Premijer liga BiH - aktuelno

klasik
Postovi: 4045
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la klasik » 06 maj 2024, 18:18

Evo sta kaze na sve ovo jedan od poznatijih tifo portala

We want to emphasize that both Mostar methods of stealing banners are disgraceful and not ultra.

Break-ins into fans' homes, clubs, museums, stadiums when they are empty, waiting at the home entrance should not be part of the ultras world and is against the ultras code.

That ultras code also says that a group losing it's main banner should disband, but judging by the methods the Mostar groups used to take banners, which are far from any ultras code, we doubt the same will be respected in that regard.

We just hope it will stop on this two actions and not escalate even more because who know what can happen next.


https://www.ultras-tifo.net/news/7674-h ... eADfrsmmGh
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

MostarskiVelez
Postovi: 99
Pridružen/a: 17 sep 2014, 16:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiVelez » 06 maj 2024, 18:19

fanatik19 je napisao/la:
06 maj 2024, 18:03
SokolPravde je napisao/la:
06 maj 2024, 17:59
MostarskiVelez je napisao/la:
06 maj 2024, 17:25
Golemo se koprca ovi 8% ustasa sto je ostalo u BIH, oni sto su odbaceni od rodjene matice Hrvatske.

No nije bitno. Sasvim je jasno da su im malo muda porasla nakon sto je dosao Kabiri ali kad je stani pani kao u Dreznici manji su od makovog zrna.

**** li ih Danijel Crnjac.
Stoko retardirana Podveleška spominjete mrtve ljude .....a Haso Pekušić vam teren prska sa svojim dronom kojeg koristi za vinograd u blizini Pijačarskog stadiona.
S Ugašenima se ne treba raspravljati pozivam ostale da se ne raspravljaju s ovim debilima . Svaka cast Sarajlijama , Zeničanina , Tuzlacima ima tu dobre raje a Podvelešci pa vi ste ono baš definicija ono što se u narodu kaže izrodi nesposobni . More vas se kupit za par grama bijelog glupsoni ostadošte bez dugogodišnje tradicije ugašeni ,pregaženi osramoćeni poklopite se i nastavite se daviti u vlastitim **** koja ste izasrali .Nebi vam u koži bio bjednici kako vas gašenje boli crknite.
Pozivate se na kodekse kad vam odgovara dok ih negirate kad ne odgovara. Vama je pala komplet ograda sa jedne utakmice sto automatski znaci da ste i vi ugaseni. Govorite kako nije pao udarni trans evo i nakoj tog ga 5 utakmica niste nijednom ponijeli sa sobom. Ne vidim nijedan osnov po kojem bi se RA trebao ugasit a vi ne, a i sve da se ugasi jedna il obe grupe a kao sto svi znamo da nece nijedna to apsolutno ne znaci da ce se tenzije smanjit dapace jos ce gora situacija bit u gradu
Ta ce bola.
Sve im palo poslje utakmice i opet oni po starom. Bez karaktera furda skutorska.

Ocevi im za Velez navijali ovi sisli 95:e prvi put u grad do tada nisu znali sta je fudbal a kamoli ultra kodeksi.

fanatik19
Postovi: 254
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fanatik19 » 06 maj 2024, 18:20

Najjaca je stvar sto je jednim pala ograda u haustoru 20 min nakon utakmice i to bude objavljeno odma a drugima u 3:30 provale u kucu ko da je Mosad u najmanju ruku i objave to za 2 dana.. Yebo lud zbunjenog hahaha

lakilone
Postovi: 698
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la lakilone » 06 maj 2024, 18:24

“Red Army” nema apsolutno nijedan validan razlog da ostane na sceni pod istim imenom, nemaju nista sto bi mogli koristiti kao izvlaku, dok sa druge strane Ultrasi imaju to sto im nije pao glavni trans, mada bi i on pao da ga nose sa sobom. Za Ultrase sam od prvog dana bio siguran da ce ispostovati kodeks i ugasiti grupu cim im ovi zapale transparente (ako ih nisu vratili). Ostaje nam da vidimo kakva je situacija sa “Red Army” nisu mi bas neko ko bi mogao ispostovati kodeks, al eto. Sve cemo znati za koji dan.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2627
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 06 maj 2024, 18:26

Igraci Bojca kad protivnica ekipa ima opasan napad.

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4454569588
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
kupus army
Postovi: 1577
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la kupus army » 06 maj 2024, 18:29

lakilone je napisao/la:
06 maj 2024, 18:24
“Red Army” nema apsolutno nijedan validan razlog da ostane na sceni pod istim imenom, nemaju nista sto bi mogli koristiti kao izvlaku, dok sa druge strane Ultrasi imaju to sto im nije pao glavni trans, mada bi i on pao da ga nose sa sobom. Za Ultrase sam od prvog dana bio siguran da ce ispostovati kodeks i ugasiti grupu cim im ovi zapale transparente (ako ih nisu vratili). Ostaje nam da vidimo kakva je situacija sa “Red Army” nisu mi bas neko ko bi mogao ispostovati kodeks, al eto. Sve cemo znati za koji dan.
Red Army je grupa koja je najviše poštovala kodeks u zadnjih 4-5 godina na čitavoj sceni! Pa koliko je Red Army korektna priča govori da su u sred fajta kad su gazili Ultrase stali i napravili pauzu da se izbavi povrijedjeni clan Ultrasa, prije 20-dana čekali na autoputu Ultrase, ispoštovali Manijake sa fajtom itd.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Bordo10
Postovi: 105
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bordo10 » 06 maj 2024, 18:31

nekoIzMostara je napisao/la:
06 maj 2024, 17:03
Bordo10 je napisao/la:
06 maj 2024, 11:39
Nakon sto je Kabiri nudio 200000KM za transparente, a ovi odbili da vrate, pribjeglo se drugim metodama, po meni neko je uzeo dobru lovu da ocinka mjesto gdje ce zastave biti, ovi dalje odradili i to je to.
Logicno je da se Red Army ugasi, ili povrati oduzeto, ali evo cuo sam da su sinoc imali neki sastanak i da nece da se ugase, tj nastavit ce sa starim imenom, sto je po meni smjesno ali hajde
Zasto bi se gasili? Jel transparenti uzeti i 1% po navijackom kodeksu ili oruzanim napadom na kucu?
Kako god oni su oduzeti jedini nacin je da ih vratite ili da se ugasite, drugog nema, mislim znam da ste sinoc imali sastanak i da se necete gasit, da ste to odlucili, ali je cinjenica da ste ugaseni kad popale vase transparente, jeste li nasli krticu unutar vasih redova, i jel ekipa koja je dala jednom momku da sve cuva odgovarala? Jel im zabranjen dolazaka na stadion, koje su mjere poduzete protiv njih, za nedostatak mozga, zasto pred kucom nemate bar kera, da upozori na dolazak uljeza?

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3395
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mostar_mo » 06 maj 2024, 18:32

lakilone je napisao/la:
06 maj 2024, 18:24
“Red Army” nema apsolutno nijedan validan razlog da ostane na sceni pod istim imenom, nemaju nista sto bi mogli koristiti kao izvlaku, dok sa druge strane Ultrasi imaju to sto im nije pao glavni trans, mada bi i on pao da ga nose sa sobom. Za Ultrase sam od prvog dana bio siguran da ce ispostovati kodeks i ugasiti grupu cim im ovi zapale transparente (ako ih nisu vratili). Ostaje nam da vidimo kakva je situacija sa “Red Army” nisu mi bas neko ko bi mogao ispostovati kodeks, al eto. Sve cemo znati za koji dan.
RA ce naravno ostati.

Potezi UZP jurisnika pod krinkom nekih ultra navijaca potpomognuti policijskom logistikom koju opet kontrolise i kojom upravlja HDZ nikako ne moze biti razlog gasenja grupe.
Ovo nije rat ultra grupa vec politicki udar na Bosnjake i pokazivanje dominacije u stolnom gradu kako ga oni nazivaju.

Dokaz tome je ovaj napad na stadion.
Al gonili smo se i 93.puno nenadmocniji pa cemo i sada sa tom gamadi.
Zadnja izmjena: mostar_mo, dana/u 06 maj 2024, 18:36, ukupno mijenjano 1 put.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

MostarskiVelez
Postovi: 99
Pridružen/a: 17 sep 2014, 16:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiVelez » 06 maj 2024, 18:35

Ali pazi logike, jedni da se ugase a skutorima pala citava ograda - bukvalno citava - poslje utakmice. E oni se nece gasiti.

OsmaDolazi
Postovi: 2771
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 06 maj 2024, 18:36

KONTRASVIH je napisao/la:
06 maj 2024, 18:13
Al spin brigada navijaca Sarajeva iz dana u dan potvrdjuje da nemaju nimalo obraza. Oni ce pusten kup iz 2021. godine predstaviti kao cistu pobjedu fudbala :bow:
Neka stani covjece da odmorimo malo. Nije sudija svirao kraj u Hercegovini jos da bi nasa tekma pocela. :mrgreen:

Avatar
Lakoste
Postovi: 7939
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lakoste » 06 maj 2024, 18:36

Realno ima istina ova prica da je RA u zadnje vrijeme postovao kodeks i bili prava ultra grupa. Priznavali poraz od Manijaka u Mostaru, lesili se sa ultrasima, stali uz Lesinare kada im je zabranjeno gostovanje itd…

antisisoja1919
Postovi: 3713
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la antisisoja1919 » 06 maj 2024, 18:37

lakilone je napisao/la:
06 maj 2024, 18:24
“Red Army” nema apsolutno nijedan validan razlog da ostane na sceni pod istim imenom, nemaju nista sto bi mogli koristiti kao izvlaku, dok sa druge strane Ultrasi imaju to sto im nije pao glavni trans, mada bi i on pao da ga nose sa sobom. Za Ultrase sam od prvog dana bio siguran da ce ispostovati kodeks i ugasiti grupu cim im ovi zapale transparente (ako ih nisu vratili). Ostaje nam da vidimo kakva je situacija sa “Red Army” nisu mi bas neko ko bi mogao ispostovati kodeks, al eto. Sve cemo znati za koji dan.
A jesu li RA-u zapaljene zastave, pa tako pricas?
Ne seri druze ba.
A sve grupe mogu opstat ko Putari, sa obzirom da ne nose na domace utakmice udarni, a kamoli gdje drugo.
Volim tebe, više od sebe

Bordo10
Postovi: 105
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bordo10 » 06 maj 2024, 18:41

mostar_mo je napisao/la:
06 maj 2024, 18:32
lakilone je napisao/la:
06 maj 2024, 18:24
“Red Army” nema apsolutno nijedan validan razlog da ostane na sceni pod istim imenom, nemaju nista sto bi mogli koristiti kao izvlaku, dok sa druge strane Ultrasi imaju to sto im nije pao glavni trans, mada bi i on pao da ga nose sa sobom. Za Ultrase sam od prvog dana bio siguran da ce ispostovati kodeks i ugasiti grupu cim im ovi zapale transparente (ako ih nisu vratili). Ostaje nam da vidimo kakva je situacija sa “Red Army” nisu mi bas neko ko bi mogao ispostovati kodeks, al eto. Sve cemo znati za koji dan.
RA ce naravno ostati.

Potezi UZP jurisnika pod krinkom nekih ultra navijaca potpomognuti policijskom logistikom koju opet kontrolise i kojom upravlja HDZ nikako ne moze biti razlog gasenja grupe.
Ovo nije rat ultra grupa vec politicki udar na Bosnjake i pokazivanje dominacije u stolnom gradu kako ga oni nazivaju.

Dokaz tome je ovaj napad na stadion.
Al gonili smo se i 93.puno nenadmocniji pa cemo i sada sa tom gamadi.
Mozete vi ostati ali vas vecina nece dozivljavati, evo ja sam trenutno u Mostaru, sjedim cijeli dan sa vasom rajom i sve ijedan je rekao, da se trebate ugasiti i da je tako kako je , i svi odreda krive sam RA i njihovu organizaciju, jebuci majku ovim iz vrha grupe. Cinjenica je da ste slavili nasladjivali se, a ljudi vas ispreskakase za pet dana, ja mislim da jednostavno za tako velik zahvat niste dorasli, gdje su vam mangupi da vrate krpe, sto su se distancirali svi javi momci, a znam vam ih vecinu u gradu, i niko nece da mrdne, zato druze sto ih ne interesuje, i to vam je najveci poraz.

Zeko87
Postovi: 2298
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zeko87 » 06 maj 2024, 18:42

Ove ujke baš imaju neki fetiš na kiselinu. Prvo Praljak, pa sad ovo sa terenom...
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

19vendetta87
Postovi: 5049
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 06 maj 2024, 18:43

MostarskiVelez je napisao/la:
06 maj 2024, 18:35
Ali pazi logike, jedni da se ugase a skutorima pala citava ograda - bukvalno citava - poslje utakmice. E oni se nece gasiti.
A vidi brate, vama je palo bukvalno sve sto ste imali. Sve i da nastaviti djelovati, vi nemate sta okaciti na ogradu.
Njih izvlaci sto im niste udarni oduzeli, pa vodeci se tom logikom, i dalje postoje kao grupa, pogotovo jer su vam peterostruko uzvratili.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

MostarskiVelez
Postovi: 99
Pridružen/a: 17 sep 2014, 16:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiVelez » 06 maj 2024, 18:43

Bordo10 je napisao/la:
06 maj 2024, 18:41
mostar_mo je napisao/la:
06 maj 2024, 18:32
lakilone je napisao/la:
06 maj 2024, 18:24
“Red Army” nema apsolutno nijedan validan razlog da ostane na sceni pod istim imenom, nemaju nista sto bi mogli koristiti kao izvlaku, dok sa druge strane Ultrasi imaju to sto im nije pao glavni trans, mada bi i on pao da ga nose sa sobom. Za Ultrase sam od prvog dana bio siguran da ce ispostovati kodeks i ugasiti grupu cim im ovi zapale transparente (ako ih nisu vratili). Ostaje nam da vidimo kakva je situacija sa “Red Army” nisu mi bas neko ko bi mogao ispostovati kodeks, al eto. Sve cemo znati za koji dan.
RA ce naravno ostati.

Potezi UZP jurisnika pod krinkom nekih ultra navijaca potpomognuti policijskom logistikom koju opet kontrolise i kojom upravlja HDZ nikako ne moze biti razlog gasenja grupe.
Ovo nije rat ultra grupa vec politicki udar na Bosnjake i pokazivanje dominacije u stolnom gradu kako ga oni nazivaju.

Dokaz tome je ovaj napad na stadion.
Al gonili smo se i 93.puno nenadmocniji pa cemo i sada sa tom gamadi.
Mozete vi ostati ali vas vecina nece dozivljavati, evo ja sam trenutno u Mostaru, sjedim cijeli dan sa vasom rajom i sve ijedan je rekao, da se trebate ugasiti i da je tako kako je , i svi odreda krive sam RA i njihovu organizaciju, jebuci majku ovim iz vrha grupe. Cinjenica je da ste slavili nasladjivali se, a ljudi vas ispreskakase za pet dana, ja mislim da jednostavno za tako velik zahvat niste dorasli, gdje su vam mangupi da vrate krpe, sto su se distancirali svi javi momci, a znam vam ih vecinu u gradu, i niko nece da mrdne, zato druze sto ih ne interesuje, i to vam je najveci poraz.
Hajde recimo tako je kao sto kazes.

Ali zasto da se neugase Ultrasi?

ANTIFA !
Postovi: 6663
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ANTIFA ! » 06 maj 2024, 18:45

19vendetta87 je napisao/la:
06 maj 2024, 18:43
MostarskiVelez je napisao/la:
06 maj 2024, 18:35
Ali pazi logike, jedni da se ugase a skutorima pala citava ograda - bukvalno citava - poslje utakmice. E oni se nece gasiti.
A vidi brate, vama je palo bukvalno sve sto ste imali. Sve i da nastaviti djelovati, vi nemate sta okaciti na ogradu.
Njih izvlaci sto im niste udarni oduzeli, pa vodeci se tom logikom, i dalje postoje kao grupa, pogotovo jer su vam peterostruko uzvratili.
Na koji nacin je vraceno, jesmo li navijaci ili kriminalci, pljackasi, mafijasi. Dajte uozbiljite se vise i ne pisite gluposti.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

MostarskiVelez
Postovi: 99
Pridružen/a: 17 sep 2014, 16:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiVelez » 06 maj 2024, 18:46

19vendetta87 je napisao/la:
06 maj 2024, 18:43
MostarskiVelez je napisao/la:
06 maj 2024, 18:35
Ali pazi logike, jedni da se ugase a skutorima pala citava ograda - bukvalno citava - poslje utakmice. E oni se nece gasiti.
A vidi brate, vama je palo bukvalno sve sto ste imali. Sve i da nastaviti djelovati, vi nemate sta okaciti na ogradu.
Njih izvlaci sto im niste udarni oduzeli, pa vodeci se tom logikom, i dalje postoje kao grupa, pogotovo jer su vam peterostruko uzvratili.
Pa zato sto jedni imaju vise rekvizita covjece.

Pogledaj slike sa zadnji utakmica i prebroj koliko oni imaju transova a koliko RA.

Sve im je palo, sta sada oni da se ne ugase zato sto im je palo 9 od svi 9 a ovima 40 od svi 40.

Ako je ovo fudbal i Velez izgubi 5-0 a Zrinjski 2-0 opet je poraz. Da su imali 20 transova na ogradi svi 20 bi im palo ali nemaju covjece.

Avatar
RubikovaKocka
Postovi: 1534
Pridružen/a: 09 jun 2022, 12:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la RubikovaKocka » 06 maj 2024, 18:47

Otkud tzv fukare u prici o navijacama, ledtejebao :urnebes: Gasi sve

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3461
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 06 maj 2024, 18:49

OsmaDolazi je napisao/la:
06 maj 2024, 18:36
KONTRASVIH je napisao/la:
06 maj 2024, 18:13
Al spin brigada navijaca Sarajeva iz dana u dan potvrdjuje da nemaju nimalo obraza. Oni ce pusten kup iz 2021. godine predstaviti kao cistu pobjedu fudbala :bow:
Neka stani covjece da odmorimo malo. Nije sudija svirao kraj u Hercegovini jos da bi nasa tekma pocela. :mrgreen:
Ne mogu vise da gledam ovo :| Kako je izasao klip nema nigdje kmeta Campobella da prozbori koju, nadam se da je ok :pray:
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, minimalist, nekoIzMostara, Strider, VVM i 65 gostiju.