NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

LloriS
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 05 maj 2024, 20:50

I treba da je zabio, sta koji krac imaju gosti stajati kad nije sudija svirao, igraj dalje, lik uzeo loptu i dao gol.


Sto kaze Harden, u ovako bitnoj utakmici za opstanak mi da nesto glumimo postenje, nema smisla, a jbu nas svi gdje god stignu.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
harden
Postovi: 23711
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 05 maj 2024, 20:53

LloriS je napisao/la:
05 maj 2024, 20:50
I treba da je zabio, sta koji krac imaju gosti stajati kad nije sudija svirao, igraj dalje, lik uzeo loptu i dao gol.


Sto kaze Harden, u ovako bitnoj utakmici za opstanak mi da nesto glumimo postenje, nema smisla, a jbu nas svi gdje god stignu.
Da je makar neka gospoda sa druge strane pa hajde, nego ovi seljaci, oni glume neku moralnu veritkalu jbm ti zivot. Jucer su 2-3 puta zapoceli gurkanje i napali nase igrace.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

ammimr
Postovi: 266
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 05 maj 2024, 21:36

Kako kažu"ko o čemu **** o poštenju?"Nafurali se momci juče na premije od Radniika i zapeli kao da se ganjaju sa Slobodom za prvo mjesto.Pa ih juče spusti čovjek na parkingu i igrače i rukovodsto,bar ono što je od njega ostalo,jer čisto sumnjam da će Mladost igrati sledeću sezonu fudbal.Više protiv njih je komšijski Rudar nego bilo koji klub iz lige.Ono mora im se priznati da su dobro odigrali i da naš golman nije imao svoj dan povukli bi nas sa sobom u to sam siguran.Sad vidjeti čime se raspolaže protiv Goražda,stisnuti redove i pokušati donijeti bod(ove) sa Drine.
ps malom Miziću pokidani ligamenti tako da uvijek može gore biti.

nebeskasila
Postovi: 2440
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 06 maj 2024, 03:40

Ma razumijem sve, da se igra protiv nas. Da svi klubovi rade sve te gluposti, i meni se oglasila ova Mladost,ispali iz lige i onda dizu neku hampu, ali mi je bilo ruzno ono. Nema veze, bitna je pobjeda jer da smo izgubili bilo bi gotovo.
Ako neko pozna onog Saida treba mu reci da se spusti malo, sramoti nas sve

nebeskasila
Postovi: 2440
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 06 maj 2024, 03:40

Ma razumijem sve, da se igra protiv nas. Da svi klubovi rade sve te gluposti, i meni se ogadila ova Mladost,ispali iz lige i onda dizu neku hampu, ali mi je bilo ruzno ono. Nema veze, bitna je pobjeda jer da smo izgubili bilo bi gotovo.
Ako neko pozna onog Saida treba mu reci da se spusti malo, sramoti nas sve
Zadnja izmjena: nebeskasila, dana/u 06 maj 2024, 20:37, ukupno mijenjano 1 put.

ammimr
Postovi: 266
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 06 maj 2024, 10:05

nebeskasila je napisao/la:
06 maj 2024, 03:40
Ma razumijem sve, da se igra protiv nas. Da svi klubovi rade sve te gluposti, i meni se oglasila ova Mladost,ispali iz lige i onda dizu neku hampu, ali mi je bilo ruzno ono. Nema veze, bitna je pobjeda jer da smo izgubili bilo bi gotovo.
Ako neko pozna onog Saida treba mu reci da se spusti malo, sramoti nas sve
Vala je dosadio i Bogu i narodu ali ima njih i gorih koji eto prizivaju raspad i ukidanje kluba.Ipak je to do mentaliteta jer vidio si igrači Sarajeva izlaze u 93.minuti sa terena,uSrbiji svako kolo neki sjede i kao protestuju.Sad opet ponavljam da je Mladost u subotu iskoristila svoje šanse mi bi se sad smijali na ovaj Ensarov postupak čak bi i njima bio simpatičan.Luzerski ili ti ga gubitnički mentalitet je problem ovih prostora na žalost.

gollum
Postovi: 1448
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la gollum » 06 maj 2024, 12:43

Gledanje Prve lige FBiH i nepravdi u njoj godinama ubije u ljudima sav osjecaj za sport, sportsko nadmetanje i fair play. Jos jedan dokaz su komentari poslije ove utakmice. "Otimamo ali otimaju i drugi". To je slika i politike. "Kradu nasi ali njihovi kradu vise". I tako svi otimaju i kradu jer komsija krade vise. I zato smo tu gdje jesmo.

I sam sam godinama pratio ovu ligu ali odavno vise nemam snage ni volje. Vidio sve i svasta. Ova liga nije sport.
Evo ljudima smeta sto je protivnik zapeo da pobijedi. To su posljedice/poremecaji pracenja ove lige, ozbiljno mislim.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

nebeskasila
Postovi: 2440
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 06 maj 2024, 20:37

gollum je napisao/la:
06 maj 2024, 12:43
Gledanje Prve lige FBiH i nepravdi u njoj godinama ubije u ljudima sav osjecaj za sport, sportsko nadmetanje i fair play. Jos jedan dokaz su komentari poslije ove utakmice. "Otimamo ali otimaju i drugi". To je slika i politike. "Kradu nasi ali njihovi kradu vise". I tako svi otimaju i kradu jer komsija krade vise. I zato smo tu gdje jesmo.

I sam sam godinama pratio ovu ligu ali odavno vise nemam snage ni volje. Vidio sve i svasta. Ova liga nije sport.
Evo ljudima smeta sto je protivnik zapeo da pobijedi. To su posljedice/poremecaji pracenja ove lige, ozbiljno mislim.
Pa upravo to sam pisao, da je ovaj nas drugi gol jadan da ne moze biti jadniji. I necu ga ja opravdavati pa da smo i ispali iz lige. Sami sebe dovedemo u situaciju da moramo svaki put zadnjih par kola cupati se na svaki mogući način.

ammimr
Postovi: 266
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 07 maj 2024, 23:50

Ovo što je Benjo jeo prije utakmice obavezno mu stavljati u jelovnik svaki put.Kaže čovjek onakav dribling u stilu Maradone,doduše za sirotinju,nije odavno viđen na ovim našim terenima.Magija na golu Jedistva,Zarić i Stojnić povrijeđeni daju zadnji atom snage a narod se navalio na gol Imamagića i njegov postupak.Destkovano Jedinstvo ide na megdan jednoj od jačih ekipa a svima eto žao Mladosti.Pitajte ono dijete Mizića šta će biti sa njegovim zdravljem a o karijeri da ne govorimo.Onakav start je za direktan crveni karton i zatvor međutim to eto nije važno u ovoj državi.SJAJNO!

Avatar
harden
Postovi: 23711
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 10 maj 2024, 11:58

Ne vidim kako mozemo uzeti bodove u Gorazdu, a ni na jednoj gostujucoj do kraja... Ekipa je desetkovana na max, mi nemamo 11 zdravih igraca, klupa ne postoji.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

ammimr
Postovi: 266
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 10 maj 2024, 16:05

harden je napisao/la:
10 maj 2024, 11:58
Ne vidim kako mozemo uzeti bodove u Gorazdu, a ni na jednoj gostujucoj do kraja... Ekipa je desetkovana na max, mi nemamo 11 zdravih igraca, klupa ne postoji.
Kažu da samo bokser koji nosi naočale nije moguć.Hajde vidjećemo a ja ću biti najsretniji ako nas dečki iznenade.A sad će lokalni navijači i patriJote napasti stručni štab,upravu itd itd umjesto da su ponudili bilo kakvu pomoć klubu.Nadamo se ipak najboljem.
I da hvala Mladosti što su nam pola ekipe poslali na liječenje a navalili na Imamagića kao da je ratni zločinac!

Avatar
NeRi_K
Postovi: 741
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 10 maj 2024, 23:15

Jesmo li dogovorili u Goraždu 😏
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

mikriza
Postovi: 3
Pridružen/a: 17 mar 2024, 11:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la mikriza » 11 maj 2024, 22:06

Da hoće više ispasti, da se ne peru pare iz budžeta na kaubojsku ligu. Pare Želji za ozbiljniju priču košarke, ili bolje svakom rođenom djetetu po 1000KM, svakako nam je prosjek rođenih na nivou većih sela. Ali nažalost opet će kriminalci dogovoriti rahat patnju u narednim godinama, a sebi tendere.

Avatar
NeRi_K
Postovi: 741
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 15 maj 2024, 15:59

Ponavljam, prvo treba krenuti od finacijskih izvještaja, revizije poslovanja, onda neće biti ni bitno koju ligu igramo, ako se budu vidjeli rezultati dovođenja finacijskog poslovanja u red.

Primjera radi ovo je finacijski izvještaj FK Željezničar, gdje je na proširenom svaka stavka obrazložena i naravno sve je javno.

slika
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

ammimr
Postovi: 266
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 15 maj 2024, 17:55

NeRi_K je napisao/la:
15 maj 2024, 15:59
Ponavljam, prvo treba krenuti od finacijskih izvještaja, revizije poslovanja, onda neće biti ni bitno koju ligu igramo, ako se budu vidjeli rezultati dovođenja finacijskog poslovanja u red.

Primjera radi ovo je finacijski izvještaj FK Željezničar, gdje je na proširenom svaka stavka obrazložena i naravno sve je javno.

slika
Pa kako bi ti druže to u Bihaću.Ode uprava i sve spali za sobom i nova uprava slučajno otkrije da su se kupovali viski,meze i kondomi npr. stavka xy nabavka kondoma 1000 km uz objašnjenje igrači su mladi i nebi trebalo da fasuju polne bolesti ili da postanu tate. :D Ovakvih primjera je na stotine jer politika je i to vrlo loše upravljala i sportom i svim ostalim institucijama.Crno nam se piše a da li ćemo propasti piše u zvijezdama.
Meno je uvjek žao aktualne uprave koja se unese u rad ali nakon nekoliko dana vjerujem da bi sve spalili i poslali do đavola.Još se pojave papani na forumima sa svojim teorijama,brane neke prošle:napadaju nove i opet u krug.Uvijek ponavljam ako ne mogu pomoći neću ni odmagati.A vidjeli smo svi nakon lijepih igara na početku proljeća,uzgred svi smo pomislili da ih niko ne može nadigrati,desi se glupost sa prizivanjem prošlih zaslužnih itd itd.Sad opet imamo borbu za opstanak u ligi a i uopšte opstanak kluba.Pozdrav drug!

Avatar
NeRi_K
Postovi: 741
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 16 maj 2024, 10:33

Nema tu kako bih ja, jednostavno iznijeti sav prljavi veš, a onaj ko se okoristio od Jedinstva i ko je radio nešto nečasno neka za tako nešto i odgovara.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13209
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nerkolfc » 16 maj 2024, 10:42

NeRi_K je napisao/la:
16 maj 2024, 10:33
Nema tu kako bih ja, jednostavno iznijeti sav prljavi veš, a onaj ko se okoristio od Jedinstva i ko je radio nešto nečasno neka za tako nešto i odgovara.
Ko ima hrabrosti da iznese?
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
NeRi_K
Postovi: 741
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 16 maj 2024, 10:58

Pa ako se neko prihvatio toga posla bilo bi logično da ima hrabrost za tako nešto, jer ako se takve stvari guraju pod tepih i poštenje tog novog dolazi u pitanje. Ako već nema hrabrosti za tako nešto onda ne možemo ni očekivati da klub ide naprijed.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1309
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 16 maj 2024, 11:46

Drug moj niko to ni ne ocekuje da idemo naprijed, zreli smo za ispasti bili prije 10 godina, samo nove vrhunce blamaze postizemo, najbolja stvar za klub je ispadanje iz lige ove sezone, onda gradjani ne niko od uprave, jel niko nije ni sposoban, a ni mudonja da sjednu i dogovore se trebali nam NK Jedinstvo.

Sve se slazem sto ste rekli bolje je pare dijeliti novorodenoj djeci, pa makar bi natalitet poboljsali nego bacati u ovu rupu bez dna, sve je bolje, bolje je cak i odigrati na kvotu 2,0 pa mozda pretvorimo to u haman milion, ovo vise nema smisla.


Kiksala je i ova uprava kao i svaka prethodna, ja samo molim ako neko cita ovo pustite da ispadnemo ne dogovarajte nista, bolje i ugasiti klub za sva vremena nego ga nastaviti blatiti kao sto to svi radite zadnjih 15 godina.
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

ammimr
Postovi: 266
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ammimr » 16 maj 2024, 18:04

Ispadanje ni pod razno!
Ni sada Bihać nije poželjna destinacija zamislite da Jedinstvo igra drugu ligu.Automatski propada jer niko se neće vratiti,imate primjera u komšiluku.Ali rekao sam već prije obavezno sjesti svi i tražiti dogovor.Gradonačenik,biznismeni narod pa sjetite se samo kupa a to nije bilo prije deset godina već prije par mjeseci.Bihać je bio počeo živjeti sport,fudbal i Jedinstvo i mislim da te pozitivne primjere bi trebalo svakako ponavljati i iskoristiti.Prvo i osnovno izmiriti ljude,sve ih pozvati na jedno mjesto i natjerati neka kažu ko šta ima.Ako neko treba da odgovara a trebalo bi svakako i to pokrijepiti dokazima ali krenutu jednom s mrtve tačke.Pa zar nije bilo lijepo onih dana u iščekivanju Zrinjskog i nekog lijepog fudbala.Neki dan ljudi mi pričaju da su imali osjećaj da ovaj naš tim,ovo i ovakvo Jedinstvo,niko ne može nadigrati.Pa šta se odjednom desilo?Mislim da je odgovor jasan a to je pod hitno izbaciti negativu i negativne ljude i kažem sa mrtve tačke krenuti ali nikako ispadati iz lige.Nema čovjek ništa protiv tih MZ koji igraju Prvu ligu ali Jedinstvo da ispadne bilo bi sramota.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.