FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
coelho41
Postovi: 12814
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 01 maj 2024, 10:12

GefufnaII je napisao/la:
01 maj 2024, 10:00
not sure if jup or coelho :mrgreen:
Bolje bi ti bilo da misliš na heynckesa
Scholl je napisao/la:
01 maj 2024, 10:06
Kimih nije zatvorio stopera koji je ispratio vinicijusa prema sredini terena i jedini je krivac za prvi gol.
Vec bleji ko tele i ceka sta ce se desiti
Kimmich nije kriv kod gola, jer su mu instrukcije od trenera bile da bleji ko tele i čeka šta će se desiti, ako primjećuješ i svi ostali su to radili osim Kima...Kimmich je bio dobro postavljen da Kim nije izletio ko amater neki
Kim je kriv, to je i Tuchel potvrdio, ispao je iz ritma, nije njegov zadatak bio da trči za Vinisijusom, a on ko u kadetima izvuče ga napadač i pretrča u istom napadu.

DonRamiz
Postovi: 175
Pridružen/a: 19 feb 2020, 23:29

Re: FC Bayern München

Post Postao/la DonRamiz » 01 maj 2024, 10:14

coelho41 je napisao/la:
01 maj 2024, 09:56
Usto sam jutros nezadovoljan remijem, a i da smo pobijedili 2-1, opet bih bio nezadovoljan jer smo primili onaj prvi gol...Dobro reče farinelli Real ne može bolje, a mi imamo puno prostora za napredak, još im ide titula La Lige za vikend, igraće protiv nas omamljeni slavljem
Real ne moze bolje a skoro citavu utakmicu igrali bunker i na kontre?
Btw.osvojili su ligu prije 2 godine pred drugu utakmicu polufinala sa Citijem.

Avatar
Balon
Postovi: 3081
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balon » 01 maj 2024, 10:41

zona072 je napisao/la:
01 maj 2024, 00:08
Ma Thomas Tuhel s Dajerom,Kimom,Lajmerom, Mazrauijem i Goretzkom na domak finala, da je to uradio bilo koji drugi trener pričali bi o specijalnim pripremama i famoznom tempiranju forme !
Ali on je još mlad, steći će on slavu i dalje mislim da je i više nego za trenera Bayerna.
Otkaz Tuchelu je jedna od najvecih gluposti koje je Uli uradio, pokajat ce se za ovo milion posto. Bice kao svojevremeno sa Juppom kad je kasnije izjavio da je otkaz istom 90-tih bila najveca greska njegove menadzerske karijere.

Ulija su pregazile godine, to je i ponovo dokazao onim idijotskim izjavama prema Tuchelu 3 dana pred utakmicu godine.

Sto se tice utakmice, sahista svjetske klase Tuchel ponovo perfektno pripremio utakmicu, Kim nas ukopao 2 puta i to je to. Hladno bi otisli sa 2:0 na Bernabeu a onda bi tamo bila skroz druga prica. Prosle godine Upamaguire, ove Kim, nevjerovatno.

Avatar
Bilall
Postovi: 1428
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 01 maj 2024, 11:01

Stariji forumasi sigurno nisu zaboravili sjajnog brazilca i ovaj poljubac u koljeno u Madridu. :D
slika
Taj poljubac, su pored one cuvene Van Bommelove proslave gola 2007 i Makaayevog gola u jedanaestom sekundu utakmice scene koje sigurno necu nikada zaboraviti u tim duelima sa Realom.
https://fcbayern.com/fcbayerntv/de/vide ... eal-madrid

slika :D

I zbog svojih nacina na koje je proslavljao golove meni bio i ostao drag

Avatar
ledar
Postovi: 3860
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 01 maj 2024, 12:48

Uzvrat će biti vatren, to su takve utakmice. Gnabry i Sane su vaše udarne igle, to se zna, ali obično istrči neko treći, ko npr. Jozo protiv Arsenala.
Problem je što imate 3 igrača u rupi - Kim, Davies i Mekani, bar jedan će morat izać iz rupe za prolaz. Nije mi jasno zašto se prije sezone niste kurtalisali Mekanog i umjesto kineza doveli poštenog stopera, mislim jasno mi je kad se sjetim da niste imali sportskog direktora i bilo je prepucavanje između Ulija i Kallea ko će preuzet brigu oko transfera (Kalle se osobno zauzeo za bracin odlazak pa ga je gicko na taj način potkubavao).

Baba Vanga kaže: biće raspucavanje. Kod vas bi mogli pucati Jozo, Leon, Tomica (ući će pred kraj), prljavi Harry i skijaš. Kod njih će sigurno bar jedan ofulat, a kod vas bi mogo ofulat Harry. Grah kaže: prolazite dalje (samo ne znam jesam bacio pravi grah, možda sam trebo kineski :P )

Avatar
Jup
Postovi: 1196
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 01 maj 2024, 16:37

sta reci , no da ostaje jedan veliki zal sto sinocnju partiju nismo krunisali pobjedom .Kim Jong Un je bio sinocnji vinovnik koji nas je kostao pobede.To sam mogao i naslutiti predhodnih dana ,i to se i obistinilo sinoc.

Ono sto daje nadu da je masina pokrenuta i da sa sinocnjim pristupom ,jos malo inezivnijim , mozemo proci real na Bernabeu,samo pristupom kao da je pitanje zivota i smrti, Mogla bi se ponoviti 2012 ,gde cemo ih u njihov kuci izbaciti i otici u finale koje cemo popusiti kao protiv celskog.

K.laimer je odigrao maestralno ,zeljan sam onakvog pristupa ,zalaganja, a Lainer je maestralno odradio poso, dodat cu i dz.musialu .
Pravda za Tyson Furya

Avatar
armando
Postovi: 1492
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 01 maj 2024, 17:14

Tuchel bi baš trebao izrotirati sastav protiv Švaba, dodatne komplikacije zaista nisu potrebne.
Izostaviti Neuera, Kimmicha i Leimera
Ubaciti duo fantastiko Upa - Minđu i Dejvisa.
Pavlović treba igrati, treba mu prakse kao i Tel. Valjda Kejn nije toliko lud za rekordima kao Lewa, i on ne bi trebao igrati, barem ne više od poluvremena. Eto im Čupe Motinga, starog Milera.
Sane će se opet sanirati i krpiti ( zvuči strašno da mu je ovo prvi gol nakon više od 6 mjeseci) kao i Gnabry, koji bi mogao dobiti veću minutažu.
I da, Musialu sačuvati, jer je tek oporavljen i ne smije se rizikovati ostati bez jedinog kreativnog u veznom redu.
Naznake su da će DeLigt biti spreman za revanš.
Ova lakrdija sa stoperima nema kraja a toliko skršeno para. Pa kad se zadnji put istresla ozbiljna lova za nekog veznog, gdje se vidi da stalno škripi.
Treba biti znalac pa utopiti jednog ili oba ovaj prelazni rok. Valjda Lazio ima povratnu klauzulu, nemam pojma. Ovaj drugi je standardan kod Pijetlova pa ga možda dobar Euro izreklamiše.
Opet se spominje taj Araujo, Tah, pa čak i van Dijk....
Kakav je Bremer iz Juveta?
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Neutral
Postovi: 37923
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 01 maj 2024, 18:11

Kim 60 miliona i Boey 30 miliona, za 90 miliona eura mogao se dovesti svjetski DM kojeg je želio Tuchel.

S obzirom na veliki broj povreda, prvenstveno preplaćenih igrača možemo slobodno reći da smo imali vrhunsku sezonu. Protiv Reala ne može fučiti nekoliko šansi, posebno ako se uzvrat igra u Madridu.

Real je ranjiv, Leipzig je to pokazao, ne smiju se igrači prepasti Bernabeu, nadam se da će igrati Gnabry a Musiala AMC.

Dier je pun pogodatak, igrač pun iskustva, hladnokrvan. Velike utakmice pokazuju ko je polovnjak a ko ne. Upamecano i Kim su odlični fudbaleri a za Bayern je potrebna svjetska klasa. Laimer odličan, bez greške jer svaka greška, gubitak loptu kraj napada Reala donosi 100% šansu.

Sane pola čovjek pola RVI opet pokazuje da može bit svjetska klasa. Mnogo Coman fali.

Avatar
armando
Postovi: 1492
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 01 maj 2024, 18:54

Upravo je Coman invalid, pa i Gnabry.
Sin Sulejmana makar ne izostaje u važnim utakmicama i imamo ga, kakav god da je.
Jeste Tuchela razbjesnio onaj promašaj u 40 sekundi, gdje je mogao bolje reagovati, još na ljevici...
Ali zato je drugi pokušaj podigao nišanske sprave i ta ne valja.
Ovaj gol što je postigao je bio iz frusta i nije nimalo jednostavno.
Idemo dalje Sane, ali za manje pare :mrgreen:
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Jup
Postovi: 1196
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 01 maj 2024, 21:54

armando je napisao/la:
01 maj 2024, 18:54
Upravo je Coman invalid, pa i Gnabry.
Sin Sulejmana makar ne izostaje u važnim utakmicama i imamo ga, kakav god da je.
Jeste Tuchela razbjesnio onaj promašaj u 40 sekundi, gdje je mogao bolje reagovati, još na ljevici...
Ali zato je drugi pokušaj podigao nišanske sprave i ta ne valja.
Ovaj gol što je postigao je bio iz frusta i nije nimalo jednostavno.
Idemo dalje Sane, ali za manje pare :mrgreen:
Coman 100% prodati sto prije :!: bez rasprave Gicbri je polu RVI :mrgreen: ali dlje upotrebljiv ,upotrebljivji od Comana bolji tehnicar i dribler u svakom pogledu a i brzinom nesto je samo malo ispod Comana .Šane je **** igrac samo mora poraditi na psihologiji zavrsnice igrac koji kada treba u vecini slucajeva pokaze zube nije rang rubena niti ce ikada biti ali tu ngdje kotira u vrhu .

Kim jong una prodati ,prva ponuda izvolite ,onog Boju novog Sara prodati isto bud zasto ,traziti zamjenu kvalitetniju nesto tipa Mazre,Mazra dosta dobar sinoc ,istina mogao je malo bolji biti u ofanzivi ali šuma šumarum dobro je
Pravda za Tyson Furya

Avatar
Saurman
Postovi: 29553
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 01 maj 2024, 23:36

After the end of the match, Kim Min-Jae walked with a lowered head and didn’t stop in front of the journalists who were waiting in the mixed zone. Kim looked with a sad expression towards the reporters and said just one sentence in his native language: “I'm so sorry.”
Jest da je napravio dva kiksa ali ipak mi je žao.Ljudski je griješiti sad mu treba određena podrška.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

SWOT
Postovi: 723
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SWOT » 01 maj 2024, 23:44

Saurman je napisao/la:
01 maj 2024, 23:36
After the end of the match, Kim Min-Jae walked with a lowered head and didn’t stop in front of the journalists who were waiting in the mixed zone. Kim looked with a sad expression towards the reporters and said just one sentence in his native language: “I'm so sorry.”
Jest da je napravio dva kiksa ali ipak mi je žao.Ljudski je griješiti sad mu treba određena podrška.
Jeste, slazem se. Ali prodat ga sto prije, sa njim i sa Upamecanom nikad sreće bit neće

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17840
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 02 maj 2024, 00:01

Jedino onaj koji ne radi nista ne moze napraviti gresku.

Uvjeren sam da ce se Kim iskupiti za losu noc.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
coelho41
Postovi: 12814
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 02 maj 2024, 00:11

Nek se iskupljuje protiv Stuttgarta i Wolfsburga, protiv Reala je svoje završio.
Sad nakon Dortmundove partije, malo se i preispitujem, možda nam je bolje 2-2 za revanš, nego 2-1

Avatar
effe_sa
Postovi: 7523
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 02 maj 2024, 00:26

Kima ne treba prodavati i ne vjerujem da će se to desiti. Ali protiv Reala u revanšu ga ne bi volio vidjeti u postavi, treba malo da se dozove, stabilizuje. A izgleda da će De Ligt biti spreman...Tako da...
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Elber111
Postovi: 340
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 02 maj 2024, 08:02

Mene interesuje sta ce sada biti sa onim prodajama igraca i rekonstrukcijom tima.
Jasno da Sane otpada svi u upravi prizivaju produzenje s pravom moze se reci.
Gorrtzka?
Kimich?
Upamecano po meni mozda i najrealnije
Kim mislim da ce ostati
Davies ?
Boye realno mozda je covjek dobar ali bukvalno bacenih 30 mil
Ganabry?
Coman?
Sve mi.mirise da od svega ovoga ne bude dvije tri promjene i to je to.
Kimich bi zaista trebao ostati.
Naci za njega zamjenu kostalo bi 50+ sigurno
A prodati ga u zadnjoj godini ugovora nebi bas zaradili
Plus na beku zaista igra dobro

Avatar
Bayo
Postovi: 1398
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 02 maj 2024, 09:40

Teško da to itko zna, igrači su digli okretaje kad znaju da im se bliži noga u dupe ili smanjenje ugovora, čeka se trener da kaže koga bi htio da ostane ta da je tu puno pitanja a čišćenje treba i to temeljito.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3688
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 02 maj 2024, 10:02

Rangnick NICHT zu Bayern
Bild pise ipak nista od Rangnjika. Zamimljivo da glavne u klubu svi odbijaju. Vidjet cemo sta ce dalje smisliti ja mislim da ce biti povratak Flicka

Zlaja83
Postovi: 411
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 02 maj 2024, 10:20

Ništa ni od Ralfa znači, ne mogu reći da me ta vijest nešto puno pogodila, dapače.

Nije ovo s trenerima dobra stvar pogotovo ako gledamo sa strane igračke križaljke, kako sa strane produživanja ugovora postojećih igrača tako i dovođenja novih igrača na ljeto. Minusi idu sportskim direktorima, a baš su se sad trebali iskazati

A opet s druge strane Bayern je veliki klub, i u ovako turbulentnoj sezoni se došlo do 1/2 LP, igračima bi trebala biti čast da igraju i nose taj dres, tko tako ne osjeti nije ni obavezan da ostane ili da dođe u njega.

Ako ćemo gledati po tim nekim njihovim prioritetima De Zerbi je sljedeći na listi, iskreno se nadam da ni od njega neće biti ništa. Kad bih morao birati dao bih Flicku još jednu šansu uz ipak malo vezane ruke kad je u pitanju dovođenje igrača, sjećam se da su se u njegovo vrijeme svakakvi polovnjaci povezivali s klubom. Ili možda onaj Jupov Mourinho ;)

Da se ne lažemo kad te odbiju prva 3-4 picka onda kasnije nijedan izbor nije idealan, ali tako je kako je. Daj da Reala riješimo nekako, pa s trenerom šta bude.

Lenaa
Postovi: 644
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 02 maj 2024, 10:37

Jel i ovaj odbio, kad je uvidio da se nece pitati za transfere :hmmmmm:
Vjerovatno ce izvuci nekog poslusnika iz penzije.
Flick je opet glavni kandidat, kao nemaju para za de Zerbija :rol:
Rekao bih da ih je stigla karma kako su se odnosili prema proslim trenerima.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.