NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Jedinstva?

Anketa traje do: 22 maj 2024, 13:00.

Pobjeda
7
88%
Neriješeno
0
Nema glasova.
Poraz
1
13%
 
Ukupno glasova: 8

Avatar
Truhlo
Postovi: 5378
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 30 apr 2024, 15:48

PonosniSmogovci je napisao/la:
30 apr 2024, 15:29
Truhlo je napisao/la:
30 apr 2024, 15:12
Reprogram:

Na dan 31.3.2024 glavnica duga prema PU FBiH: 3 520 132

Na dan 31.3.2023 glavnica duga prema PU FBiH: 3 801 013

Dug prema PU FBiH za 12 mjeseci je smanjen za: 288 881

Otprilike fali jedna rata reprograma koja se izgubila tamo nekad u 3. kvartalu 2023. godine. Prilično uredno, pored svih sranja sa kojima se klub suočava.
Pogotovo ako se uzme u obzir da klub MORA isplacivati tekuce doprinose mjesec za mjesec kao uslov uplate rate reprograma. Iako je na snazi odluka Vlade FBiH raduje to da se klub nijednom nije pozvao na nju nego da sve svoje tekuce obaveze kao i Grad rate reprograma isplacuje na vrijeme.

Nakon svega sto sam prosao s Celikom i onog razocarenja nakon Otoke, onog udara realnosti kad smo postali svjesni te cinjenice da smo i prvaci ne bi mogli u evropu, puno draze mi je vidjeti smanjenje poreznog duga, urednu isplatu istog nego pobjedu.

Mozda nisam normalan ali nazalost to nam je surova realnost. Nase bitke su trenutno na nekim drugim frontovima.

Celik forewer :D
Meni je najviše žao što deblokada nije uspjela na jesen kad je trebala, da se nije pojavio usrani podračun, druga pjesma bi se pjevala sada i uveliko bi se spremali za novi mandat UO i napad na PL u narednoj sezoni...

Ovako i uprava i navijači moraju po ko zna koji put u zadnjih 10 godina mudima po trnju za ovaj klub...
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

CampobelloDiMazara
Postovi: 3049
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 30 apr 2024, 16:01

Steelman je napisao/la:
30 apr 2024, 15:16
Hvala na korektnom odgovoru ali nasa posjeta od povratka u premijer ligu se vrti izmedju 3200-3500 u prosjeku sto je jako solidno s obzirom da smo u tih 5 godina najvise dobacili do treceg mjesta. Doslo nas oko osam hiljada u Zenicu na finale kupa pa napunili Grbavicu protiv Elfsborga

To su stvari koje i puno veci klubovi iz regiona nebi mogli nategnuti ali necemo se hvatati za brojke nisam napisao post na vasoj temi da ih mjerim. Svako dobro vam zelim i vidimo se u julu mozda nam bilino bude sretno kao bb nekada. Nadam se da necemo usrat nesto ova cetri kola do kraja

Truhlo je zovnuo Napulj jos samo da prouci :mrgreen:

dinodino2019
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 30 apr 2024, 17:38

Tesko vrijeme za nas klub, ali izdrzali smo mi i gore. Samo strpljenja i podrske Upravnom odboru rijesit ce se sve prije ili kasnije...
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
habuba
Postovi: 736
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 30 apr 2024, 21:12

Truhlo je napisao/la:
30 apr 2024, 15:48
Meni je najviše žao što deblokada nije uspjela na jesen kad je trebala, da se nije pojavio usrani podračun, druga pjesma bi se pjevala sada i uveliko bi se spremali za novi mandat UO i napad na PL u narednoj sezoni...

Ovako i uprava i navijači moraju po ko zna koji put u zadnjih 10 godina mudima po trnju za ovaj klub...
Ma u svemu je najmanji problem taj podracun. Osim tri blokade na njemu su bile iste blokade kao i na glavnom racunu i ljudi su to ekspresno rijesili. Problem je sud koji presporo obradjuje podneske a onda i banke koje su prvo obecale da ce medjusobno komunicirati pa sada traze sve zasebno da se radi.

Sada si u situaciji da imas povjerioce kojim su obezbjedjena sredstva a koji ista ne mogu povuci sa racuna jer je UIO zajahao racun, imas povjerioce s kojim se dogovorila isplata na rate a rate se ne mogu povuci iako su sredstva tu jer je UIO zajahao racun, a na sve to onda dodas cinjenicu da je kompletna zbrka nastala jer sudovi i banke nisu pravovremeno rijesili svoj dio posla.

Ja sam milion posto ubjedjen da bi mi danas imali klub bez duga (osim poreznog koji grad placa kroz reprogram) da su sudovi i banke u septembru prosle godine bile sposobne da urade bukvalno administrativni dio posla.

Pa ebo te imas slucaj gdje ti klub dostavlja podnesak sudu, o placenom dugu, notarizovan, sredjen, u martu, a sudija ga stavlja na raspored za rijesavanje nekad u maju. Dva mjeseca kasnije?! Zasto? Bog sami zna. Dva mjeseca za jedan obicni papir na kojem ce mozda stojati dva paragrafa u kojim se nalaze bankama da uklone tu blokadu s racuna.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11785
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 02 maj 2024, 13:10

Ma hajde Celik!
Celik!3,2,2.

Avatar
laudrop
Postovi: 1383
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 02 maj 2024, 14:31

slika
Šta kažu kad će deblokada? :kafa:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

dinodino2019
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 02 maj 2024, 17:13

laudrop je napisao/la:
02 maj 2024, 14:31
slika
Šta kažu kad će deblokada? :kafa:
Kad odblokiramo racun i budemo mogli dovoditi strance, odnosno budemo napadali Premijer ligu, prvi pik treba da bude ovaj covjek.
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

RubikovaKocka
Postovi: 1339
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 02 maj 2024, 17:53

Moraju dobit utakmicu u Tesnju da bar malo vrate povjerenje publike, inace nece biti vise od 500 gledalaca protiv Sim Bau.

PonosniSmogovci
Postovi: 779
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 02 maj 2024, 18:11

Pred prethodnu domacu si imao 2 pobjede i remi u gostima pa jedva 800 prodanih ulaznica.

zamorano
Postovi: 1383
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 02 maj 2024, 18:22

RubikovaKocka je napisao/la:
02 maj 2024, 17:53
Moraju dobit utakmicu u Tesnju da bar malo vrate povjerenje publike, inace nece biti vise od 500 gledalaca protiv Sim Bau.
Sto se tice publike mislim da je sezona zavrsena za publiku.Ocekujem do kraja sezone oko 1700 karti da se proda i zapad i jug i donatorske zajedno.
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4965
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 02 maj 2024, 18:47

Ja sto se tice Tesnja nenadam se nicemu ,mislim igraci namjerno idu da dobiju zuti karton da ne idu u Tesanj ii tako par utakmica rade.Treneri onda cuvaju da ne dobiju treci nekad samo lud moze ocekivat nesto i onda kad mi neko kaze Čelik nece pustat nikom prosla su ta vremena igranja 3 za 3 i slicno.I ovo je klasicno pustanje samo uvijeno u mašnu i onda ti isti igraci fol pozivaju na tekmu Čelik te treba sto je kontradiktorno.
Tesanj ce bit najteze gostovanje em publika je kod njih nabrijana em im gori pod nogama bukvakno kiksom ispadaju em teren mozda i najlosiji u ligi.
Sto se tice publike do iduce sezone zaboravi na publiku par stotina i to je to.
Ali hajd treba samo drzat tu neku sredinu i mirno zavrsit sezonu pa iducu vidjet sta i kako ce bit,mada sa jos jednim kiksom nedo bog vec mozemo bit u problemu i za opstanak.

RubikovaKocka
Postovi: 1339
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RubikovaKocka » 02 maj 2024, 19:04

Zato i spominjem pobjedu ili bar remi, povjerenje, zbog onih ofirno dobijenih kartona ..

PonosniSmogovci
Postovi: 779
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 02 maj 2024, 19:25

Sve ekipe u svijetu normalno ciste zute kartone samo kod nas odma neka teorija zavjere. I u trecoj ligi su se cistili jesmo li i tad nekom pustali?

Glupa vam prica iskreno. Nadam se da ce ekipa zacepit usta mnogima i da ce zalaganje bit na maksimumu bas zbog ovakvih gluposti

Avatar
Steelman
Postovi: 2048
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 02 maj 2024, 20:01

Ako se vec spekulise o tom, svaka prljava igra i vezanje za takve stvari klub mogu vratiti tamo gdje je bio i tako rizikuje da gubi i ono malo publike i clanova koji zele zdrav i normalan Čelik, rizikuje sponzore, ucesnike u programima. Rizikuje buducnost! Nije problem pogrijesiti dok se radi ili izgubiti, ali svjesno uci u mutne radnje je veoma lose i kobno za interes kluba zbog mnogo faktora. Ne ide ponavljati ruznu proslost. Oni koji predstavljaju klub, a svakako i navijaci i simpatizeri naseg kluba se moraju uvijek boriti protiv toga makar da su svi klubovi u svim ligama dio tih prljavih radnji.

Ovo je sad vrijeme kad je neophodno utabati zdrav put. Ne pisem da ce se desiti to sto pisete, ali posto vidim da neki jasno sugerisu i ako zaista tako bude da se svjesno ide u to onda je.bo ti nas. Ne zelim uopste da vjerujem da iko u klubu razmislja o tome i da bi dozvolili da se tako igra prije svega sa njihovim obrazom i naporima. Ipak, ovo pisem ovdje zbog svih koji se komesaju oko tih nekih kombinacija k'o biva treba nesto shurovati, tu mora biti stav da se radi zdravo ili nikako. Ako nakon svega iz proslosti i velike borbe prevladava misljenje da treba nekom pustati, prodavati ili kupovati tekme onda bolje da odmah ugasimo klub i spasimo se buduce patnje. Nije problem izgubiti casno od davljenika koji trazi bodove spasa ako se pokazu kao bolji na terenu, ali namjerno pustiti nekom tekmu, to zdrav Čelik nikako ne moze biti. Čelik mora imati čast i ponos i u pobjedi i u porazu. Uvijek. I duboko vjerujem da su ljudi u klubu toga svjesni zbog svega sto su prosli s klubom, ali toga moramo biti svjesni bas svi!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
Venom
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 02 maj 2024, 20:03

Ekipe u Evropi tempiraju kada ce cistiti kartone. Obicno se isti ciste za manje bitne utakmice ili one utakmice u kojima je neki klub izraziti favorit. Mi sa ovako tankim rosterom ne bi trebali imati luksuz da to radimo. Bukvalno ne znam sta je gore, da to igraci rade na svoju ruku ili je to trenerova instrukcija. Mehica nekako mogu i shvatiti, jer u opisu njegove uloge na terenu je da obavlja prljavi posao. Ali zasto Međuseljcu pustat da dobija karton ili ga tjerat da to radi. Pa momak nema jedan prekrsaj u prosjeku ove sezone. Valjda je logicnije da mu se kaze da ne pravi glupe prekrsaje.
Srce, čast i ponos!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4965
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 02 maj 2024, 20:14

PonosniSmogovci je napisao/la:
02 maj 2024, 19:25
Sve ekipe u svijetu normalno ciste zute kartone samo kod nas odma neka teorija zavjere. I u trecoj ligi su se cistili jesmo li i tad nekom pustali?

Glupa vam prica iskreno. Nadam se da ce ekipa zacepit usta mnogima i da ce zalaganje bit na maksimumu bas zbog ovakvih gluposti
Ma ne slazem se ja drug nikako sa tim nemas ti sta cistit namjerno ili cuvat se treceg kartona,kad dodju redovno ima ko zamijenit i ti moraju zapet i tako mora bit.
Nije niko reko da ovi sto igraju momci da nece zapet nego ne treba dobijat namjerno da ne igras sljedecu a ne treba se ni cuvat da igras sljedecu.Igraj kako igras i to je to.Ja bar tako mislim.

zamorano
Postovi: 1383
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 02 maj 2024, 21:11

PonosniSmogovci je napisao/la:
02 maj 2024, 19:25
Sve ekipe u svijetu normalno ciste zute kartone samo kod nas odma neka teorija zavjere. I u trecoj ligi su se cistili jesmo li i tad nekom pustali?

Glupa vam prica iskreno. Nadam se da ce ekipa zacepit usta mnogima i da ce zalaganje bit na maksimumu bas zbog ovakvih gluposti
Jah eto raji glupa prica sto ofirno dobivaju zute.Sto sad Isakovic ne ide u Tesanj? Znao se klincit na Bilinom i svadjat s njihovim navijacima seljak,udaro koga je stigo,svadjo se i sad nema DaMu da ide u Tesanj! Nego hajte sad vi djeco Talha,Hamzicu i juniori nek vas polome dole! Ja kapitena,vodje i primjera ostalim boze sacuvaj! Jos gluperda Žuna onom momku ruku slomio! I sad se ocekuje zalaganje ovih koji ce fasovat batine a ovi sto su udarali na Bilinom ostaju kuci! I kaze neko Isak legenda kluba,ma **** obicni!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11785
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 02 maj 2024, 22:44

Mora da se onda kacio i sa igracima Tomislavgrada i Gorazda jer ni tamo nije igrao. Nije njegov problem sto je i sa 40 godina i poslom bolji stoper od svih ostalih. Opet mi je jasno zasto on sa 40 godina i poslom igra u nasem klubu. Sve je klub lijepo objasnio u prethodnim sedmicama.

Kacite se na glupe stvari, doprinosite losijoj atmosferi oko kluba. Razmislite barem malo prije nego sto pocnete pisati o prodajama, kupovinama i ostalim zavrzlamama.

Nema sta Isakovic biti legenda kluba, ali mu hvala na svemu sto je uradio za klub u periodu kad je klub bio na najnizim granama u svojoj historiji. Kakva je on licnost, njegova stvar, ali bi valjda nama trebalo biti bitno sta je uradio i sta radi za nas klub. Hvala i Mahmutovicu, Nurkovicu, Salcinovicu. I Isakovic bi sada bio kao i oni, samo i u 40. godini se i dalje dobro nosi sa protivnicima. Pocetak sezone je to pokazao kada je Horic igrao, a Isakovica nije bilo. Medjutim, povreda Horica nas je natjerala da se vise oslanjamo na Isakovica. A zasto se oslanjamo na sve njih? Zato sto mladi jos nisu spremni, a klub nije dovoljno jak da priusti bolje igrace. Valjda je to svima jasno.
Celik!3,2,2.

kirat410
Postovi: 701
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 03 maj 2024, 16:04

Kec ko kuća.

Avatar
laudrop
Postovi: 1383
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 03 maj 2024, 19:14

Dvica ko kuća, ide Durmiš gazda da pjevamo ponovo Durmiš on fire :kafa:
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hardzavi i 13 gostiju.