1/8 - Argentina-Meksiko

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko prolazi?

Anketa je završila: 27 jun 2010, 22:27.

Meksiko
21
24%
Argentina
66
76%
 
Ukupno glasova: 87

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la harishp » 27 jun 2010, 22:13

fantom je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Nisam upućen :o :o :o

Da nedavno je i Bosna vodila 1:0 protiv Njemačke :roll:

Prijateljska, wow, zanimljivo.
E pa vidis drug 90% posto nasih forumasa je vec pocelo sa peticijom za smjenu Susica nakon neuspjeha u isto takvim vaznim prijateljskim utakmicama.Dobro je poznato kako Nijemci igraju prijateljske utakmice,izgaraju jer ih boli svaki poraz posebno protiv ovih velikih reprezentacija.
Gdje nadje 90%ociju ti. :lol: :mrgreen: Sa popisa iz Kalesije,garant.
Ovo haman neki gigant. :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Neutral
Postovi: 37967
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la Neutral » 27 jun 2010, 22:14

fantom je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Nisam upućen :o :o :o

Da nedavno je i Bosna vodila 1:0 protiv Njemačke :roll:

Prijateljska, wow, zanimljivo.
E pa vidis drug 90% posto nasih forumasa je vec pocelo sa peticijom za smjenu Susica nakon neuspjeha u isto takvim vaznim prijateljskim utakmicama.Dobro je poznato kako Nijemci igraju prijateljske utakmice,izgaraju jer ih boli svaki poraz posebno protiv ovih velikih reprezentacija.

To je njemu druga bila ili treća, no ja sam rekao da mu treba dati još šanse, no neću sada o njemu. Radujem se dvoboju sa Argenticima ako Bog da.

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la Ted Mosby » 27 jun 2010, 22:15

Ma finale Argentina-Brazil
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la GoRaN » 27 jun 2010, 22:19

Neviđena krađa...I bas kako sam i mislio..."Argentina bi ih ionako natrpala"...A da je obrnuta situacija digao bi se citav svijet...Maloumnici... :roll:

Avatar
Cartman
Postovi: 29481
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la Cartman » 27 jun 2010, 22:25

Trenutak utakmice je kad je Heinze udario u kameru. :lol:

Ne znam stvarno sta je vise ovim sudijama, jos je Rosetti inace medju boljim...Argentina vrlo dobra, ali treba zapamtit da jos nisu igrali protiv najjacih napada. Vidjet cemo kako ce se nosit sa Özilom, Muellerom, Podolskim, Kloseom i ostalim.
Zadnja izmjena: Cartman, dana/u 27 jun 2010, 22:26, ukupno mijenjano 1 put.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la dubrava » 27 jun 2010, 22:25

A ljudi moji, sad su svi krivi za ovaj sudački previd, pa odmah treba drvljem i kamenjem po ljudima u crnom, FIFI, UEFi i ostalima. Sudac pogriješio i točka. Nije ni prvi ni posljednji put. A ne vjerujem da je namjerno, ustvari siguran sam da nije, nego jednostavno, eto desilo se. Ja, sad garant svi idu ka tome da veliki prođu. A Francuska, Italija kući poslani jos u grupnoj fazi.
Nakon prvenstva se treba sastati i dogovoriti o uvođenju pravila kao u hokeju i točka. I mirna Bosna.
Žao mi je Meksika, al šta ćeš. Bili su bolji do tog pogotka. Jebga, tako je to.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la cole-ch » 27 jun 2010, 22:25

Prvi deo nisam gledao, drugi muka ziva. Argentina zasluzeno dalje, ali nista posebno.

Tevez dobar, Mesi solidan (hvale mu Xavi i Inesta), Maradona truba od trenera. Argentina nema igru, vec jake individualce. Pokriveni su dobro na svim linijama, ali ne svidja mi se ono sto prikazuju.

Zivo me zanima kako ce gaucosi delovati protiv svaba. Da bi prosli u 1/2 finale trebace im puno vise znanja, a i srece.

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la EdinTM87 » 27 jun 2010, 22:29

harishp je napisao/la:
fantom je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Nisam upućen :o :o :o

Da nedavno je i Bosna vodila 1:0 protiv Njemačke :roll:

Prijateljska, wow, zanimljivo.
E pa vidis drug 90% posto nasih forumasa je vec pocelo sa peticijom za smjenu Susica nakon neuspjeha u isto takvim vaznim prijateljskim utakmicama.Dobro je poznato kako Nijemci igraju prijateljske utakmice,izgaraju jer ih boli svaki poraz posebno protiv ovih velikih reprezentacija.
Gdje nadje 90%ociju ti. :lol: :mrgreen: Sa popisa iz Kalesije,garant.
Ovo haman neki gigant. :lol:
Hahhah 90% :lol: :lol: :lol:
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la dubrava » 27 jun 2010, 22:29

A jesu i dosadni oni kamermani. Što ga fino zviznu Heinze, tako mu i treba. :D :D
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la steve-o » 27 jun 2010, 22:30

volio bih da se hoce argentinci osvetiti sad za onaj poraz na SP 06'. ocekujem messia u najboljem izdanju protiv svaba!

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la nidjo_barca » 27 jun 2010, 22:31

Argentina dobra u prvom poluvremenu,ali su u drugom malo stali,povukli se sto mi se nimalo ne svidja.Tevez zmaj,trci ko lud,bori se.Messi solidan,Higuain isto tako.Meksiko bio dobar,borili su se u drugom poluvremenu da postignu nesto,ali vise od jednog gola nisu uspjeli.

Sada Argentinci idu na Njemce i jedva cekam taj duel.

EDIT : Ne znam sto igra onaj antitalenat Maxi.Covjek nista ne radi na terenu.Napolje s njim,Diego.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la HOPLIT » 27 jun 2010, 22:35

Zaslužena pobjeda Argentine. Jednostavno oni ne mogu primiti toliko golova koliko mogu oni ludaci iz njihovog napada dati. Primjetio sam prve Maradonine krive poteze, u 65. minuti je počeo zatvarati utakmicu izvodjenjem Teveza, što je po meni pre rano. Da su kojim slučajem Meksikanci uvalili još jedan bilo bi gusto.

Bilo kako bilo, čeka nas fantastična utakmica Argentina: Njemačka :)
YNWA!

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la EdinTM87 » 27 jun 2010, 22:36

dubrava je napisao/la:A jesu i dosadni oni kamermani. Što ga fino zviznu Heinze, tako mu i treba. :D :D
Nije Heinze zviznuo kamermana, nego kamera Heinzea i to posred usta. :mrgreen: :mrgreen:
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la Bečki Kongres » 27 jun 2010, 22:36

Neutral je napisao/la:Tako su i Englezi govorili, pa sada idu na čaj sa kraljicom. Lijepo to ovaj sudija odrađuje. Prvi gol pustiš i onda im psihu ubiješ, iapk su to Meksikanci, temperamenti, čili počeli u supe stavljati. :D
Da, Uruguayac je to radio na drugi način: Jedan go ne priznaš(praviš se da ne vidiš), pa okreneš utakmicu u drugom smjeru. Jbt, razumijem ja da si ti navijač Njemačke, ali ti si sad vidio navlačenje za Argentinu, a danas nisi vidio navlačenje za Njemačku. Malo objektivnosti, pobogu. Zar je to teško?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la Devil » 27 jun 2010, 22:40

Zanimljiva tekma svakako,sa 4 pogodka,i moze se reci da smo danas uzivali u fudbalu i sudijskim greskama.
Argentina nista narocito i pored tri gola,ovakva igra im nece nista doneti.
Ako je ono danas Engleskoj bila najbolja tekma na turniru i ipak izgubili,ovo je sada Argentini bila najgora ali opet visoko pobedili.
Ako Maradona ne popravi nesta u ovoj igri Nemacka ce ponovo upotrebiti silu ali sada nad Gauchosima.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la NoName » 27 jun 2010, 22:53

Sudije su danas bili odlučujući igrači. Mexico je pao nakon prvog gola totalno, praktično je drugi gol rezultat te sudijske greške jer su bili u knock-downu. Šteta, mislim da su se mogli nositi sa Argentinom, ovako je to na kraju izgledalo kao rutinska pobjeda Maradonine klape.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la kimbo » 27 jun 2010, 23:16

Djelim misljenje kolege iznad suudija odigra odlucujucu ulogu. Onaj komentator dade zanimljivu statistiku u vezi ekipa koje pocnu gubiti u ovakvoj vrsti utakmica.
Do one odluke tvrda tekma a poslije nista ...Rosseti upropastava po tko zna koju utakicu po redu, Onaj Blatter me podsjeca na Usanovica , zakrmio neda kamere i nitko ga ne moze praktikci smijeniti.

Jos sam misljenja da odbrana u kojo su stubovi Demikelis i Burdiso nema sanse da ne ostane izbusena protiv Njemacke !!!!
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la geronimo » 27 jun 2010, 23:37

Moze li mi neko odgovoriti zasto Diego nosi 2 sata na ruci? Osim toga drzi onu brojanicu ili sta vec, ritual, sujevjerje ili nesto trece...a vidjelo se i da se krsti bezbroj puta. Ja nisam mog`o izbrojati. :mrgreen:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la Ted Mosby » 27 jun 2010, 23:38

geronimo je napisao/la:Moze li mi neko odgovoriti zasto Diego nosi 2 sata na ruci? Osim toga drzi onu brojanicu ili sta vec, ritual, sujevjerje ili nesto trece...a vidjelo se i da se krsti bezbroj puta. Ja izbrojati nisam mog`o. :mrgreen:
Na jednom satu je lokalno vrijeme a na jednom vrijeme u Argentini
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/8 - Argentina-Meksiko

Post Postao/la Devil » 27 jun 2010, 23:38

geronimo je napisao/la:Moze li mi neko odgovoriti zasto Diego nosi 2 sata na ruci? Osim toga drzi onu brojanicu ili sta vec, ritual, sujevjerje ili nesto trece...a vidjelo se i da se krsti bezbroj puta. Ja izbrojati nisam mog`o. :mrgreen:
Jedan pokazuje vreme u Africi a drugi u Buenos Airesu. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.