RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

killafrommanilla
Postovi: 3545
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la killafrommanilla » 30 apr 2024, 23:21

rodjak je napisao/la:
30 apr 2024, 20:10
raja postujem svacije misljenje ,svak moze reci da neko nije u pravu ,samo bih vas zamolio bez nekog uvrijedljivog natpisa za bilo koga na Velezovom forumu.Emile,indirektno si vrijedjao(ne spominjuci moje ime jer se obracas na moj tekst, a zna se koliko je 2+2 ta nismo djeca.)Care napisi sta god hoces(pa forum i jeste za to da se razmjene razlicita misljenja i da se uvaze drugacija misljenja) samo bih te zamolio bez vrijedjanja :nene: (i da se to odnosilo na bilo koga drugog ne treba takav ton medju Velezovim navijacima ,je li se slazemo sa tim :salut: ).Dakle vecinom ste saglasni da je sve cisto i da smo izgubili samo zato sto Sarajevo ima puno bolji roster (neki su malo drugacije pisali i prije i za vrijeme utakmice ), ali dobro ok to je vase misljenje.Samo sam se bio javio radi uvrijedljivog teksta i nista vise,reko sam necu dalje :salut: Evo bas slusam ovog Nedu Turkovica i on kaze sve cisto bilo mi dosli ko lavovi da se borimo pa popusili ,rasturili nas Pitari :yawn:

Zavrsavam sa ovom utakmicom FORZA VELEZ
Ne, ne. Ne trebas zavrsiti, trebas nastaviti i argumentovano objasniti koji je to najjaci sastav i koje su to vedete koje smo ostavili na klupi da ne bismo dobili Sarajevo. Da nije Emir Halilovic trebao poceti umjesto Prsesa? Ili na beku?

Kako smo igrali protiv Sloge i Zvijezde, posebno protiv Sloge? Je li se osjetilo da nemamo Oreca tu? Je li nam taj Guliashvilli donio bodove koje mozda ni tu ne bi uzeli? Jedino ko te mogao prodati je Zvonic, jer je za svaku priliku kriv, ali opet nije te prodao on jer jednostavno ne moze.

Nedo Turkovic :rol: pa taj covjek je neprijatelj svog kluba, a ne naseg. Usput je jedan od najlosijih spiceva koji je igrao PL, a bolji je covjek nego igrac. Pa eto izvagaj. Ne znam, cini mi se da je nedavno upravo na Grb dobio po glavi.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Rodjeni81
Postovi: 1720
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 01 maj 2024, 10:04

Sami smo sebi najveći dušmani. Koliko god nam je šteta sa strane nanesena, ne može se porediti sa ovim koliko sami sebi volimo grob kopati. Ja se samo divim ljudima u klubu koji mogu trpjeti da svaka suša poslije utakmice kaže pušteno/prodano/kupljeno. Pa to su nam najveći dušmani i treba im zabraniti ulaz na stadion. Ne možeš goru stvar uraditi klubu nego da potežeš takvu priču i unosiš nered u klub.

Nedavno kad izgubismo u Pošusju 1-0, piše jedan intelektualac na Fb prodano. Više puta mu se javljam privatno da kaže ko je prodao da prijavimo, picketina ne smije ni odgovoriti. Toliko me takve price iznerviraju da sam spreman bio prijaviti, pa nek se gonja i nek dokazuje ko je prodao.

Stvarno mi ne zaslužujemo i ne znamo biti navijači kluba koji je u vrhu bh. fudbala. Za nas je mjera da nam klub vode naše "legende" iz "najbolje poslijeratne generacije" i da rovarimo po dnu tabele. Evo, Rodjaku je onaj tenkre Turković mjerodavan za nešto. Na kakve smo grane spali, moji Rodjeni?

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11563
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 01 maj 2024, 11:19

Rodjeni81 je napisao/la:
01 maj 2024, 10:04
Sami smo sebi najveći dušmani. Koliko god nam je šteta sa strane nanesena, ne može se porediti sa ovim koliko sami sebi volimo grob kopati. Ja se samo divim ljudima u klubu koji mogu trpjeti da svaka suša poslije utakmice kaže pušteno/prodano/kupljeno. Pa to su nam najveći dušmani i treba im zabraniti ulaz na stadion. Ne možeš goru stvar uraditi klubu nego da potežeš takvu priču i unosiš nered u klub.

Nedavno kad izgubismo u Pošusju 1-0, piše jedan intelektualac na Fb prodano. Više puta mu se javljam privatno da kaže ko je prodao da prijavimo, picketina ne smije ni odgovoriti. Toliko me takve price iznerviraju da sam spreman bio prijaviti, pa nek se gonja i nek dokazuje ko je prodao.

Stvarno mi ne zaslužujemo i ne znamo biti navijači kluba koji je u vrhu bh. fudbala. Za nas je mjera da nam klub vode naše "legende" iz "najbolje poslijeratne generacije" i da rovarimo po dnu tabele. Evo, Rodjaku je onaj tenkre Turković mjerodavan za nešto. Na kakve smo grane spali, moji Rodjeni?
Tako je druze :thumbup:

Ne razumijem kako neko moze misliti da danasnji Velez i ljudi u danasnjem Velezu imaju ikakav razlog da prodaju utakmicu. Haj razumijem ovakve komentare prije 15 godina u Sedinov vakat, ali zasto bi danas prodali utakmicu. Zbog Guliashvilija? I poraz od 3:0 je ok kad nam vidis klupu.

I ovi sto kaze da im ne treba odgovarati. Moras im odgovoriti, inace ima mogucnosti da negativa udje u klub, medju igraca, medju ljude u klubu. Zamisli jos da mediji pocne pisati o tome da Velez prodaje utakmice :facepalm:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

TNT
Postovi: 609
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la TNT » 01 maj 2024, 14:18

Mislim da nema nikakve osnove za kritiku ove zadnje tekme.
Na jednoj strani ekipa koja je trenutno u boljoj formi i igra kuci utakmicu za Evropu,a s druge strane ekipa koja je vec osigurala Evropu i bez par glavni igraca.
Vise treba da brine sto nema ko zabit gola.
Haskic nemoze nista pogodit a od Dzafica se nema sta ni ocekivati.
Bice da ovdje treba malo veci remont na ljeto.

ra1981
Postovi: 1354
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 01 maj 2024, 15:01

Rodjeni81 je napisao/la:
01 maj 2024, 10:04
Sami smo sebi najveći dušmani. Koliko god nam je šteta sa strane nanesena, ne može se porediti sa ovim koliko sami sebi volimo grob kopati. Ja se samo divim ljudima u klubu koji mogu trpjeti da svaka suša poslije utakmice kaže pušteno/prodano/kupljeno. Pa to su nam najveći dušmani i treba im zabraniti ulaz na stadion. Ne možeš goru stvar uraditi klubu nego da potežeš takvu priču i unosiš nered u klub.

Nedavno kad izgubismo u Pošusju 1-0, piše jedan intelektualac na Fb prodano. Više puta mu se javljam privatno da kaže ko je prodao da prijavimo, picketina ne smije ni odgovoriti. Toliko me takve price iznerviraju da sam spreman bio prijaviti, pa nek se gonja i nek dokazuje ko je prodao.

Stvarno mi ne zaslužujemo i ne znamo biti navijači kluba koji je u vrhu bh. fudbala. Za nas je mjera da nam klub vode naše "legende" iz "najbolje poslijeratne generacije" i da rovarimo po dnu tabele. Evo, Rodjaku je onaj tenkre Turković mjerodavan za nešto. Na kakve smo grane spali, moji Rodjeni?
A prije utakmice se pričalo da će Posušje nas pustiti i tako su dušmani uvijek na dobitku šta god se desi. Ove priče dođu do igrača i stručnog štaba i unese se nemir i nesigurnost u ekipu, jer ni sami više ne znaju na čemu su.

Direktorcic
Postovi: 1883
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 01 maj 2024, 15:11

Jedina utakmica gdje smo nadigrani sto se ja mogu sjetiti je Posusje i mozda Siroki prva utakmica u kupu
Ali nas je Posusje blago receno razvalilo talticki,tehnicki i trkacki,ma kako god

Direktorcic
Postovi: 1883
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 01 maj 2024, 15:16

Nego evo malo tematike za raspravu

https://sportsport.ba/fudbal/nk-maribor ... nje/473722

Da sutra se pojavi kojim slucajem jedan ovakav biznismen kao ovaj a nije daleko od toga s obzirom da je Mostar dobro izreklamiran sirom svijeta i u nekim dijelovima biznisa prestavlja dobro tlo,jeste li vi za ovo. Dali bi svi mi htjeli gledati jak Velez bez obzira ko je na celu ili ipak nek ostane sve "domace"

Addo1922
Postovi: 312
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Addo1922 » 01 maj 2024, 15:28

Direktorcic je napisao/la:
01 maj 2024, 15:16
Nego evo malo tematike za raspravu

https://sportsport.ba/fudbal/nk-maribor ... nje/473722

Da sutra se pojavi kojim slucajem jedan ovakav biznismen kao ovaj a nije daleko od toga s obzirom da je Mostar dobro izreklamiran sirom svijeta i u nekim dijelovima biznisa prestavlja dobro tlo,jeste li vi za ovo. Dali bi svi mi htjeli gledati jak Velez bez obzira ko je na celu ili ipak nek ostane sve "domace"
Trenutni nacin poslovanja je zdraviji, evo imamo los primjer u Sarajevu sta se desava kada je klub u "vlasnistvu" jednog biznismena.

Espiritosanto
Postovi: 3041
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 01 maj 2024, 15:35

Direktorcic je napisao/la:
01 maj 2024, 15:16
Nego evo malo tematike za raspravu

https://sportsport.ba/fudbal/nk-maribor ... nje/473722

Da sutra se pojavi kojim slucajem jedan ovakav biznismen kao ovaj a nije daleko od toga s obzirom da je Mostar dobro izreklamiran sirom svijeta i u nekim dijelovima biznisa prestavlja dobro tlo,jeste li vi za ovo. Dali bi svi mi htjeli gledati jak Velez bez obzira ko je na celu ili ipak nek ostane sve "domace"
Problem je što nema zakona koji može dozvoliti jednom čovjeku da kupi klub.
Sve to ide preko nekih rupa u zakonu a rezultati su
Mušija - klub mu ide u treću ligu
Husić -klub na pragu druge lige
Sarajevo poslije Nama umalo se ne ugasi sa Mirvićem ima rezultate kao i mi,čak smo mi uzeli i kup a oni 4 godine borba za europu.
Dok se to ne reguliše kako treba za mene je najbolji način ovo svi skupa i sa jakim sponzorima i svima koji vole klub.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
aimar21
Postovi: 620
Pridružen/a: 18 jan 2023, 07:40
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la aimar21 » 01 maj 2024, 15:35

Direktorcic je napisao/la:
01 maj 2024, 15:16
Nego evo malo tematike za raspravu

https://sportsport.ba/fudbal/nk-maribor ... nje/473722

Da sutra se pojavi kojim slucajem jedan ovakav biznismen kao ovaj a nije daleko od toga s obzirom da je Mostar dobro izreklamiran sirom svijeta i u nekim dijelovima biznisa prestavlja dobro tlo,jeste li vi za ovo. Dali bi svi mi htjeli gledati jak Velez bez obzira ko je na celu ili ipak nek ostane sve "domace"
Meni je romantika u domaćem. Mislim da imamo dovoljno uspješnih ljudi koji kao tim mogu voditi Velež u pravom smjeru. Evo uzmimo za primjer Manchester United. Uzeli ga Glazeri, kao jedna od najbogatijih porodica na svijetu, ali nije to bilo to. Navijači protiv, stalno neki protesti i generalno bez sportskih uspjeha. Sada na čelo došao kao suvlasnik Jim Ratcliffe. Čovjek navijač Uniteda cijeli život i mislim da ih dobre stvari čekaju u budućnosti. Moje mišljenje je samo da trebamo širiti bazu uspješnih ljudi iz grada u Upravi kluba. Dosta ih je tu, ali sigurno može bolje i kvalitetnije. Bez nekih sujeta i sa istim ciljem, sigurno možemo biti konstantno u vrhu lige. Brzo će se i infrastuktura riješiti, tako da se fokus može staviti na roster i onda sigurno možemo očekivati ravnopravnu borbu za titulu. Nismo mi repa bez korijena, imamo tradiciju i ime, iza nas stoje stogodišnji rezultati i to bi mogao biti motiv kojim bi mogli vezati za klub uspješne ljude koji su vezani za grad.
City of sunshine... MUSVDG

Football team: FK Velež Mostar
Football player: Pablo Aimar

Basketball team: 90´s Bulls
Basketball player: Michael Jordan

F1 driver: Juan Pablo Montoya

RedDevil2281
Postovi: 3
Pridružen/a: 29 apr 2024, 10:51
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la RedDevil2281 » 01 maj 2024, 16:36

Addo1922 je napisao/la:
01 maj 2024, 15:28
Direktorcic je napisao/la:
01 maj 2024, 15:16
Nego evo malo tematike za raspravu

https://sportsport.ba/fudbal/nk-maribor ... nje/473722

Da sutra se pojavi kojim slucajem jedan ovakav biznismen kao ovaj a nije daleko od toga s obzirom da je Mostar dobro izreklamiran sirom svijeta i u nekim dijelovima biznisa prestavlja dobro tlo,jeste li vi za ovo. Dali bi svi mi htjeli gledati jak Velez bez obzira ko je na celu ili ipak nek ostane sve "domace"
Trenutni nacin poslovanja je zdraviji, evo imamo los primjer u Sarajevu sta se desava kada je klub u "vlasnistvu" jednog biznismena.
Priliv novca u tom smislu ne može biti loš za klub, naravno, ako je zdrava hijerarhija u tom istom klubu. Da nam je ovo ponuđeno prije 5-6 godina, objeručke bi prihvatili, međutim, smatram da sada nema potrebe za tim. Imamo jednu od "najzdravijih" uprava u Premijer ligi, a upravu čine ljudi koji su uspješni na raznim poljima i koji, što je najvažnije, vole klub. Zajebano je to usporediti sa Sarajevom i Mirvićem, jer Sarajevo već godinama unazad ne radi kako treba. Bio je i Vincent Tan u klubu, ali nešto očigledno gore ne štima. Imaju definitivno najbolji roster u ligi, rame uz rame sa zrinjskim i Borcem, ako ne i bolji, a i dalje se bore za Evropu. Mislim da u tom klubu ima mnogo više ljudi kojima je problem to što su im pare ispred kluba, što ovdje srećom već odavno nije slučaj.

Zidnisatzidni
Postovi: 29
Pridružen/a: 16 apr 2024, 08:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Zidnisatzidni » 02 maj 2024, 09:50

Direktorcic je napisao/la:
01 maj 2024, 15:16
Nego evo malo tematike za raspravu

https://sportsport.ba/fudbal/nk-maribor ... nje/473722

Da sutra se pojavi kojim slucajem jedan ovakav biznismen kao ovaj a nije daleko od toga s obzirom da je Mostar dobro izreklamiran sirom svijeta i u nekim dijelovima biznisa prestavlja dobro tlo,jeste li vi za ovo. Dali bi svi mi htjeli gledati jak Velez bez obzira ko je na celu ili ipak nek ostane sve "domace"


Nisam baš za kad već ne mora, okej je da se možda utali malo pa malo dadne i malo uzme i tako, ali čega se uhvati bogati stranac to kad tad prestaje bit unosno i propada. Njemu je to samo jedan biznis u nizu bez ikakvih emocija i željom da se stvari poprave kada krenu niz brdo.
:bih:

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 750
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 02 maj 2024, 12:10

Danas je nogomet novac. Važi i obrnuto. Jedini drugi put do kvalitete je sfrj sistem: teško mijenjanje kluba, zabrana odlaska u tuđinu do 28 godine, jaka liga i upućenost na vlastiti podmladak. Ali to sada nije izvedivo. Dakle kapital. Najviše bi volio da naši " strulnjaki" i vizionari s raznih foruma ulože svoj kapital povedu nas do neslućenih visina. Svu moju podršku prije svega moralnu imaju. Dajte pare gospodo!

MostarskiSin
Postovi: 1902
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 02 maj 2024, 12:44

Zidnisatzidni je napisao/la:
02 maj 2024, 09:50
Direktorcic je napisao/la:
01 maj 2024, 15:16
Nego evo malo tematike za raspravu

https://sportsport.ba/fudbal/nk-maribor ... nje/473722

Da sutra se pojavi kojim slucajem jedan ovakav biznismen kao ovaj a nije daleko od toga s obzirom da je Mostar dobro izreklamiran sirom svijeta i u nekim dijelovima biznisa prestavlja dobro tlo,jeste li vi za ovo. Dali bi svi mi htjeli gledati jak Velez bez obzira ko je na celu ili ipak nek ostane sve "domace"


Nisam baš za kad već ne mora, okej je da se možda utali malo pa malo dadne i malo uzme i tako, ali čega se uhvati bogati stranac to kad tad prestaje bit unosno i propada. Njemu je to samo jedan biznis u nizu bez ikakvih emocija i željom da se stvari poprave kada krenu niz brdo.
:bih:
A mislis da nasi rade iz ljubavi, da nema nikakve koristi? :mrgreen:

Sve ti je to isto drug moj, sto bi rekli u 5 deka

Zidnisatzidni
Postovi: 29
Pridružen/a: 16 apr 2024, 08:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Zidnisatzidni » 02 maj 2024, 13:18

MostarskiSin je napisao/la:
02 maj 2024, 12:44
Zidnisatzidni je napisao/la:
02 maj 2024, 09:50
Direktorcic je napisao/la:
01 maj 2024, 15:16
Nego evo malo tematike za raspravu

https://sportsport.ba/fudbal/nk-maribor ... nje/473722

Da sutra se pojavi kojim slucajem jedan ovakav biznismen kao ovaj a nije daleko od toga s obzirom da je Mostar dobro izreklamiran sirom svijeta i u nekim dijelovima biznisa prestavlja dobro tlo,jeste li vi za ovo. Dali bi svi mi htjeli gledati jak Velez bez obzira ko je na celu ili ipak nek ostane sve "domace"


Nisam baš za kad već ne mora, okej je da se možda utali malo pa malo dadne i malo uzme i tako, ali čega se uhvati bogati stranac to kad tad prestaje bit unosno i propada. Njemu je to samo jedan biznis u nizu bez ikakvih emocija i željom da se stvari poprave kada krenu niz brdo.
:bih:
A mislis da nasi rade iz ljubavi, da nema nikakve koristi? :mrgreen:

Sve ti je to isto drug moj, sto bi rekli u 5 deka

Ima naravno, na kraju krajeva svi svoj posao naplaćujemo voljeli ga ili ne ali eto što će naš čovjek makar 5% poštovati neke stvari što iz ljubavi što iz straha
Strance boli... Jedna od glava , on pokupi kajmak i ode uz to da bi mu se još natovarili i naši lopovi koji u tom vide priliku da se ugrade bez rizika
:urnebes:

Zidnisatzidni
Postovi: 29
Pridružen/a: 16 apr 2024, 08:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Zidnisatzidni » 02 maj 2024, 13:37

De sad ozbiljno ima li na pomolu nekih pojačanja zna li iko?

Addo1922
Postovi: 312
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Addo1922 » 02 maj 2024, 13:49

Zidnisatzidni je napisao/la:
02 maj 2024, 13:37
De sad ozbiljno ima li na pomolu nekih pojačanja zna li iko?
Pssst nijedne!! Pokupit ce susjedi :shhh:

RedDevil2281
Postovi: 3
Pridružen/a: 29 apr 2024, 10:51
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la RedDevil2281 » 02 maj 2024, 18:02

Zidnisatzidni je napisao/la:
02 maj 2024, 13:37
De sad ozbiljno ima li na pomolu nekih pojačanja zna li iko?
Provjerena informacija, klub će po završetku sezone napustiti minimalno 6 ili 7 igrača, pored Guliashvilija i Čaića koji se vraćaju u svoje matične klubove.

Znači moramo dovesti minimalno 9 do 10 igrača kako bi naredne sezone bili konkurentni, s obzirom da je tu i Evropa. Navodno uprava već ozbiljno radi na pojačanjima i sprema nam se jedan od najzanimljivijih prijelaznih rokova do sad.

AVANTI!

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3605
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 02 maj 2024, 18:23

Većinom se rješavamo škarta, tako da nema straha.
Teško je izvući bilo kakvo ime.
Za razliku od prošlih vremena, sada se radi u tišini i potpunoj tajnosti.
Lično, nadam se imenima koja dosad nismo gledali.
Klaf ima imena, u to sam siguran, a i zaslužio je da dovede koga želi.
I da nikog ne dovedemo, a u planu je da dovedemo 7-9 igrača, sastav izgleda:

......................Hadžikić................
Oreč........Hrkać......Gholami......Bajrić
.....Vehabović....Pršeš.....Halilović....
......Lohan........Haskić.........Suljić.......
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
emil02in
Postovi: 3714
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 02 maj 2024, 18:34

mozak je napisao/la:
02 maj 2024, 18:23
Većinom se rješavamo škarta, tako da nema straha.
Teško je izvući bilo kakvo ime.
Za razliku od prošlih vremena, sada se radi u tišini i potpunoj tajnosti.
Lično, nadam se imenima koja dosad nismo gledali.
Klaf ima imena, u to sam siguran, a i zaslužio je da dovede koga želi.
I da nikog ne dovedemo, a u planu je da dovedemo 7-9 igrača, sastav izgleda:

......................Hadžikić................
Oreč........Hrkać......Gholami......Bajrić
.....Vehabović....Pršeš.....Halilović....
......Lohan........Haskić.........Suljić.......
Zna li neko igra li Gulaš sutra?
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.