AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Beduin
Postovi: 16518
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 07 maj 2024, 18:48

😂😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meepo
Postovi: 4166
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 07 maj 2024, 19:24

Memaga avlijska luda. Jos da mu je neko objasnio da u korisnicko ime ne treba upisivati vlastito ime gdje bi mu bio kraj :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
milanist
Postovi: 12194
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 07 maj 2024, 22:56

Nije losa ova BvB, ili jeste :kafa:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

enzo777
Postovi: 189
Pridružen/a: 02 apr 2023, 22:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la enzo777 » 07 maj 2024, 22:58

BVB ode u finale, al jbg kad imaju 1000x bolju ekipu od nas i preiskusnog trenera Terzica koji ima 150 titula u dzepu...

Evo dokaz koliko znaci trener koji zna sastavit ekipu i uvijek in dat motivaciju. Na drugu stranu Luis Enrique koji nema sta nije zajebo, od onog Gomesa pa do ne pokrivanja vazni igraca BVB-a.

A Kolo Muani me razočarao, mogao je igrat gdje god je htio, on otisao za parama i klupa cijelu sezonu, bravo...

Ne gledam Milan od Intera, posto su princeze u restoranima, onda i mene ne zanima njihovo glupiranje na terenu.

Avatar
meecko
Postovi: 1547
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 07 maj 2024, 23:15

Nebi bilo loše uvaliti Leaoa za ovog Barcolu i keš
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Beduin
Postovi: 16518
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 08 maj 2024, 08:37

Meni je Barcola bezvezan, vazda krene pa stane i onda lopta u sredinu ili beku. Mozda grijesim, ali nikad ne bih dao Leaoa a dovodio ovakvom igraca koji je sigurno preskup i precijenjen.

Ali moze Vitinha i Muani zato umjesto Leaoa swap deal. 😁
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muha milanez
Postovi: 5842
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 08 maj 2024, 08:55

Vitinha je svemirski brod, kako onakav igrač fali Milanu.. uff

Barcola mi djeluje kao Leao kad ima qurcobolju za fudbalom.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
meepo
Postovi: 4166
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 08 maj 2024, 09:44

Ma Leao nije potreban PSG-u jer su doveli Barcolu i on nece nigdje kao i Vitihna i Zair Emery. To su nedodirljivi igraci u njihovoj ekipi.

Pitanje je hoce li biti interesa za Leao na ljeto jer je bas losa sezona iza njega.

A i zamislite PSG sa Leaom na jednoj strani i bratom blizancem (Dembeleom) na drugoj. Kakva bi to kurcobolja bila :urnebes:

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8229
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 08 maj 2024, 09:58

milanist je napisao/la:
07 maj 2024, 22:56
Nije losa ova BvB, ili jeste :kafa:
Ti druze prespavo zadnjih 15 godina fudbala izgleda i napisati to za Dortmund, a i Roma nije losa

Avatar
milanist
Postovi: 12194
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 08 maj 2024, 10:59

Stroj1946 je napisao/la:
08 maj 2024, 09:58
milanist je napisao/la:
07 maj 2024, 22:56
Nije losa ova BvB, ili jeste :kafa:
Ti druze prespavo zadnjih 15 godina fudbala izgleda i napisati to za Dortmund, a i Roma nije losa
Nisam druze, pojedini jesu, ovo je napisano malo u ironijskom smislu. Pronaci ce se oni koji trebaju :kafa:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16518
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 08 maj 2024, 11:17

Evo kako sam ja vidio nasu grupu nakon izvlacenja. Pogrijesio sam najvise za Dorusiju jer su prsvo uhvatili ritam, ali svi smo znali da su dobro uhodani i uvijek opasni, samo sto u tom momentu su i oni i PSG bili u znatno losijoj formi. To zna svako ko je pratio od pocetka sezonu. Pokazali smo i mi da mozemo protiv njih, sami smo sebe izbacili sto zbog povreda, sto zbog losijeg vodjenja ekipe. Efikasnist nam tad zakazala totalno, a dokaz je i broj datih golova.
Oni su imali malo srece do polufinala kao sto smo i mi imali kad smo dogurali so istoga, ali srecu nekad trebas i zasluziti.

Nama sad ostaje samo da se tjesimo kako su nam protivnici dogurali do 1/2 ako je ikakva utjeha.
Beduin je napisao/la:
31 avg 2023, 19:00
Prej3bena grupa, da makar Newcastle nije uletio ovdje, uceram mu i grupu. Preteska, ali kako nama, tako i njima.

PSG je ove sezone daleko slabiji, koliko god ovi sadasnji igraci bili zeljni dokazivanja i nadmetanja. Mbape - Ramos - Dembele je tek solidan napad (uz Asensia koji se nikad nije dokazal u Realu i tek sad ima priliku da se podigne). Bekovi su mi njihov jak adut, Hakimi-Hernandez.

Borusia mi je onako, uvijek opasan protivnik, uhodana ekipa, ali slabija za Bellinghama koji je vanserijski igrac i vec eno razvaljuje u Realu. Moze se sa njima itekako igrati i mozda i najslabija karika u ovoj grupi.

Newcastle mi je prava nagazna mina i najvise me njih strah jer nisu veliki tim kao ostali. Prava trkacka ekipa, ubise po krilima i sa doosta presinga na sredini terena i na protovnickoj polovici terena. Puno su para ulozili i imaju velike ambicije, novi projekat iz Engleske koji bi mogao zaziviti barem neko vrijeme.

I eto nas u grupi sa odbjeglim sinovima, Tonalijem i Dollarumom.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8229
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 08 maj 2024, 11:20

Bezveze se koljete ovdje, naredna sezona ne obećava svakako puno ko god bude došao. Ima puno posla oko ekipea i klubu ne cvjetaju ruže.
Ovdje treba dosta i novih igrača, jer ih ima puno koji su bukvalno zalutali u Milan ili su došli zahvaljujući nekim simpatijama ljudi u klubu, a ne zbog kvalitete. Drugima je vrijeme prodaje Leao, Theo, Mike, Bennacer i Tomori. Giroud, Caldara (koji je i dalje na platnoj listi, a 0 nastupa) i Kjaer svakako idu. Adli i Pobega bi isto trebali da idu, nisu materijal. Calabria i Florenzi nažalost ostaju, a zapravo su nivo za Genoa-u ili Torino. U suštini ko me pita, to je moje mišljenje samo. Remont mora ići svakako, ove ili narednu sezonu, samo onaj kreten ne da lovu, kokuz je i nema. Moraš zbog toga rasprodati najbolje, da bi doveo neke nove, i molit Boga da nisu fule neke, i da će njih nešto biti. Na taj način nikad neće biti uspjeha. Zato ih neće neki jači trener, jer oni traže garancije i ozbiljan rad uprave, što od ovih to ne mogu očekivati. Kad vide da su otjerali jednog Maldinija i kako su se ponijeliprema njemu, šta očekivati prema običnim treneruma tek.
Zadnja izmjena: Stroj1946, dana/u 08 maj 2024, 11:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
milanist
Postovi: 12194
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 08 maj 2024, 11:24

Stroj1946 je napisao/la:
08 maj 2024, 11:20
Bezveze se koljete ovdje, naredna sezona ne obećava svakako puno ko god bude došao. Ima puno posla oko ekipea i klubu ne cvjetaju ruže.
Ovdje treba dosta i novih igrača, jer ih ima puno koji su bukvalno zalutali u Milan ili su došli zahvaljujući nekim simpatijama ljudi u klubu, a ne zbog kvalitete. Drugima je vrijeme prodaje Leao, Theo, Mike, Bennacer i Tomori. Giroud, Caldara (koji je i dalje na platnoj listi, a 0 nastupa) i Kjaer svakako idu. Adli i Pobega bi isto trebali da idu, nisu materijal. Calabria i Florenzi nažalost ostaju, a zapravo su nivo za Genoa-u ili Torino. U suštini ko me pita, to je moje mišljenje samo. Remont mora ići svakako, ove ili narednu sezonu, samo onaj kreten ne da lovu, kokuz je i nema.
Vidis, sve to i ja govorim maltene isto. Samo sto ne bi prodavao najbolje igrace. Ali jbg kazu kakav remont. Otjerati samo Piolia, da dodje neko ko zna i top smo, tamam da se razbude ove nase zvijeze i mozemo napasti najvece domete :cool:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8229
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 08 maj 2024, 11:28

milanist je napisao/la:
08 maj 2024, 11:24
Stroj1946 je napisao/la:
08 maj 2024, 11:20
Bezveze se koljete ovdje, naredna sezona ne obećava svakako puno ko god bude došao. Ima puno posla oko ekipea i klubu ne cvjetaju ruže.
Ovdje treba dosta i novih igrača, jer ih ima puno koji su bukvalno zalutali u Milan ili su došli zahvaljujući nekim simpatijama ljudi u klubu, a ne zbog kvalitete. Drugima je vrijeme prodaje Leao, Theo, Mike, Bennacer i Tomori. Giroud, Caldara (koji je i dalje na platnoj listi, a 0 nastupa) i Kjaer svakako idu. Adli i Pobega bi isto trebali da idu, nisu materijal. Calabria i Florenzi nažalost ostaju, a zapravo su nivo za Genoa-u ili Torino. U suštini ko me pita, to je moje mišljenje samo. Remont mora ići svakako, ove ili narednu sezonu, samo onaj kreten ne da lovu, kokuz je i nema.
Vidis, sve to i ja govorim maltene isto. Samo sto ne bi prodavao najbolje igrace. Ali jbg kazu kakav remont. Otjerati samo Piolia, da dodje neko ko zna i top smo, tamam da se razbude ove nase zvijeze i mozemo napasti najvece domete :cool:
Ovdje mora remont, zato će prodat ove što imaju cijenu veliku da mogu dovesti. Ono najbitnije koga dovesti, prodat je lako.

Avatar
Beduin
Postovi: 16518
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 08 maj 2024, 12:37

A otkud znas da ce prodati ove sto imaji cijenu, sta god to znacilo?

Ne znam tim na svijetu da "prodaje igrace na cijeni", ali je sasvim normalno da prodas jednom-dva igraca ako ces zaraditi pa za tr pare pokusas pokriti nekoliko pozicija.
Ako je onakav Milan mogao prodati Kaku ili Shevu, zasto onda takav stav prema prodaji Leaoa ili Thea? To je sasvim normalna pojava u sportu, a obicni navijac ne zna uvijek cijelu pozadinu, da li je neki igrac zadovoljan ciljevima kluba ili kadrom, ili jednostavno se zasiti sredine i zeli promjenu, misli da moze vise na sportskom ili finansijskom planu.

Remont je skroz druga stvar. Remont je vec uradjen kad smo se rijesili onog ailnkm hamelja. Sada treba nadograditi ekipu, pojacati neke pozicije, ne mozes svaku poziciju pojacati/unaprijediti.
Real nema pravog napadaca, ustvari jedini im je na klupi pa cuda cini sa onim kadrom i dan-danas. Imaju sistem i trenera.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

memaga
Postovi: 1704
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 08 maj 2024, 13:23

Mi ne prodajemo mi poklanjamo bitne igrace ( tonali prodan doduse ) tako da je to ustaljena praksa posljednjih 4 godine....

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8229
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 08 maj 2024, 14:20

Beduin je napisao/la:
08 maj 2024, 12:37
A otkud znas da ce prodati ove sto imaji cijenu, sta god to znacilo?

Ne znam tim na svijetu da "prodaje igrace na cijeni", ali je sasvim normalno da prodas jednom-dva igraca ako ces zaraditi pa za tr pare pokusas pokriti nekoliko pozicija.
Ako je onakav Milan mogao prodati Kaku ili Shevu, zasto onda takav stav prema prodaji Leaoa ili Thea? To je sasvim normalna pojava u sportu, a obicni navijac ne zna uvijek cijelu pozadinu, da li je neki igrac zadovoljan ciljevima kluba ili kadrom, ili jednostavno se zasiti sredine i zeli promjenu, misli da moze vise na sportskom ili finansijskom planu.

Remont je skroz druga stvar. Remont je vec uradjen kad smo se rijesili onog ailnkm hamelja. Sada treba nadograditi ekipu, pojacati neke pozicije, ne mozes svaku poziciju pojacati/unaprijediti.
Real nema pravog napadaca, ustvari jedini im je na klupi pa cuda cini sa onim kadrom i dan-danas. Imaju sistem i trenera.
Theou i Mikeu isticu ugovori nakon slijedece sezone, ako mislis da ce ostati Theo za kojeg je zainteresovan Bayern i jos nekoliko top klubova i za kojeg sad mozes uzet minimalno 50 miliona, i da ne produzi ugovor, ode dzaba, ili Mike sa povredama za kojeg je zainteresovan veliki broj klubova, dok je svjez uzet lovu na vrijeme. Mislim ako hoce da ostave i dzaba odu, nek ostanu do kraja.
Leao je siguran, ali ako ovi odu ko da se njemu ostaje ako dodje ponuda engleza ili PSGa recimo, hoce da ide, sta ga treba lancem drzat vezanog, a kako igra u zadnje vrijeme bolje i prodaja mozda. Bennacer ne lici na sebe vise i pitanje je hoce li vratiti na onaj nivo ili moze li vise napredovat, sto rizikivat, bolje prodat i dovest novi potencijal, kad ima igraca ko mrava talentovanih. Tomorija isto prodat dok je na cijeni i dovest novog stopera. Kalulu ima isto i on je upitnik kakav ce biti kad se vrati.
Svakako u novu sezonu moraju dovesti dva stopera, lijevog beka, desetku i spica, eventualno jos jednog zadnjeg veznog. Mozda jos koji za klupu. Da ne pricam o udarnim igracima ako odu. To ti je remont vec.

ACMilan100
Postovi: 301
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ACMilan100 » 08 maj 2024, 16:16

Nikoga ne prodavati.
Sve to ostaviti kako jeste.
Samo tri igraca dovesti u svakom dijelu po jednoga, i naravno novog trenera.
Produziti ugovor Theo/Mike.
Ako smo sada skoro izborili drugo mjesto sa onolikim povredama i trenerom bez ideja i motivacijom igraca!
Znaci 3 igraca i sve ostaviti da vidimo hoce li se razbuditi uspavane bebe sto zaradjuju tolike milione.
I naravno da je trener malo iskusan a ne neki Seedorf ili Abate i t d…
Jer remont ekipe ne treba pa onda cemo opet kukati i plakati, jer remont se nemoze raditi svake sezone samo znaci nadograditi ekipu.

Avatar
Beduin
Postovi: 16518
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 08 maj 2024, 17:47

Stroj1946 je napisao/la:
08 maj 2024, 14:20
Beduin je napisao/la:
08 maj 2024, 12:37
A otkud znas da ce prodati ove sto imaji cijenu, sta god to znacilo?

Ne znam tim na svijetu da "prodaje igrace na cijeni", ali je sasvim normalno da prodas jednom-dva igraca ako ces zaraditi pa za tr pare pokusas pokriti nekoliko pozicija.
Ako je onakav Milan mogao prodati Kaku ili Shevu, zasto onda takav stav prema prodaji Leaoa ili Thea? To je sasvim normalna pojava u sportu, a obicni navijac ne zna uvijek cijelu pozadinu, da li je neki igrac zadovoljan ciljevima kluba ili kadrom, ili jednostavno se zasiti sredine i zeli promjenu, misli da moze vise na sportskom ili finansijskom planu.

Remont je skroz druga stvar. Remont je vec uradjen kad smo se rijesili onog ailnkm hamelja. Sada treba nadograditi ekipu, pojacati neke pozicije, ne mozes svaku poziciju pojacati/unaprijediti.
Real nema pravog napadaca, ustvari jedini im je na klupi pa cuda cini sa onim kadrom i dan-danas. Imaju sistem i trenera.
Theou i Mikeu isticu ugovori nakon slijedece sezone, ako mislis da ce ostati Theo za kojeg je zainteresovan Bayern i jos nekoliko top klubova i za kojeg sad mozes uzet minimalno 50 miliona, i da ne produzi ugovor, ode dzaba, ili Mike sa povredama za kojeg je zainteresovan veliki broj klubova, dok je svjez uzet lovu na vrijeme. Mislim ako hoce da ostave i dzaba odu, nek ostanu do kraja.
Leao je siguran, ali ako ovi odu ko da se njemu ostaje ako dodje ponuda engleza ili PSGa recimo, hoce da ide, sta ga treba lancem drzat vezanog, a kako igra u zadnje vrijeme bolje i prodaja mozda. Bennacer ne lici na sebe vise i pitanje je hoce li vratiti na onaj nivo ili moze li vise napredovat, sto rizikivat, bolje prodat i dovest novi potencijal, kad ima igraca ko mrava talentovanih. Tomorija isto prodat dok je na cijeni i dovest novog stopera. Kalulu ima isto i on je upitnik kakav ce biti kad se vrati.
Svakako u novu sezonu moraju dovesti dva stopera, lijevog beka, desetku i spica, eventualno jos jednog zadnjeg veznog. Mozda jos koji za klupu. Da ne pricam o udarnim igracima ako odu. To ti je remont vec.
I ti vjerujes kako ce se prodati 4-5 najboljih igraca? Pa to ne rade daleko "manji" timovi od Milana druze.
Prodaja jednog-dvoje je nesto sto se desava i nije smak svijeta ako ce se paketno iskoristiti pare. Problem je sto smo mi godinama unazad gubili po dvojicu besplatno i iskreno se nadam da su nesto naucili iz toga. Ja bih najsretniji bio da prodaju Leaoa, jednostavno me momak iritira svakom svojim potezom, gestikulacijom, govorom tijela, nezainteresovanoscu i to radi godinama. A napredak u igri je zanemariv, dosta losa realizacija i kljucne odluke s loptom u kogama.
Ne znam da li bi kod drugog trenera se uozbiljio, jer smo vidjeli kako drugacije igra kad je autoritet pored njega u vidu Ibrahimovica, ali ne mozes cekati svaku sezonu hoce li mu dignuti jer on je vec sad trebao biti glavna karika kluba i pravi lider. Ispostavi se Pulisic ove sezone daleko korisniji igrac.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
galia95
Postovi: 1088
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la galia95 » 09 maj 2024, 01:17

Malo nostalgije 😊



Un Milan composto da Kakà , Pato , Inzaghi, Shevchenko, Seedorf, Ronaldinho, Pirlo , Nesta .... Praticamente da fuoriclasse e campioni ... Che Milan spettacolare grandioso e irripetibile che avevamo..️.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.