FK Drina Zvornik

Avatar
pajkan85
Postovi: 123
Pridružen/a: 06 apr 2010, 17:59
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la pajkan85 » 31 maj 2010, 15:42

idrizinho je napisao/la:
Wolves je napisao/la: A to za stanovnike je stari podatak, ja mislim od 2 000 godine, grad ima oko 30 000 a ostali djelovi oko 50 000, jer dosta ljudi u poslednje vrijeme odlazi iz Šekovića, Vlasenice i tako ti manjih Opština, najbolje pogledaj na wikipediji ali zavisi i to koji češ jezik odabrat, bosanski ti daje podatke od prije rata a srpski sadašnje
I naravno koliko god da vas dodje vise ce biti Hordasa,Manijaka i Fukara...neka vas dodje iz vlasenice,m. zvornika, milica itd. sigurno ce biti vise gostujucih navijaca
a gdje ce stati svi ti gostujuci navijaci? neka budu sretni ako dobiju skelu za sto ljudi :)

spajz
Postovi: 121
Pridružen/a: 28 maj 2010, 23:33
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la spajz » 31 maj 2010, 15:49

wolves nema potrebe ni davati naznake o politici u postu jer se ubrzo neko nadoveze i ode citava tema u bespotrebnu raspravu...

uglavnom ja ne vjerujem da ce HZ ili Manijaka dolaziti vise od 500... niti ste vi nasi rivali niti ste atraktivan protivnik.

to su moja predvidjanja, kako ce biti? ja ne znam :)

kakva su vam pojacanja za ovu sezonu? tesko moze ekipa izdrzati premijer ligaski tempo sa ekipom iz nizeg ranga.

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 15:55

spajz je napisao/la:wolves nema potrebe ni davati naznake o politici u postu jer se ubrzo neko nadoveze i ode citava tema u bespotrebnu raspravu...

uglavnom ja ne vjerujem da ce HZ ili Manijaka dolaziti vise od 500... niti ste vi nasi rivali niti ste atraktivan protivnik.

to su moja predvidjanja, kako ce biti? ja ne znam :)

kakva su vam pojacanja za ovu sezonu? tesko moze ekipa izdrzati premijer ligaski tempo sa ekipom iz nizeg ranga.
Sve si u pravu, nismo sad mi neki klub koji ima neke rivale, možda nam je Slavija najveći rival jer kad igramo sa njima izbiju incidenti sa njihovim navijačima ali uvijek oni prvi počnu, primjer: mi odemo u Vojkoviće igramo sa Famosom a oni, Sokolovi, nas napadnu u povratku...

A pojačanja tek stižu, uprava je najavila da se hitno tim mora pojačati, ako ostane ovaj sastav realno je da onda napad treba pojačati jer veliki je problem sa njima dosta su ne efikasni

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la no rules » 31 maj 2010, 17:30

mene interesuje kakav su zastoj navijači Drine imali u Orahovici kod Gračanice ? mislim sad' za vikend ... kako sam čuo opuhali su neku trgovinu , a par lokalnih lola blokirali autobus autima , uzeli ključeve iz autobusa i pozvali policiju , a ovi ih zadržali do ponoći ... tako sam čuo... interesuje me i druga strana :mrgreen:

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 18:11

no rules je napisao/la:mene interesuje kakav su zastoj navijači Drine imali u Orahovici kod Gračanice ? mislim sad' za vikend ... kako sam čuo opuhali su neku trgovinu , a par lokalnih lola blokirali autobus autima , uzeli ključeve iz autobusa i pozvali policiju , a ovi ih zadržali do ponoći ... tako sam čuo... interesuje me i druga strana :mrgreen:
Ja nisam tu bio ali jeste bilo nekog belaja, valjda neko pustošenje prodavnice pa hlađenje do zore u policiji :oops:

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la AulleTa » 31 maj 2010, 19:07

I, hoćete li igrati na stadionu Rudara iz Ugljevika ili svom gradskom ?

Btw. Kada smo već kod stadiona, ima li neko slike da stavi ?
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 19:14

AulleTa je napisao/la:I, hoćete li igrati na stadionu Rudara iz Ugljevika ili svom gradskom ?

Btw. Kada smo već kod stadiona, ima li neko slike da stavi ?
evo ja ću postaviti i napisao sam već jednom da ćemo igrati u Zvorniku

Avatar
Arogantni
Postovi: 1352
Pridružen/a: 02 apr 2010, 19:51
Lokacija: Sarajevo-Grbavica-Jug
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Arogantni » 31 maj 2010, 19:39

Ocami rega stadion imate cak i tribine, a vidim ima i pofina svota navijaca ima vas ko i Pitara na domacim utakmicama, izgleda da ste vi jedan OK klub ali samo vam nevalja ono skandiranje kada dodju klubovi iz drugog entiteta, jer se skandiralo kad sam sa Sarajevom gostovo na vasem stadionu tj. sa kadetima Sarajeva(navijac sam Zelje ali treniram u Sarajevu).
Sve stvari su prolazne samo su 2 vječne, a to su JUVE i FK ZELJO...

Bice JUVE opet sampion akoBOGda!!!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 19:41

detalji su sa utakmice Drina - Romanija Pale

slika

slika

slika

slika

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 19:43

Arogantni je napisao/la:Ocami rega stadion imate cak i tribine, a vidim ima i pofina svota navijaca ima vas ko i Pitara na domacim utakmicama, izgleda da ste vi jedan OK klub ali samo vam nevalja ono skandiranje kada dodju klubovi iz drugog entiteta, jer se skandiralo kad sam sa Sarajevom gostovo na vasem stadionu tj. sa kadetima Sarajeva(navijac sam Zelje ali treniram u Sarajevu).
reci mi jel se otvore sve slike koje sam postavio nešto imam problema pa mi samo jednu sliku prikazuje

a za skandiranje nemaš brige to je izbačeno, bar se nadam

Avatar
Arogantni
Postovi: 1352
Pridružen/a: 02 apr 2010, 19:51
Lokacija: Sarajevo-Grbavica-Jug
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Arogantni » 31 maj 2010, 19:45

Wolves je napisao/la:
Arogantni je napisao/la:Ocami rega stadion imate cak i tribine, a vidim ima i pofina svota navijaca ima vas ko i Pitara na domacim utakmicama, izgleda da ste vi jedan OK klub ali samo vam nevalja ono skandiranje kada dodju klubovi iz drugog entiteta, jer se skandiralo kad sam sa Sarajevom gostovo na vasem stadionu tj. sa kadetima Sarajeva(navijac sam Zelje ali treniram u Sarajevu).
reci mi jel se otvore sve slike koje sam postavio nešto imam problema pa mi samo jednu sliku prikazuje

a za skandiranje nemaš brige to je izbačeno, bar se nadam
Ne otvara mi samo ovu sliku ali bar Ja znam kakv vam je stadion jer sam 2 x gostovo a to jeli izbaceno ja neznam ali su nam 2x skandirali i to prije jedno 2 mjeseca. Ali jeb e mi se za skandiranje to je bar meni OK samo nek nema fiz. obracuna... Zvornik je lijep grad nako malo u retro stilu
Sve stvari su prolazne samo su 2 vječne, a to su JUVE i FK ZELJO...

Bice JUVE opet sampion akoBOGda!!!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 31 maj 2010, 19:51

Arogantni je napisao/la:
Ne otvara mi samo ovu sliku ali bar Ja znam kakv vam je stadion jer sam 2 x gostovo a to jeli izbaceno ja neznam ali su nam 2x skandirali i to prije jedno 2 mjeseca. Ali jeb e mi se za skandiranje to je bar meni OK samo nek nema fiz. obracuna... Zvornik je lijep grad nako malo u retro stilu
Nama su iz NFS BiH rekli da se ne smije čuti ili vidjeti vrijeđanje na rasnoj, vijerskoj i nacionalnoj osnovi samo mi je malo čudno kad gledam danas utakmice Borca ili Čelika ne vidim šta je to loše u navijanju navijača Drine a u mlađe kategorije ne ulazim ali sumnjam da su to ovi pravi navijači vjerovatno se skupe ovi vršnjaci iz te lige pa nešto glume, kažem ti jednom smo platili ceh zbog toga, bar nećete čuti ono oko Srebrenice i slč. a nacionalne srpske pjesme koje možete čuti i protiv Borca, Slavije... to možete očekivati jer nije bilo riječi o tome u NFS BiH niti je izdata zabrana jer vjerovatno se to nebi čulo u Banja Luci ili Ist. Sarajevu
Zadnja izmjena: Wolves, dana/u 31 maj 2010, 19:56, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
ulaznica
Postovi: 374
Pridružen/a: 29 sep 2008, 14:05
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la ulaznica » 31 maj 2010, 19:54

Cestitam ulazak u PL, grad kao Zvornik to naravno zasluzuje! Drago mi je sto iz ovog dijela BiH upada novi klub. ;)

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 05 jun 2010, 02:09

Evo već smo počeli trgovati, idu pregovori sa golmanom Rudar Prijedora, kojem je ugovor istekao, riječ je o Asmiru Avdukiću. Isto tako nadamo se da ćemo dovesti i Ognjena Đelmića, Slavena Stjepanovića (Laktaši) kao i nekadašnje igrače Drine a sada članove Rudara, Aleksandar Kikić i Marko Jevtić.

Pregovori su u toku

Avatar
darru dorprije
Postovi: 30
Pridružen/a: 03 maj 2010, 11:28
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la darru dorprije » 05 jun 2010, 11:13

Wolves je napisao/la:Evo već smo počeli trgovati, idu pregovori sa golmanom Rudar Prijedora, kojem je ugovor istekao, riječ je o Asmiru Avdukiću. Isto tako nadamo se da ćemo dovesti i Ognjena Đelmića, Slavena Stjepanovića (Laktaši) kao i nekadašnje igrače Drine a sada članove Rudara, Aleksandar Kikić i Marko Jevtić.

Pregovori su u toku
Taj isti golman Avdukić ima ponude od Zrinjskog,Želje(ako sehic ode ) i ostalih vecih bh klubova,tako da,nemoj te se puno nadati dolasku Avduke u vaš klub(jedino ako mu ne ponude neki dobar ugovor 8-) ) .Što se Jevtića tiče,čisto sumnjam,a jedino vam možda Kikić dođe,u zadnje vrijeme je u slaboj formi,i ne igra ovamo,a i Drina je njegov bivsi klub,koliko znam i zivi u Zvorniku. ;) Čestitke na ulasku u pl !
...zbog tebe se sinoć pilo,ajmo svi na stadion !

Wolves
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:49
Lokacija: Zvornik
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Wolves » 05 jun 2010, 13:32

pardon mislio sam na Nemanju Stjepanovića a kao što rekoh možda ništa ne bude od ovoga to su samo pregovori a zaboravio sam da napomenem da je naš nečelnik inače i skaut Crvene zvezde za Istočnu Bosnu, Podrinje, Birač...

bogy_tm87
Postovi: 99
Pridružen/a: 30 dec 2009, 00:23
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la bogy_tm87 » 05 jun 2010, 13:36

cestitke na ulasku u PL , :D

radebl
Postovi: 471
Pridružen/a: 22 okt 2009, 11:25
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la radebl » 06 jun 2010, 21:22

spajz je napisao/la:wolves nema potrebe ni davati naznake o politici u postu jer se ubrzo neko nadoveze i ode citava tema u bespotrebnu raspravu...

uglavnom ja ne vjerujem da ce HZ ili Manijaka dolaziti vise od 500... niti ste vi nasi rivali niti ste atraktivan protivnik.

to su moja predvidjanja, kako ce biti? ja ne znam :)

kakva su vam pojacanja za ovu sezonu? tesko moze ekipa izdrzati premijer ligaski tempo sa ekipom iz nizeg ranga.
mislis 50?!
cega 500?!
njih ode 500 kad igraju protiv slavije i eventualno,znaci eventualno kad je derbi sa celikom...
nas klub nas grad...samo nama pripada! L'87

"TRECI PUT CASTIMO"

Dino_TM
Postovi: 673
Pridružen/a: 20 maj 2010, 13:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la Dino_TM » 06 jun 2010, 21:32

radebl je napisao/la:
spajz je napisao/la:wolves nema potrebe ni davati naznake o politici u postu jer se ubrzo neko nadoveze i ode citava tema u bespotrebnu raspravu...

uglavnom ja ne vjerujem da ce HZ ili Manijaka dolaziti vise od 500... niti ste vi nasi rivali niti ste atraktivan protivnik.

to su moja predvidjanja, kako ce biti? ja ne znam :)

kakva su vam pojacanja za ovu sezonu? tesko moze ekipa izdrzati premijer ligaski tempo sa ekipom iz nizeg ranga.
mislis 50?!
cega 500?!
njih ode 500 kad igraju protiv slavije i eventualno,znaci eventualno kad je derbi sa celikom...
A vas kao ide 500 na svako gostovanje. :roll:

Avatar
ulaznica
Postovi: 374
Pridružen/a: 29 sep 2008, 14:05
Kontakt:

Re: FK Drina Zvornik

Post Postao/la ulaznica » 06 jun 2010, 21:33

Uglavnom uvjek vise od vas.

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.