Ruska invazija na Ukrajinu

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1208
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: 76250 / 75270
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la VivaLaStella » 23 maj 2024, 18:53

L-Train je napisao/la:
23 maj 2024, 18:46
Pa jesam rekao da ce ove suzdrzane brojati kao svoju pobjedu :lol:
Od Njemačka=Hitler do Suzdržani=Protiv, sve je bilo poprilično predvidivo dosad
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

Avatar
numanumaye22
Postovi: 2364
Pridružen/a: 21 dec 2022, 11:43
Lokacija: Deutschland
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la numanumaye22 » 23 maj 2024, 18:58

VenamaHrabrih je napisao/la:
23 maj 2024, 18:12
Iskreno, očekivao sam veći broj. Trebala je biti prosta većina od 90+, a ovako, uz one što su glasali protiv i suzdržani, ovo nije većina. Da ne pominjem države koje nisu ni glasale. Žao mi je što svijet, iz nekih svojih razloga neće da se suoči sa činjenicama. Opet je ostavljen prostor da se lamentira brojkama, trguje žrtvama i negiraju fakti. Ako su ovakvi rezultati u UN, onda nije trebalo ni provoditi glasanje.
Po ko zna koji put, razočarenje u UN je nemjerljivo.
I ja sam ocekivao iskreno 100+ koliko se dana najavljivalo i lobiralo, mada eto dosta zemalja nije ni glasalo. Sto opet ne znaci da bi glasali ZA. Kao sto sam jucer i rekao, srbi ce proglasiti pobjedu iako su izgubili, ali koji politicari na nasim prostorima to ne rade? Svi izbori su takvi, svi proglase pobjedu, pa se onda formira vlada. Od 90' je tako.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 2331
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la CAGarfia » 23 maj 2024, 19:08

Mah, najbitnije je da su USA, UK i EU uz nas. Ostalo manje-više.

Avatar
redbull93
Postovi: 14586
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la redbull93 » 23 maj 2024, 19:10

Ovaj vucic je bolestan covjek, koji siri to na svoj narod. To ko ne vidi, metar spage i nek se spasi. Kod nas je rasulo sto se tice politike, a opet je bolje nego kod njih, gdje su oni sami.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la MortemHz » 23 maj 2024, 19:12

Ministar vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Elmedin Konaković kazao je nakon usvajanja Rezolucije o Srebrenici da će naša zemlja sutra poslati protestnu notu svim zemljama, njih 19, koje su glasale protiv.

"Smatramo da se svrastavaju na stranu počinioca ratnih zločinaca i da ne poštuju presude međunarodnih sudova. To je naša ljudska obaveza", rekao je Konaković.

Kaže da ovo nije nikakva pobjeda niti utakmica, nego borba da se istina pozicionira kako zaslužuje.

"Vrlo nam je važno da danas nismo čuli nikoga da je govorio protiv činjenica ili fakata, osim Vučića. Od nas se očekuje da imamo jedinstven stav u BiH s onima zbog kojih se Rezolucija donosi. Važna je i činjenica da je cijeli region bio na pravoj strani, osim Srbije. Znamo da su brojne zemlje u regionu bile pod pritiskom, ali su pokazale hrabrost. To nikada nećemo zaboraviti", kazao je.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 1208
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: 76250 / 75270
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la VivaLaStella » 23 maj 2024, 19:16

Džaba onaj bradonja isprska Vučića pred polazak
🔴 Zvijezda-Gradačac
🔴 Manchester United

⚜️ 107 ⚜️

NoDi80
Postovi: 4963
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la NoDi80 » 23 maj 2024, 19:17

MortemHz je napisao/la:
23 maj 2024, 19:12
Ministar vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Elmedin Konaković kazao je nakon usvajanja Rezolucije o Srebrenici da će naša zemlja sutra poslati protestnu notu svim zemljama, njih 19, koje su glasale protiv.

"Smatramo da se svrastavaju na stranu počinioca ratnih zločinaca i da ne poštuju presude međunarodnih sudova. To je naša ljudska obaveza", rekao je Konaković.

Kaže da ovo nije nikakva pobjeda niti utakmica, nego borba da se istina pozicionira kako zaslužuje.

"Vrlo nam je važno da danas nismo čuli nikoga da je govorio protiv činjenica ili fakata, osim Vučića. Od nas se očekuje da imamo jedinstven stav u BiH s onima zbog kojih se Rezolucija donosi. Važna je i činjenica da je cijeli region bio na pravoj strani, osim Srbije. Znamo da su brojne zemlje u regionu bile pod pritiskom, ali su pokazale hrabrost. To nikada nećemo zaboraviti", kazao je.

To nodi nisi me razocarao iako se ne kunes
Dok je bake ponistio ovu istu rezoluciju, a kune se u Bosnjake
Bake pravi Srbin sve isto radi sto Dodik i Vucic rade
Samo druga vjera, zastava…
Ako nisi sda nisi Bosnjak
Ako nisi sds nisi Srbin
Vucic ima svog partijarha
Bake ima svog rejsa…
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 585
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la OldTownDistrict » 23 maj 2024, 19:30

NoDi80 je napisao/la:
23 maj 2024, 19:17
MortemHz je napisao/la:
23 maj 2024, 19:12
Ministar vanjskih poslova Bosne i Hercegovine Elmedin Konaković kazao je nakon usvajanja Rezolucije o Srebrenici da će naša zemlja sutra poslati protestnu notu svim zemljama, njih 19, koje su glasale protiv.

"Smatramo da se svrastavaju na stranu počinioca ratnih zločinaca i da ne poštuju presude međunarodnih sudova. To je naša ljudska obaveza", rekao je Konaković.

Kaže da ovo nije nikakva pobjeda niti utakmica, nego borba da se istina pozicionira kako zaslužuje.

"Vrlo nam je važno da danas nismo čuli nikoga da je govorio protiv činjenica ili fakata, osim Vučića. Od nas se očekuje da imamo jedinstven stav u BiH s onima zbog kojih se Rezolucija donosi. Važna je i činjenica da je cijeli region bio na pravoj strani, osim Srbije. Znamo da su brojne zemlje u regionu bile pod pritiskom, ali su pokazale hrabrost. To nikada nećemo zaboraviti", kazao je.

To nodi nisi me razocarao iako se ne kunes
Dok je bake ponistio ovu istu rezoluciju, a kune se u Bosnjake
Bake pravi Srbin sve isto radi sto Dodik i Vucic rade
Samo druga vjera, zastava…
Ako nisi sda nisi Bosnjak
Ako nisi sds nisi Srbin
Vucic ima svog partijarha
Bake ima svog rejsa…
+ ako nisi hdz nisi Hrvat
....sve drugo će proći!

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 585
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la OldTownDistrict » 23 maj 2024, 19:38

ISTINSKI PRIJATELJI SRBIJE: Samo jedna članica EU je glasala protiv sramne rezolucije
A joooj :urnebes:
....sve drugo će proći!

VenamaHrabrih
Postovi: 2454
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la VenamaHrabrih » 23 maj 2024, 19:40

numanumaye22 je napisao/la:
23 maj 2024, 18:58
VenamaHrabrih je napisao/la:
23 maj 2024, 18:12
Iskreno, očekivao sam veći broj. Trebala je biti prosta većina od 90+, a ovako, uz one što su glasali protiv i suzdržani, ovo nije većina. Da ne pominjem države koje nisu ni glasale. Žao mi je što svijet, iz nekih svojih razloga neće da se suoči sa činjenicama. Opet je ostavljen prostor da se lamentira brojkama, trguje žrtvama i negiraju fakti. Ako su ovakvi rezultati u UN, onda nije trebalo ni provoditi glasanje.
Po ko zna koji put, razočarenje u UN je nemjerljivo.
I ja sam ocekivao iskreno 100+ koliko se dana najavljivalo i lobiralo, mada eto dosta zemalja nije ni glasalo. Sto opet ne znaci da bi glasali ZA. Kao sto sam jucer i rekao, srbi ce proglasiti pobjedu iako su izgubili, ali koji politicari na nasim prostorima to ne rade? Svi izbori su takvi, svi proglase pobjedu, pa se onda formira vlada. Od 90' je tako.
Ovdje se radi o civilizacijskim vrijednostima. Yebemise ko je Srbin, Hrvat, Bošnjak, hurac-palac... Ako si suzdržan zbog trgovinskih i/ili nekih drugih interesa i iste pretpostavljaš univerzalnim vrijednostima, onda je suzdržanost isto što i protiv. Što nekad neko reče: Da bi zlo pobijedilo, dovoljno je da obični ljudi ne učine ništa.
Ja nisam musliman, sli kad sam vidio one jadne žene sa uplakanom dječicom 1993. nisam imao dvojbu. Pritom me fkt. bolio hurac jesu li ono muslimani. Isto bih uradio za svu djecu na svijetu. Ponosim se tim usađenim ljudskim i civilizacijskim tekovinama.
E zbog toga je veća sramota biti suzdržan, ili se izuzeti od glasanja, nego glasati protiv. Isto kao kad bi gledao dijete da umire i rekao: Ah, šta ja mogu... Nije moje dijete.
Šupački u najmanju ruku.

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 585
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la OldTownDistrict » 23 maj 2024, 19:40

redbull93 je napisao/la:
23 maj 2024, 19:10
Ovaj vucic je bolestan covjek, koji siri to na svoj narod. To ko ne vidi, metar spage i nek se spasi. Kod nas je rasulo sto se tice politike, a opet je bolje nego kod njih, gdje su oni sami.
Ovo ce on koristiti kao svoju samopromociju i nista vise. Bolesna propaganda koja vlada mitomanskom nacijom.
....sve drugo će proći!

Avatar
Brokula
Postovi: 31463
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Brokula » 23 maj 2024, 20:09

Najmanje je bitno koliko je glasalo za i protiv u smislu usvajanja, bitno je da je prosla rezolucija i obavezajuca je i za zemlje koje su glasale protiv.
Bezveze se natezete
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Brokula
Postovi: 31463
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Brokula » 23 maj 2024, 20:13

Al Iran :salut: jedini pravi prijatelji sa bliskog istoka su nam Iranci. Prvi i ponajveci partneri Rusije i ipak glasati za je jedna velika potvrda prijateljstva :salut:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
redbull93
Postovi: 14586
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la redbull93 » 23 maj 2024, 20:24

OldTownDistrict je napisao/la:
23 maj 2024, 19:40
redbull93 je napisao/la:
23 maj 2024, 19:10
Ovaj vucic je bolestan covjek, koji siri to na svoj narod. To ko ne vidi, metar spage i nek se spasi. Kod nas je rasulo sto se tice politike, a opet je bolje nego kod njih, gdje su oni sami.
Ovo ce on koristiti kao svoju samopromociju i nista vise. Bolesna propaganda koja vlada mitomanskom nacijom.
Boli njih qurac za srbiju i ovo sve, jednostavno ovo im i odgovara, hrane se ovim. Te konstantne drame ih i drze na vlasti, a narod glupo ko qurac nasjeda na to.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13327
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la nerkolfc » 23 maj 2024, 20:32

Brokula je napisao/la:
23 maj 2024, 20:13
Al Iran :salut: jedini pravi prijatelji sa bliskog istoka su nam Iranci. Prvi i ponajveci partneri Rusije i ipak glasati za je jedna velika potvrda prijateljstva :salut:
To prijateljstvo jedino Iran I postuje, a mi ih ni ocima haman ne mozemo.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13327
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la nerkolfc » 23 maj 2024, 21:21

slika

Snovi četalja
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13327
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la nerkolfc » 23 maj 2024, 21:27

I kaze neko ne zanima me.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Pensioner26
Postovi: 3100
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Pensioner26 » 23 maj 2024, 21:32

nerkolfc je napisao/la:
23 maj 2024, 21:27
I kaze neko ne zanima me.
Ako bi ikoga mogao daviti golim rukama to bi bili Benjo Njetanahu i ostali cionisti.
Zadnja izmjena: Pensioner26, dana/u 23 maj 2024, 21:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Brokula
Postovi: 31463
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Brokula » 23 maj 2024, 21:32

nerkolfc je napisao/la:
23 maj 2024, 21:21
slika

Snovi četalja
Zašto ekavica
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2559
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la LegendKiller » 23 maj 2024, 21:37

nerkolfc je napisao/la:
23 maj 2024, 21:21
slika

Snovi četalja
Ako ćemo realno, samo broj 6 nisu ostvarili nikako, ostalo sve uglavnom jesu

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.