FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
208
39%
 
Ukupno glasova: 538

Gargamel22
Postovi: 155
Pridružen/a: 27 feb 2024, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Gargamel22 » 30 apr 2024, 14:07

DUVNO1921 je napisao/la:
30 apr 2024, 12:05
pojacanja za sljedecu Sezonu iz nase WWin Premijer Lige:

Luka Mamic (Siroki) 21god - lijevo Krilo - 5G/4A
Kayode Saliman (Zvijezda09) 21god - desno Krilo - 5G/4A
Dejan Popara (Sloga Doboj) 21god - DMF (kombinacija sa Karicem)
Ivan Marić (Posusje) 22god - stoper - 1G/1A
Ajdin Nukić (Tuzla City) 26god - desno krilo+bek - 4G/2A (meni bolji Hare, samo sto Hare mora popravit formu i proci fino pripreme)
Mirzad Mehanović (Tuzla City) 31god - AMF - 7G/10A (ako se Stila oprosti)
Đorđe Pantelić (Tuzla City) 24god - krilo desno+lijevo - 11G/3A
Dino Skorup (GOSK) 24god - vezni - 7G/5A
Esmir Hasukić (GOSK) 22god - napadac - 6G (umjesto Haracica)
Osman Hadzikic (Velez) 28god - golman (za mene najbolji golman lige - malo iza njeg Ceman -> naravno u slucaju ako prodamo Vedada)
Iskreno jako dobro zapažanje i ovaj prelazni rok moramo odraditi besprijekorno i dovođenje polu igrača ili anti-talenata. Hadzikic je top golman definitvno uz Muftica najbolji u ovoj ligi a mislim da ce Vedo nazalost otici iako bi ga vecina sigurni zeljela vidjeti iducu godinu tu.
Saliman je po meni igrač sličan Amoahu iz malog kluba koji se još nije razvio u full smislu i bojim se da bi to bilo identnično, brzina i snaga super ali mozak i realizacija stagnacija.
Skorup je izuzetni kvalitetan ali mislim da bi mogli Zrinjski i Sarajevo baciti ponudu ako ne ode negdje vani ili ostane u Gošku. Sve u svemu vidjet ćemo šta i kako budu naši razmišljali a nafam se da su svjesni dubioze sa Turanjanima i sličnim
Ako se gleda po dokumentima i razvoju fudbala kroz historiju grada, autentične i izvorne Sarajlije prirodno navijaju za Želju!

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 744
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 30 apr 2024, 14:09

MrkiMedo je napisao/la:
30 apr 2024, 13:46
Joj Mese i intervjua
Posenilio Mehmed.

Orvel
Postovi: 103
Pridružen/a: 10 mar 2024, 16:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Orvel » 30 apr 2024, 14:37

Ma nema veceg klauna od Mese. Ne znam po cemu je to on strucnjak. Da je u igrackim godinama pa haj, a ovako nek uziva u svojim parama i mani se demagogije i pametovanja.

MarkoMaterazzi
Postovi: 264
Pridružen/a: 04 jul 2020, 14:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MarkoMaterazzi » 30 apr 2024, 14:59

Gargamel22 je napisao/la:
30 apr 2024, 14:07
DUVNO1921 je napisao/la:
30 apr 2024, 12:05
pojacanja za sljedecu Sezonu iz nase WWin Premijer Lige:

Luka Mamic (Siroki) 21god - lijevo Krilo - 5G/4A
Kayode Saliman (Zvijezda09) 21god - desno Krilo - 5G/4A
Dejan Popara (Sloga Doboj) 21god - DMF (kombinacija sa Karicem)
Ivan Marić (Posusje) 22god - stoper - 1G/1A
Ajdin Nukić (Tuzla City) 26god - desno krilo+bek - 4G/2A (meni bolji Hare, samo sto Hare mora popravit formu i proci fino pripreme)
Mirzad Mehanović (Tuzla City) 31god - AMF - 7G/10A (ako se Stila oprosti)
Đorđe Pantelić (Tuzla City) 24god - krilo desno+lijevo - 11G/3A
Dino Skorup (GOSK) 24god - vezni - 7G/5A
Esmir Hasukić (GOSK) 22god - napadac - 6G (umjesto Haracica)
Osman Hadzikic (Velez) 28god - golman (za mene najbolji golman lige - malo iza njeg Ceman -> naravno u slucaju ako prodamo Vedada)
Iskreno jako dobro zapažanje i ovaj prelazni rok moramo odraditi besprijekorno i dovođenje polu igrača ili anti-talenata. Hadzikic je top golman definitvno uz Muftica najbolji u ovoj ligi a mislim da ce Vedo nazalost otici iako bi ga vecina sigurni zeljela vidjeti iducu godinu tu.
Saliman je po meni igrač sličan Amoahu iz malog kluba koji se još nije razvio u full smislu i bojim se da bi to bilo identnično, brzina i snaga super ali mozak i realizacija stagnacija.
Skorup je izuzetni kvalitetan ali mislim da bi mogli Zrinjski i Sarajevo baciti ponudu ako ne ode negdje vani ili ostane u Gošku. Sve u svemu vidjet ćemo šta i kako budu naši razmišljali a nafam se da su svjesni dubioze sa Turanjanima i sličnim
Ivan Marić iz Posusja odbio ponudu Hajduka, mjesecno mu nudili 11 000 eura, jer kaze ne zeli igrat pod pritiskom
Zato nemas sanse da bi doša u Želju, isto pritisak , a ne mogu financijiski pratit Hajduka

upohaluhizugnimda
Postovi: 369
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 30 apr 2024, 15:02

Koliku platu moze imati u Posusju da glatko odbije 11 milja eura?
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
anonimni
Postovi: 10161
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 30 apr 2024, 15:09

MrkiMedo je napisao/la:
30 apr 2024, 13:46
Joj Mese i intervjua
Zavrsiti sa njim za sva vremena. Imao je sve ove godine unazad da se pokaze, hvala mu za one pripreme u Tunisu birvaktile i zbogom :salut:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 744
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 30 apr 2024, 16:12

Malo je onih koji su napravili kakav-takav uspjeh a nisu stavili svoj ego ispred kluba.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19398
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 30 apr 2024, 18:43

anonimni je napisao/la:
30 apr 2024, 15:09
MrkiMedo je napisao/la:
30 apr 2024, 13:46
Joj Mese i intervjua
Zavrsiti sa njim za sva vremena. Imao je sve ove godine unazad da se pokaze, hvala mu za one pripreme u Tunisu birvaktile i zbogom :salut:
Zavrsiti nego sta, mislio se uvaliti tu dok je bila prica oko amera a prije toga je izjavio bio kako nije vrijeme da se on vrati :D

Sad ovaj intervju bas nas otreso ko slinu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3302
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Meraak1921 » 30 apr 2024, 18:49

Ja bih Nukica i Pantelica iz Tuzle nisu skupi sigurno, garu iz Zvijezde takodjer


BocaJuniors1905
Postovi: 1902
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 30 apr 2024, 21:16

Ovog malog čuvati kao oči u glavi

MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

upohaluhizugnimda
Postovi: 369
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 30 apr 2024, 22:13

svrakino1921 je napisao/la:
30 apr 2024, 18:50
Zlatno dijete. Pod hitno produziti i podebljati ugovor!
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2386
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 30 apr 2024, 22:50

Pa baš i nije dijete.
20.god i 5.mjeseci.
Ako nastavi igrati, i to na nivou kakvom može, na zimu je pravo vrijeme masno to unovčiti.
Za ozbiljnije klubove u Europi, on je poprilično 'star'.

Verum
Postovi: 25
Pridružen/a: 14 jan 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Verum » 30 apr 2024, 23:12

Lutvo vaskrso!!!

:guz:

19vendetta87
Postovi: 4838
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 30 apr 2024, 23:13

avalPacidoroP je napisao/la:
30 apr 2024, 22:50
Pa baš i nije dijete.
20.god i 5.mjeseci.
Ako nastavi igrati, i to na nivou kakvom može, na zimu je pravo vrijeme masno to unovčiti.
Za ozbiljnije klubove u Europi, on je poprilično 'star'.
Nece sigurno iz nase lige otici u ozbiljnije evropske klubove...da ga prodamo u Tursku za 400 000€, nama je to premija
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 669
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAmarOsim » 01 maj 2024, 00:24

Malo da i ja navratim na forum. Hvala Željo za pobjedu i rođendanski poklon tvom Južnjaku. Momci napokon pokazuju ono što su trebali čitavu sezonu. Plus naravno Al-Jaber i naznaka neke forme kod Sulje novog Laze. Nadam se njegovom golu (golovima) i protiv Tuzle. Kad smo već kod tog, možda preofanzivna i prestatična ekipa, ali ovo bih volio vidjeti
Muftić
Galić/Ovčina - Cavnić - Mahmić/Selimović - Mahmić/Pavić ako može
Al-Jaber i Radovac dva centralna
Štila prednji
Hiroš i Boljević krila a Suljo špic.
Ukoliko uspijemo do neke 60-70 minute imati fin rezultat, onda gurnuti ove omladince Foču i Babaluka.
Na kraju sezone se vraća Mulalić, te ako bi zaista prodali Muftića, imamo dvojicu za iduću sezonu, Mulalić i Dujmović. Samo ostaje pitanje koliko je pametno imati dvojicu koji nisu udure u ekipi, Selimovića i upravo Mulalića.
Odbranu bih ostavio istu, s tim što bih volio da zadržimo Mahmića ako imamo mogućnost, i pokušamo dovesti Kuprešaka iz Širokog na poziciju beka.
Vezni red nam je najpopunjeniji, i tu mislim da dosta toga ovisi od činjenice ko će biti novi trener, i sa koliko veznih ćemo igrati. U svakom slučaju, riješio bih se Mekića jer psihički neću moći izdržati da ga gledam još jednu sezonu, pa makar na klupi. Dvojac Bilal i Mijić, jednostavno ne vidim potrebu za njihovim bitisanjem u klubu. Tu dolazi upravo Fočo. U napadu nam je sigurno potrebno osvježenje, uz odlaske nadam se, Zubanovića i Haračića, te Amoaha i Drlje, otvara se mjesto u rosteru za nove igrače, Babaluk sigurno, te neki provjereni špic, ako se može naći, ili jednostavno nadati se da će Suljo uhvatiti pravu formu na kraju sezone, te je nastaviti iduće, ali ne znam koliko je to sigurno. Kao neko novo krilo je već pomenut Saliman, a kao dodatnu opciju već pomenuti Luka Mamić.
Glavnu stvar da ne zaboravim, novi trener da bude Amar.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61663
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 01 maj 2024, 10:00

:salut: :salut: :salut:


slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

Nekadasiigrostarsno
Postovi: 17
Pridružen/a: 28 jan 2024, 13:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Nekadasiigrostarsno » 01 maj 2024, 10:50

godrina je napisao/la:
30 apr 2024, 13:13
Nekadasiigrostarsno je napisao/la:
30 apr 2024, 12:41
Htjeli ili ne Amar i Porodica Osim ce uvijek biti sinonim za Nas klub. Mrzili koliko god sta god,bilo proslo. Svak ko ima cistu namjeru ,ima DNK Zelje,po meni je dobro doso. Pa cak i Dino ako u najvecem ludilu napravi 6/6 nek mu daju dvije sezone nije problem ako je za dobrobit kluba.
Momak je nabrojao gore momke kao pojacanja od salimama,golmana,odbrane...top imema ko prsti ligu da nije preko tekstualnih zna da ova imena fakat se samo spominju,materijala ima tona,
vrijeme je da rumeni makne masne prste i ide u 5 pm. Bolje da je ostao ,sto je bio nekad,ovako sad ga ne mogu smislit a la Mirvic 2. Uzo pare i ajmo jaso svi smo nasi. DOSTA! Sve dugove stopirat, maksimalan fokus na igrace,skaute, pripreme prvi pocet sa dovedenim igracima. A ovi dusmani, pogotovo komsinice, koliko god mi losi bili vazda su gori od nas, dokaz ova sezona , ne znamo kako se zovemo vise od katastrofe koja nas je snasla oni nama poeaz nisu nanijeli kako treba, stvarno da sam pitar ja ne bi imo sna, ZBOG TOG ZELJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Svaka cast jer imas stav.
Ali, kako nas kone nisu dobile kako treba a pobjedili nas 3:0 ?
I jel to uspjeh u sezoni da nas kone ne dobiju ?

"Sve dugove stopirat", napravit nove pa opet bit pola metra od gasenja.


Ja ne kazem da je nas to uspjeh nego da oni nikad nece biti klub kao mi, i u najgoroj naspj sezoni oni nista nisu uradili, i nisu uzeli prijestol grada,ako nista sportski😆
Druze ja ne znam gdje ti pratis fudbal, koji klub nema bar 20 mil e. Duga na Balkanu a ne negdje drugo ,bar ovi sto igraju Europu zadnjih par godina... ako cemo sebugasit radi jednog prijelaznog roka nakon do sad rijesenih dugova nemoj onda vise da se bavimo sportom nek zavrnu rukave i osiguraju sredstva,kako ? Boli nas briga.

Avatar
godrina
Postovi: 2941
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 01 maj 2024, 12:02

Nekadasiigrostarsno je napisao/la:
01 maj 2024, 10:50
godrina je napisao/la:
30 apr 2024, 13:13
Nekadasiigrostarsno je napisao/la:
30 apr 2024, 12:41
Htjeli ili ne Amar i Porodica Osim ce uvijek biti sinonim za Nas klub. Mrzili koliko god sta god,bilo proslo. Svak ko ima cistu namjeru ,ima DNK Zelje,po meni je dobro doso. Pa cak i Dino ako u najvecem ludilu napravi 6/6 nek mu daju dvije sezone nije problem ako je za dobrobit kluba.
Momak je nabrojao gore momke kao pojacanja od salimama,golmana,odbrane...top imema ko prsti ligu da nije preko tekstualnih zna da ova imena fakat se samo spominju,materijala ima tona,
vrijeme je da rumeni makne masne prste i ide u 5 pm. Bolje da je ostao ,sto je bio nekad,ovako sad ga ne mogu smislit a la Mirvic 2. Uzo pare i ajmo jaso svi smo nasi. DOSTA! Sve dugove stopirat, maksimalan fokus na igrace,skaute, pripreme prvi pocet sa dovedenim igracima. A ovi dusmani, pogotovo komsinice, koliko god mi losi bili vazda su gori od nas, dokaz ova sezona , ne znamo kako se zovemo vise od katastrofe koja nas je snasla oni nama poeaz nisu nanijeli kako treba, stvarno da sam pitar ja ne bi imo sna, ZBOG TOG ZELJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Svaka cast jer imas stav.
Ali, kako nas kone nisu dobile kako treba a pobjedili nas 3:0 ?
I jel to uspjeh u sezoni da nas kone ne dobiju ?

"Sve dugove stopirat", napravit nove pa opet bit pola metra od gasenja.


Ja ne kazem da je nas to uspjeh nego da oni nikad nece biti klub kao mi, i u najgoroj naspj sezoni oni nista nisu uradili, i nisu uzeli prijestol grada,ako nista sportski😆
Druze ja ne znam gdje ti pratis fudbal, koji klub nema bar 20 mil e. Duga na Balkanu a ne negdje drugo ,bar ovi sto igraju Europu zadnjih par godina... ako cemo sebugasit radi jednog prijelaznog roka nakon do sad rijesenih dugova nemoj onda vise da se bavimo sportom nek zavrnu rukave i osiguraju sredstva,kako ? Boli nas briga.
Donekle te razumijem, nije da nisi skroz u pravu ali djelimicno u ovu situaciju nas i jest dovela ta deviza "boli nas briga kako posle". Nebriga o sutra, trosenje bez pokrica.
"Fudbal klab" je malo vise od samo 11 igraca koji ganjaju loptu.
Ja se nadam da ce se nac pare, da mozemo tako dovodit igrace, pravit igrace i maksimalno napredovat. Do tad bi ja ipak "pokrij se kolko si dug".
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

BIZMARK66
Postovi: 430
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 01 maj 2024, 15:58

Virtu4l je napisao/la:
01 maj 2024, 10:00
:salut: :salut: :salut:


slika
Jedan je Ivica

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.