je ok
U stvarnosti mi cemo uvijek imati prave sportske odnose...
Svaki pitar cijeni koliko je nama RA pomogla u onim desavanjima u listici i to se ne moze izbrisati, a vala i lijepo je negdje otici na stranu u dresu svog kluba, sjediti na tribini sa navijacima Veleza i ne razmisljati hoce li ti neko kamenom glavu razbiti isto kao i oni na Kosevu...
Da je Bog dao vise takvih gostovanja za sve navijacke grupe, ali mozda bude nekada...
Ma namazan si ti. Malo njima, malo odes na temu Slobode pa njima supljiras. Prodao bi ih za 10 feninga sutra i jedne i druge, ali sta oni znaju iz tih gradova, nisu se susretali sa vasim hinjalukom :rol: Rekao bih ti da si ovo ili ono, ali kad njima godi, ko sam ja da vam kvarim idilu.
:bow: :rol: :rol: :rol:

100% istina, najveci hinjavac spin brigade, sa svima se malo lize i hinjski uvlaci pise romane i uglavnom vazi o Zelji :rol:
Konta da je namazan. Ustvari i jeste, jer ovi padaju na to. Selam braco, vi ste moji drugovi, sta se radi xD i onda red sege, sale, posalica :rol: Satro fin, da ih malo izgotivi. Sutra bi im hladno novcanike iz dzepa odradio, ali ne znaju oni te stvari, nisu se nikad svakodnevno susretali s pitarima.

Oni uhvate ove levate i to upravo s pricom o Zelji "joj kakvi su ovi, mislim lamse braco, ali da vidis kakve su nase komsije" i ovi se pale jer i oni redom imaju traume od nas.

Samo sto ne shvataju da ce ih pitari povaliti prvom prilikom, kad bude stani-pani. Kao sto su se po Velezu popisali s onim klipom hips don't lie, ali ovi su to vec zaboravili upravo jer im hinje pridju s ovim supljacima koje svaki Sarajlija prepozna na kilometar :rol:
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
Vanja8
Postovi: 10403
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 28 apr 2024, 17:31

KONTRASVIH je napisao/la:
28 apr 2024, 17:20
upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 17:12
Vanja8 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:07


Ne mozete ih na taj nacin nesto pokusati poniziti...Mi se najvise i "koljemo " na forumu i to je ok
U stvarnosti mi cemo uvijek imati prave sportske odnose...
Svaki pitar cijeni koliko je nama RA pomogla u onim desavanjima u listici i to se ne moze izbrisati, a vala i lijepo je negdje otici na stranu u dresu svog kluba, sjediti na tribini sa navijacima Veleza i ne razmisljati hoce li ti neko kamenom glavu razbiti isto kao i oni na Kosevu...
Da je Bog dao vise takvih gostovanja za sve navijacke grupe, ali mozda bude nekada...
Ma namazan si ti. Malo njima, malo odes na temu Slobode pa njima supljiras. Prodao bi ih za 10 feninga sutra i jedne i druge, ali sta oni znaju iz tih gradova, nisu se susretali sa vasim hinjalukom :rol: Rekao bih ti da si ovo ili ono, ali kad njima godi, ko sam ja da vam kvarim idilu.
:bow: :rol: :rol: :rol:

100% istina, najveci hinjavac spin brigade, sa svima se malo lize i hinjski uvlaci pise romane i uglavnom vazi o Zelji :rol:
I mama tvoja isto kaze da joj dobro uvlacima, od nje mi preslo u naviku...Pitaj je slobodno... :kafa:

Lewy21
Postovi: 721
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lewy21 » 28 apr 2024, 17:33

CampobelloDiMazara je napisao/la:
28 apr 2024, 17:27
Da je tako privatno bi otisao u Tabu i cestitao im non stop su igraci susjeda tamo :rol:

Ovako je kao direktor Zeljeznicara pred utakmicu Zrinjski -Zeljeznicar napravio pravi podanicki potez koji prilici tom vasem klubu. Podanici ste koji se slihtaju pa sutite kad vam jebu majku dok sjedite na klupi i gledate u pod :rol:
Jedan od razloga zašto više nije sportski direktor, mada mi je ovo najmanji problem. Igrače sam zbog toga, između ostalog, i nazvao ****. Zato i za većinu jedva čekamo da im isteknu ugovori.

Mostarac12345
Postovi: 260
Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Mostarac12345 » 28 apr 2024, 17:33

Hahhaahahahahahah o Blibije vlah utišaje vlahe

Avatar
Vanja8
Postovi: 10403
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 28 apr 2024, 17:33

upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 17:30
KONTRASVIH je napisao/la:
28 apr 2024, 17:20
upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 17:12


Ma namazan si ti. Malo njima, malo odes na temu Slobode pa njima supljiras. Prodao bi ih za 10 feninga sutra i jedne i druge, ali sta oni znaju iz tih gradova, nisu se susretali sa vasim hinjalukom :rol: Rekao bih ti da si ovo ili ono, ali kad njima godi, ko sam ja da vam kvarim idilu.
:bow: :rol: :rol: :rol:

100% istina, najveci hinjavac spin brigade, sa svima se malo lize i hinjski uvlaci pise romane i uglavnom vazi o Zelji :rol:
Konta da je namazan. Ustvari i jeste, jer ovi padaju na to. Selam braco, vi ste moji drugovi, sta se radi xD i onda red sege, sale, posalica :rol: Satro fin, da ih malo izgotivi. Sutra bi im hladno novcanike iz dzepa odradio, ali ne znaju oni te stvari, nisu se nikad svakodnevno susretali s pitarima.

Oni uhvate ove levate i to upravo s pricom o Zelji "joj kakvi su ovi, mislim lamse braco, ali da vidis kakve su nase komsije" i ovi se pale jer i oni redom imaju traume od nas.

Samo sto ne shvataju da ce ih pitari povaliti prvom prilikom, kad bude stani-pani. Kao sto su se po Velezu popisali s onim klipom hips don't lie, ali ovi su to vec zaboravili upravo jer im hinje pridju s ovim supljacima koje svaki Sarajlija prepozna na kilometar :rol:
Ko o cemu zeljkanovi navijaci o novcanicima... :urnebes: :urnebes:

upohaluhizugnimda
Postovi: 508
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 28 apr 2024, 17:35

Vanja8 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:31
KONTRASVIH je napisao/la:
28 apr 2024, 17:20
upohaluhizugnimda je napisao/la:
28 apr 2024, 17:12


Ma namazan si ti. Malo njima, malo odes na temu Slobode pa njima supljiras. Prodao bi ih za 10 feninga sutra i jedne i druge, ali sta oni znaju iz tih gradova, nisu se susretali sa vasim hinjalukom :rol: Rekao bih ti da si ovo ili ono, ali kad njima godi, ko sam ja da vam kvarim idilu.
:bow: :rol: :rol: :rol:

100% istina, najveci hinjavac spin brigade, sa svima se malo lize i hinjski uvlaci pise romane i uglavnom vazi o Zelji :rol:
I mama tvoja isto kaze da joj dobro uvlacima, od nje mi preslo u naviku...Pitaj je slobodno... :kafa:
Evo, o ovome pricamo :rol:

Cim ih neko provali odmah iz njih izadje bijes i kompleks. Zamisli covjeku majku na forumu spominjati jer te nazvao hinjom, ali to su maniri sa brda u okolini grada, gdje je prevara, laz i hinjaluk nacin zivota.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
Riquelme
Postovi: 293
Pridružen/a: 26 apr 2021, 09:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme » 28 apr 2024, 17:36

Za Peljtu nijedna od one 3 ruke na Borac-Sarajevo nije penal, a ova danas jeste😔Otislo sve u qurac
Brokula: "..Prije je Kina zapadni Tajvan.." 👌

CampobelloDiMazara
Postovi: 3288
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 28 apr 2024, 17:37

Lewy21 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:33
CampobelloDiMazara je napisao/la:
28 apr 2024, 17:27
Da je tako privatno bi otisao u Tabu i cestitao im non stop su igraci susjeda tamo :rol:

Ovako je kao direktor Zeljeznicara pred utakmicu Zrinjski -Zeljeznicar napravio pravi podanicki potez koji prilici tom vasem klubu. Podanici ste koji se slihtaju pa sutite kad vam jebu majku dok sjedite na klupi i gledate u pod :rol:
Jedan od razloga zašto više nije sportski direktor, mada mi je ovo najmanji problem. Igrače sam zbog toga, između ostalog, i nazvao ****. Zato i za većinu jedva čekamo da im isteknu ugovori.
Burazeru nevina djevojka se pokaje nakon zicanja ali bez obzira nakon toga nije vise nevina :rol:

Tako ste isto i vi podanici nakon ovoga i nema pranja. Budi mi pozdravljen 💐 :wave:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pitarsam i 18 gostiju.