Hvala što ste nas kontaktirali.CampobelloDiMazara je napisao/la: ↑13 okt 2024, 12:38Kralju boli nas qrac za taj vas seoski sarkazam. Velez nikada nije od vas trazio pomoc niti vas uvlacio u neke price nakon sto smo pokradeni. Kada su nam supspendovali najboljeg posljeratnog predsjednika i kaznili nas pola godine bez publike sami progutali sve. Vi dobiste titulu i kup Zeljo dobio pozajmicu da prezivi i ostavljen u ligi Sloboda dobila licencu. Jos ste nam se smijali tada kada su nas kaznili. Kasum je imao casne namjere dok ovi poslje njega trce da se poljube sa Vickom u lozi na bilinomErosViverosViv je napisao/la: ↑13 okt 2024, 12:29Ma jesul ih ostetili, ma de nisu trebali...
FK Sarajevo izražava zabrinutost povodom otimačine Veleža u Banjaluci i sigurno će reagovati na kraju sezone jer sada nije pravi trenutak za reakciju.
S poštovanjem,
Žal Služba
Trudit ćemo se da vam odgovorimo što je brže moguće, prije jula 2025, sada nije pravi trenutak.
S poštovanjem,
Žal Služba




