Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
akisarajevo92
- Postovi: 19205
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la akisarajevo92 » 10 sep 2024, 22:10
Pogodite gdje je zavrsio ovaj pas Benje Tahirovica
Don't believe the hype.
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 10 sep 2024, 22:14
kempes je napisao/la: ↑07 sep 2024, 22:18
kempes je napisao/la: ↑05 sep 2024, 16:11
Ovdje se najvjerovatnije radi o najvecoj prevari BH fudbala.
Niko ne zna na kojim je Mourinho terapijama bio, dok je vodio Romu.
Nema mjesta za njega u Sarajevo, Bubanja je za ovog igraca Buskets.
.
.
-
Madal
- Postovi: 6003
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 10 sep 2024, 22:25
Krampa
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
Arvid
- Postovi: 24119
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 10 sep 2024, 22:26
Lemilica zadovoljan
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 10 sep 2024, 22:46
Mimo ove lopte u aut, jako dobar večeras.
Ona smirenost kod iznošenja lopte i pas za Gazibegovića se ne može naučiti. Nadam se da će se izvući iz ovog mentalnog kanala jer vidi se da nema samopouzdanja.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
Sveti
- Postovi: 10104
- Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
- Lokacija: Silent Hill
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sveti » 10 sep 2024, 22:48
Mislim da je psihicki dobro pao, ali se isto tako previse ocekuje od njega.
naprijed rejal
-
Judd
- Postovi: 2017
- Pridružen/a: 29 okt 2023, 21:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Judd » 10 sep 2024, 22:49
A jest loš momak jbte. Svako dodavanje unazad

Ceri mi se u facu a ja njega pitam!
-
Addo1922
- Postovi: 792
- Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la Addo1922 » 10 sep 2024, 22:50
Sveti je napisao/la: ↑10 sep 2024, 22:48
Mislim da je psihicki dobro pao, ali se isto tako previse ocekuje od njega.
Treba mu dobra posudba da se pokusa vratiti
-
RajvoSA03
- Postovi: 986
- Pridružen/a: 19 jan 2023, 13:53
- Lokacija: La Bombonera
-
Kontakt:
Post
Postao/la RajvoSA03 » 10 sep 2024, 22:50
S obzirom na psihicko stanje, vrlo dobra partija, ako izuzmemo onaj jedan pogresan pas.
92:48 - La Decima
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
-
Mogli
- Postovi: 5905
- Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mogli » 10 sep 2024, 22:51
akisarajevo92 je napisao/la: ↑10 sep 2024, 22:10
Pogodite gdje je zavrsio ovaj pas Benje Tahirovica
Moment of the game.
-
SetoKaiba
- Postovi: 1203
- Pridružen/a: 22 avg 2024, 15:04
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la SetoKaiba » 10 sep 2024, 22:52
Kad odigra pas nazad, što je svaki put kad dobije loptu, poželim si iskopati oči.
-
Madal
- Postovi: 6003
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 10 sep 2024, 22:55
RajvoSA03 je napisao/la: ↑10 sep 2024, 22:50
S obzirom na psihicko stanje, vrlo dobra partija, ako izuzmemo onaj jedan pogresan pas.
Nista treba i protivnicima javit njegovo psihicko stanje da ne idu jako na njega. I nema bombi od suteva.
Ima finu dugu loptu, cak sta vise vrlodobru, ali kratki pas ocajan ja ne mogu da vjerujem. Dobije loptu i iz prilike da je doda nekom u veznom redu salje nazad stoperima gdje je agonija izmedju njih trojice ko ce je nabit naprijed.
On jednostavno mora jos nesto unaprijediti ako hoce ozbiljno da se bavi fudbalom a ne da bude koristan reprezentaciji.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
RajvoSA03
- Postovi: 986
- Pridružen/a: 19 jan 2023, 13:53
- Lokacija: La Bombonera
-
Kontakt:
Post
Postao/la RajvoSA03 » 10 sep 2024, 22:58
Madal je napisao/la: ↑10 sep 2024, 22:55
RajvoSA03 je napisao/la: ↑10 sep 2024, 22:50
S obzirom na psihicko stanje, vrlo dobra partija, ako izuzmemo onaj jedan pogresan pas.
Nista treba i protivnicima javit njegovo psihicko stanje da ne idu jako na njega. I nema bombi od suteva.
Uvijek me nasmijes

Pa ne baci li se on u blok Szoboszlaiju kad je sam ostao na sutu?
92:48 - La Decima
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
-
Madal
- Postovi: 6003
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 10 sep 2024, 22:59
RajvoSA03 je napisao/la: ↑10 sep 2024, 22:58
Uvijek me nasmijes

Pa ne baci li se on u blok Szoboszlaiju kad je sam ostao na sutu?
I ti mene. Nema sta, odlican blok. Isto tako mlitavo vracanje nazad kad se zatekne dublje u napadu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
kempes
- Postovi: 2364
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la kempes » 10 sep 2024, 23:01
Javite menadjeru da je imao 1 blok, pravi se transfer u Cagliari.
-
DamirT
- Postovi: 30961
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 10 sep 2024, 23:04
kempes je napisao/la: ↑10 sep 2024, 23:01
Javite menadjeru da je imao 1 blok, pravi se transfer u Cagliari.
Lemicu vec uzaren telefon

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
RajvoSA03
- Postovi: 986
- Pridružen/a: 19 jan 2023, 13:53
- Lokacija: La Bombonera
-
Kontakt:
Post
Postao/la RajvoSA03 » 10 sep 2024, 23:10
Madal je napisao/la: ↑10 sep 2024, 22:59
RajvoSA03 je napisao/la: ↑10 sep 2024, 22:58
Uvijek me nasmijes

Pa ne baci li se on u blok Szoboszlaiju kad je sam ostao na sutu?
I ti mene. Nema sta, odlican blok. Isto tako mlitavo vracanje nazad kad se zatekne dublje u napadu.
Nisi razmisljao o tome da nije odigrao nikako ove sezone, pa je mozda zbog toga?
92:48 - La Decima
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
-
Mogli
- Postovi: 5905
- Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mogli » 10 sep 2024, 23:22
Madal je napisao/la: ↑10 sep 2024, 22:59
RajvoSA03 je napisao/la: ↑10 sep 2024, 22:58
Uvijek me nasmijes

Pa ne baci li se on u blok Szoboszlaiju kad je sam ostao na sutu?
I ti mene. Nema sta, odlican blok. Isto tako mlitavo vracanje nazad kad se zatekne dublje u napadu.
Zanimljivo mi je koliko ga hejtas. Jeste kritican, al nisi ostar prema drugim toliko.
Samo morat cemo se pomirit sa tim da ce igrati jer ga Pokeras iz neobjasnjivog razloga cijeni.
-
fanatik19
- Postovi: 2944
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 10 sep 2024, 23:25
Elem Savo je apsolutno bio u pravu i s potpunim pravom ga zakuco na klupu i trazio Huseinbasica pod svaku cijenu. Dennis je 3 koplja ispres njega trenutno
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, b00t, bordobijeli, Bosanac90, Brokula, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, delko, denza, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, Google [Bot], GrbavicaHrammm, guillermo, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Iniesta12, invincible1921, J1897, jasmin10, JimmyPage, johntravolta123, karajlo, KockarVicin007, kouadio, kovac, Kylian, lakilone, LeCoq, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, Makanaky, mercurial, Mocvara1991, Pensioner26, PointBlank, rishovski, rossonero85, rukometubih23, SanaBosna, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, soccerfan, StevieG8, TripleThreat, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, Zaxon i 486 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []