Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Beli98
Postovi: 1314
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 02 maj 2024, 13:05

Virtu4l je napisao/la:
02 maj 2024, 08:54
Pitarsam je napisao/la:
02 maj 2024, 08:43
Mlada zove,doručak ceka u Knezevini Monaco!
Sve je meni jasno, ali nije mi jasno zašto imaš toliku potrebu da lažeš i izmišljaš neke lokacije. Nisi u Monaku, ne pitaj me kako znam.
**** sve al meni je ovaj lik najjaci.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
luckystrike
Postovi: 842
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la luckystrike » 02 maj 2024, 13:11

Sivac iz Zenice, s adresom u Hrasnom, Novo Sarajevo za manje upućene :)

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16074
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 02 maj 2024, 13:16

slika



Nadamo se da ce bit poštenije nego protiv Pitara zadnji put



slika



Samo još da TC klekne na početku utakmice i gotovi smo.

Mi ako izvučemo remi sutra puna šaka brade



Cijela Zenica bruji da hoce Željo ispast da Celik igra sa Željom Federalku


Bit ce tesko u petak

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16074
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 02 maj 2024, 13:21

slika

slika







Prije 28 godinu Željezničar je na Grbavici ugostio vječitog rivala sa Koševa. Tog 2. maja 1996. godine igrao se 66. gradski derbi u Dolini ćupova. Nakon gotovo četiri godine Grbavica je ponovo otvorila svoje kapije.

Premda su ožiljci rata bili na svakom ćošku, ništa nije moglo poremetiti sjajnu atmosferu. Grad na Miljacki bio je podijeljen na Manijake i Horde zla, plave i bordo, na navijače koje bodre Željezničar i Sarajevo. Ništa nije moglo izbrisati radost povratka kući. Na tribinama Grbavice nakrcalo se oko 20 hiljada navijača, a početni udarac izveo je tadašnji predsjednik Alija Izetbegović.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61643
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 02 maj 2024, 13:30

Beli98 je napisao/la:
02 maj 2024, 13:05
Virtu4l je napisao/la:
02 maj 2024, 08:54
Pitarsam je napisao/la:
02 maj 2024, 08:43
Mlada zove,doručak ceka u Knezevini Monaco!
Sve je meni jasno, ali nije mi jasno zašto imaš toliku potrebu da lažeš i izmišljaš neke lokacije. Nisi u Monaku, ne pitaj me kako znam.
**** sve al meni je ovaj lik najjaci.
Pazi ti sad tvoju analogiju, imate lika koji šalje vrijeme iz Monta Karla i aludira da je tamo, a u stvari je u Sarajevu, tebi sam ipak i dalje ja zanimljiv.

Znam da sam vam nabio komplekse, ali ni u ludilu nisam zamišljao da su baš ovoliki.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
stojko
Postovi: 1593
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 02 maj 2024, 13:31

Pitarsam je napisao/la:
02 maj 2024, 08:15
Danas je 2.Maj 2024godine,

Gdje si bio”legendo” 2.Maja 1992 godine kad se branilo i
spasilo Seher Sarajevo od krvolocnih srpsko-cetnickih hordi?!?
Kad su specijalci-padobranci iz Nisa i ostala cetnicka bratija napale
I pokušale zauzeti,opljačkati,ubiti i protjerati Sarajlije, kao Eugen
Savojski 300 godina prije njih.
“Stadion JNA…….na kojem sjedim ja”!!

Neka je vjecna slava palim herojima i braniocima Sarajeva👈💪
P.S.Josip Broz TITO - za nekoga heroj,za nekoga zlocinac!
:salut: :salut: :salut: :salut: :salut:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16074
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 02 maj 2024, 13:41

rishovski je napisao/la:
01 maj 2024, 20:22
svrakino1921 je napisao/la:
01 maj 2024, 16:46
rishovski je napisao/la:
01 maj 2024, 16:42


Šta je tebi čudno? Peru obraz,zbog onoga što je tom istom Veležu i Mostaru uradila upravo ta ista politika...
Sve su im oduzeli,pa je red da vlada pogura jedini klub svih mostaraca...

Ovo isto je mogao lako doživjeti i Željezničar da se nije desila reintegracija Grbavice... Grbavica bi ostala na onoj tamo strani,pa bi Željo igrao i gradio stadion samo Bog zna gdje...
I prestanite više s glupiranjem... Velež kad je bio na dnu federalne lige i svi digli ruke od njega,gdje je bilo FK. Sarajevo da pomogne!?
Sad kad je Velež stao na noge počeli ste lupetat...
Nikad Željin stadion ne bih ostao na onoj strani jer nikad nije ni bio na onoj strani

Nemoj da lupetaš kad ne znaš
Stadion Grbavica se nalazio na prvoj liniji tokom rata i bio je pod okupacijom Vojske Republike Srpske, a agresor ga je zapalio 4. maja 1992. godine.

Oslobođenjem naselja 19. marta 1996. godine i Plavi su se vratili na Grbavicu, a već 2. maja je odigran i prvi meč u Dolini ćupova.
Ja i

Vodile se borbe na stadionu
Mi bili na Šancu i Lorisu
Povuci linije pa ces vidjet sve

Uostalom da su bili na stadionu minirali bi i srušili bi sjevernu tribinu kao što su popalili sve zgrade i stanove kad su odlazili sa Grbavice

upohaluhizugnimda
Postovi: 360
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 02 maj 2024, 13:46

BrutalnaIstinaFKS je napisao/la:
30 apr 2024, 18:21
Zbog nevjerovatne cenzure na podforumu Sarajeva prisiljen sam pisati ovdje. Moji postovi prvenstveno su namijenjeni navijačima Sarajeva i nemam namjeru sa drugima ulaziti u rasprave. Nadam se da simpatizerima ostalih klubova to ne smeta.

Jedan od gorućih problema s kojim se mi suočavamo kao klub je upravo to nastojanje određenih ljudi i grupacija da apsolutistički nameću mišljenja i grade narative koji su dugoročno štetni po sam klub. O tome nekom drugom prilikom.

Na podforumu Sarajeva sam iznio dvije informacije:

1) Peñarandino neprofesionalno ponašanje i protekcija Mirvića koju uživa
2) Prijateljskih 3-0 na Koševu, za koje ćemo se morati odreći Guliashvilija, bodova iduće sezone, ili nečega trećeg

U vezi ovoga prvog: Često se provlači teza da Rožman i Ibričić imaju apsolutnu slobodu. Da, oni imaju puno slobode pri dovođenju igrača i raskidanju ugovora, ali isto postoje igrači koji su, uslovno rečeno, Mirvićevi i koji moraju biti u kadru. Peñaranda je jedan od njih.

Drugi primjer je Duljević. Rožman je izričito bio protiv dovođenja Duljevića, tvrdeći da će mu jedan takav stariji igrač van forme pokvariti balans u ekipi, koji je već na klimavim nogama. Duljević je bio Mirvićeva želja i zbog toga je doveden. Ako i uđe u formu, neće previše igrati, kao što sad ne igra Peñaranda. Ne želim Rožmana predstavljati kao neku žrtvu. Ima i on svoje igrače, kao što je Julardžija, koji će igrati uvijek bez obzira na okolnosti. Ovo je, ukratko, zašto se dešavaju neki na oko nelogični potezi sa igračkim kadrom.

Iste ćemo probleme imati u predstojećem prelaznom roku. Mirvić je spreman da obezbijedi ogroman novac, ali opsednut je idejom da dovodi "zvijezde." Među većim željama su mu Muhamed Bešić i Miralem Pjanić, na primjer. Ne treba napominjati da se Rožmanu te ideje ne sviđaju i da će on kao kontra-uslugu tražiti da mu se dozvoli dovođenje nekih "njegovih" igrača.

Ne radi se o nekom otvorenom sukobu na relaciji Mirvić-Rožman, više je tu Rožman u jednoj teškoj poziciji, gdje mora balansirati između želja Mirvića, potreba ekipe i nekih vlastitih relacija. Što se sve skupa, naravno, odražava na samu ekipu, u kojoj nema ni hemije, ni kohezije, ni timskog duga.

Još nekoliko bitnih tačaka, kojima se neću opširnije baviti u ovom momentu:

1) Priča oko Ziljkića nije potpuna laž, ali je dosta toga iskonstruisano. Nije ni blizu bilo onako kako se predstavljalo navijačima.
2) Mirvić je i dalje u korektnim odnosima sa Vicom, nikada nije imao namjeru da njeguje neki sukob protiv saveza. Jedino što je htio je da i on, indirektno, uđe u savez, ali izgleda da je i od te ideje odustao.
3) Između MUP-a KS i Sarajeva (kao i drugog sarajevskog kluba), od nedavno postoji neka vrsta dogovora da se oštrije postupa prema navijačkim grupama.
4) Mirvić je više frontman nego investitor, on prvenstveno raspolaže tuđim novcem; svakako puno više nego što ulaže vlastiti. Radi se o novcu njegovih američkih partnera i Vincenta Tana.
5) Mirvić je u lošim odnosima sa bratom, koji ponovo pokušava da uđe u Željezničar. Vjerovali ili ne, to je jedan od razloga što je platio da se Bash reklamira na Grbavici.
Gdje je ovaj momak? Zelimo jos brutalnih istina.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3372
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 02 maj 2024, 13:48

Daleko je ovaj iz Sarajeva, izbjeglica kao i stojko pobjegli u Ameriku i botuju za Mirvica bez imalo stida.
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61643
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 02 maj 2024, 13:53

upohaluhizugnimda je napisao/la:
02 maj 2024, 13:46
Gdje je ovaj momak? Zelimo jos brutalnih istina.
Sve ono što im ja pišem već godinu dana. Bukvalno svaka stavka.
Evribadi sej Željo
Željoooo

SamoDaKazeem
Postovi: 387
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la SamoDaKazeem » 02 maj 2024, 13:55

Opet Sivac u dolini mumijevih, e stvarno je savez kriminalna organizacija.
Zato su se ovi ušutili,nema više prozivki ni prijetnji prema savezu.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16074
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 02 maj 2024, 13:55

Fudbalski klub Sarajevo ni tokom agresije na Bosnu i Hercegovinu nije prestajao s radom, a ratne 1993. godine je odigrao prve međunarodne prijateljske utakmice.
Delegacija FK Sarajevo je krajem februara 1993. godine uspjela napustiti opkoljeni glavni grad Bosne i Hercegovine i otputovala na prvu inostranu turneju.

Bordo tim je došao u Trogir, a ovih dana se na Youtube kanalu "Dobrinja u ratu" pojavio i snimak jednog od prvih treninga igrača Sarajeva van opkoljenog grada kojeg je načinio Milan Trivić.

Nogometaši koji su tada predstavljali FK Sarajevo su bili Elvir Baljić, Almir Turković, Mirza Varešanović, Memnun Suljagić, Alen Avdić, Senad Repuh, Nermin Vazda, Emir Granov, Nudžein Geca, Azrudin Valentić, Adnan Pervan, Samir Mekić, Dragoslav Vukadin, Elmir Behlulović, Said Fazlagić, Nedžad Fazlagić, Samir Abdurahmanović, Emir Vazda, Jasmin Kukuljac, Mladen Šimunović, Šemsudin Memović, Kenan Ćehajić, Mirsad Mujkić i Slobodan Franković, a ekipi su se kasnije pridružili i Mirsad Dedić, Almir Hurtić, Rusmir Cviko i Amar Ferhatović.


Delegaciju sarajevskog kluba su činili Muhamed Granov, Mirsad Fazlagić, Nijaz Merdanović, Salem Prolić, Fuad Muzurović, Denijal Pirić, Fahrudin Zejnilović i Dževad Tarakčija.

Zanimljivo, s nogometašima Bordo tima u Splitu je u jednom od trogirskih parkova trenirao i kontroverzni ratni komandant Jusuf Juka Prazina, koji se predstavio kao "predstavnik ratnog predsjedništva FK Sarajevo".

Sarajevo je u prvom meču početkom marta igralo protiv Hajduka i izgubilo 4:0 na Poljudu, a turneja je nastavljena u Sloveniji, Turskoj, Saudijskoj Arabiji...

Kako je izgledao trening Sarajeva u Trogiru možete pogledati u videoprilogu.





Nemojte samo Vi molim Vas gdje je ko bio u toku agresije na voljenu BiH


Gledaj šta ih je izašlo mogli su pola grada pokrit prve linije odbrane bojišnice

NoDi80
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 02 maj 2024, 14:02

Pitarsam sve zivo proziva glumi najveceg patriotu,a boravi u Knezevini Monaku koja ne priznaje nista vezano za BiH. Cak nas ni ko drzavu nikad nisu priznali niti namjravaju
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

upohaluhizugnimda
Postovi: 360
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 02 maj 2024, 14:05

Virtu4l je napisao/la:
02 maj 2024, 13:53
upohaluhizugnimda je napisao/la:
02 maj 2024, 13:46
Gdje je ovaj momak? Zelimo jos brutalnih istina.
Sve ono što im ja pišem već godinu dana. Bukvalno svaka stavka.
Cim su ga kao kera otjerali s njihove teme i obrisali mu postove, upucen je on itekako.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
stojko
Postovi: 1593
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 02 maj 2024, 14:10

Gdje je bila “legenda”




Avatar
feniksptica
Postovi: 15530
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 02 maj 2024, 14:15

KONTRASVIH je napisao/la:
02 maj 2024, 13:48
Daleko je ovaj iz Sarajeva, izbjeglica kao i stojko pobjegli u Ameriku i botuju za Mirvica bez imalo stida.
Ti si iz Ilijasa, ne pitaj me kako znam
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
stojko
Postovi: 1593
Pridružen/a: 18 jan 2024, 16:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la stojko » 02 maj 2024, 14:21

killafrommanilla je napisao/la:
02 maj 2024, 09:03
Balorda je napisao/la:
02 maj 2024, 08:58
O ne, sad si nam srušio sliku o njemu, ja sam stvarno mislio da je u Monaku, na tim večerama, da guzi jedva punoljetnice i slično. :cry:
ne pitaj ga kako zna
Knez mu javio :rol: :rol:

OsmaDolazi
Postovi: 2730
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 02 maj 2024, 14:21

Vi ne znate uzivati i odmoriti se barem na 1. Maj. Sta vam je ljudi, bas botujete zestoko. Odmorite se malo od mobitela, foruma. Opalite nesto, odletite do mora, okrenite janje...

Bas ste budale, cime se bavite. Cuj jeli neko iz Janje ili Breze, Sarajeva ili Mostara, Breze ili Ilijasa. I to se ljudi smiju odakle je neko. E svasta se nakotilo u Sarajevo poslije rata. :D

Avatar
Beli98
Postovi: 1314
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 02 maj 2024, 14:21

Virtu4l je napisao/la:
02 maj 2024, 13:30
Beli98 je napisao/la:
02 maj 2024, 13:05
Virtu4l je napisao/la:
02 maj 2024, 08:54


Sve je meni jasno, ali nije mi jasno zašto imaš toliku potrebu da lažeš i izmišljaš neke lokacije. Nisi u Monaku, ne pitaj me kako znam.
**** sve al meni je ovaj lik najjaci.
Pazi ti sad tvoju analogiju, imate lika koji šalje vrijeme iz Monta Karla i aludira da je tamo, a u stvari je u Sarajevu, tebi sam ipak i dalje ja zanimljiv.

Znam da sam vam nabio komplekse, ali ni u ludilu nisam zamišljao da su baš ovoliki.
Samo furaj.

PS: Zaboli me gdje se nalazi taj lik.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3372
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 02 maj 2024, 14:45

feniksptica je napisao/la:
02 maj 2024, 14:15
KONTRASVIH je napisao/la:
02 maj 2024, 13:48
Daleko je ovaj iz Sarajeva, izbjeglica kao i stojko pobjegli u Ameriku i botuju za Mirvica bez imalo stida.
Ti si iz Ilijasa, ne pitaj me kako znam
Netacno. Mogu li sad ja? Ti si iz Orahovica pored Banovica slobodno se javi u pp i pitaj kako znam :rol:
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, Vanja8 i 35 gostiju.