KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

djonla
Postovi: 402
Pridružen/a: 26 maj 2009, 20:45
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la djonla » 09 jun 2009, 12:23

Rasheem Wright ili Niksa Tarle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 09 jun 2009, 13:54

Mislim da mi nismo u stanju dovesti Bejlija! Ocito nam je Tomovic blize.. ne znam,ne zelim komentarisati..
Prioritet nam treba biti uz ostanak Sehovica,dovodjenje dva iskusna-kvalitetna-provjerena igraca,inace ce naredna sezona biti velika patnja za navijace,sto ce prvo osjetiti tribine u Skenderiji!!!
Zadnja izmjena: bosnas_, dana/u 09 jun 2009, 13:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la VanBasten » 09 jun 2009, 13:56

Samo ne Tomovića, čovječe on i njegova slobodna bacanja su mi odnijela pola života. :evil:
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 09 jun 2009, 14:00

VanBasten je napisao/la:Samo ne Tomovića, čovječe on i njegova slobodna bacanja su mi odnijela pola života. :evil:
Koliko para toliko muzike!
Nasi su se opredjelili za dovodjenje mladih i neafirmisanih igraca,kao i starijih-jeftinih-istrosenih! To dovoljno govori o ambicijama za narednu sezonu!..
p.s.
ostanak vukoicica,ivnovica i dolazak jovanovica,su odlicni potezi,ali problem je sto smo se tim zadovoljili!
Zadnja izmjena: bosnas_, dana/u 09 jun 2009, 14:13, ukupno mijenjano 1 put.

mokeke
Postovi: 52
Pridružen/a: 08 maj 2009, 14:15
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mokeke » 09 jun 2009, 14:11

bosnas_ je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:Samo ne Tomovića, čovječe on i njegova slobodna bacanja su mi odnijela pola života. :evil:
Koliko para toliko muzike!
Nasi su se opredjelili za dovodjenje mladih i neafirmisanih igraca,kao i starijih-jeftinih-istrosenih! To dovoljno govori o ambicijama za narednu sezonu!..
Ipak, ovo su sve jos uvije nagadjanja.

Ono sto je potvrdjeno je da ce nam se vratiti neki od igraca. :mrgreen: Ja cuo da Neno razmislja da nastavi karijeru.

Ipak, moramo svi proznati da su dosadasnji potezi uprave bili skroz korektni i da smo se svi obradovali.
Nadam se da cu se uskoro obradovati produzenju ugovara sa Sehom.
Svi buduci potezi su nam ne poznanica, pa tako i Ikonic, i Tomovic i BB i XX. Sacekajmo da vidimo sta ce se desiti pa onda sudimo o strategiji za sljedecu sezonu.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la fera » 09 jun 2009, 14:40

bosnas_ je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:Samo ne Tomovića, čovječe on i njegova slobodna bacanja su mi odnijela pola života. :evil:
Koliko para toliko muzike!
Nasi su se opredjelili za dovodjenje mladih i neafirmisanih igraca,kao i starijih-jeftinih-istrosenih! To dovoljno govori o ambicijama za narednu sezonu!..
p.s.
ostanak vukoicica,ivnovica i dolazak jovanovica,su odlicni potezi,ali problem je sto smo se tim zadovoljili!
o cemu ti pricas kakvi jeftini i potroseni igraci ? jesu li doveli nekog takvog u ovoj sezoni? ljudi su zadrzali vladu i ivanovica koji su bili jako vazni faktori prosle sezone posebnu u nlb ligi. doveli su zlaju najboljeg playa u nasoj ligi, tim ce vjerovatno napustiti ikonic ali ni tu nije sve zavrseno a za sehovica su jako velike sanse da ce ostati. ja se samo nadam da ce se nakon i u toku priprema rijesiti muhe i suljagica.
You are someone else I am still right here

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la el-fighter » 09 jun 2009, 15:25

bosnas_ je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:Samo ne Tomovića, čovječe on i njegova slobodna bacanja su mi odnijela pola života. :evil:
Koliko para toliko muzike!
Nasi su se opredjelili za dovodjenje mladih i neafirmisanih igraca,kao i starijih-jeftinih-istrosenih! To dovoljno govori o ambicijama za narednu sezonu!..
p.s.
ostanak vukoicica,ivnovica i dolazak jovanovica,su odlicni potezi,ali problem je sto smo se tim zadovoljili!
Takođe treba sve uraditi da Šehović ostane. Momak je odlično odigrao drugi dio sezone i zaslužio je da još nosi dres Bosne.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

newbie
Postovi: 232
Pridružen/a: 17 apr 2009, 19:23
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la newbie » 09 jun 2009, 16:19

ma bice ljudi pojacanja ali ako budu u obliku tomovica to ce biti katastrofa tip star ko grcka i oni mi pricaju o podmladku nalik na fmp
****

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 09 jun 2009, 16:31

pa nije vlada potpisao na 4 godine da bi angazovao tomovica....nije lud....a sta li je fakat sa suljagicem i pasalicem....kakvi su planovi po pitanju njihovog angazmana iduce sezone....bas me zivo interesuje..??...
I feel devotion!!

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 09 jun 2009, 16:50

ipsa je napisao/la:pa nije vlada potpisao na 4 godine da bi angazovao tomovica....nije lud....a sta li je fakat sa suljagicem i pasalicem....kakvi su planovi po pitanju njihovog angazmana iduce sezone....bas me zivo interesuje..??...
100% na njega racuna vv,sad vjerovatno ce igrati u prvoj postavi za nasu ligu(koja ce se najvjerovatnije igrati).

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 09 jun 2009, 17:04

kobe je napisao/la:
ipsa je napisao/la:pa nije vlada potpisao na 4 godine da bi angazovao tomovica....nije lud....a sta li je fakat sa suljagicem i pasalicem....kakvi su planovi po pitanju njihovog angazmana iduce sezone....bas me zivo interesuje..??...
100% na njega racuna vv,sad vjerovatno ce igrati u prvoj postavi za nasu ligu(koja ce se najvjerovatnije igrati).
a koga njega, suljagica il pasalica il obojicu??
I feel devotion!!

deniso
Postovi: 257
Pridružen/a: 04 okt 2008, 12:44
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la deniso » 09 jun 2009, 17:35

ipsa je napisao/la:
kobe je napisao/la:
ipsa je napisao/la:pa nije vlada potpisao na 4 godine da bi angazovao tomovica....nije lud....a sta li je fakat sa suljagicem i pasalicem....kakvi su planovi po pitanju njihovog angazmana iduce sezone....bas me zivo interesuje..??...
100% na njega racuna vv,sad vjerovatno ce igrati u prvoj postavi za nasu ligu(koja ce se najvjerovatnije igrati).
a koga njega, suljagica il pasalica il obojicu??
Možda ni Suljagića ni Pašalića?Tomović???? :mrgreen: Strašno!!!!

kobe
Postovi: 239
Pridružen/a: 17 jan 2009, 23:42
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la kobe » 09 jun 2009, 19:38

ipsa je napisao/la:
kobe je napisao/la:
ipsa je napisao/la:pa nije vlada potpisao na 4 godine da bi angazovao tomovica....nije lud....a sta li je fakat sa suljagicem i pasalicem....kakvi su planovi po pitanju njihovog angazmana iduce sezone....bas me zivo interesuje..??...
100% na njega racuna vv,sad vjerovatno ce igrati u prvoj postavi za nasu ligu(koja ce se najvjerovatnije igrati).
a koga njega, suljagica il pasalica il obojicu??
Konkretno sam pisao o suljagicu a vv na
oboicu racuna,znaci na suljagica(posebno-kako vv kaze) i pasalica.
Pasalic bi takodje trebao igrati na pleju u nasoj domacoj ligi.
Mozda neki neznaju ali suljagic je najuzorniji momak i jako je predan radu i vv je reko da ce se raditi na njemu i da ocekuje dace doci do velikog napredka sl. sezone.

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 09 jun 2009, 19:43

kobe je napisao/la:Konkretno sam pisao o suljagicu a vv na
oboicu racuna,znaci na suljagica(posebno-kako vv kaze) i pasalica.
Pasalic bi takodje trebao igrati na pleju u nasoj domacoj ligi.
Mozda neki neznaju ali suljagic je najuzorniji momak i jako je predan radu i vv je reko da ce se raditi na njemu i da ocekuje dace doci do velikog napredka sl. sezone.
sta rec, VV najbolje zna.. :roll:
I feel devotion!!

nisha
Postovi: 19
Pridružen/a: 19 jun 2008, 16:57
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nisha » 09 jun 2009, 21:07

Možda se vraća Bavčić :o
Šta je?

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 09 jun 2009, 21:18

nisha je napisao/la:Možda se vraća Bavčić :o
sumnjam, popunjeni smo na poziciji broj 4, al opet nikad se ne zna...
I feel devotion!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la nerminh74 » 09 jun 2009, 22:39

kobe je napisao/la: jovanovic da je visok oko 190-195 i da igra poziciju 1 i 2.
jovanovic je cistokrvni plej visine 180 cm, a BB bi bio veliki dobitak i nije tomovic bivsi bosnin igrac koji bi se mogao vratiti
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 09 jun 2009, 22:50

pa dajte vise, il recite ko je taj bivsi igrac bosne koji bi se trebao vratit il nemojte nista pisat na tu temu....
I feel devotion!!

Avatar
Alhemicar
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 apr 2008, 21:36
Lokacija: Sarajevo Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Alhemicar » 09 jun 2009, 23:10

Greer :D
-the LORD of the RINGS-

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la al... » 09 jun 2009, 23:22

Uh Greer je još dobar, zamisli samo kada bi rekli "Siniša Kovačević"? :lol: . Ili, ne budi primjenjeno, da nam džoker s klupe ponovo bude Tomović, a da ne spominjemo centarska pojačanja vidu Rahimića, ili možda Joška Garme. E to bi bio skeč. Inače, moj favorit za "second chance" je Lloreda :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.