Bh. olimpijski tim

Hot.Cool.Yours.

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery,doci

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Neutral » 12 mar 2010, 15:29

Ja se slažem sa NoName. Gdje će to uraditi, vidi se da nemaju pameti. :roll:

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la soba 39 » 12 mar 2010, 15:30

E ovo je samo dokaz zasto vi nikada necete doci do tacke do koje su dosli Njemci nakon 2.svj rata i holokausta. Nije isto i nikada nece moci biti isto. Seselj i Karadzic su haski optuzenici, terete se za najteze zlocin protiv covjecnosti - genocid. Dok je Alija cist i pred Bogom i pred Haskim tribunalom. Sta vi o tome mislite je totalno nebitno u ovom kontekstu jer niste relevantni - relevantan je Haski sud. Kada shvatite da u takvim stvarima postoje ogromne i nepremostive razlike i da nije "isto" - onda mozemo razgovarati o boljoj buducnosti.
Evo ti jedan primjer, zapravo dva, pa mozda shvatis na sta ciljam. Vuk Draskovic i vojvoda Slavko Aleksic. Cetnici u punom, pravom smislu, te rijeci. Nasljednici cetnicke ideologije iz drugog svjetskog rata. Mogu ih ne voljeti, mogu ih cak sta vise mrziti, ali ih ne mogu nazvati zlocincima i ne mogu ih poistovjetiti sa nekim Karadzicem i Seseljom jer protiv njih dvojice nijedan relevantan sud ne vodi bilo kakav postupak za ratne zlocine. Ti sada, sa svoje tacke gledista, samo izbaci imena Aleksica i Draskovica i ubaci Izetbegovica, Ganica i Jurisica pa ces valjda moci shvatiti na sta mislim.

Ako mislite da nama, nakon svega sto se desilo, i dalje mozete prodavati muda za bubrege i misliti da cemo nasjedati na pricu "svi su krivi" i "ko nas to zavadi" - grdno se varate. Dakle sve i da je neko od bh olimpijaca nosio majicu sa likom predsjednika Izetbegovica to ni u kom pogledu ne bi bilo isto sa ovim sto je taj maloumni kreten uradio.[/quote]Niste ni vi ( a ni Njemci) došli do te tačke nakon 2 sv.rata kako se to tebi čini.Ni vi kao "cvijeće" a ni vaši "baštovani". :roll:
"Indija,Pakistan..."

Avatar
Srbin iz RS
Postovi: 31
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:59
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Srbin iz RS » 12 mar 2010, 15:32

Ako je podijeljena koji klinac idu pod BIH zastavom na takmicenja i trose novac iz BIH budjeta.
Znaci nigdje veze.
Da li bi klimao glavom da neko stavi majicu Juke Prazine koji je licno poskidao sijaset pravoslavnih glava u Sarajevu. :roll: Mislim da nebi i da bi osudio takvo ponasanje.P.S niko nije nosio Aliju na majicama od sportasa dok takvi neandertalci jesu sa suprotne strane.To je dokaz opste nekulture i stvar nepoznavanja etike.[/quote]

Slazem se za zastavu. Ne treba da igraju ako ne vole mada trose za gore stvari iz budzeta tako da budzet nije problem. Ja bas i ne znam da je neko od sportista nosio majicu Karadzica, Nemanja je to privatno nosio tako da nije nikog hteo da provocira. Da jeste verovatno bi to na drugaciji nacin. A majice se nose na sve tri strane bez izuzetaka.

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la NoName » 12 mar 2010, 15:41

Srbin iz RS je napisao/la:Ako je podijeljena koji klinac idu pod BIH zastavom na takmicenja i trose novac iz BIH budjeta.
Znaci nigdje veze.
Da li bi klimao glavom da neko stavi majicu Juke Prazine koji je licno poskidao sijaset pravoslavnih glava u Sarajevu. :roll: Mislim da nebi i da bi osudio takvo ponasanje.P.S niko nije nosio Aliju na majicama od sportasa dok takvi neandertalci jesu sa suprotne strane.To je dokaz opste nekulture i stvar nepoznavanja etike.
Slazem se za zastavu. Ne treba da igraju ako ne vole mada trose za gore stvari iz budzeta tako da budzet nije problem. Ja bas i ne znam da je neko od sportista nosio majicu Karadzica, Nemanja je to privatno nosio tako da nije nikog hteo da provocira. Da jeste verovatno bi to na drugaciji nacin. A majice se nose na sve tri strane bez izuzetaka.[/quote]

Jako intuitivan nick. Kako si ga samo smislio, molim te?

Sportiste su javne ličnosti, ako to nisi znao. Kodeksom ponašanja, koji potpisuju, prihvataju pravila ponašanja na sportskim terenima ali i van njih. A daj mi po jedan primjer kako majice, sa likovima osoba optuženih za ratne zločine, nose na sve tri strane? Očito znaš nešto što drugi ne znaju, ja znam za ovaj primjer i za onaj "Srbija je Kosovo" kad je onom plivaču zbog toga oduzeta medalja, ili nešto slično.

I da se razumijemo: Da se miško Karadžić nije sakrivao godinama, davno bi on bio osuđen kao i mnogi drugi što su već osuđeni.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Emir_ZENICA » 12 mar 2010, 15:43

Ovu dvojcu treba nogirat ;)
A C A B !

Avatar
Urban
Postovi: 359
Pridružen/a: 21 avg 2009, 12:57

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Urban » 12 mar 2010, 15:45

samo za ovog stop voli svoj narod jbga tu je razlika izmedju nas MI volimo drzavu Bosnu i Hercegovinu
IVICA OSIM :" ONAJ KO NE MOŽE DA TRČI , NE MOŽE NI DA IGRA , PADA I TAKTIKA , PADA SVE U VODU "

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la harishp » 12 mar 2010, 15:46

Svako ko podrzava nosenje bilo kakvog obiljezja osumnjecenih ratnih zlocinaca.
Nista nije bolji od tih na slikama.U stvari misljenja i ideologije su im indeticne.
I to bi bilo to.Molio bih da me niko ne citira ako nema neko valjanih argumenata.
U drugim drzavama se zbog toga isto krivicno goni.Pa se upitajte zasto i zbog cega.
Uostalom sta bi sa onim plivacem isto Srbijanskih korijena radi pokazivanja isto nekih obiljezja i mjesanja politike i sporta.Onako usput.
Da li se izvinuo ili ne manje vise.Sankcionisan je,itekako.
P.S @bezimeni isto mislimo u skoro istim trenucima a uopste nisam pogledao ovo zadnje sto si napisao. 8-)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la dino-92 » 12 mar 2010, 16:01

joj kretena u olimpiskom savezu

pa i michael phelps je konzumirao droge na privatnom partyu pa su ga opet kaznili u americkom savezu.

nema veze gdje je neko nesto pogresno uradio ako je sprotista. oni imaju da se ponasaju kao uzor ostalima.

Avatar
Srbin iz RS
Postovi: 31
Pridružen/a: 13 jan 2009, 01:59
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Srbin iz RS » 12 mar 2010, 16:01

NoName je napisao/la:
Srbin iz RS je napisao/la:Ako je podijeljena koji klinac idu pod BIH zastavom na takmicenja i trose novac iz BIH budjeta.
Znaci nigdje veze.
Da li bi klimao glavom da neko stavi majicu Juke Prazine koji je licno poskidao sijaset pravoslavnih glava u Sarajevu. :roll: Mislim da nebi i da bi osudio takvo ponasanje.P.S niko nije nosio Aliju na majicama od sportasa dok takvi neandertalci jesu sa suprotne strane.To je dokaz opste nekulture i stvar nepoznavanja etike.
Slazem se za zastavu. Ne treba da igraju ako ne vole mada trose za gore stvari iz budzeta tako da budzet nije problem. Ja bas i ne znam da je neko od sportista nosio majicu Karadzica, Nemanja je to privatno nosio tako da nije nikog hteo da provocira. Da jeste verovatno bi to na drugaciji nacin. A majice se nose na sve tri strane bez izuzetaka.
Jako intuitivan nick. Kako si ga samo smislio, molim te?

Sportiste su javne ličnosti, ako to nisi znao. Kodeksom ponašanja, koji potpisuju, prihvataju pravila ponašanja na sportskim terenima ali i van njih. A daj mi po jedan primjer kako majice, sa likovima osoba optuženih za ratne zločine, nose na sve tri strane? Očito znaš nešto što drugi ne znaju, ja znam za ovaj primjer i za onaj "Srbija je Kosovo" kad je onom plivaču zbog toga oduzeta medalja, ili nešto slično.

I da se razumijemo: Da se miško Karadžić nije sakrivao godinama, davno bi on bio osuđen kao i mnogi drugi što su već osuđeni.[/quote]

Stavio sam ovaj nick i avatar zato sto se meni tako svidja i sto ja tako hocu. Ima li problema, ne verujem. Nije taj primer nego "Kosovo je Srbija" sto slozices se nema nikakve veze sa Karadzicem ili sta vec znam. Da se nije pojavio na dodeli medalja u toj majici ne bi mu niko prigovorio. Ako vec i za tu sitnicu obracas paznju onda bi mogli nabrojati nekoliko primera u svetu koji su teze prirode nego Caviceva majica (koja nikog ne vredja) no kako znam svi su adekvatno kaznjeni pa i Cavic doduse on prestrogo al eto. Ja sam samo prokomentarisao u kontekstu da ne trebaju komentari tipa "Mars u Srbiju", "Idi iz Bosne" i slicno. Verovatno ce i Nemanja na neki nacin biti kaznjen, videcemo.

Ti bas ode u politiku, o sudjenju necu nista komentarisati i da hocu to na stranicama ovakve prirode sigurno necu.

Megaloman
Postovi: 273
Pridružen/a: 30 jun 2009, 11:52
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Megaloman » 12 mar 2010, 16:06

Bijeljinac je napisao/la:Evo recimo ja sam Srbin, ne volim ni Seselja, ni Karadzica, ni Draskovica, niti cetnicki pokret, niti sam ikada volio, nikada u zivotu nisam glasao ni za jednu desnu opciju, ali volim svoj srpski narod vise nego ijedan, isto kao sto i ti volis svoj, i tu ti nikada nista neces moci promijeniti (niti ja ukoliko zelim, a ne zelim :) ). I nelogicno je, jer ne mrzim, ne mrzim nikoga, nego volim svoj narod, zar to nije lijepa stvar? Kreni od sebe, ako sebe razumijes, razumjeces i mene, i obrnuto. Ja sam se s time odavno 'pomirio', nikada u zivotu nikome nisam nametao da voli moj narod, a i sto bi? Ne moze neko da bude kao ja, ako to nije i ne zeli, a ljubav prema narodu mi je veca i svetija od svake drzave na ovoj planeti. Narod je bio oduvijek tu, a drzave se mijenjale kao na traci u poslednjih sto godina, ne samo ovde kod nas. Nista protiv toga, lijepo je voljeti i neku drzavu, zar ne? Ja ne vidim uopste ruznu stvar, niti vrijedjanje, svako ima pravo da bira sta mu je milo i drago, demokratija, 21. vijek, sloboda misljenja i govora, i hvala Bogu da je tako. Ali nisam nikada ni huskao, nikada nikoga nisam nagovarao da mrzi nekoga, nit ikada kome rekao 'iseli se'.
Vratimo se sportu!!!
Evo da se vratimo sportu: ja nemam nista protiv toga da svako navija za reprezantaciju koja mu je bliza srcu i nimalo me ne cudi da je u tvojoj Bijeljini (ne racunajuci Janju) popularnija repka Srbije nego BiH. Nisam licemjeran, niti je to ikakvo cudo. I meni je drago kada vidim "Torcidu Sandzak" na tekmama nase repke. Isto tako pateticna su mi plakanja za ljudima koji su odabrali druge reprezentacije ili su odabrali mogucnost da nastupaju pod zastavom druge drzave. I to postujem.

Medjutim, od onoga trenutka kada ti izaberes da nastupas pod zastavom moje drzave ja imam prava da te posaljem u pm ako te vidim u majici sa likom osobe koja je zeljela da rasturi tu drzavu. Na kraju krajeva, JA te placam SVOJIM novcem da nastupas za MOJU drzavu na OI. Dakle tada nastupa ta razlika.
Dvorac u polju il´naziv zanata, vise se voli grad od sindikata
Mjesto gdje zivis, mjesto rodjenja - vise se voli od zaposlenja

Avatar
Urban
Postovi: 359
Pridružen/a: 21 avg 2009, 12:57

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Urban » 12 mar 2010, 16:08

Bijeljinac je napisao/la:
Urban je napisao/la:samo za ovog stop voli svoj narod jbga tu je razlika izmedju nas MI volimo drzavu Bosnu i Hercegovinu
Ali niti je drzava vrednija od naroda, niti je narod vredniji od drzave, nema razlike. Ne postoji ekskluzivnost kultura, niti je ikada igdje postojala. A na razumnom covjeku je da odabere sta mu je srcu draze, i to je lijepa stvar :)





jedan je Rade Zoranovic informisi se bit ce sve ok vazi :)
IVICA OSIM :" ONAJ KO NE MOŽE DA TRČI , NE MOŽE NI DA IGRA , PADA I TAKTIKA , PADA SVE U VODU "

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la steve-o » 12 mar 2010, 16:16

ovo samo kod nas ima u pm, dva deklarisana cetnika da reprezentiraju nasu domovinu na ZOI ccc

ps: za ovu sramotnu sliku ispred dzamije bi u svakoj normalnoj drzavi zavrsili u zatvoru, a kod nas nista :roll:
Zadnja izmjena: steve-o, dana/u 12 mar 2010, 16:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Bily Piton » 12 mar 2010, 16:21

Ma ta dvojica što su nosila majice su budale i dvoličini ljudi.Mislim,svako ima pravo na svoj stav(makar bio i neispravan..npr Bufon tvrdi da mu je Musolini idol,pa ga niko ne čereči zbog toga),ali ako su već odlučili da nastupaju za BiH,nisu trebali to nositi jer očigledno da to vrijeđa druga dva naroda.S druge strane su dvolični,jer ako su oni tolike srppske patriote,što gotive Šešelja i njegovu ideologiju..što su odlučili nastupati za BiH???Jer to je u neku ruku licemjerno...ako si odlučio nastupati za BiH,ponašaj se tako da ne vrijeđaš druge,ja da nosam Šešeljevu majicu sigurno ne bi nastupao ni za kog drugog sem Srbije,makar ne vidio sunca ni mjeseca...ovo samo govori kakvi su ljudi.Treba biti sportista,i ne treba politiku gurati u sport..a stav ,političko,nacionalno,religijsko opredjeljenje niko ne može oduzeti pojedincu.
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

Megaloman
Postovi: 273
Pridružen/a: 30 jun 2009, 11:52
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Megaloman » 12 mar 2010, 16:24

Bily Piton je napisao/la:Ma ta dvojica što su nosila majice su budale i dvoličini ljudi.Mislim,svako ima pravo na svoj stav(makar bio i neispravan..npr Bufon tvrdi da mu je Musolini idol,pa ga niko ne čereči zbog toga),ali ako su već odlučili da nastupaju za BiH,nisu trebali to nositi jer očigledno da to vrijeđa druga dva naroda.S druge strane su dvolični,jer ako su oni tolike srppske patriote,što gotive Šešelja i njegovu ideologiju..što su odlučili nastupati za BiH???Jer to je u neku ruku licemjerno...ako si odlučio nastupati za BiH,ponašaj se tako da ne vrijeđaš druge,ja da nosam Šešeljevu majicu sigurno ne bi nastupao ni za kog drugog sem Srbije,makar ne vidio sunca ni mjeseca...ovo samo govori kakvi su ljudi.Treba biti sportista,i ne treba politiku gurati u sport..a stav ,političko,nacionalno,religijsko opredjeljenje niko ne može oduzeti pojedincu.
To je ono sto ja pokusavam da kazem. Neka ima stav kakav zeli ako nastupa za Srbiju (kao sto Buffon naravno nastupa za Italiju). Da ovaj debil ne nastupa za BiH, da je pod srpskom zastavom ili nijednom zastavom - bio bi mi odvratan ali bih rekao da je to njegovo pravo, stvar kucnog odgoja i licnog opredjeljenja.
Dvorac u polju il´naziv zanata, vise se voli grad od sindikata
Mjesto gdje zivis, mjesto rodjenja - vise se voli od zaposlenja

Avatar
Elmar
Postovi: 581
Pridružen/a: 04 avg 2009, 14:40
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la Elmar » 12 mar 2010, 16:25

Bily Piton je napisao/la:Ma ta dvojica što su nosila majice su budale i dvoličini ljudi.Mislim,svako ima pravo na svoj stav(makar bio i neispravan..npr Bufon tvrdi da mu je Musolini idol,pa ga niko ne čereči zbog toga),ali ako su već odlučili da nastupaju za BiH,nisu trebali to nositi jer očigledno da to vrijeđa druga dva naroda.S druge strane su dvolični,jer ako su oni tolike srppske patriote,što gotive Šešelja i njegovu ideologiju..što su odlučili nastupati za BiH???Jer to je u neku ruku licemjerno...ako si odlučio nastupati za BiH,ponašaj se tako da ne vrijeđaš druge,ja da nosam Šešeljevu majicu sigurno ne bi nastupao ni za kog drugog sem Srbije,makar ne vidio sunca ni mjeseca...ovo samo govori kakvi su ljudi.Treba biti sportista,i ne treba politiku gurati u sport..a stav ,političko,nacionalno,religijsko opredjeljenje niko ne može oduzeti pojedincu.
Svaka cast na komentaru, da je vise ljudi poput tebe bolje bih prosli i u ''privatnom'' zivotu. :!:

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la NoName » 12 mar 2010, 17:39

@Srbine iz RS,

Ne smeta meni baš nimalo tvoj nick, samo mi nije nekako sportski nego više politički. Al eto, pravilima foruma je dopušten tako da o tome nećemo raspravljati.

Taj Čavić, što je nosio majicu sa natpisom "Srbija je Kosovo" je i po meni nepravedno kažnjen, to je jedna sasvim druga priča u odnosu na ovu. Ovdje dvojica malo(umnika)ljetnika, koji predstavljaju državu BiH, veličaju dvojicu dokazanih fašista i neprijatelja ove države i to jeste problem.

Nemojte porediti BiH sa Italijom ili tamo nekim normalnim državama jer ovo ovdje nije normalna država. Ovdje se ne radi o prepucavanjima na bazi političkog ili ideološkog opredjeljenja nego o tome da je na ovu državu izvršena agresija iznutra, od strane RS (ovo je presudio Haški sud), uz svesrdnu pomoć svojih prekodrinskih komšija (i ovo je presudio taj isti sud) a u prvim redovima te agresije su bili ova dvojica morona na slikama.

Nisi mi naveo primjere "ostalih" koji nosaju majice sa likovima ratnih zločinaca. I da, naravno da nemaš komentara za miša rašu jer sam rekao ono što je istina. Ne bi se krio da nije kriv, nego bi, poput optuženih iz ostalih naroda, dobrovoljno se predao.

Čuj priče nećemo o politici. Pa ovdje ste vi ti koji dolazite zbog politike. Ni od tebe ni od tvog havera iz bijeljine nisam vidio niti jedan post na temi, recimo, reprezentacije BiH, te ste stoga gosti na ovom forumu i tako se i ponašajte. Ovdje vrijede pravila da smo mi domaćini a vi gosti te nam stoga ni prava nisu identična. Bar ne bi trebala biti, zna se šta može domaćin a šta gost.

Ostale molim da ne pozivaju na nasilje jer ćete zbog toga biti banovani a to i jeste cilj ovih provokatora. Nedajte im da se naslađuju, mi smo poznati kao kulturan dio populacije BiH i treba da ostane tako.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la dubrava » 12 mar 2010, 17:57

@No Name, evo jedan primjer iz hrvatske, također ga ne odobravam i za mene je sramotan. Majice sa likom Mirka Norca. Doduše, nisam ni jednog sportaša vidio u toj majici. Mnogo češće su majice s likom Ante Gotovine iako je ogromna razlika između njega i Norca.

Inače, slažem se s tvojim gornjim postom u većini, osim u onom dijelu gdje si napisao da su oni drugi gosti. Ne znam zašto bi bili gosti.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la NoName » 12 mar 2010, 18:02

dubrava je napisao/la:@No Name, evo jedan primjer iz hrvatske, također ga ne odobravam i za mene je sramotan. Majice sa likom Mirka Norca. Doduše, nisam ni jednog sportaša vidio u toj majici. Mnogo češće su majice s likom Ante Gotovine iako je ogromna razlika između njega i Norca.

Inače, slažem se s tvojim gornjim postom u većini, osim u onom dijelu gdje si napisao da su oni drugi gosti. Ne znam zašto bi bili gosti.

Pravila foruma, http://sportsport.ba/forum/viewtopic.ph ... &sk=t&sd=a
SportSport.ba forum je bosanskohercegovački sportski forum. Posvećen je diskusijama o sportu u našoj zemlji i svijetu, posvećen je druženju i razmjenama iskustava ljubitelja sporta, Bosanaca i Hercegovaca. Ostali su dobrodošli kao dragi gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.
SportSport.ba je forum na kojem su svi klubovi i sportska udruženja u Bosni i Hercegovini ravnopravni. Ne postoje bh. klubovi koji su u prednosti nad drugima. SportSport.ba je forum posvećen navijačima bh. reprezentacija i bh. klubova u inostranstvu. Kao takav prednost daje navijačima bh. selekcija i bh. klubova u inostranstvu nad svima ostalim. Ukoliko navijate za neku drugu selekciju smatrajte se gostom na našem forumu i primjereno se ponašajte.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la dubrava » 12 mar 2010, 18:09

Pročitah.
Ok, u redu je to, ali mislim da su i oni (ovo ko da pričamo o vanzemaljcima) domaćini isto kao i svi drugi stanovnici BiH koji koriste ovaj forum i ovaj sajt. Ja iako ne živim u BiH već 17 godina, osjećam se kao domaćin ovdje.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Bh. olimpijski tim

Post Postao/la NoName » 12 mar 2010, 18:12

dubrava je napisao/la:Pročitah.
Ok, u redu je to, ali mislim da su i oni (ovo ko da pričamo o vanzemaljcima) domaćini isto kao i svi drugi stanovnici BiH koji koriste ovaj forum i ovaj sajt. Ja iako ne živim u BiH već 17 godina, osjećam se kao domaćin ovdje.
Da, ali ti navijaš za reprezentaciju. U tome je kvaka, ti imaš puno pravo da se osjećaš kao domaćin. Na stranu to što su tvoje diskusije konstruktivne i primjerene, za razliku od ovih koje braniš.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Odgovori

Natrag na “ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE "SOCHI 2014"”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.