FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

dzemil
Postovi: 145
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dzemil » 02 maj 2024, 11:27

Problem ovog kluba je svojatanje i privatna ' privatizacija', odnosno privatizacija bez privatizacije i zapišavanje teritorije, pri čemu oni koji su zapišali teritoriju vole klub, ginu za njega, vjerni su i iskreni navijači, žele klubu dobro prije svih drugih i oni imju isključivo pravo na sve to i ostala lingvistička bacanja prašine u oči, a u stvari se radi o klasičnoj hajdučiji pri čemu se svima drugima osporava pravo i podmeću noge upravljanja klubom sve u cilju zadržavanja prčije i teritorija u svojim rukama.

Radi se o klasičnoj brobi za vlast, otimačini i vlastitom interesu.

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 02 maj 2024, 15:43

dzemil je napisao/la:
02 maj 2024, 11:27
Problem ovog kluba je svojatanje i privatna ' privatizacija', odnosno privatizacija bez privatizacije i zapišavanje teritorije, pri čemu oni koji su zapišali teritoriju vole klub, ginu za njega, vjerni su i iskreni navijači, žele klubu dobro prije svih drugih i oni imju isključivo pravo na sve to i ostala lingvistička bacanja prašine u oči, a u stvari se radi o klasičnoj hajdučiji pri čemu se svima drugima osporava pravo i podmeću noge upravljanja klubom sve u cilju zadržavanja prčije i teritorija u svojim rukama.

Radi se o klasičnoj brobi za vlast, otimačini i vlastitom interesu.
Koliko puta si došao na stadion, da pitaš treba li pomoći, kako ide, na koji način možeš ući u strukture, kad i koga si na stadionu to pitao?

Ako je odgovor nula, o čemu ti onda pričaš? O nečemu što nisi ni probao.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Hitman22
Postovi: 2548
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 02 maj 2024, 23:27

Šta je to došlo vrijeme da navijači dolaze na stadion pitati treba li šta domaćine da se radi ? Pa ako ima kakve mješalice ili lopate da se dofate ? Nevjerovatno šta ti pises, ali eto možda nisi znao da je osnovna pobuda dolaska navijača ili gledalaca pobjeda njihovog tima , borba za pobjedu i sl, a ne socijala neka.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Beduin
Postovi: 16510
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 02 maj 2024, 23:39

Ovo me podsjeca na ono kad se pokrenula prica o prljavim tribinama i stolicama pa se predlagalo da mi idemo cistiti jer kao "kakvi smo mi navijaci, to je najmanje sto mozemo dati klubu" 😂

Ma mi smo legendarni ba. ❤️
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
FKBilder
Postovi: 1758
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 02 maj 2024, 23:44

simonknows je napisao/la:
02 maj 2024, 15:43
dzemil je napisao/la:
02 maj 2024, 11:27
Problem ovog kluba je svojatanje i privatna ' privatizacija', odnosno privatizacija bez privatizacije i zapišavanje teritorije, pri čemu oni koji su zapišali teritoriju vole klub, ginu za njega, vjerni su i iskreni navijači, žele klubu dobro prije svih drugih i oni imju isključivo pravo na sve to i ostala lingvistička bacanja prašine u oči, a u stvari se radi o klasičnoj hajdučiji pri čemu se svima drugima osporava pravo i podmeću noge upravljanja klubom sve u cilju zadržavanja prčije i teritorija u svojim rukama.

Radi se o klasičnoj brobi za vlast, otimačini i vlastitom interesu.
Koliko puta si došao na stadion, da pitaš treba li pomoći, kako ide, na koji način možeš ući u strukture, kad i koga si na stadionu to pitao?

Ako je odgovor nula, o čemu ti onda pričaš? O nečemu što nisi ni probao.
Sta imam/o da pomazemo mi....Mi smo simpatizeri, navijaci hocemo pobjede, radost, evropu i titule.
Dok neko baca hiljade km u dzep iz uprave dolazi "vijest "da po utakmici udje 2000 ljudi dzaba
. Koga yebete vi :?:
Dodji pitaj pomozi......
Sta ti moze prosjecan gradjanin Tuzle dat, 20 maraka sadake :?:
Niko nikada nece doci u klub a da nema korist ili da nece utefterit pozajmicu. Niko ozbiljan, jer od ovakvog ustroja kluba ima samo glavobolju. I ko ce doc da mu se govori sts ce i kako sa svojim parama :?:
Zadnja izmjena: FKBilder, dana/u 02 maj 2024, 23:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
DamirT
Postovi: 14478
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 02 maj 2024, 23:47

Ovdje izgleda za sve navijaci krivi :mrgreen:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 894
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sjenjak1919 » 02 maj 2024, 23:53

Beduin je napisao/la:
02 maj 2024, 23:39
Ma mi smo legendarni ba. ❤️
Najnenormalniji klub na svijetu ubjedljivo :ljepota:
SLOBODA ILI NIŠTA

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 03 maj 2024, 05:41

Ma vi ćete sve izvući iz konteksta, nema se šta sa vama pričati. Čovjek kaže da je ovo privatna privatizacija, kako su oni koji vode klub veći navijači od njega, pa ga pitam što on ne dođe onda u klub da i on bude veliki navijač i da i on bude u toj privatnoj privatizaciji.

Sad se provlači priča kako navijače na stadion privlače pobjede, pa hebem mu prvi smo evo šta hoćete više? Da iz federalne se osvoji Premijer liga?

Eto vam i forum i klub vodite vi sve kad sve znate i kad ste puni licenci, para, ljubavi prema klubu i kad nemate lične koristi. Da vidimo gdje ćemo završiti, a čudi me da nismo već bar stabilan klub u PL kad imamo 10 hiljada pametologa. Znaš to bi da se radi po njihovom ali kad kažeš pa de dođi daj nam ideju tu svoju ne moraš pare, onda eto mi smo navijači nije to naš posao nemamo mi para, ko pare spominje? Dođi daj ideju kad je već imaš, nemoj da ostane samo na pametovanju na forumu. Ili jednostavno šuti ako nemaš volje ili smatraš da ne treba ti nešto da pokrećeš, nemoj praviti dodatni pritisak i bušiti klub.

**** vas i forum i klub više, nek ga vodi ko hoće više totalno mi je svejedno, najgora smo sorta u državi i šire!
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 275
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 03 maj 2024, 07:17

Ipak su navijači krivi za sve… opet 😅

Avatar
Beduin
Postovi: 16510
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 03 maj 2024, 08:14

😂😂😂😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Nevolja
Postovi: 15
Pridružen/a: 30 jun 2023, 09:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Nevolja » 03 maj 2024, 09:00

simonknows je napisao/la:
03 maj 2024, 05:41
Ma vi ćete sve izvući iz konteksta, nema se šta sa vama pričati. Čovjek kaže da je ovo privatna privatizacija, kako su oni koji vode klub veći navijači od njega, pa ga pitam što on ne dođe onda u klub da i on bude veliki navijač i da i on bude u toj privatnoj privatizaciji.

Sad se provlači priča kako navijače na stadion privlače pobjede, pa hebem mu prvi smo evo šta hoćete više? Da iz federalne se osvoji Premijer liga?

Eto vam i forum i klub vodite vi sve kad sve znate i kad ste puni licenci, para, ljubavi prema klubu i kad nemate lične koristi. Da vidimo gdje ćemo završiti, a čudi me da nismo već bar stabilan klub u PL kad imamo 10 hiljada pametologa. Znaš to bi da se radi po njihovom ali kad kažeš pa de dođi daj nam ideju tu svoju ne moraš pare, onda eto mi smo navijači nije to naš posao nemamo mi para, ko pare spominje? Dođi daj ideju kad je već imaš, nemoj da ostane samo na pametovanju na forumu. Ili jednostavno šuti ako nemaš volje ili smatraš da ne treba ti nešto da pokrećeš, nemoj praviti dodatni pritisak i bušiti klub.

**** vas i forum i klub više, nek ga vodi ko hoće više totalno mi je svejedno, najgora smo sorta u državi i šire!
Napusi se ***ca Aco i mrs iz kluba bitango jedna pokvarena.

montolivo18
Postovi: 838
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 03 maj 2024, 09:20

Sramota je što navijači neće da daju pare za ulaznicu. Ko je kriv tu? Uprava kluba. Ko angažuje te zaštitarske agencije ili kako se već zovu? Uprava kluba. Nema tu puno priče. Beduin je lijepo objasnio sve na prošloj stranici.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37652
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 03 maj 2024, 09:22

Nama ba niti jedan sport u gradu ne ide. Ni zenski ni muski. Pa je jasno ko je kriv.

Zrinjski osvoji jedne godine titulu bilo 1500 ljudi proslavilo sa njima. Kod nas doslo 7000 da vidi kako ispadamo od Zelje, a znali svi da cemo izgubiti. :urnebes:

Avatar
DamirT
Postovi: 14478
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 03 maj 2024, 09:33

Pa zna se ko je kriv. Vladajuca struktura tj SDP. Postave svoje ljude u klubove, a nije ih briga sto skoro svaki klub ima ocajne rezultate za 3 najveci grad u drzavi. Boli njih qrc za rezultate klubova. Malo rukometasi sto su se digli iz prosjeka, odnosno da se ne strahuje za ostanak i to je sve.

Sta mislite ko je kriv sto Bingo nije preuzeo kosarkaski klub? Bevba sa svojim haverima Sladjanom Ilicem i Kenanom Sijercicem na celu... Takvim ljudima, kao i SDP-u nije u cilju da se neko previse izdigne iz ovog prosjeka. Tu odmah nema njih i ne mogu se taliti medjusobno. :puke:

Sto se tice talenta za sport, ima ga u Tuzli sigurno.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

dzemil
Postovi: 145
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dzemil » 03 maj 2024, 09:49

DamirT je napisao/la:
03 maj 2024, 09:33
Pa zna se ko je kriv. Vladajuca struktura tj SDP. Postave svoje ljude u klubove, a nije ih briga sto skoro svaki klub ima ocajne rezultate za 3 najveci grad u drzavi. Boli njih qrc za rezultate klubova. Malo rukometasi sto su se digli iz prosjeka, odnosno da se ne strahuje za ostanak i to je sve.

Sta mislite ko je kriv sto Bingo nije preuzeo kosarkaski klub? Bevba sa svojim haverima Sladjanom Ilicem i Kenanom Sijercicem na celu... Takvim ljudima, kao i SDP-u nije u cilju da se neko previse izdigne iz ovog prosjeka. Tu odmah nema njih i ne mogu se taliti medjusobno. :puke:

Sto se tice talenta za sport, ima ga u Tuzli sigurno.
:thumbup:

Mahala mentalitet u kojoj pojedinci i vladajuća struktura koja vedri i oblači decenijama i koja ima svoju glasačku mašinu ne žele da se otvore prema svijetu i ulaganjima kako ne bi oni sami izgubili svoj položaj vlastelina i lokalnih moćnika kasaba mentaliteta. Jedne Živinice, Tešanj, Graćanica, Visoko...a da se ne govori o Hercegovini su naprednije od Tuzle.

Jedan Gošk, Posušje, Igman itd da budu ispred Slobode je sramota za tu vlast. Ali njih očito zaboli.

Ima zato Panonika :mrgreen:

Avatar
FKBilder
Postovi: 1758
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 03 maj 2024, 11:58

tuzlak1987 je napisao/la:
03 maj 2024, 09:22
Nama ba niti jedan sport u gradu ne ide. Ni zenski ni muski. Pa je jasno ko je kriv.

Zrinjski osvoji jedne godine titulu bilo 1500 ljudi proslavilo sa njima. Kod nas doslo 7000 da vidi kako ispadamo od Zelje, a znali svi da cemo izgubiti. :urnebes:
:urnebes:
E to je ono sto boli covjeka, to ponizavanje navijaca ovog kluba a kada uporedimo rezultate, i stanje samog kluba imamo najjacu posjetu u regionu :urnebes:
Simon tupi jednu te istu pricu svaki puuut, evo dodji evo reci, pitaj....
Druze, ozbiljan covjek sa parama, zeljom i idejom nece doci da se tali sa vama za 5 000 maraka od ulaznica koje
"sklonite "i optuzujete navijace da ih 2000 udje dzaba.
Prodali 350 ulaznica, ajdeee :mrgreen:
Takav covjek ce doc da se on pita, da dovede i postavi svoje ljude od povjerenja, jer zsboga donijet ce i zamisli, svoje pare u klub.
Nece niko da ga krezuba carsija kontrolise i smjeni kada im se digne.
Strah vas kao za buducnost kluba, ne moze jedan covjek se pitat. E jest nam sada supeeeeer......
Ne date klub, ne date stadion na koncesiju, ne date nista ba i dodji kaze.
Mater vam **** nas 4 da se skupi (da ne imenujem ljude ovdje forumasi su)radili bi bolji posao za buducnost kluba, jer ovsko sa budzetskim novcem svako se moze igrat i glumit upravu.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3107
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slatinash_7 » 03 maj 2024, 13:42

Čuj dođi pitaj, pa da onih 3000 ljudi što bude na stadionu dođe svaki da nešto pita rekli bi puno Vas je, ne možemo mi ovo stići, ko ste vi da pitate...kakva pitanja, zamisli da svaki navijač Borusije Dortmund dođe nešto da pita..350 karti jer su im uposlenici nesposobni kartu pocjepat, nek stane Aco na biletarnicu pa nek prodaje i cjepa karte ako ostalim ne vjeruje...ima pozitivnih stvari što ovi ljudi rade ali ovo u zadnje vrijeme katastrofa živa, katastrofa! Kažnjavati najbolju publiku, najposjećeniji stadion, kome to ima smisla da mi je samo da ga vidim...
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
meecko
Postovi: 1546
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 03 maj 2024, 14:40

Istina je negdje na sredini, kada je Sloboda igrala vrh svi su kukali kako je ulaznica skupa....
Ima i ono naše da se provučemo da se ne plati ulaznica. Neko je tu lud 3000 na stadionu a samo 350 ulaznica prodati? Nisam znao da imamo 2650 VIP kupljenih.
Isto tako ovi trenutno nemaju pravo nikome ništa prigovoriti jer su oni gurnuli klub u gofna, sada pokušavaju da isčupaju. U svakoj garnituri u klubu ima ljudi koji su ok, e sada kada bi se moglo izvesti kako da ti najbolji budu zajedno u klubu...
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Madal
Postovi: 3634
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 03 maj 2024, 14:48

Najjaci argument, idi na stadion i pitaj :urnebes:
S obzirom da smo se neki dan poredili sa Englezima, Njemcima, da pitam jel i oni idu na stadion da pitaju? :D
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Hitman22
Postovi: 2548
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 03 maj 2024, 15:41

Simon sad smislja gdje dalje da nas posalje osim po pitanja na stadion,folira nas da je 350 ulaznica prodato,kao da mi ne znamo brojati i ne dolazimo na stadion. Ja garantujem da je Tusanj posjeceniji od 70% PL
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.