FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 08 maj 2024, 20:52

Ma u Rahiću ne pomišljam na manje od 3 boda :D
Bolja smo ekipa nema šta, na vrijeme zabiti kao u DK i završiti to.

3 kući, sve dobiti.
3 na strani, 5 bodova,
idealno! 14 bodova je matematički titula. A kiksat će Šumari negdje.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2508
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 08 maj 2024, 21:07

simonknows je napisao/la:
08 maj 2024, 20:52
Ma u Rahiću ne pomišljam na manje od 3 boda :D
Bolja smo ekipa nema šta, na vrijeme zabiti kao u DK i završiti to.

3 kući, sve dobiti.
3 na strani, 5 bodova,
idealno! 14 bodova je matematički titula. A kiksat će Šumari negdje.
Namazani su sumari vjeruj,ja se uzdam u drugove iz Gradacca,oni moraju prvo radi sebe,pa onda radi nas....Ali vjerujem da ce ovi to momci rijesiti do kraja...Prvi od pocetka do kraja...Idemo :bih:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

klasik
Postovi: 4002
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 08 maj 2024, 21:14

Stupcanica obecala velike premije Rahicu
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
DamirT
Postovi: 14521
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 08 maj 2024, 21:18

Nek cuvaju te pare za sljedecu sezonu :zviz:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Madal
Postovi: 3640
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 09 maj 2024, 00:29

simonknows je napisao/la:
08 maj 2024, 19:52
Madal je napisao/la:
08 maj 2024, 19:36
simonknows je napisao/la:
08 maj 2024, 19:01
Potpišu ugovore sa prvim timom i igraju za prvi tim. To što bi neko da juniori igraju za prvi tim pa odu za dž, ili za trening kompenzaciju, može al' qarina.
Dakle ovako mogu otici bez obestecenja i bez nastupa za A tim, zaista smo uspjeh postigli. Sad cemo i to slaviti i pravdati kao uspjeh.
A šta treba, da ga razviješ pa da ide dž? Neka, radije neka truhne u juniorima pa ćemo vidjeti gdje će kad pređe u seniore. Ako mi nemamo koristi, neće ni igrati, ne pravimo nikome džaba karijeru, potpiši da mi imamo korist ako se pokažeš i onda ćeš dobiti šansu.
Ne, ali ne pravite od svjesnog i namjernog unistavanja juniora bez da igraju za A tim kao uspjeh. Svrha omladinskih selekcija je selekcija igraca za prvi tim i eventualna prodaja dobrih talenata iz prvog tima dalje. Ako se to ne ispuni to je sve neuspjeh.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Madal
Postovi: 3640
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 09 maj 2024, 00:31

simonknows je napisao/la:
08 maj 2024, 20:10
Ljudi su nerealni, evo npr @Madal.
On bi sad da se mi mjerimo sa Slobodom iz 70ih i pobjeđujemo Zvezdu 3, 4 razlike. Ne može druže ništa preko noći, pogotovo što se od rata radilo neispravno, a ovi momci neće tako više da rade, oni hoće i da se udovolji navijačima i da se klub vrati u PL što ste vi navijači tražili, a i da se postave zdravi temelji za dalje, da se nema dugova, da te niko ne može blokirati, da uvijek imaš živog keša, da se sredi infrastruktura... Sve ali polako, što više podrške to bolje, jer se ruku na srce ovim momcima nema šta zamjeriti.
Sa parama od grada, uz konkurenta Stupacnicu iz Olova, ko god da od nas vodi klub i udje nije uspjeh vec ocekivano. A tu pricu vracanja dugova slusamo 10-15 godina a postajemo prosjek i teska qarina od kluba gdje se luzerski mentalitet uvukao u pore navijaca da nam je sasvim normalno sto ispadnemo zato jer nam je bila borba za goli zivot 5 godina zaredom a to nas vjerovatno i ocekuje kad udjemo opet u PL. Sve dok se opet ne poskliznemo pa idemo u federalnu radit vrijedno, posteno, marljivo i carsijski da vratimo dugove i stavimo klub na zdrave temelje.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Madal
Postovi: 3640
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 09 maj 2024, 00:35

HPCompaq je napisao/la:
08 maj 2024, 20:04
Madal je napisao/la:
08 maj 2024, 19:49
HPCompaq je napisao/la:
08 maj 2024, 19:46
Pustite se malo momaka iz UO koji gone Slobodu naprijed kako treba....Na kraju sezone cemo podvuc crtu,prema prvom timu nema duga nikakvog,sve redovno,na vrijeme,ispostovano maximalno,ko ne vjeruje nek upita igrace....Mnoge boli uspjeh,Slobodi mnogi kuke podmecu,ali Sloboda je nadzivila i gore situacije....INVAZIJA U RAHIC !
Sta je konkretno uspjeh? Biti ispred Stupacnice iz Olova u borbi za PL? Malo su nam pali kriteriji od nekadasnjeg respektabilnog prvoligasa jos iz bivse drzave.
Pitaj igrace iz prvog tima,ostalu logisticku ekipu oko prvog tima,pitaj roditelje mladjih selekcija,nek ti oni daju odgovore,ja nisam kompetentan..A ti bolje dodji podrzi Slobodu kako kuci,tako na strani od Bihaca,Zenice,Kaknja,kantona itd...Nemoj biti jedan od onih ,a nadam se da nisi koji psuju gostima kako na tribini tako u lozi,pa onda mi koji idemo na svako gostovanje cesto imamo problem,zbog ovih nasih koji seru ljudima na Tusnju,a mi samo dodjemo i bodrimo svoj klub i dajemo podrsku uzduz i poprijeko nase drzave. :bih: Bit ce Slobode jos dugo dugo....
Jest drug, ne idem sad na Tusanj ali jedva cekam da opet krenem dolaziti da gostima psujem bas me to ispunjava u zivotu a sve to radim da bi neko imao problem kad ode u Rahiće jer i to me stvarno ispunjava
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Beduin
Postovi: 16531
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 09 maj 2024, 08:19

Nevolja je napisao/la:
08 maj 2024, 18:39
klasik je napisao/la:
08 maj 2024, 18:33
Nevolja je napisao/la:
08 maj 2024, 18:12
Nalic zeli 4-5 juniora vec duzi period izmedju ostalih i ovu dvojicu ali uprava kluba ne zeli.
Ne zele dok ne potpisu ugovor sa Slobodom
Treba pitat Nalica i znat cemo istinu.
mirsonetz ->Pravoslavni Bozic je 7. Januar, a ne 9. .
Poznavajuci Nalicev ego samo bi ga otjerao ili mu pametovao pa ga onda otjerao 😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

mirsonetz
Postovi: 528
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 09 maj 2024, 23:34

Beduin je napisao/la:
09 maj 2024, 08:19
Nevolja je napisao/la:
08 maj 2024, 18:39
klasik je napisao/la:
08 maj 2024, 18:33


Ne zele dok ne potpisu ugovor sa Slobodom
Treba pitat Nalica i znat cemo istinu.
mirsonetz ->Pravoslavni Bozic je 7. Januar, a ne 9. .
Poznavajuci Nalicev ego samo bi ga otjerao ili mu pametovao pa ga onda otjerao 😂
Tu je to u dan u dva **** ga tam.
Logicno da ne da uprava treba ih stavljat da igraju pa da odu u sarajevo il zelju za dz e pa nece. Ugovor na 3-4 godine pa bujrum. Mora i Sloboda od neceg zivit, a ne menadzercici
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Nevolja
Postovi: 15
Pridružen/a: 30 jun 2023, 09:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Nevolja » 11 maj 2024, 09:55

mirsonetz je napisao/la:
09 maj 2024, 23:34
Beduin je napisao/la:
09 maj 2024, 08:19
Nevolja je napisao/la:
08 maj 2024, 18:39

Treba pitat Nalica i znat cemo istinu.
mirsonetz ->Pravoslavni Bozic je 7. Januar, a ne 9. .
Poznavajuci Nalicev ego samo bi ga otjerao ili mu pametovao pa ga onda otjerao 😂
Tu je to u dan u dva **** ga tam.
Logicno da ne da uprava treba ih stavljat da igraju pa da odu u sarajevo il zelju za dz e pa nece. Ugovor na 3-4 godine pa bujrum. Mora i Sloboda od neceg zivit, a ne menadzercici
Aco/Simon to gore spinuje i laze. Ko te je slagao da se moze igrat bez ugovora? Aco? Svi igraci moraju biti prijavljeni u komet, znaci uopste nije moguce igrat bez ugovora. Druga stvar je da maloljetna lica ne mogu potpisat duze nego do 18 godine uz saglasnost oba roditelja i onda se samo u DOGOVORU moze potpisat opet sa 18. Znaci Acin sistem prevare ne moze zadrzat maloljetnog igraca, vec samo postovanje i dobar odnos. Konkretno ovo dijete je na zimu odbilo 3 kluba i 3 profesionalna ugovora kako Karac kaze, a to su Sarajevo, Borac i Zvijezda 09 i on moze svakog momenta sad otici i u Sarajevo i u Banja Luku, a pored Sturma iz Graza, ima i poziv za probu u Seria B Italija. Dijete je ocigledno za ovo ovdje vanserijski igrac.

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 11 maj 2024, 10:25

Nevolja je napisao/la:
11 maj 2024, 09:55
mirsonetz je napisao/la:
09 maj 2024, 23:34
Beduin je napisao/la:
09 maj 2024, 08:19


Poznavajuci Nalicev ego samo bi ga otjerao ili mu pametovao pa ga onda otjerao 😂
Tu je to u dan u dva **** ga tam.
Logicno da ne da uprava treba ih stavljat da igraju pa da odu u sarajevo il zelju za dz e pa nece. Ugovor na 3-4 godine pa bujrum. Mora i Sloboda od neceg zivit, a ne menadzercici
Aco/Simon to gore spinuje i laze. Ko te je slagao da se moze igrat bez ugovora? Aco? Svi igraci moraju biti prijavljeni u komet, znaci uopste nije moguce igrat bez ugovora. Druga stvar je da maloljetna lica ne mogu potpisat duze nego do 18 godine uz saglasnost oba roditelja i onda se samo u DOGOVORU moze potpisat opet sa 18. Znaci Acin sistem prevare ne moze zadrzat maloljetnog igraca, vec samo postovanje i dobar odnos. Konkretno ovo dijete je na zimu odbilo 3 kluba i 3 profesionalna ugovora kako Karac kaze, a to su Sarajevo, Borac i Zvijezda 09 i on moze svakog momenta sad otici i u Sarajevo i u Banja Luku, a pored Sturma iz Graza, ima i poziv za probu u Seria B Italija. Dijete je ocigledno za ovo ovdje vanserijski igrac.
Šta ti je bolan? Jesi dobar?
Prijetnje po stadionu što su prolazile prolazile su. Dosta su menadžeri vršili selekcije, zato smo i ispali. A Boga mi, dosta su menadžeri uzimali više para od kluba za igrača.

Dolazile su gorile i prijetile, al' ne pije vode, priča se gura. :nedam:
Te furke hu ha mogu sa vođom na sjeveru proći, ovo nije klub koji će voditi ulica. Navijači da, ulica ne. I ovaj klub nikad u svojoj historiji od 105 godina skoro nije bio više u rukama navijača nego sad. Nikad više nije bio otvoren i za obične simpatizere da daju ideje, prijedloge, kritike itd. Samo što ljudi ostave kritiku na forumu i onda se žale kad ih se ne sluša, to se dođe u prostorije kluba i popriča ljudski i ozbiljno a ja garantujem da bi u takvom slučaju svaki prijedlog bio uzet u razmatranje.

Što se tiče igrača, uz saglasnost roditelja i ljekarsko uvjerenje, on može potpisati najnormalniji ugovor za prvi tim kao senior i sa 17 godina bez bilo kakvih problema. Na 5 godina ako treba. E to što nekome to ne odgovara, pa bi da se igra na amaterskim ugovorima, kao junior ili šta već, pa da igrač čim se malo pokaže ode za dž i dobru proviziju menadžeru, jok.

Ja sam za, ako je igrač talenat, ako klub vidi korist i zaradu u njemu, odmah ugovor na više godina i prilika u prvom timu čim bude prostora.
Ali, ako vidimo da se mulja, pravi teren da se igrač samo pokaže i ode za korist sebe i svog zastupnika, a klub kao u mnogo slučajeva do sad, ostane kratkih rukava, onda sam apsolutno za da taj igrač truhne u OP, sjedi na tribinama i da mu se zatvore vrata prvog tima. On ako može nek ide sad u Real ili Borusiju, ali da mi nekome budemo odskočna daska za dž, opet jok. :nedam:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Nevolja
Postovi: 15
Pridružen/a: 30 jun 2023, 09:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Nevolja » 11 maj 2024, 10:36

simonknows je napisao/la:
11 maj 2024, 10:25
Nevolja je napisao/la:
11 maj 2024, 09:55
mirsonetz je napisao/la:
09 maj 2024, 23:34

Tu je to u dan u dva **** ga tam.
Logicno da ne da uprava treba ih stavljat da igraju pa da odu u sarajevo il zelju za dz e pa nece. Ugovor na 3-4 godine pa bujrum. Mora i Sloboda od neceg zivit, a ne menadzercici
Aco/Simon to gore spinuje i laze. Ko te je slagao da se moze igrat bez ugovora? Aco? Svi igraci moraju biti prijavljeni u komet, znaci uopste nije moguce igrat bez ugovora. Druga stvar je da maloljetna lica ne mogu potpisat duze nego do 18 godine uz saglasnost oba roditelja i onda se samo u DOGOVORU moze potpisat opet sa 18. Znaci Acin sistem prevare ne moze zadrzat maloljetnog igraca, vec samo postovanje i dobar odnos. Konkretno ovo dijete je na zimu odbilo 3 kluba i 3 profesionalna ugovora kako Karac kaze, a to su Sarajevo, Borac i Zvijezda 09 i on moze svakog momenta sad otici i u Sarajevo i u Banja Luku, a pored Sturma iz Graza, ima i poziv za probu u Seria B Italija. Dijete je ocigledno za ovo ovdje vanserijski igrac.
Šta ti je bolan? Jesi dobar?
Prijetnje po stadionu što su prolazile prolazile su. Dosta su menadžeri vršili selekcije, zato smo i ispali. A Boga mi, dosta su menadžeri uzimali više para od kluba za igrača.

Dolazile su gorile i prijetile, al' ne pije vode, priča se gura. :nedam:
Te furke hu ha mogu sa vođom na sjeveru proći, ovo nije klub koji će voditi ulica. Navijači da, ulica ne. I ovaj klub nikad u svojoj historiji od 105 godina skoro nije bio više u rukama navijača nego sad. Nikad više nije bio otvoren i za obične simpatizere da daju ideje, prijedloge, kritike itd. Samo što ljudi ostave kritiku na forumu i onda se žale kad ih se ne sluša, to se dođe u prostorije kluba i popriča ljudski i ozbiljno a ja garantujem da bi u takvom slučaju svaki prijedlog bio uzet u razmatranje.

Što se tiče igrača, uz saglasnost roditelja i ljekarsko uvjerenje, on može potpisati najnormalniji ugovor za prvi tim kao senior i sa 17 godina bez bilo kakvih problema. Na 5 godina ako treba. E to što nekome to ne odgovara, pa bi da se igra na amaterskim ugovorima, kao junior ili šta već, pa da igrač čim se malo pokaže ode za dž i dobru proviziju menadžeru, jok.

Ja sam za, ako je igrač talenat, ako klub vidi korist i zaradu u njemu, odmah ugovor na više godina i prilika u prvom timu čim bude prostora.
Ali, ako vidimo da se mulja, pravi teren da se igrač samo pokaže i ode za korist sebe i svog zastupnika, a klub kao u mnogo slučajeva do sad, ostane kratkih rukava, onda sam apsolutno za da taj igrač truhne u OP, sjedi na tribinama i da mu se zatvore vrata prvog tima. On ako može nek ide sad u Real ili Borusiju, ali da mi nekome budemo odskočna daska za dž, opet jok. :nedam:
Kako je Aco samo ljut sto ga je Karac izofirao hehehe
Mislim da maloljetna lica ne mogu potpisat, tj mogu samo do 18-e, a onda kad je punoljetan moze sam produziti, barem su pravila bila takva, mozda je se sta promjenilo. Sad ti hoces reci da je bolje da izgubimo najveci potencijal u juniorima radi tvoje mrznje prema Karacu? Opusti se Aco, to nije rad u interesu Slobode. To se zove rad na stetu Slobode.
Kakve ugovore imaju Beganovic i Bratovcic? Profi ili amaterske? Pozz

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 11 maj 2024, 10:46

Nevolja je napisao/la:
11 maj 2024, 10:36
simonknows je napisao/la:
11 maj 2024, 10:25
Nevolja je napisao/la:
11 maj 2024, 09:55
Aco/Simon to gore spinuje i laze. Ko te je slagao da se moze igrat bez ugovora? Aco? Svi igraci moraju biti prijavljeni u komet, znaci uopste nije moguce igrat bez ugovora. Druga stvar je da maloljetna lica ne mogu potpisat duze nego do 18 godine uz saglasnost oba roditelja i onda se samo u DOGOVORU moze potpisat opet sa 18. Znaci Acin sistem prevare ne moze zadrzat maloljetnog igraca, vec samo postovanje i dobar odnos. Konkretno ovo dijete je na zimu odbilo 3 kluba i 3 profesionalna ugovora kako Karac kaze, a to su Sarajevo, Borac i Zvijezda 09 i on moze svakog momenta sad otici i u Sarajevo i u Banja Luku, a pored Sturma iz Graza, ima i poziv za probu u Seria B Italija. Dijete je ocigledno za ovo ovdje vanserijski igrac.
Šta ti je bolan? Jesi dobar?
Prijetnje po stadionu što su prolazile prolazile su. Dosta su menadžeri vršili selekcije, zato smo i ispali. A Boga mi, dosta su menadžeri uzimali više para od kluba za igrača.

Dolazile su gorile i prijetile, al' ne pije vode, priča se gura. :nedam:
Te furke hu ha mogu sa vođom na sjeveru proći, ovo nije klub koji će voditi ulica. Navijači da, ulica ne. I ovaj klub nikad u svojoj historiji od 105 godina skoro nije bio više u rukama navijača nego sad. Nikad više nije bio otvoren i za obične simpatizere da daju ideje, prijedloge, kritike itd. Samo što ljudi ostave kritiku na forumu i onda se žale kad ih se ne sluša, to se dođe u prostorije kluba i popriča ljudski i ozbiljno a ja garantujem da bi u takvom slučaju svaki prijedlog bio uzet u razmatranje.

Što se tiče igrača, uz saglasnost roditelja i ljekarsko uvjerenje, on može potpisati najnormalniji ugovor za prvi tim kao senior i sa 17 godina bez bilo kakvih problema. Na 5 godina ako treba. E to što nekome to ne odgovara, pa bi da se igra na amaterskim ugovorima, kao junior ili šta već, pa da igrač čim se malo pokaže ode za dž i dobru proviziju menadžeru, jok.

Ja sam za, ako je igrač talenat, ako klub vidi korist i zaradu u njemu, odmah ugovor na više godina i prilika u prvom timu čim bude prostora.
Ali, ako vidimo da se mulja, pravi teren da se igrač samo pokaže i ode za korist sebe i svog zastupnika, a klub kao u mnogo slučajeva do sad, ostane kratkih rukava, onda sam apsolutno za da taj igrač truhne u OP, sjedi na tribinama i da mu se zatvore vrata prvog tima. On ako može nek ide sad u Real ili Borusiju, ali da mi nekome budemo odskočna daska za dž, opet jok. :nedam:
Kako je Aco samo ljut sto ga je Karac izofirao hehehe
Mislim da maloljetna lica ne mogu potpisat, tj mogu samo do 18-e, a onda kad je punoljetan moze sam produziti, barem su pravila bila takva, mozda je se sta promjenilo. Sad ti hoces reci da je bolje da izgubimo najveci potencijal u juniorima radi tvoje mrznje prema Karacu? Opusti se Aco, to nije rad u interesu Slobode. To se zove rad na stetu Slobode.
Kakve ugovore imaju Beganovic i Bratovcic? Profi ili amaterske? Pozz
Ne radi mržnje prema Karaču, nego jer ne pravimo igrače za druge klubove kao nekad. Ti hoćeš reći da treba da mu damo prostor da se pokaže pa da ide džaba? Čim mu se ukaže prilika?
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Nevolja
Postovi: 15
Pridružen/a: 30 jun 2023, 09:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Nevolja » 11 maj 2024, 10:55

Ok napisi kakve uvjete imaju Bratovcic i Beganovic i na koliko dugo su oni potpisali i kakve ugovore? Ovo lici na cistu mrznju i nista vise. Ispravi me ako grijesim. Prevariti nekoga za smjestaj je van svake pameti, pogotovo djecu koja dolaze sa strane. Velika sramota za klub Aco. Niste obezbjedili po 50 KM premije djeci koja su osvojila kup. Sve je to velika sramota za nas klub i nas grad.

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 11 maj 2024, 11:09

Nevolja je napisao/la:
11 maj 2024, 10:55
Ok napisi kakve uvjete imaju Bratovcic i Beganovic i na koliko dugo su oni potpisali i kakve ugovore? Ovo lici na cistu mrznju i nista vise. Ispravi me ako grijesim. Prevariti nekoga za smjestaj je van svake pameti, pogotovo djecu koja dolaze sa strane. Velika sramota za klub Aco. Niste obezbjedili po 50 KM premije djeci koja su osvojila kup. Sve je to velika sramota za nas klub i nas grad.
Ni Bratovčić ni Beganović nemaju ugovore na više godina.
Međutim, oni znaju planove s njima, s njima se pričalo, na njih se računa, momci su par puta i bili u rosteru, a prvom prilikom će, ako se nastave razvijati, ići na to (klub će ići na to), da ti momci dobiju dugogodišnje ugovore, ako se nađe zajednička, a ne bi trebalo biti problema oko toga.

Stvar sa Petrom je malo drugačija, prvo zbog menadžera, drugo zbog tih ponuda sa strane koje spominješ, i treće, je l' možda neko (Petrov zastupnik možda), ponudio da se potpiše dugogodišnji ugovor, ili bar neki jači ugovor uz ljekarsko pošto je maloljetan pa da se i on ubaci u roster?
Što on ne prihvati uslove kao Beganović i Bratovčić,
njih dvojica su bar tu na klupi s vremena na vrijeme za razliku od Petra? Nije valjda da se takvom vanserijskom talentu nije ništa ponudilo?

Neke stvari koje su ranije prolazile na štetu Slobode, više nikad dok je ova garnitura tu neće proći u ovom klubu.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9952
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 11 maj 2024, 11:22

zasto ni jedno dijete, cak ni ova rodjena na Tusnju, ne zeli visegodisnji ugovor sa Slobodom, i kako je to dobro za klub?

interesantan spin
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 11 maj 2024, 11:25

ultrasstyle_tz je napisao/la:
11 maj 2024, 11:22
zasto ni jedno dijete, cak ni ova rodjena na Tusnju, ne zeli visegodisnji ugovor sa Slobodom, i kako je to dobro za klub?

interesantan spin
Možda jer ih čeka Sturm, Zrinjski, Sarajevo, Borac, Serie B, a sve je to puno lakše ostvariti ako imaš što slabiji ugovor pa klub koji te dovodi manje kešira Slobodi?

Možda? Možda je godinama tako? Možda?

Za neke stvari koje godinama vi sami pričate sad kažete da su spinovi, to je samo dokaz da su navijači Slobode napunjeni poluinformacijama sa foruma i kafana pa su toliko zadojeni mržnjom da će popljuvati sve i svakoga u klubu, pa će sad reći da treba igrati neko ko će sutra otići ako se pokaže, i to za dž.

Nemoj haterit što smo otjerali Mačka, čim smo provalili kako se rade neke stvari.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9952
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 11 maj 2024, 11:32

pa zar nije san svakog djeteta da zaigra za najveci, najorganizovaniji, najjaci, najbolji klub u regiji i sire? Nikad jacu Slobodu?

ili je mozda istina da djeca koja god imaju menadzera pricaju sa Bekricom, Almirom Bekicem, Mirsadom Ramicem i jos nekim ljudima koji imaju uticaja na igrace i misljenje igraca u BH Fudbalu pa im oni kazu ko,kako i zasto vodi Slobodu?

Visegodisnje ugovore sa Slobodom su imali Todorovic, Muminovic, Prses, Smajic, Beganovic,Armin Hodzic, Maksimovic koji su vjerovatno i veci talenti nego ovi sad. I citav niz propalih talenata koji su tad obecavali, i nekih klinaca sa strane koje su menadzeri kombijima dovodili na Tusanj cak i Seji Kozlicu.

Sa nikad gorom Slobodom svi htjeli, sa nikad boljom nece niko. Kako se to radi u najbolje klubu u univerzumu kad su nekad djeca iz Mosnika i Dragodola sanjala Tusanj, a danas sanjaju Borac Banja Luku
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 11 maj 2024, 11:36

ultrasstyle_tz je napisao/la:
11 maj 2024, 11:32
pa zar nije san svakog djeteta da zaigra za najveci, najorganizovaniji, najjaci, najbolji klub u regiji i sire? Nikad jacu Slobodu?

ili je mozda istina da djeca koja god imaju menadzera pricaju sa Bekricom, Almirom Bekicem, Mirsadom Ramicem i jos nekim ljudima koji imaju uticaja na igrace i misljenje igraca u BH Fudbalu pa im oni kazu ko,kako i zasto vodi Slobodu?

Visegodisnje ugovore sa Slobodom su imali Todorovic, Muminovic, Prses, Smajic, Beganovic,Armin Hodzic, Maksimovic koji su vjerovatno i veci talenti nego ovi sad. I citav niz propalih talenata koji su tad obecavali, i nekih klinaca sa strane koje su menadzeri kombijima dovodili na Tusanj cak i Seji Kozlicu.

Sa nikad gorom Slobodom svi htjeli, sa nikad boljom nece niko.
San svakog djeteta je da igra za pare, a para ovdje u tolikoj mjeri nema baš jer su klub godinama vodili ljudi koji su takvu politiku vodili pa djeca išla džaba a korist imali najviše drugi klubovi pored nas živih.
A ovo drugo, nikad jača Sloboda? To će tek da bude kad se izgura ova zdrava i ispravna priča.
A ko sluša menadžere, nek se vodi onda zajedno sa menadžerom gdje misli da treba.
Bekriću, Bekićima, Lakićima i ostalim, niko nije kriv što nisu gledali šta potpisuju, a uostalom, zar ova garnitura ima veze s tim igračima, ili je to bilo prije otprilike 5 godina?
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9952
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 11 maj 2024, 11:42

i sve zaboravim, cesitam mom Denisu trofej kupa. Docekasmo da je i on dobar :mrgreen:

neki brze, neki sporije ali nadodjete vi vremenom na sve sto ja pisem, i tako od 2008.

dobro, neki ne nadodju jer imaju licni interes
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Slatinash_7 i 10 gostiju.